VÝSLEDKY
                                          4.-6.7. 2000 O štít města Sokolova
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D10N   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Veselá Anička        NEJ 9251      33.29   5  35.46   1  27.28       96.43 
  2 Nováková Petra       NEJ 9300      30.47   2  39.15   3  32.09      102.11 
  3 Peterková Lenka      TJP 9400      31.02   3  38.29   2  38.02      107.33 
  4 Chlebná Tereza       LPU 9260      26.46   1  46.46   5  42.57      116.29 
  5 Koníčková Alena      OKP           32.41   4  43.11   4  40.49      116.41 
    Procházková Marie    DCE 9550 C    48.57   7  66.44   6               DISK 
    Haladová Hedvika     SJP 9300      46.48   6   DISK      72.09        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H10N   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Kraus Jan            LLI 9401 C    25.26   1  31.38   2  30.42       87.46 
  2 Chvátal Vratislav    FSP 8900      43.06   3  29.11   1  24.04       96.21 
  3 Němeček Jan          OKP 9300      36.18   2  45.14   3  35.05      116.37 
  4 Kamaryt Michal       NEJ 9201      44.36   4  47.25   4  44.14      136.15 
  5 Vít Daniel           BSO           51.38   6  49.22   6  59.13      160.13 
    Vít Jakub            BSO           48.07   5  56.21   7   DISK        DISK 
    Veselský Matěj       VLI 9500      52.41   7  47.49   5               DISK 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D10   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Flašarová Kristýna   KCK 9054      21.34   1  27.24   2  30.01       78.59 
  2 Ježková Dominika     MKP 9050 C    31.31   2  25.32   1  29.03       86.06 
  3 Jelínková Šárka      PGP 9153 C    33.18   4  33.46   4  37.59      105.03 
  4 Veselská Gábina      VLI 9250      39.48   5  32.35   3  32.57      105.20 
  5 Dubnová Kateřina     LDC 9151      43.45   7  39.57   6  31.56      115.38 
  5 Němečková Hana       OKP 9050      44.30   8  37.53   5  33.15      115.38 
  7 Haladová Markéta     SJP 9000      40.40   6  53.52   7  51.17      145.49 
  8 Peterková Tina       TJP 9000      31.52   3  81.59   8  46.24      160.15 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H10   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Henych Ondřej        JIL 9001 C    17.29   1  18.32   1  18.16       54.17 
  2 Henych Tomáš         JIL 9002 C    18.52   2  26.16   3  19.33       64.41 
  3 Frey Martin          NEJ 9202      21.40   3  22.20   2  56.12      100.12 
  4 Tengler Petr         MLA 9101      23.02   4  42.54   4  37.36      103.32 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D12   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Freyová Andrea       NEJ 8952 C    16.36   1  21.25   1  22.03       60.04 
  2 Jelínková Zorka      PGP 8851 B    20.16   2  23.34   2  28.47       72.37 
  3 Kosová Martina       SLP 8851 C    26.55   3  30.53   3  30.33       88.21 
  4 Budínová Kateřina    NEJ 8951 C    30.33   4  48.54   6  32.40      112.07 
  5 Trnková Kateřina     NEJ 8950 C    36.31   5  36.54   5  38.43      112.08 
  6 Hamáčková Kristina   LBE 8850 B    40.26   6  30.55   4  44.19      115.40 
  7 Rošková Kateřina     ONO           48.55   7  63.30   7  39.18      151.43 
  8 Krucká Barbora       ONO           87.55   8  65.08   8  48.44      201.47 
 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H12   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Kodeda Štěpán        VPM 8801      15.46   1  18.19   1  18.25       52.30 
  2 Král Vojtěch         SSU 8841      18.17   3  19.22   2  23.30       61.09 
  3 Veselý Vojtěch       NEJ 8802 B    18.10   2  23.22   3  23.29       65.01 
  4 Spazierer Jan        NEJ 8803 C    20.28   4  26.24   5  27.48       74.40 
  5 Paták Jan            KSH 8901 C    25.28   8  27.48   6  29.47       83.03 
  6 Niewiak Martin       NEJ 8801 B    21.17   5  35.55   9  27.14       84.26 
  7 Kraus Jiří           LLI 8801 C    22.31   6  33.45   8  28.21       84.37 
  8 Řehák Václav         SJC 8902      25.05   7  25.59   4  34.35       85.39 
  9 Duben Jiří           LDC 8801      39.49  14  28.46   7  30.43       99.18 
 10 Kamaryt Tomáš        NEJ 8805 C    31.19  11  38.37  10  43.08      113.04 
 11 Tengler Martin       MLA 8901      29.16   9  43.00  11  40.58      113.14 
 12 Spazierer Filip      NEJ 8902 C    33.39  12  49.42  12  40.28      123.49 
 13 Tvrdek Vojtěch       LBE 8902 C    29.31  10  57.39  14  82.32      169.42 
 14 Bělohlávek Radim     ONO           69.39  16  54.03  13  50.40      174.22 
 15 Klíma Martin         NEJ 8901 C    39.41  13 103.21  15  39.28      182.30 
 16 Božovský Milan       ONO           44.02  15 126.25  16  48.41      219.08 
 

                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D14   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Kynčlová Martina     JIL 8651 A    20.25   2  23.39   1  21.50       65.54 
  2 Drábková Martina     SCP 8753 B    21.48   3  25.49   3  26.32       74.09 
  3 Steiningerová Tereza LPM 8650 B    23.41   4  24.01   2  26.48       74.30 
  4 Králová Lada         SSU 8799      18.32   1  33.54   8  23.08       75.34 
  5 Mechlová Petra       NEJ 8752 B    25.16   6  32.40   6  27.13       85.09 
  6 Trnková Lucie        SKV           30.20   8  32.22   5  25.56       88.38 
  7 Žandová Kateřina     SKV           33.41   9  30.47   4  27.40       92.08 
  8 Žandová Monika       SKV           29.18   7  44.22   9  29.23      103.03 
  9 Řeháková Kateřina    SJC 8657      38.24  10  50.42  10  30.25      119.31 
    Hermanová Zuzana     LPU 8752 A    87.18  MS                          DISK 
    Maříková Michala     SKV           44.29  12   DISK      49.52        DISK 
    Švecová Jana         ONO 8650 C    40.45  11   DISK      49.02        DISK 
    Ottová Tereza        TCE 8650 C    23.56   5  33.52   7               DISK 
 

                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H14   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Bolech Filip         LPU 8602 A    16.56   1  26.46   1  29.54       73.36 
  2 Henych Martin        JIL 8601 B    21.26   5  29.16   3  31.24       82.06 
  3 Hejzlar Štěpán       VCB 8601 B    24.30   6  28.53   2  30.13       83.36 
  4 Jungling Martin      TAP 8601 B    20.30   4  32.12   4  33.49       86.31 
  5 Malý Aleš            JIL 8702 B    19.04   3  34.17   5  33.11       86.32 
  6 Flašar Jan           KCK 8612 B    25.54   7  39.28   8  42.32      107.54 
  7 Strachota Petr       SSU 8741      33.21   9  36.18   6  39.44      109.23 
  8 Vykysalý Lukáš       PHK 8602      33.49  10  40.49   9  35.59      110.37 
  9 Procházka Antonín    DCE 8700 A    18.45   2  38.38   7  64.07      121.30 
 10 Gabriel Vojtěch      ONO 8702 B    48.41  12  42.48  10  45.12      136.41 
 11 Budín Václav         NEJ 8701 C    39.11  11  57.13  12  52.43      149.07 
 12 Kos Ladislav         SLP 8601 C    74.38  15  52.34  11  53.11      180.23 
 13 Ružička Aleš         BLA 8601      33.02   8 116.45  16  59.53      209.40 
 14 Jaroš Martin         SKV           49.28  13  87.16  15 104.55      241.39 
 15 Bouček Václav        OCB 8701 C    60.16  14  84.42  14  98.33      243.31 
 16 Florián Petr         SKV           82.37  16  58.58  13 104.17      245.52 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D16   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Kovářová Kristýna    DKP 8450 A    19.34   1  36.47   1  30.52       87.13 
  2 Gallusová Kateřina   SCP 8451 A    19.54   2  40.58   2  30.38       91.30 
  3 Procházková Zuzana   SJC 8551 A    21.50   3  42.54   3  35.53      100.37 
  4 Neradová Alena       LIT 8551      23.29   4  49.46   4  37.06      110.21 
  5 Drábková Lenka       SCP 8556 B    24.25   5  59.09   6  42.59      126.33 
  6 Štrosová Zuzana      SKV           40.46  10  61.15   7  46.01      148.02 
  7 Ježková Klára        MKP 8450 C    28.00   7  80.51   9  46.46      155.37 
  8 Kupilíková Alena     SKV           33.47   8  55.46   5  68.28      158.01 
  9 Nová Iva             SKV           43.48  11  84.52  10  41.42      170.22 
 10 Gazdačková Lucie     SKV           44.45  12  63.57   8  63.02      171.44 
    Bauerová Petra       SKV           37.29   9   DISK                   DISK 
    Steiningerová Kat.   LPM 8450 C    25.40   6   DISK      37.22        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H16   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Bouchal Jiří         VPM 8449      19.04   1  49.18   2  47.52      116.14 
  2 Prášil Ondřej        JIL 8449 A    21.18   2  51.31   3  45.16      118.05 
  3 Dusatko Jan          PHK 8501      22.05   4  53.50   4  49.31      125.26 
  4 Brabač Lukáš         SCP 8505 A    25.21   5  60.24   6  45.59      131.44 
  5 Makovský Jakub       TAP 8511 A    25.30   6  54.04   5  52.13      131.47 
  6 Bejr Zdeněk          NPA 8401 C    25.35   7  63.11   7  61.01      149.47 
  7 Toušek Jiří          MKP 8408 C    32.12  10  68.27  10  55.08      155.47 
  8 Buzek Martin         PGP 8401 B    21.57   3  63.11   7  72.01      157.09 
  9 Hejzlar Jan          VCB 8501 B    29.35   9  74.10  11  53.53      157.38 
 10 Paták Pavel          KSH 8501 C    39.11  15  63.58   9  55.40      158.49 
 11 Šilhavý Jakub        LPM 8500 B    28.58   8  78.25  13  54.45      162.08 
 12 Skuhrovec Jiří       SKV 8401      37.43  13  78.00  12  59.21      175.04 
 13 Růžička Vít          BLA 8401      37.25  12  81.25  15  65.03      183.53 
 14 Pilař Jan            MAS 8500 B    38.23  14  83.41  16  81.15      203.19 
 15 Toušek Pavel         MKP 8501 C    40.26  17 103.41  19  69.37      213.44 
 16 Kupilík Václav       SKV           48.26  20  98.46  18  73.03      220.15 
 17 Hering Jan           LPM 8504 C    39.31  16  79.47  14 108.12      227.30 
 18 Jíša Petr            MLA 8401      36.06  11 114.20  20  83.58      234.24 
 19 Dušek Petr           SKV           43.48  19  85.10  17 127.55      256.53 
 20 Dytrych Martin       NPA 8501 C    42.12  18 132.41  22 105.39      280.32 
 21 Michalec Jiří        MLA 8510      61.52  21 114.43  21 105.06      281.41 
    Duben Jan            LDC 8501       DISK       DISK      84.51        DISK 
    Herman Jan           LPU 8505 A     DISK      46.10   1               DISK 
    Eberl Tomáš          SKV           61.56  22   DISK     125.02        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D18   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Dočkalová Martina    LPU 8357 A    16.29   1  27.23   1  32.53       76.45 
  2 Rufferová Iva        PHK 8353      17.08   2  27.50   2  32.18       77.16 
  3 Langpaulová Anna     SCP 8257 A    18.34   5  29.11   3  32.14       79.59 
  4 Kalenská Romana      SJC 8351      17.36   3  32.44   4  35.11       85.31 
  5 Škodová Petra        CHC 8352 A    19.51   6  35.00   5  35.54       90.45 
  6 Špičáková Barbora    DKP 8255 B    18.08   4  39.03   8  35.34       92.45 
  7 Bakovská Jitka       LIT           23.15   8  36.47   6  38.56       98.58 
  8 Doležalová Lenka     SHK 8256 B    27.17  11  37.06   7  42.22      106.45 
  9 Maunová Romana       OPT 8350      22.32   7  45.42   9  48.40      116.54 
 10 Fišáková Pavla       MLA 8251      25.08   9  48.51  11  47.56      121.55 
 11 Gabrielová Hanka     ONO 8350 B    26.34  10  48.06  10  50.42      125.22 
 12 Havlíčková Vendula   DKP 8350 C    31.27  12  57.06  12  57.39      146.12 
 13 Fulková Zuzana       SKV           44.09  13  74.34  13  96.33      215.16 
    Marvánová Jana       ONO                       DISK     101.01        DISK 
    Švecová Petra        ONO 8251 C    51.58  14   DISK      99.36        DISK 
 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H18   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    			celkem  
 
  1 Vrabec Ondřej        SCP 8303 A    19.24   2  55.24   1   		74.48    
  2 Žaloudek Petr        DKP 8304 A    20.18   3  56.24   2   		76.42   
  3 Štěrba Zbyněk        LPU 8304 A    18.40   1  61.54   6   		80.34    
  4 Lepsik Petr          BOR 8202 A    22.29   7  58.09   3   		80.38    
  5 Sysel Ondřej         PGP 8302 B    21.18   5  60.55   4   		82.13    
  6 Kynčl Jan            JIL 8301 A    21.12   4  61.36   5   		82.48    
  7 Strachota Michal     SSU 8349      21.33   6  62.59   8   		84.32    
  8 Král Václav          SSU 8243      26.01  10  62.01   7   		88.02    
  9 Suchý Ondřej         LPM 8301      25.17   9  66.10  11   		91.27    
 10 Procházka Jan        DKP 8201 A    26.20  11  69.09  12   		95.29    
 11 Knížek Jiří          LPU 8204 A    33.16  13  64.18  10   		97.34    
 12 Hora Vojtěch         PGP 8301 B    35.44  15  64.10   9   		99.54    
 13 Ševčík Jaroslav      ONO 8200 B    24.35   8  76.06  14  			100.41    
 14 Procházka Tomáš      DKP 8200 B    33.44  14  72.28  13  			106.12    
 15 Gregoriades Tomáš    MKP 8312 B    27.41  12  84.40  15  			112.21    
 16 Skala David          SKV           51.35  16  94.22  16  			145.57    
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D20   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Hrazdírová Iva       SCP 8152 A    24.52   2  37.01   1  43.54      105.47 
  2 Fejlková Martina     SHK 8152 A    25.55   3  39.34   2  40.33      106.02 
  3 Klimplová Zuzana     LPU 8151 A    24.04   1  40.55   3  41.32      106.31 
  4 Čeveleová Iva        TZL 8151 B    28.13   4  43.55   4  51.58      124.06 
  5 Píšová Monika        NPA 8151      38.47   8  48.27   6  55.31      142.45 
  6 Staňková Věra        TZL 8181 B    40.08   9  46.27   5  82.27      169.02 
    Staňková Mariana     DKP 8158 B    29.10   5   DISK      75.37        DISK 
    Macharová Alžběta    DKP 8052 C    32.32   7  56.51   8   DISK        DISK 
    Nyklová Jana         LKV 8151 B    31.24   6  50.05   7               DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H20   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Hošek Václav         DKP 8000 A    26.46   1  54.49   1  45.07      126.42 
  2 Kovář Miroslav       DKP 8103 A    30.08   3  57.10   2  47.23      134.41 
  3 Slováček Tomáš       TZL 8002      28.48   2  62.32   3  45.52      137.12 
  4 Margold Martin       DKP 8106 A    33.50   4  65.10   4  55.58      154.58 
  5 Horálek Radek        DKP 8013 B    38.08   6  75.12   5  50.37      163.57 
  6 Tvrdík Daniel        DKP 8105 B    37.47   5  83.24   6  51.09      172.20 
  7 Duben Jiří           LDC 8101      73.08   7 118.24   7  96.52      288.24 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D21A   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Fialová Pavla        VSP 7750      22.15   4  58.26   3  53.36      134.17 
  2 Sikorová Miroslava   TZL 7691 C    25.34  12  62.07   7  58.17      145.58 
  3 Henychová Zuzana     JIL 6151 C    26.20  15  60.48   4  60.36      147.44 
  4 Slováková Marie      LCE 7487 E    33.40  30  57.06   1  57.07      147.53 
  5 Lukešová Věra        JIL 7752      25.28  11  69.09  12  53.26      148.03 
  6 Pelclová Martina     SCP 7851      28.21  21  65.50  10  55.33      149.44 
  7 Málková Olga         PGP 7551 C    29.34  25  65.28   9  58.02      153.04 
  8 Ptáčková Kateřina    PGP 7350 C    25.06  10  70.07  14  58.19      153.32 
  9 Fantová Libuše       EKP 5650 C    30.03  27  69.30  13  59.21      158.54 
 10 Kupcová Veronika     EKP 7850      27.00  17  72.57  19  59.31      159.28 
 11 Horová Magda         VSP 5450 C    29.22  24  71.50  17  64.08      165.20 
 12 Němečková Jarmila    OKP 6650      30.51  29  74.48  21  59.50      165.29 
 13 Kožinová Jana        PGP 6651 C    25.38  13  67.14  11  75.03      167.55 
 14 Savičová Gabriela    VSP 7950 C    27.31  19  77.13  23  63.15      167.59 
 15 Semíková Eva         KAM 6950      34.41  31  71.11  15  62.24      168.16 
 16 Machanová Ivana      SMB 7852      38.55  35  61.01   5  74.01      173.57 
 17 Šilhavá Petra        LPM 8351 A    26.52  16  81.04  27  72.06      180.02 
 18 Klapalová Pavla      EKP 7051 C    28.14  20  79.18  25  74.54      182.26 
 19 Jonášová Marta       PGP 7557 C    40.26  37  77.23  24  73.44      191.33 
 20 Součková Magdalena   PGP 7562 C    29.05  23  82.46  28  79.58      191.49 
 21 Santana Lídia        AAM           36.03  33  83.06  29  87.45      206.54 
 22 Borovičková Lenka    CHP 7350 C    34.57  32  90.25  32  84.13      209.35 
 23 Cardoso Isabel       AAM           40.11  36  87.06  30  82.20      209.37 
 24 Crhová Jana          VLI 7852      37.35  34  88.32  31  87.01      213.08 
 25 Chvátalová Nataša    FSP 6154      29.42  26  80.18  26 112.54      222.54 
 26 Sedláková Zlata      SUL 7556      45.19  38 120.47  34  84.07      250.13 
    Poživilová Olga      PVP 7150 C               92.19  33 123.42        DISK 
    Nesvadbová Eva       VLI 7550                 75.06  22  83.02        DISK 
    Ohnoutková Irena     VSP 7751      26.01  14   DISK       DISK        DISK 
    Stehnová Zuzana      DKP 8150      21.17   2  57.49   2               DISK 
    Wdówková Soňa        KAM 7050      27.27  18  71.41  16               DISK 
    Běhounová Veronika   PHK 8251      22.09   3   DISK                   DISK 
    Klechová Vendula     TBM           21.15   1   DISK                   DISK 
    Švadlenová Ivana     CHC 7151 C    30.49  28  72.44  18   DISK        DISK 
    Przycczková Michaela TRI 8461      22.53   6  62.44   8               DISK 
    Folprechtová Blanka  TUR 8250      23.30   7  61.16   6               DISK 
    Valášková Šárka      VSP 6950 E    22.49   5                          DISK 
    Jahnová Anežka       VSP 8150      24.13   9  74.39  20               DISK 
    Waldová Lucie        DKP 8154      23.52   8   DISK                   DISK 
    Kunová Dagmar        EKP 6550      28.57  22   DISK      80.23        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H21A   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Pleticha Richard     TCE 7502 E    29.26  22  60.00   2  45.40      135.06 
  2 Matějů Michal        VSP 7700      26.12   6  62.51   5  46.13      135.16 
  3 Matějů Luboš         VSP 7601      25.36   2  63.29   8  46.22      135.27 
  4 Seidl Miroslav       DLI 7401 E    27.35   9  60.08   3  52.53      140.36 
  5 Bořánek Petr         VSP 7000      28.11  12  63.03   7  50.50      142.04 
  6 Macek Martin         PHK 7102      28.18  14  64.53  11  49.56      143.07 
  7 Sousa Joaquim        AAM           30.22  31  67.01  16  49.20      146.43 
  8 Mrázek Jiří          DKP 7911      28.17  13  68.44  20  49.43      146.44 
  9 Boudný Jan           SJI 7417      28.32  17  68.55  21  49.19      146.46 
 10 Kalenský Tomáš       SJC 8015      33.55  50  64.02   9  48.52      146.49 
 11 Svoboda Lukáš        SHK 7905      28.01  11  67.08  17  51.43      146.52 
 12 Henych Petr          JIL 6004 A    27.59  10  71.20  29  49.26      148.45 
 13 Tihon Michal         PHK 7905      25.55   4  72.46  33  50.26      149.07 
 14 Novák Jiří           NPA 7502 C    30.09  28  69.29  23  49.33      149.11 
 15 Udržal Tomáš         LPU 8002      30.04  27  66.07  14  53.21      149.32 
 16 Procházka Zdeněk     DKP 7800      31.11  36  70.39  25  49.33      151.23 
 17 Kadeřávek Petr       PHK 7605      32.45  46  67.38  19  51.08      151.31 
 18 Princl Pavel         MLA 7809      38.04  66  64.31  10  48.57      151.32 
 19 Ondráček Radim       TBM 7414      29.59  26  72.38  32  49.03      151.40 
 20 Netuka Martin        SHK 7302      32.23  42  67.35  18  51.56      151.54 
 21 Starosta Pavel       TZL 7938 A    29.20  20  69.28  22  53.46      152.34 
 22 Hojný Michal         SCP 7613      29.22  21  70.56  27  52.58      153.16 
 23 Vedral Josef         OKP 7201      35.19  58  66.29  15  51.33      153.21 
 24 Kondrát Martin       PGP 6501      28.55  19  73.26  34  51.08      153.29 
 25 Pokorný Ondřej       PGP 7506 C    30.10  29  71.57  30  51.30      153.37 
 26 Vodička Jan          SJC 8201 A    29.50  23  73.27  35  54.35      157.52 
 27 Junek Petr           JIL 7849 C    32.00  40  72.23  31  53.41      158.04 
 28 Fencl Petr           LPU 6901 C    29.53  25  70.39  25  57.41      158.13 
 29 Novák Ivo            OKP 6200      32.08  41  71.06  28  55.38      158.52 
 30 Němeček Jan          VSP 6201 C    30.21  30  80.51  51  51.23      162.35 
 31 Přikryl Petr         PBM 6707 C    29.51  24  75.50  42  56.59      162.40 
 32 Jedlička Marek       SHK 7502      34.13  51  75.31  40  53.07      162.51 
 33 Novák Zdeněk         NPA 7701 C    30.24  32  78.03  45  55.22      163.49 
 34 Kožina Petr          PGP 6000 C    32.38  45  76.16  43  55.08      164.02 
 35 Stárek Filip         TUR 6602      35.13  56  74.41  37  56.20      166.14 
 36 Borovička Milan      FSP 6104 C    31.33  38  78.34  46  56.28      166.35 
 37 Semík Luboš          KAM 6200      30.50  35  76.29  44  61.37      168.56 
 38 Baldrian Petr        PGP 7203 C    32.24  43  86.08  56  54.11      172.43 
 39 Hýbl Lukáš           PGP 7504 C    33.32  48  83.28  54  55.54      172.54 
 40 Richtr Aleš          OKP 6601      35.20  59  78.46  47  61.02      175.08 
 41 Farář Martin         LPU 7717 C    34.42  54  85.05  55  62.14      182.01 
 42 Lisý Ondřej          VLI 7103      33.38  49  79.24  49  69.39      182.41 
 43 Hejzlar Josef        VCB 5601 C    49.20  74  73.36  36  60.13      183.09 
 44 Sedlák Radek         SUL 7501      34.43  55  79.21  48  71.29      185.33 
 45 Bohuslav Václav      LPM 7206      37.47  65  82.38  52  71.20      191.45 
 46 Janeček Jura         EKP 6701      42.13  68  75.21  39  77.34      195.08 
 47 Přibík Jan           PGP 6301 C    35.53  60  97.14  60  64.41      197.48 
 48 Horký Roman          VSP 6503 C    32.30  44 106.48  61  62.50      202.08 
 49 Janas Petr           TZL 7103      36.25  62  94.05  58  74.01      204.31 
 50 Freitas Sidónio      AAM           43.04  70  83.04  53  80.07      206.15 
 51 Tojnar Jan           FSP 6701 C    36.19  61  96.15  59  88.44      221.18 
 52 Lebeda Dušan         EKP 7301 C    35.16  57 122.43  65  65.11      223.10 
 53 Pašek František      OKP 7601      37.26  64 115.43  63  71.12      224.21 
 54 Koč Zdeněk           MKP 4700 C    57.15  75 114.41  62  90.05      262.01 
 55 Simőes Jorge         AAM           58.01  76 126.14  67  83.17      267.32 
    Pilař Karel          MAS 5501 C                          63.26        DISK 
    Bašus Petr           SCP                       DISK                   DISK 
    Kučera Jan           VSP 7302      28.46  18 125.18  66               DISK 
    Šváb Jan             FSP 5801 C    42.33  69 119.33  64   DISK        DISK 
    Zřídkaveselý Libor   ZBM 7207      26.06   5   DISK                   DISK 
    Smola Michal         TZL 8131      27.12   8  62.55   6               DISK 
    Koťátko Zdeněk       EKP 7707 C    31.46  39  80.27  50               DISK 
    Voráček Michal       PGP 8009      30.47  34  70.26  24               DISK 
    Štěpán Petr          LDC 7301      37.15  63  86.59  57   DISK        DISK 
    Cveček Martin        PVP 7400 C    47.19  73   DISK      89.37        DISK 
    Wdówka Jan           KAM 7000      34.31  52  74.50  38               DISK 
    Slavík Pavel         SNA 7349      31.22  37   DISK                   DISK 
    Ptáček Jan           PVP 7200 C    46.25  72   DISK      77.25        DISK 
    Švadlena Pavel       CHC 7502 C    32.51  47  75.36  41   DISK        DISK 
    Švihovský Jaromír    BOR 8005      24.22   1  62.05   4               DISK 
    Kurfürst Pavel       FSP 7400 C    45.29  71   DISK                   DISK 
    Černý Michal         PHK 8005      28.30  16   DISK                   DISK 
    Hepner David         SHK 7601 E    26.36   7  65.54  13               DISK 
    Mrázek Jan           DKP 8102      30.33  33  64.59  12               DISK 
    Valášek Petr         KAM 6600      34.32  53   DISK                   DISK 
    Hora Zbyněk          PGP 8000      28.19  15  58.15   1               DISK 
    Strnad Jiří          PHK 7105      41.47  67   DISK                   DISK 
    Kazda Jiří           SJC 8006      25.51   3   DISK                   DISK 
 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D21B   


por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Přikrylová Veronika  PBM 7159      30.26   2  64.38   2  60.07      155.11 
  2 Zezulová Jitka       PGP 7558 C    29.41   1  70.46   4  58.43      159.10 
  3 Mašínová Eva         SJC 7957      35.49   5  63.46   1  60.24      159.59 
  4 Bischofová Petra     MLA 7552      36.40   6  64.48   3  61.16      162.44 
  5 Nyklová Helena       MFP 7550      31.50   3  72.49   6  60.49      165.28 
  6 Gernertová Martina   JIL 7351 C    34.30   4  72.14   5  76.53      183.37 
  7 Santos Cristina      AAM           44.41  10  89.04   8  79.57      213.42 
  8 Hájková Věra         ONO 5550 C    44.13   9  90.17  10  80.22      214.52 
  9 Suchardová Kateřina  NPA 7751 C    40.07   7  96.40  12  82.15      219.02 
 10 Přibíková Monika     PGP 7256 C    42.52   8  85.31   7  95.59      224.22 
 11 Nováková Eva         NEJ 6800      53.50  13  89.57   9  82.19      226.06 
 12 Mágrová Ivana        LCV 5550 B    48.09  12 103.47  14  74.14      226.10 
 13 Sedlická Lucie       OKP 7452      46.14  11  94.07  11  90.10      230.31 
 14 Zenkerová Michaela   LCV 7151 C    55.22  14  99.05  13  99.41      254.08 
 15 Kolářová Tereza                    71.25  16 105.51  15  92.25      269.41 
 16 Kolocová Soňa        SMB      C    79.21  17 121.59  17 134.39      335.59 
 17 Douchová Jaroslava   SNA 7155 C    66.08  15 160.08  18 155.20      381.36 
    Charvátová Lucie     EKP 7752 C              111.57  16 112.27        DISK 
    Janasová Barbora     TZL 7171      95.01  18   DISK       DISK        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H21B   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Cichý David          PHK 7001      35.45   4  79.02   2  55.40      170.27 
  2 Drábek Jan           MKP 6700 C    40.11   9  74.25   1  56.05      170.41 
  3 Leštinský Tomáš      DOB 7801      35.05   3  79.34   3  56.21      171.00 
  4 Pecka Jan            EKP 6800 C    34.16   1  79.37   4  57.22      171.15 
  5 Šilhavý Miroslav     LPM 5800      36.06   5  82.31   5  59.18      177.55 
  6 Chum Jaroslav        SLP 6601      39.20   7  83.38   7  60.38      183.36 
  7 Doležal Antonín      KTA 7501      38.27   6  85.21   8  66.17      190.05 
  8 Malý Evžen           JIL 6102 C    34.30   2  96.32  12  60.56      191.58 
  9 Doucha Jiří          SNA 7105 C    50.58  15  82.56   6  63.49      197.43 
 10 Doležal Tomáš        KTA 7701 C    43.55  12  95.35  10  65.43      205.13 
 11 Vodička Josef        SJC 8001 C    39.59   8  94.32   9  75.25      209.56 
 12 Machar Pavel         DKP 7906      48.17  14  95.50  11  66.28      210.35 
 13 Svoboda Martin       BFM 6701 C    43.45  11 105.27  16  69.02      218.14 
 14 Mágr Zdeněk          LCV 5000 C    42.56  10  99.14  14  76.59      219.09 
 15 Brabec Zdeněk        ZAT 5603      45.50  13 103.44  15  74.54      224.28 
 16 Foršt Jakub          PGP           60.12  16 125.56  18  85.24      271.32 
 17 Barči Miroslav       ONO           81.34  19 153.58  22 123.54      359.26 
 18 Kozelka Jan          LCV 7000 C    68.40  17 187.39  23 139.29      395.48 
    Hynek Petr           ONO                      98.36  13               DISK 
    Marván Tomáš         ONO                     143.06  21  93.03        DISK 
    Marván Daniel        ONO                     126.20  19  91.38        DISK 
    Šimerka Jan          PGP                     122.27  17  94.00        DISK 
    Harazín Martin       VLI 7400                  DISK       DISK        DISK 
    Waldhauser Miloš     TCE 7906 C              128.11  20 116.40        DISK 
    Šlegr Petr           CHP 7700 C    80.58  18   DISK       DISK        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D35   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Nováková Svatava     SKV 5351      30.32   4  40.32   1  57.07      128.11 
  2 Vejvodová Mirka      OPT 5751      26.37   1  44.30   2  61.27      132.34 
  3 Veselská Kateřina    VLI 6550      29.41   3  56.22   7  53.34      139.37 
  4 Řeháková Dana        SJC 6251      30.46   6  52.20   6  56.41      139.47 
  5 Pecková Ivana        EKP 6252 C    29.08   2  48.31   4  62.20      139.59 
  6 Dočkalová Jiřina     LPU 5654 C    33.11   7  45.33   3  65.06      143.50 
  7 Bochenková Jana      EKP 6150      30.41   5  71.23  12  52.54      154.58 
  8 Trnková Marie        NEJ 6551 C    36.50  10  61.15   9  71.48      169.53 
  9 Víchová Ladislava    LPU 5851 C    35.30   8  59.00   8  75.34      170.04 
 10 Junglingová Iveta    TAP 6352 C    35.53   9  85.16  14  75.28      196.37 
 11 Dominguez Ana        AAM           44.49  12  74.37  13  83.04      202.30 
 12 Ježková Regina       MKP 6350 C    49.55  13  65.40  11  95.30      211.05 
    Hermanová Dana       LPU 6151       DISK                              DISK 
    Řehořková Štěpánka   LKV 6401 C               64.58  10               DISK 
    Vrabcová Jindra      SCP 6151 C    37.07  11  51.51   5   DISK        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H35   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Řehořek Jaroš        LKV 6301 C    40.24   1  71.15   1  55.12      166.51 
  2 Peterka František    TJP 4900      41.55   4  76.08   2  58.52      176.55 
  3 Hájek Jiří           NEJ 6401 C    46.06   7  76.40   3  54.12      176.58 
  4 Drobník Ivan         SJC 5602      41.19   3  80.04   4  56.30      177.53 
  5 Frey Jaromír         NEJ 6301 C    44.00   6  88.42   7  65.19      198.01 
  6 Vrabec Martin        SCP 6100 C    42.20   5  85.31   6  72.48      200.39 
  7 Klapal Ladislav      EKP 6200 C    40.56   2 126.12   8  60.21      227.29 
    Gernert Alan         JIL            DISK     170.12  MS               DISK 
    Mechl Miroslav       NEJ 6302 C               84.30   5  69.25        DISK 
 

                           VÝSLEDKY KATEGORIE  D40   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Běhounová Jiřina     PHK 5651      21.56   1  44.55   1  33.42      100.33 
  2 Kynčlová Miroslava   JIL 5851 C    22.38   2  45.01   2  36.19      103.58 
  3 Růžičková Jana       BLA 5851      26.09  10  51.57   4  35.41      113.47 
  4 Flašarová Marie      KCK 5756 C    22.53   3  55.35   9  38.26      116.54 
  5 Bouchalová Zdeňka    VPM 5757      25.13   6  55.07   7  36.40      117.00 
  6 Steiningerová Helana LPM 5950      24.52   5  53.29   6  39.04      117.25 
  7 Doležalová Vlasta    PGP 5550 C    24.51   4  52.11   5  44.20      121.22 
  8 Králová Zdenka       SSU 6091      25.22   7  56.14  10  43.24      125.00 
  9 Vodičková Alena      SJC 4951 C    25.47   9  47.38   3  52.42      126.07 
 10 Hejzlarová Vladimíra VCB 5651 C    29.18  14  59.57  11  41.46      131.01 
 11 Šilhavá Jana         LPM 5951      26.16  11  55.09   8  51.22      132.47 
 12 Gabrielová Šárka     ONO 5950 C    25.42   8  63.58  12  43.34      133.14 
 13 Procházková Miluše   DCE 5450 C    26.32  12  65.51  13  41.58      134.21 
 14 Strachotová Eva      SSU 6099      28.26  13  77.20  14  59.47      165.33 
 15 Patáková Mária       KSH 5751 C    35.55  15  86.41  15  65.19      187.55 
 16 Adamíková Alena      KRN 5951      43.34  16  94.20  17  68.59      206.53 
 17 Dubnová Božena       LDC 5551      45.44  17  95.43  18  66.25      207.52 
 18 Vlková Soňa          LDC 6053      67.48  18 133.46  19  65.23      266.57 
    Janovičová Věra      SKV 6001                 92.26  16  64.24        DISK 
 

                           VÝSLEDKY KATEGORIE  H40   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Michalec Jan         MLA 5701      33.06   2  67.33   1  47.25      148.04 
  2 Strachota Jaroslav   SSU 5600      37.03   6  67.58   2  45.33      150.34 
  3 Škorpil Martin       VSP 5700 C    32.49   1  72.09   8  45.53      150.51 
  4 Kodeda Oldřich       VPM 5901      35.26   4  68.40   4  48.42      152.48 
  5 Milota Josef         MLA 5801      40.20  11  68.10   3  44.24      152.54 
  6 Diviš Zdeněk         LPM 5602      38.13   8  68.45   5  46.09      153.07 
  7 Marek Jiří           JIL 5602 C    33.08   3  74.40   9  46.22      154.10 
  8 Dusatko Petr         PHK 5702      39.59  10  69.22   6  45.08      154.29 
  9 Běhoun Pavel         PHK 5701      36.26   5  75.35  10  48.38      160.39 
 10 Flašar Jan           KCK 5701 C    37.43   7  80.05  12  49.23      167.11 
 11 Vykysalý Miroslav    PHK 5902      42.06  14  71.30   7  54.04      167.40 
 12 Řehák Pavel          SJC 6001      41.54  13  84.49  16  52.39      179.22 
 13 Steininger Pavel     LPM 5603      51.24  19  78.31  11  56.27      186.22 
 14 Hrouza Tomáš         KRN 5201      44.27  15  86.59  17  55.04      186.30 
 15 Doležal Miroslav     PGP 5501 C    45.19  16  90.40  19  52.10      188.09 
 16 Prášil Jan           NPA 5601 C    38.54   9  84.26  15  65.50      189.10 
 17 Suchý Václav         VPM 5502 C    47.29  17  90.43  20  55.17      193.29 
 18 Procházka Antonín    DCE 5500 C    54.40  21  84.14  14  61.10      200.04 
 19 Tengler Karel        MLA 5702      47.35  18  92.24  21  63.18      203.17 
 20 Koníček Jiří         OKP 5900      40.53  12  80.13  13  88.10      209.16 
 21 Doležal Antonín      KTA 5401 C    59.28  23  89.20  18  64.17      213.05 
 22 Bochenek Milan       EKP 5601      51.26  20  92.30  22  69.22      213.18 
 23 Bolech Jiří          LPU 5904 C    57.51  22 102.01  23  55.53      215.45 
 24 Duben Jiří           LDC 5601      64.21  25 120.46  25  60.50      245.57 
 25 Janovič Ondřej       SKV 5901      63.04  24 124.03  26  69.56      257.03 
 26 Vlk Josef            LDC 5801      83.33  27 105.28  24  68.48      257.49 
    Grivalský Michal     PGP 5900 C    81.38  26   DISK     112.06        DISK 
 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D45   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Opavová Stanislava   MLA 5451      25.32   1  37.01   1  37.15       99.48 
  2 Klimplová Alena      LPU 5551 C    30.23   3  41.55   2  43.00      115.18 
  3 Brumková Vladimíra   DKL 5350      28.39   2  57.45   6  36.45      123.09 
  4 Stehnová Hana        DKP 5150      36.56   4  47.31   3  39.54      124.21 
  5 Štěrbová Lenka       LPU 5451 C    42.34   6  56.29   5  44.46      143.49 
  6 Bischofová Alena     MLA 5251      40.50   5  60.37   7  47.23      148.50 
  7 Nováková Jana        NPA 5552 C    49.17   9  54.21   4  45.34      149.12 
  8 Hamáčková Eva        LBE 5150 C    44.00   7  69.38   9  57.50      171.28 
  9 Nyklová Helena       LKV 5151 C    48.17   8  72.24  10  56.01      176.42 
 10 Puchernová Jana      TAP 4551 C    53.17  10  64.40   8  63.45      181.42 
 11 Nyklová Jindra       LKV 5351 C    56.00  11  89.07  11  72.30      217.37 
 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H45   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Kalibán Jaroslav     NPA 5101 C    35.36   1  57.23   1  55.17      148.16 
  2 Slováček Rudolf      TZL 5402 C    38.14   3  68.14   5  53.34      160.02 
  3 Kynčl Stanislav      JIL 5401 C    37.52   2  67.41   4  58.23      163.56 
  4 Hora Vladimír        VSP 5100 C    45.56   9  74.14  10  51.14      171.24 
  5 Dytrych Dobroslav    NPA 5401 C    40.17   4  66.48   3  64.23      171.28 
  6 Štěrba Pavel         LPU 5408 C    42.30   6  70.36   7  60.43      173.49 
  7 Robotka Libor        PBM 5303      41.56   5  69.44   6  62.14      173.54 
  8 Chotětický Václav    MAS 5200 C    45.53   8  71.34   8  63.49      181.16 
  9 Nykl Jan             LKV 5101 C    50.38  13  73.59   9  62.08      186.45 
 10 Chotětický Jan       MAS 5400 C    46.23  10  78.45  11  67.16      192.24 
 11 Sáňka Bedřich        LPU 5102 C    54.36  15  84.22  13  76.27      215.25 
 12 Klimpl Petr          LPU 5401 C    49.52  12  92.33  15  73.49      216.14 
 13 Šorm Miroslav        DKL 5200      58.02  17  83.03  12  79.49      220.54 
 14 Čevela Jaromír       TZL 5301 C    55.27  16  90.31  14  78.41      224.39 
 15 Brumek Stanislav     DKL 5201      48.19  11  98.34  16  81.25      228.18 
 16 Jelínek Martin       PGP 5103 C    64.51  18 111.40  17  90.58      267.29 
    Herman Jan           LPU 5407 C    43.12   7  60.54   2               DISK 
    Duben Josef          LDC 5401      84.46  19                          DISK 
    Zika Vladimír        PHK 5501      53.51  14   DISK                   DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D50   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Dohnalová Dana       VSP 5050      32.09   3  44.04   1  42.33      118.46 
  2 Dvořáková Ladislava  PGP 4451 C    33.20   4  48.32   2  42.15      124.07 
  3 Sikorová Marie       BOV 4852 C    30.41   1  56.39   4  43.31      130.51 
  4 Kubátová Milada      PGP 4750 C    31.28   2  68.22   7  44.33      144.23 
  5 Kubíčková Věra       TUR 4750      44.35   6  56.20   3  51.38      152.33 
  6 Bohuslavová Věra     LPM 4850      50.46   9  67.10   6  38.53      156.49 
  7 Kohoutová Jitřenka   UVP 4850      49.07   7  56.49   5  55.31      161.27 
  8 Lohrová Jarmila      SCP 4650 C    39.12   5  74.10   8  54.17      167.39 
    Matějů Ladislava     UVP 4750      50.27   8   DISK      56.28        DISK 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H50   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Hořínek Jaroslav     VSP 5000 C    34.26   1  55.37   1  47.41      137.44 
  2 Novák Karel          NPA 5001 C    38.56   2  59.19   2  49.46      148.01 
  3 Janda Josef          TCE 4701 C    44.00   6  62.57   3  58.23      165.20 
  4 Fiala Miloš          KSH 4801 C    41.42   3  72.40  11  53.32      167.54 
  5 Farář Jaroslav       LPU 5001 C    46.21   7  70.55   8  52.27      169.43 
  6 Sikora Miroslav      BOV 4802 C    43.48   5  67.16   7  59.06      170.10 
  7 Buriánek Jaromír     SCP 4700 C    48.44  11  66.46   5  54.59      170.29 
  8 Klimánek Miloslav    UVP 4700      47.13   8  71.03   9  52.22      170.38 
  9 Nosál Stanislav      SLA 4600 C    47.18   9  76.07  13  59.40      183.05 
 10 Valeška Rudolf       LCV 4700 C    42.48   4  81.56  16  66.07      190.51 
 11 Lisý Jan             ONO 4201 B    48.34  10  72.23  10  71.50      192.47 
 12 Matějů Ivan          UVP 4600      51.21  12  83.46  18  65.47      200.54 
 13 Černovský Jiří       MKP 4900 C    52.07  13  91.50  21  58.04      202.01 
 14 Kubíček Zdeněk       TUR 4802      53.15  14  77.58  14  70.50      202.03 
 15 Toušek Miloslav      MKP 5000 C    54.35  15  88.12  20  67.59      210.46 
 16 Tvrdek Vojtěch       LBE 4900 C    56.18  16  78.16  15  78.12      212.46 
 17 Novák Jan            SKV 5001      67.37  23  83.37  17  79.11      230.25 
 18 Stehno Pavel         DKP 4900      63.25  19  87.35  19  85.34      236.34 
 19 Kramoliš Jan         PVP 5000 C    64.06  20  92.22  22  87.42      244.10 
 20 Dvořák Jaromír       PGP 4601 C    90.45  24 105.55  24 100.58      297.38 
 21 Hamáček Bohuslav     LBE 5000 C    61.27  18 118.15  25 120.03      299.45 
    Jirásek Jaroslav     SCH 4701 C     DISK      66.48   6  71.01        DISK 
    Otta Pavel           TCE 4601 C    65.57  22  65.27   4               DISK 
    Parker Barry                       64.54  21 102.35  23               DISK 
    Valter Petr          KBP 4500      57.13  17  74.21  12               DISK 
 

                           VÝSLEDKY KATEGORIE  D55   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Beránková Pavla      VPM 4350 C    34.00   1  34.22   1  34.53      103.15 
  2 Zmeková Milada       SLP 4451 C    45.20   3  44.44   2  40.49      130.53 
  3 Jedličková Jindra    VPM 4550 C    46.51   4  56.32   6  37.38      141.01 
  4 Zenkerová Miluše     LCV 4550 C    47.53   5  49.40   4  52.07      149.40 
  5 Říhová Hana          LPM 4450      50.56   6  46.06   3  58.05      155.07 
  6 Santos Isilda        AAM           37.39   2 102.09   7  44.24      184.12 
  7 Boučková Ludmila     OCB 4351 C    61.57   7  51.43   5  74.58      188.38 
 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H55   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Dohnal Josef         VSP 4300      21.33   1  58.32   4  51.21      131.26 
  2 Procházka Zdenko     DKP 4300      22.03   2  52.32   1  57.32      132.07 
  3 Fišák Jan            MLA 4401      26.49   5  65.43   8  50.25      142.57 
  4 Beránek Petr         VPM 4502 C    28.41   7  63.48   7  57.35      150.04 
  5 Kraus Jan            LLI 4501 C    38.39  11  59.39   5  54.31      152.49 
  6 Bohuslav Václav      LPM 4201      40.35  12  57.02   3  59.35      157.12 
  7 Pivec Květoslav      MLA 4202      22.37   3  74.28  10  60.31      157.36 
  8 Bouček Václav        OCB 4101 C    34.40  10  68.48   9  59.17      162.45 
  9 Jedlička Jiří        VPM 4201 C    27.11   6  78.58  11  64.05      170.14 
 10 Vodička Jindřich     SJC 4401 C    32.09   9  88.59  12  67.35      188.43 
    Frey Jaromír         NEJ 4101 C    25.15   4  63.34   6               DISK 
    Richters Eduard                    31.58   8  54.51   2               DISK 
 




 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  D60   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Bláhová Blanka       SJP 3651      38.21   2  37.42   1  43.20      119.23 
  2 Nováková Růžena      TEP 2650 C    37.36   1  37.52   2  44.33      120.01 
  3 Lejsková Jiřina      TEP 3750 C    51.49   3  69.36   3  55.27      176.52 
 

 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H60   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Lejsek Tom           TEP 3700 C    31.40   2  54.31   2  40.30      126.41 
  2 Bláha Svatopluk      SJP 3501      37.02   4  54.05   1  39.40      130.47 
  3 Huygens Jean         KOL           34.18   3  75.23   3  54.38      164.19 
    Zmek Josef           SLP 4002 C    67.23   5   DISK       DISK        DISK 
    Koubek Jiří          BSO 3500      29.39   1  78.55   4               DISK 
 
 
                          VÝSLEDKY KATEGORIE  H70   

 
por.  jmeno            oddil          1.etapa    2.etapa    3.etapa     celkem
 
  1 Vykysalý František   PHK 3002      30.22   1  30.26   1  33.17       94.05 
  2 Mack Zdeněk          SJP 2700      34.33   4  43.00   2  36.42      114.15 
  3 Samohýl Richard      PGP 2800 C    32.44   3  44.20   3  38.42      115.46 
  4 Petr Miroslav        TKP 2700      31.17   2  44.46   4  41.57      118.00 
  5 Veit Jan             FSP 2800 C    38.40   5  54.11   6  53.24      146.15 
  6 Novák Ctirad         TEP 2100 C    55.00   7  68.49   7  73.33      197.22 
    Bartoš Lumír         KRP 2701 C    43.51   6  52.55   5               DISK 
 


                               ŠTAFETY

				VÝSLEDKY ZÁVODU ŠTAFET MUŽŮ


por.  		1.úsek			2.úsek				3.úsek         
1	Bořánek	11.42	1	Matějů	26.36	1	Matějů	46.23
2	Milota	13.37	2	Kodeda	32.43	2	Princl	52.42
3	Stárek	16.01	6	Kovář	34.41	3	Hošek	57.31
4	Suchý	15.20	4	Suchý	40.13	6	Bouchal	60.05
5	Kožinová16.14   7        Buzek	 42.00	8	Kožina	64.17
6	Mechl	14.13	3	Fišák	41.00	7	Hájek	66.26
7	Kupilík	16.28	9	Jaroš	40.12	5	Dušek	72.48
8	Jirásek	15.28	5	Chotětický J. 48:55	9	Chotětický V.	73.30
9	Hering	23.20	10	Šilhavý	49.10	10	Šilhavý	74.34
10	Tichý	16.14	7	Florián	40.10	4	Skala	82.54


				VÝSLEDKY ZÁVODU ŠTAFET ŽEN


por.  		1.úsek			2.úsek				3.úsek         
1	Rambousková  	16.20	2 	Naporowská	38.10	1	Purschová	66.00
2	Macharová	17.50	4	Vendula	        42.20   2       Kovářova	67.  40
3	Steiningerová	19.03	5	Bouchalová	49.10	3	Šilhavá	75.24
4	Gazdačková	16.14	1	Žandová K.	56.11	5	Trnková	98.00
5	Maříková	16.59	3	Žandová M.	56.00	4	Štrosová	103.00




    Případné reklamace směřujte sem



<-- HOMEpage




                                                           © Pilous     Napište mi