Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               8.9.2001 17:49:21
                                        17.OŽ 8.9.2001
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.0km   20m 6k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-117     2-116     3-120     4-124     5-128     6-100   
  1 Veselá Anna                 33.08 14.17/2   21.02/1*  23.47/1*  27.27/1*  31.15/1*  32.35/1*  33.08/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+            14.17/2    6.45/1*   2.45/1*   3.40/2    3.48/1*   1.20/2    0.33/2  
  2 Meineltová Miroslava        38.52  5.42/1*  24.50/2   27.41/2   31.18/2   37.07/2   38.21/2   38.52/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             5.42/1*  19.08/3    2.51/2    3.37/1*   5.49/2    1.14/1*   0.31/1* 
  3 Urbánková Katka             52.53 15.39/3   27.42/3   32.06/3   40.41/3   49.35/3   52.14/3   52.53/3  
    SKOB Ostrov                       15.39/3   12.03/2    4.24/3    8.35/3    8.54/3    2.39/3    0.39/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.0km   20m 6k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-117     2-116     3-120     4-124     5-128     6-100   
  1 Freyová Andrea              15.04  2.25/1*   5.31/1*   7.45/1*  10.55/1*  13.38/1*  14.38/1*  15.04/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             2.25/1*   3.06/1*   2.14/1*   3.10/3    2.43/1*   1.00/1*   0.26/1* 
  2 Slavíková Renata            22.45  3.07/2   11.09/2   13.28/2   16.06/2   20.51/2   22.18/2   22.45/2  
    KOB Baník Sokolov                  3.07/2    8.02/3    2.19/3    2.38/1*   4.45/5    1.27/4    0.27/2  
  3 Kramer Anna                 23.57  3.51/3   12.05/3   14.39/3   18.24/3   22.08/3   23.27/3   23.57/3  
    TuS 1892 Mitterteich               3.51/3    8.14/4    2.34/4    3.45/4    3.44/2    1.19/3    0.30/3  
  4 Trnková Kateřina            25.51  4.52/4   14.12/4   16.30/4   19.09/4   23.52/4   25.21/4   25.51/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.52/4    9.20/5    2.18/2    2.39/2    4.43/4    1.29/5    0.30/3  
  5 Chrbolková Krystýna         30.19 11.16/5   18.07/5   20.42/5   24.28/5   28.22/5   29.38/5   30.19/5  
    KOB Baník Sokolov                 11.16/5    6.51/2    2.35/5    3.46/5    3.54/3    1.16/2    0.41/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.7km   30m 9k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-130     2-116     3-112     4-120     5-123     6-125     7-131     8-128     9-100   
  1 Sokolová Libuše             22.09  4.06/1*   7.07/1*   9.34/1*  12.32/2   13.55/1*  16.53/1*  19.13/1*  20.36/1*  21.43/1*  22.09/1* 
    KOB Baník Sokolov                  4.06/1*   3.01/4    2.27/1*   2.58/4    1.23/1*   2.58/4    2.20/2    1.23/1*   1.07/2    0.26/1* 
  2 Mundlová Michaela           22.30  4.57/3    7.56/3   10.39/4   14.13/4   15.53/4   17.29/3   19.34/2   20.58/2   22.04/2   22.30/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.57/3    2.59/3    2.43/4    3.34/5    1.40/2    1.36/1*   2.05/1*   1.24/2    1.06/1*   0.26/1* 
  3 Grešlová Veronika           22.42  4.36/2    7.09/2    9.45/2   11.55/1*  15.32/3   17.13/2   19.35/3   21.02/3   22.15/3   22.42/3  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.36/2    2.33/1*   2.36/3    2.10/1*   3.37/5    1.41/2    2.22/3    1.27/3    1.13/4    0.27/3  
  4 Kuncová Eliška              26.55  5.21/4    8.05/4   10.37/3   13.16/3   15.01/2   20.51/4   23.43/4   25.14/4   26.24/4   26.55/4  
    MLOK Mariánské Lázně               5.21/4    2.44/2    2.32/2    2.39/3    1.45/3    5.50/5    2.52/5    1.31/4    1.10/3    0.31/5  
  5 Mechlová Petra              28.57  6.40/5   11.25/5   15.19/5   17.56/5   21.28/5   23.11/5   25.33/5   27.11/5   28.27/5   28.57/5  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             6.40/5    4.45/5    3.54/5    2.37/2    3.32/4    1.43/3    2.22/3    1.38/5    1.16/5    0.30/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.5km   75m 11k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-109     3-108     4-110     5-112     6-115     7-123     8-125     9-131    10-127    11-100   
  1 Steiningerová Tereza        34.02  5.07/1*  11.51/2   13.24/2   15.43/2   19.34/2   21.53/1*  24.35/1*  27.35/2   29.30/1*  31.44/1*  33.35/1*  34.02/1* 
    TJ Loko Plzeň                      5.07/1*   6.44/3    1.33/1*   2.19/1*   3.51/1*   2.19/1*   2.42/3    3.00/3    1.55/1*   2.14/1*   1.51/1*   0.27/2  
  2 Ottová Tereza               35.23  5.15/2    9.29/1*  11.19/1*  14.08/1*  19.24/1*  22.33/2   24.50/2   27.08/1*  29.52/2   32.36/2   34.58/2   35.23/2  
    TJ Elektrárny Kadaň                5.15/2    4.14/1*   1.50/2    2.49/2    5.16/3    3.09/3    2.17/1*   2.18/1*   2.44/3    2.44/3    2.22/2    0.25/1* 
  3 Paulová Kristýna            38.29  7.08/3   12.26/3   14.17/3   17.20/3   22.23/3   25.09/3   27.46/3   30.11/3   32.49/3   35.32/3   38.00/3   38.29/3  
    TJ Loko Plzeň                      7.08/3    5.18/2    1.51/3    3.03/3    5.03/2    2.46/2    2.37/2    2.25/2    2.38/2    2.43/2    2.28/3    0.29/3  
    Švehlová Markéta       MSDISK     27.55/    40.26/    45.44/    60.30/    86.50/    99.41/   107.13/   122.47/   128.05/         /   134.20/   135.39/   
    SK Praga                          27.55/    12.31/     5.18/    14.46/    26.20/    12.51/     7.32/    15.34/     5.18/         /         /     1.19/   
    Čihák Martin           MSDISK     20.25/    34.30/    39.40/    54.32/    80.52/    93.32/   101.11/   115.49/   122.11/         /   128.24/   129.39/   
    SK Praga                          20.25/    14.05/     5.10/    14.52/    26.20/    12.40/     7.39/    14.38/     6.22/         /         /     1.15/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.1km  100m 16k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-121     2-124     3-115     4-113     5-111     6-110     7-108     8-106     9-104    10-132    11-133    12-130    13-117    14-127    15-128    16-100   
  1 Steiningerová Kateřina      49.15  5.04/1*   8.00/1*  12.48/1*  15.10/1*  18.49/1*  22.06/1*  25.01/1*  25.57/1*  28.03/1*  32.59/1*  36.46/1*  38.42/1*  40.58/1*  46.34/1*  47.35/1*  48.43/1*  49.15/1* 
    TJ Loko Plzeň                      5.04/1*   2.56/1*   4.48/1*   2.22/2    3.39/2    3.17/2    2.55/3    0.56/1*   2.06/1*   4.56/2    3.47/2    1.56/3    2.16/2    5.36/3    1.01/1*   1.08/2    0.32/2  
  2 Gabrielová Hana             51.08  5.14/2   10.51/2   15.51/2   18.13/2   21.51/2   25.10/2   27.59/2   28.56/2   31.04/2   36.01/2   39.47/2   41.36/2   43.42/2   48.27/2   49.31/2   50.35/2   51.08/2  
    SKOB Ostrov                        5.14/2    5.37/3    5.00/3    2.22/2    3.38/1*   3.19/3    2.49/1*   0.57/2    2.08/2    4.57/3    3.46/1*   1.49/2    2.06/1*   4.45/1*   1.04/2    1.04/1*   0.33/3  
  3 Nápravníková Alice          55.17  8.41/3   13.54/3   18.47/3   21.07/3   24.56/3   28.12/3   31.02/3   32.00/3   34.09/3   39.04/3   42.56/3   44.44/3   47.02/3   52.35/3   53.40/3   54.48/3   55.17/3  
    TJ Loko Plzeň                      8.41/3    5.13/2    4.53/2    2.20/1*   3.49/3    3.16/1*   2.50/2    0.58/3    2.09/3    4.55/1*   3.52/3    1.48/1*   2.18/3    5.33/2    1.05/3    1.08/2    0.29/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         5.5km  105m 20k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-122     2-120     3-116     4-118     5-130     6-107     7-133     8-132     9-101    10-104    11-105    12-108    13-111    14-113    15-115    16-123    17-124    18-131    19-127    20-100   
  1 Šilhavá Petra               63.01  6.59/2    9.41/1*  11.47/1*  13.57/2   15.14/1*  16.40/1*  19.28/1*  22.44/1*  26.59/1*  31.01/1*  34.26/1*  36.43/1*  41.16/1*  44.51/1*  46.18/1*  48.53/1*  50.32/1*  57.22/1*  60.51/1*  62.34/1*  63.01/1* 
    TJ Loko Plzeň                      6.59/2    2.42/1*   2.06/2    2.10/2    1.17/1*   1.26/1*   2.48/1*   3.16/1*   4.15/2    4.02/1*   3.25/1*   2.17/2    4.33/1*   3.35/2    1.27/2    2.35/3    1.39/2    6.50/4    3.29/3    1.43/1*   0.27/1* 
  2 Zezulová Jitka              65.04  6.03/1*  10.26/2   12.31/2   13.43/1*  15.26/2   17.51/2   20.58/2   24.52/2   29.03/2   33.08/2   40.40/2   43.08/2   48.39/2   52.39/2   54.19/2   56.25/2   58.09/2   59.54/2   62.43/2   64.37/2   65.04/2  
    SK Praga                           6.03/1*   4.23/4    2.05/1*   1.12/1*   1.43/2    2.25/3    3.07/2    3.54/2    4.11/1*   4.05/2    7.32/4    2.28/3    5.31/3    4.00/3    1.40/3    2.06/2    1.44/3    1.45/1*   2.49/2    1.54/2    0.27/1* 
  3 Kubová Petra                81.27 11.36/4   14.54/4   21.54/4   30.08/4   32.32/4   35.00/4   39.13/4   43.31/4   49.53/4   55.24/4   59.21/4   61.35/4   66.49/4   70.13/4   71.26/4   73.12/3   74.35/3   76.43/3   79.02/3   80.59/3   81.27/3  
    TJ Loko Plzeň                     11.36/4    3.18/2    7.00/4    8.14/4    2.24/3    2.28/4    4.13/4    4.18/4    6.22/4    5.31/4    3.57/2    2.14/1*   5.14/2    3.24/1*   1.13/1*   1.46/1*   1.23/1*   2.08/2    2.19/1*   1.57/3    0.28/3  
  4 Hromadová Irena             89.00  9.24/3   13.28/3   16.07/3   21.20/3   23.51/3   25.47/3   29.34/3   33.43/3   38.24/3   43.45/3   48.14/3   51.16/3   58.26/3   63.49/3   68.22/3   76.36/4   78.47/4   81.50/4   85.29/4   88.29/4   89.00/4  
    KOB Baník Sokolov                  9.24/3    4.04/3    2.39/3    5.13/3    2.31/4    1.56/2    3.47/3    4.09/3    4.41/3    5.21/3    4.29/3    3.02/4    7.10/4    5.23/4    4.33/4    8.14/4    2.11/4    3.03/3    3.39/4    3.00/4    0.31/4  
    Urbánková Monika        DISK      85.10/    89.12/    91.36/    93.51/    96.31/         /    99.21/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   126.59/   
    SKOB Ostrov                       85.10/     4.02/     2.24/     2.15/     2.40/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         5.1km  100m 16k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-121     2-124     3-115     4-113     5-111     6-110     7-108     8-106     9-104    10-132    11-133    12-130    13-117    14-127    15-128    16-100   
  1 Steiningerová Helena        54.51  5.45/1*   8.13/1*  14.43/2   17.13/2   21.50/3   25.33/2   28.50/2   30.02/2   32.13/1*  37.33/1*  41.31/1*  43.30/1*  46.04/1*  52.01/1*  53.09/1*  54.19/1*  54.51/1* 
    TJ Loko Plzeň                      5.45/1*   2.28/1*   6.30/5    2.30/3    4.37/5    3.43/3    3.17/7    1.12/2    2.11/3    5.20/2    3.58/2    1.59/6    2.34/4    5.57/3    1.08/4    1.10/5    0.32/2  
  2 Gabrielová Šárka            57.01  6.17/2    9.02/2   14.08/1*  16.49/1*  21.17/1*  25.06/1*  28.03/1*  29.39/1*  32.49/2   38.17/3   43.27/2   45.37/2   48.25/2   53.56/2   55.13/2   56.29/2   57.01/2  
    SKOB Ostrov                        6.17/2    2.45/2    5.06/3    2.41/4    4.28/3    3.49/5    2.57/5    1.36/5    3.10/6    5.28/4    5.10/6    2.10/7    2.48/7    5.31/1*   1.17/6    1.16/6    0.32/2  
  3 Brumková Vladimíra          57.20  7.09/5    9.59/4   19.04/6   21.32/6   25.38/6   29.05/6   32.00/6   33.07/6   35.09/4   40.37/4   44.26/3   46.10/3   48.27/3   54.41/3   55.43/3   56.48/3   57.20/3  
    TJ Sparta Doly Kladno              7.09/5    2.50/4    9.05/7    2.28/2    4.06/2    3.27/1*   2.55/4    1.07/1*   2.02/1*   5.28/4    3.49/1*   1.44/2    2.17/2    6.14/5    1.02/1*   1.05/3    0.32/2  
  4 Šilhavá Jana                59.49  9.10/7   11.58/7   16.54/5   19.53/5   24.21/5   28.09/5   31.06/5   32.48/5   35.52/5   41.19/5   46.37/4   48.35/4   51.14/4   56.54/4   58.09/4   59.17/4   59.49/4  
    TJ Loko Plzeň                      9.10/7    2.48/3    4.56/2    2.59/7    4.28/3    3.48/4    2.57/5    1.42/7    3.04/5    5.27/3    5.18/7    1.58/5    2.39/5    5.40/2    1.15/5    1.08/4    0.32/2  
  5 Opavová Stanislava          60.56  7.38/6   11.31/6   14.55/3   17.46/3   21.29/2   26.58/3   29.42/3   31.06/3   33.32/3   37.56/2   47.21/5   49.14/5   51.29/5   58.10/5   59.17/5   60.21/5   60.56/5  
    MLOK Mariánské Lázně               7.38/6    3.53/7    3.24/1*   2.51/6    3.43/1*   5.29/7    2.44/2    1.24/3    2.26/4    4.24/1*   9.25/8    1.53/4    2.15/1*   6.41/6    1.07/2    1.04/1*   0.35/6  
  6 Bouchalová Zdena            61.30  6.58/4   10.44/5   20.46/7   23.03/7   28.21/7   32.02/7   34.35/7   36.06/7   38.11/6   44.43/6   48.53/6   50.31/6   52.51/6   58.49/6   59.56/6   61.00/6   61.30/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                6.58/4    3.46/6   10.02/8    2.17/1*   5.18/7    3.41/2    2.33/1*   1.31/4    2.05/2    6.32/6    4.10/3    1.38/1*   2.20/3    5.58/4    1.07/2    1.04/1*   0.30/1* 
  7 Mágrová Ivana               74.54  6.29/3    9.36/3   15.05/4   17.54/4   22.57/4   27.50/4   30.38/4   32.35/4   40.12/7   54.45/7   59.21/7   61.10/7   63.49/7   71.15/7   72.58/7   74.18/7   74.54/7  
    TJ Loko Chomutov                   6.29/3    3.07/5    5.29/4    2.49/5    5.03/6    4.53/6    2.48/3    1.57/8    7.37/8   14.33/8    4.36/4    1.49/3    2.39/5    7.26/7    1.43/7    1.20/7    0.36/7  
  8 Slavíková Marcela           94.28  9.27/8   16.59/8   23.40/8   29.52/8   40.14/8   46.04/8   51.45/8   53.21/8   56.31/8   66.29/8   71.27/8   74.17/8   78.04/8   90.04/8   92.07/8   93.48/8   94.28/8  
    KOB Baník Sokolov                  9.27/8    7.32/8    6.41/6    6.12/8   10.22/8    5.50/8    5.41/8    1.36/5    3.10/6    9.58/7    4.58/5    2.50/8    3.47/8   12.00/8    2.03/8    1.41/8    0.40/8  
    Patáková Mária          DISK       8.13/    16.53/    25.09/    32.09/    37.38/    43.54/    54.32/    56.32/         /         /         /         /         /         /         /         /    84.30/   
    TJ Kašperské Hory                  8.13/     8.40/     8.16/     7.00/     5.29/     6.16/    10.38/     2.00/         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.0km   20m 6k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-117     2-116     3-120     4-124     5-128     6-100   
  1 Tengler Petr                24.23  3.02/1*   9.08/1*  11.18/1*  17.43/1*  22.47/1*  23.52/1*  24.23/1* 
    MLOK Mariánské Lázně               3.02/1*   6.06/3    2.10/2    6.25/3    5.04/1*   1.05/1*   0.31/5  
  2 Fiala Josef                 27.58  6.06/5   12.10/3   14.16/2   20.41/2   25.53/2   27.26/2   27.58/2  
    TJ Elektrárny Kadaň                6.06/5    6.04/2    2.06/1*   6.25/3    5.12/4    1.33/4    0.32/6  
  3 Frey Martin                 30.49  4.05/2   14.23/5   17.12/4   23.46/3   28.51/3   30.21/3   30.49/3  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.05/2   10.18/6    2.49/4    6.34/5    5.05/2    1.30/3    0.28/1* 
  4 Hromada Martin              33.32  7.55/6   17.26/6   20.10/5   26.45/4   31.50/4   33.03/4   33.32/4  
    KOB Baník Sokolov                  7.55/6    9.31/5    2.44/3    6.35/6    5.05/2    1.13/2    0.29/2  
  5 Vít Daniel                  38.39  8.55/7   14.12/4   22.10/6   26.58/5   36.11/5   38.10/5   38.39/5  
    KOB Baník Sokolov                  8.55/7    5.17/1*   7.58/7    4.48/2    9.13/7    1.59/5    0.29/2  
  6 Kamaryt Michal              41.41  4.46/4   21.03/7   25.15/7   30.02/6   39.13/7   41.12/7   41.41/6  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.46/4   16.17/7    4.12/5    4.47/1*   9.11/6    1.59/5    0.29/2  
  7 Kovář Tomáš                 41.53  4.32/3   11.16/2   16.48/3   33.24/7   38.58/6   41.11/6   41.53/7  
    KOB Baník Sokolov                  4.32/3    6.44/4    5.32/6   16.36/7    5.34/5    2.13/7    0.42/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.7km   30m 9k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-130     2-116     3-112     4-120     5-123     6-125     7-131     8-128     9-100   
  1 Spazierer Filip             22.16  4.20/1*   6.44/1*   9.46/1*  12.47/1*  14.26/1*  17.26/1*  19.26/1*  20.48/1*  21.51/1*  22.16/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.20/1*   2.24/1*   3.02/1*   3.01/2    1.39/1*   3.00/4    2.00/2    1.22/1*   1.03/1*   0.25/2  
  2 Paták Jan                   23.18  4.20/1*   7.11/2   11.42/2   14.26/2   16.18/2   18.11/2   20.10/2   21.45/2   22.54/2   23.18/2  
    TJ Kašperské Hory                  4.20/1*   2.51/2    4.31/3    2.44/1*   1.52/4    1.53/1*   1.59/1*   1.35/4    1.09/4    0.24/1* 
  3 Tengler Martin              24.29  5.17/3    8.30/3   11.50/3   15.16/3   17.01/3   19.04/3   21.22/3   22.55/3   24.03/3   24.29/3  
    MLOK Mariánské Lázně               5.17/3    3.13/3    3.20/2    3.26/3    1.45/3    2.03/2    2.18/4    1.33/3    1.08/3    0.26/3  
  4 Hromada Milan               27.23  5.43/4   10.01/4   14.48/4   18.15/4   19.58/4   22.03/4   24.19/4   25.49/4   26.54/4   27.23/4  
    KOB Baník Sokolov                  5.43/4    4.18/4    4.47/4    3.27/4    1.43/2    2.05/3    2.16/3    1.30/2    1.05/2    0.29/4  
    Kramer Jakob            DISK      22.42/    25.49/    36.50/         /         /         /    73.37/    75.28/    76.37/    77.05/   
    TuS 1892 Mitterteich              22.42/     3.07/    11.01/         /         /         /         /     1.51/     1.09/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.5km   75m 11k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-109     3-108     4-110     5-112     6-115     7-123     8-125     9-131    10-127    11-100   
  1 Veselý Vojtěch              25.53  4.17/1*   6.40/1*   8.06/1*  10.19/1*  14.00/1*  16.49/1*  18.25/1*  20.04/1*  21.49/1*  23.53/1*  25.29/1*  25.53/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.17/1*   2.23/1*   1.26/3    2.13/1*   3.41/2    2.49/2    1.36/1*   1.39/1*   1.45/1*   2.04/1*   1.36/1*   0.24/6  
  2 Budín Václav                31.20  4.22/2    8.17/2    9.41/2   12.23/2   16.26/2   19.20/2   22.29/2   24.15/2   26.44/2   29.02/2   31.00/2   31.20/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.22/2    3.55/4    1.24/2    2.42/4    4.03/3    2.54/3    3.09/4    1.46/3    2.29/6    2.18/6    1.58/3    0.20/1* 
  3 Spazierer Jan               32.32  9.36/6   13.04/6   14.25/5   16.58/5   20.00/4   23.06/4   24.44/3   26.27/3   28.20/3   30.32/3   32.09/3   32.32/3  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             9.36/6    3.28/2    1.21/1*   2.33/3    3.02/1*   3.06/4    1.38/2    1.43/2    1.53/4    2.12/2    1.37/2    0.23/3  
  4 Kamaryt Tomáš               36.47  6.35/4   10.11/4   11.45/4   16.04/4   20.07/5   22.52/3   27.10/4   29.29/4   31.19/4   33.33/4   36.24/4   36.47/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             6.35/4    3.36/3    1.34/4    4.19/6    4.03/3    2.45/1*   4.18/5    2.19/6    1.50/2    2.14/5    2.51/5    0.23/3  
  5 Niewiak Martin              39.44  5.45/3    9.42/3   11.18/3   13.47/3   19.20/3   23.23/5   30.12/6   32.28/6   34.18/6   36.31/6   39.21/5   39.44/5  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             5.45/3    3.57/5    1.36/5    2.29/2    5.33/6    4.03/6    6.49/6    2.16/5    1.50/2    2.13/3    2.50/4    0.23/3  
  6 Pozděna Martin              40.53  7.10/5   12.54/5   14.57/6   18.01/6   22.37/6   26.02/6   27.54/5   29.48/5   31.41/5   33.54/5   40.32/6   40.53/6  
    TJ Loko Plzeň                      7.10/5    5.44/6    2.03/6    3.04/5    4.36/5    3.25/5    1.52/3    1.54/4    1.53/4    2.13/3    6.38/6    0.21/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.1km  100m 16k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-121     2-124     3-115     4-113     5-111     6-110     7-108     8-106     9-104    10-132    11-133    12-130    13-117    14-127    15-128    16-100   
  1 Bouchal Radek               39.00  4.03/1*   6.01/1*   9.26/1*  11.45/1*  14.56/1*  18.03/1*  20.03/1*  21.31/1*  23.12/1*  26.29/1*  29.36/1*  30.55/1*  32.40/1*  36.58/1*  37.51/1*  38.39/1*  39.00/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                4.03/1*   1.58/1*   3.25/1*   2.19/3    3.11/1*   3.07/1*   2.00/1*   1.28/1*   1.41/1*   3.17/1*   3.07/1*   1.19/1*   1.45/1*   4.18/1*   0.53/2    0.48/1*   0.21/1* 
  2 Paták Pavel                 46.52  4.35/2    6.53/2   10.30/2   12.15/2   16.46/2   20.56/2   23.34/3   26.44/2   28.29/2   32.34/2   36.38/2   38.20/2   40.21/2   44.41/2   45.33/2   46.28/2   46.52/2  
    TJ Kašperské Hory                  4.35/2    2.18/2    3.37/2    1.45/1*   4.31/3    4.10/3    2.38/3    3.10/4    1.45/2    4.05/3    4.04/2    1.42/3    2.01/2    4.20/2    0.52/1*   0.55/2    0.24/3  
  3 Slavík Štěpán               56.07  4.46/3    7.44/3   12.11/3   14.19/3   17.54/3   21.05/3   23.25/2   27.33/3   29.21/3   32.40/3   40.28/3   41.58/3   44.04/3   50.12/3   54.13/3   55.39/3   56.07/3  
    KOB Baník Sokolov                  4.46/3    2.58/3    4.27/3    2.08/2    3.35/2    3.11/2    2.20/2    4.08/5    1.48/3    3.19/2    7.48/5    1.30/2    2.06/3    6.08/3    4.01/5    1.26/5    0.28/4  
  4 Csosz Roman                 67.18  6.27/5   10.50/4   17.49/4   20.50/4   26.49/4   31.37/4   34.26/4   36.13/4   42.01/4   48.43/4   53.11/4   55.13/4   58.00/4   64.47/4   65.47/4   66.47/4   67.18/4  
    TJ Loko Plzeň                      6.27/5    4.23/4    6.59/4    3.01/5    5.59/5    4.48/4    2.49/4    1.47/2    5.48/5    6.42/4    4.28/3    2.02/4    2.47/4    6.47/5    1.00/4    1.00/3    0.31/5  
  5 Michalec Jiří               85.29  6.19/4   28.51/5   35.52/5   38.47/5   44.42/5   49.35/5   52.28/5   54.18/5   59.53/5   66.45/5   71.41/5   73.48/5   76.36/5   82.48/5   83.45/5   85.07/5   85.29/5  
    MLOK Mariánské Lázně               6.19/4   22.32/5    7.01/5    2.55/4    5.55/4    4.53/5    2.53/5    1.50/3    5.35/4    6.52/5    4.56/4    2.07/5    2.48/5    6.12/4    0.57/3    1.22/4    0.22/2  
    Gabriel Vojtěch         DISK       5.24/     9.38/    18.06/    20.05/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    30.26/   
    SKOB Ostrov                        5.24/     4.14/     8.28/     1.59/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    Kunc Petr               DISK       6.14/    10.41/    14.41/    17.03/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    27.25/   
    MLOK Mariánské Lázně               6.14/     4.27/     4.00/     2.22/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         6.8km  130m 24k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-107     2-132     3-102     4-101     5-103     6-104     7-105     8-106     9-108    10-110    11-111    12-114    13-115    14-116    15-118    16-117    17-119    18-127    19-121    20-122    21-125    22-126    23-129    24-100   
  1 Hudek Martin                61.16  2.43/1*   6.16/1*   8.21/1*  11.06/1*  13.38/1*  15.48/1*  19.37/1*  20.50/1*  21.35/1*  23.29/1*  28.05/1*  31.51/1*  34.38/1*  38.02/1*  39.14/1*  40.54/1*  43.34/1*  46.19/1*  49.21/1*  50.15/1*  53.01/1*  54.28/1*  57.56/1*  60.54/1*  61.16/1* 
    TJ Elektrárny Kadaň                2.43/1*   3.33/1*   2.05/1*   2.45/3    2.32/2    2.10/2    3.49/3    1.13/2    0.45/1*   1.54/2    4.36/3    3.46/1*   2.47/3    3.24/1*   1.12/1*   1.40/1*   2.40/1*   2.45/3    3.02/3    0.54/2    2.46/3    1.27/1*   3.28/1*   2.58/1*   0.22/1* 
  2 Rauch Tomáš                 64.19  3.27/3    9.06/3   12.22/3   14.37/3   16.59/2   18.36/2   22.19/2   23.23/2   24.18/2   26.08/2   29.11/2   34.00/2   36.06/2   39.37/2   41.07/2   43.02/2   45.58/2   48.12/2   50.42/2   51.32/2   53.46/2   55.26/2   60.34/2   63.53/2   64.19/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                3.27/3    5.39/3    3.16/3    2.15/1*   2.22/1*   1.37/1*   3.43/2    1.04/1*   0.55/2    1.50/1*   3.03/1*   4.49/2    2.06/1*   3.31/2    1.30/2    1.55/2    2.56/2    2.14/2    2.30/1*   0.50/1*   2.14/1*   1.40/2    5.08/3    3.19/2    0.26/3  
  3 Šilhavý Jakub               68.31  3.21/2    8.20/2   11.00/2   13.38/2   17.24/3   20.31/3   23.38/3   25.05/3   26.05/3   28.16/3   31.31/3   36.47/3   39.12/3   42.46/3   44.32/3   46.56/3   50.05/3   52.15/3   54.50/3   55.44/3   58.01/3   60.02/3   64.40/3   68.09/3   68.31/3  
    TJ Loko Plzeň                      3.21/2    4.59/2    2.40/2    2.38/2    3.46/3    3.07/3    3.07/3    1.27/3    1.00/3    2.11/3    3.15/2    5.16/3    2.25/2    3.34/3    1.46/3    2.24/3    3.09/3    2.10/1*   2.35/2    0.54/2    2.17/2    2.01/3    4.38/2    3.29/3    0.22/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         7.7km  180m 28k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-119     2-127     3-131     4-123     5-115     6-114     7-111     8-110     9-105    10-106    11-104    12-103    13-101    14-102    15-132    16-133    17-107    18-117    19-130    20-109    21-112    22-116    23-118    24-122    25-125    26-126    27-129    28-100   
  1 Milota Josef                57.14  2.24/2    4.01/1*   5.19/1*   7.42/1*   8.49/1*  10.56/1*  14.16/1*  16.34/1*  18.35/1*  19.39/1*  21.10/1*  23.16/1*  24.57/1*  26.43/1*  29.10/1*  31.39/1*  34.10/1*  36.33/1*  38.06/1*  39.48/1*  42.16/1*  44.01/1*  45.04/1*  46.46/1*  48.51/1*  50.16/1*  54.06/1*  56.51/1*  57.14/1* 
    MLOK Mariánské Lázně               2.24/2    1.37/2    1.18/1*   2.23/1*   1.07/2    2.07/4    3.20/4    2.18/4    2.01/3    1.04/1*   1.31/4    2.06/14   1.41/4    1.46/6    2.27/1*   2.29/3    2.31/4    2.23/13   1.33/7    1.42/9    2.28/4    1.45/7    1.03/5    1.42/1*   2.05/6    1.25/1*   3.50/5    2.45/1*   0.23/5  
  2 Bouchal Jiří                59.27  2.54/6    4.43/6    6.23/4    8.56/3   10.05/3   13.34/4   17.06/5   19.18/4   21.45/4   22.51/4   24.15/3   25.30/3   28.00/3   29.30/3   32.43/3   35.03/3   37.17/2   38.57/2   40.29/2   42.03/2   44.35/2   46.06/2   46.59/2   48.42/2   50.35/2   52.14/2   55.59/2   59.02/2   59.27/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                2.54/6    1.49/4    1.40/3    2.33/4    1.09/3    3.29/12   3.32/6    2.12/3    2.27/4    1.06/2    1.24/3    1.15/4    2.30/11   1.30/1*   3.13/4    2.20/1*   2.14/2    1.40/2    1.32/6    1.34/4    2.32/5    1.31/3    0.53/2    1.43/4    1.53/2    1.39/3    3.45/3    3.03/7    0.25/9  
  3 Vodrážka Ondřej             60.01  2.26/4    4.04/2    6.36/5    9.06/5   10.16/4   14.07/5   16.55/4   18.51/3   20.40/2   22.16/2   23.29/2   24.43/2   26.38/2   28.18/2   32.03/2   34.28/2   37.56/3   39.37/3   41.00/3   42.22/3   44.44/3   46.09/3   47.40/4   49.22/4   51.46/4   53.25/4   56.29/3   59.39/3   60.01/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                2.26/4    1.38/3    2.32/14   2.30/2    1.10/4    3.51/14   2.48/1*   1.56/1*   1.49/1*   1.36/9    1.13/1*   1.14/3    1.55/6    1.40/4    3.45/11   2.25/2    3.28/8    1.41/3    1.23/3    1.22/2    2.22/2    1.25/1*   1.31/15   1.42/1*   2.24/11   1.39/3    3.04/1*   3.10/9    0.22/3  
  4 Pilař Karel                 60.36  2.43/5    4.33/5    5.53/2    8.23/2    9.28/2   11.18/2   14.35/2   18.05/2   21.05/3   22.24/3   26.36/5   27.49/4   29.21/4   30.57/4   33.33/4   36.02/4   38.21/4   40.02/4   41.24/4   43.05/4   45.16/4   46.44/4   47.35/3   49.17/3   51.01/3   53.09/3   57.12/4   60.14/4   60.36/4  
    KČT Aš                             2.43/5    1.50/5    1.20/2    2.30/2    1.05/1*   1.50/1*   3.17/3    3.30/11   3.00/8    1.19/4    4.12/17   1.13/2    1.32/2    1.36/3    2.36/2    2.29/3    2.19/3    1.41/3    1.22/1*   1.41/7    2.11/1*   1.28/2    0.51/1*   1.42/1*   1.44/1*   2.08/8    4.03/8    3.02/5    0.22/3  
  5 Rauch Stanislav             69.35  4.30/12   6.05/11   8.16/11  12.51/12  14.24/10  17.42/9   22.35/11  25.20/8   29.03/10  31.22/9   35.42/12  36.52/11  38.19/9   39.53/8   42.29/7   45.22/7   47.25/7   49.35/7   50.57/7   52.16/6   54.42/6   56.16/6   57.13/6   59.07/6   61.28/6   63.04/6   66.16/6   69.11/5   69.35/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                4.30/12   1.35/1*   2.11/9    4.35/16   1.33/9    3.18/10   4.53/16   2.45/7    3.43/16   2.19/14   4.20/18   1.10/1*   1.27/1*   1.34/2    2.36/2    2.53/7    2.03/1*   2.10/8    1.22/1*   1.19/1*   2.26/3    1.34/4    0.57/4    1.54/6    2.21/9    1.36/2    3.12/2    2.55/3    0.24/7  
  6 Michalec Jan                70.04  2.59/7    4.52/7    6.37/6    9.29/6   10.47/5   12.47/3   16.32/3   19.39/5   22.09/5   23.37/5   26.35/4   28.02/5   30.16/5   32.30/5   36.21/5   39.10/5   43.18/5   45.22/5   47.07/5   48.48/5   51.37/5   54.24/5   55.36/5   57.52/5   60.10/5   62.23/5   66.15/5   69.36/6   70.04/6  
    MLOK Mariánské Lázně               2.59/7    1.53/6    1.45/5    2.52/6    1.18/5    2.00/3    3.45/7    3.07/9    2.30/5    1.28/5    2.58/16   1.27/5    2.14/9    2.14/9    3.51/12   2.49/5    4.08/13   2.04/5    1.45/11   1.41/7    2.49/9    2.47/16   1.12/8    2.16/11   2.18/8    2.13/9    3.52/6    3.21/11   0.28/14 
  7 Diviš Zdeněk                72.54  2.21/1*   4.18/3    6.15/3    9.00/4   16.18/13  18.12/12  21.33/9   23.54/6   26.58/6   29.21/6   31.16/6   32.44/6   34.41/6   36.41/6   39.54/6   42.45/6   47.01/6   49.13/6   50.48/6   52.22/7   55.12/7   56.55/7   58.01/7   60.00/7   62.54/7   64.47/7   69.04/7   72.24/7   72.54/7  
    TJ Loko Plzeň                      2.21/1*   1.57/7    1.57/7    2.45/5    7.18/19   1.54/2    3.21/5    2.21/5    3.04/9    2.23/15   1.55/8    1.28/6    1.57/7    2.00/8    3.13/4    2.51/6    4.16/14   2.12/9    1.35/8    1.34/4    2.50/10   1.43/6    1.06/7    1.59/8    2.54/13   1.53/6    4.17/10   3.20/10   0.30/17 
  8 Ševčík Petr                 75.00  9.04/19  11.15/19  13.57/17  16.55/15  18.17/14  20.54/14  25.50/14  28.21/12  31.04/12  32.19/11  34.15/9   35.50/8   37.56/7   39.50/7   43.06/8   46.35/8   49.42/8   51.50/8   53.26/8   55.02/8   57.50/8   59.44/8   60.57/8   62.55/8   65.52/8   67.44/8   71.32/8   74.33/8   75.00/8  
    SKOB Ostrov                        9.04/19   2.11/10   2.42/15   2.58/7    1.22/6    2.37/5    4.56/17   2.31/6    2.43/6    1.15/3    1.56/9    1.35/7    2.06/8    1.54/7    3.16/6    3.29/14   3.07/5    2.08/6    1.36/9    1.36/6    2.48/8    1.54/8    1.13/9    1.58/7    2.57/15   1.52/5    3.48/4    3.01/4    0.27/12 
  9 Mágr Martin                 77.50  2.25/3    4.27/4    7.54/8   11.16/8   12.46/8   16.23/6   20.28/6   25.39/10  28.47/9   30.15/7   36.06/13  37.52/12  39.46/11  42.03/12  45.22/9   48.59/11  52.37/10  54.57/10  56.23/10  58.08/10  60.52/9   62.29/9   63.24/9   65.24/9   67.17/9   69.37/9   73.37/9   77.26/9   77.50/9  
    TJ Loko Chomutov                   2.25/3    2.02/8    3.27/16   3.22/9    1.30/8    3.37/13   4.05/9    5.11/17   3.08/10   1.28/5    5.51/19   1.46/10   1.54/5    2.17/10   3.19/7    3.37/15   3.38/10   2.20/12   1.26/4    1.45/10   2.44/7    1.37/5    0.55/3    2.00/9    1.53/2    2.20/12   4.00/7    3.49/14   0.24/7  
 10 Mechl Miroslav              80.52  3.13/9    5.33/8    7.17/7   10.49/7   12.45/7   17.12/8   21.26/8   24.18/7   27.14/7   31.49/10  33.50/8   36.22/9   39.06/10  41.38/10  45.22/9   48.26/9   51.47/9   53.55/9   55.46/9   57.44/9   61.07/10  63.41/10  64.58/10  67.40/10  70.03/10  72.20/10  76.23/10  80.23/10  80.52/10 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             3.13/9    2.20/11   1.44/4    3.32/11   1.56/13   4.27/16   4.14/11   2.52/8    2.56/7    4.35/18   2.01/11   2.32/18   2.44/14   2.32/16   3.44/10   3.04/10   3.21/7    2.08/6    1.51/14   1.58/13   3.23/15   2.34/14   1.17/11   2.42/14   2.23/10   2.17/10   4.03/8    4.00/16   0.29/16 
 11 Mágr Zdeněk                 85.04  3.54/11   6.04/10   8.24/12  12.22/10  14.49/11  17.58/11  22.50/12  26.05/11  29.33/11  31.09/8   33.31/7   35.35/7   38.12/8   40.39/9   45.27/11  50.24/13  54.14/11  57.38/12  59.38/12  62.06/12  65.16/12  67.10/12  68.37/12  70.29/11  72.28/11  75.47/11  80.43/11  84.37/11  85.04/11 
    TJ Loko Chomutov                   3.54/11   2.10/9    2.20/12   3.58/12   2.27/17   3.09/7    4.52/15   3.15/10   3.28/12   1.36/9    2.22/12   2.04/13   2.37/12   2.27/13   4.48/15   4.57/19   3.50/11   3.24/16   2.00/16   2.28/17   3.10/13   1.54/8    1.27/14   1.52/5    1.59/4    3.19/17   4.56/14   3.54/15   0.27/12 
 12 Brabec Zdeněk               85.49  3.04/8    5.59/9    8.13/10  12.28/11  14.01/9   16.47/7   21.00/7   29.18/13  33.00/14  34.43/14  36.20/14  38.26/14  40.05/13  41.50/11  46.54/13  50.14/12  54.18/12  56.30/11  58.30/11  61.11/11  64.53/11  67.01/11  68.15/11  71.05/12  73.57/12  75.59/12  81.16/12  85.26/12  85.49/12 
    TJ Loko Žatec                      3.04/8    2.55/17   2.14/10   4.15/15   1.33/9    2.46/6    4.13/10   8.18/19   3.42/15   1.43/11   1.37/5    2.06/14   1.39/3    1.45/5    5.04/16   3.20/12   4.04/12   2.12/9    2.00/16   2.41/18   3.42/18   2.08/12   1.14/10   2.50/16   2.52/12   2.02/7    5.17/15   4.10/17   0.23/5  
 13 Tengler Karel               89.44  7.43/18  10.26/17  12.48/15  16.12/14  18.23/15  26.11/16  29.01/15  30.57/15  32.46/13  34.21/13  35.38/11  38.02/13  42.54/15  45.18/15  50.41/14  55.21/14  58.28/14  60.07/13  61.35/13  63.07/13  65.58/13  68.48/13  70.08/13  73.14/13  76.29/13  81.17/13  85.53/13  89.16/13  89.44/13 
    MLOK Mariánské Lázně               7.43/18   2.43/14   2.22/13   3.24/10   2.11/16   7.48/18   2.50/2    1.56/1*   1.49/1*   1.35/8    1.17/2    2.24/17   4.52/19   2.24/12   5.23/18   4.40/16   3.07/5    1.39/1*   1.28/5    1.32/3    2.51/11   2.50/17   1.20/13   3.06/17   3.15/16   4.48/19   4.36/12   3.23/12   0.28/14 
 14 Hájek Jiří                  91.01  3.43/10   6.09/12   8.01/9   11.18/9   12.40/6   17.48/10  21.34/10  25.30/9   28.42/8   33.07/12  35.05/10  36.46/10  39.52/12  42.10/13  45.31/12  48.54/10  57.28/13  60.54/14  62.51/14  65.18/14  68.55/14  70.52/14  72.29/14  74.37/14  78.41/14  81.32/14  86.49/14  90.35/14  91.01/14 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             3.43/10   2.26/12   1.52/6    3.17/8    1.22/6    5.08/17   3.46/8    3.56/13   3.12/11   4.25/17   1.58/10   1.41/9    3.06/16   2.18/11   3.21/8    3.23/13   8.34/18   3.26/17   1.57/15   2.27/16   3.37/17   1.57/10   1.37/17   2.08/10   4.04/18   2.51/16   5.17/15   3.46/13   0.26/11 
 15 Suchý Libor                 94.24  6.23/15  10.32/18  15.02/18  19.13/17  21.12/16  32.09/19  36.28/18  40.13/17  43.48/17  45.18/17  46.58/17  48.50/17  51.18/17  54.14/17  58.50/17  62.06/17  66.42/16  69.45/16  71.29/16  73.19/16  76.15/16  78.16/16  79.21/16  81.46/15  83.45/15  86.18/15  90.58/15  94.03/15  94.24/15 
    TJ Loko Plzeň                      6.23/15   4.09/19   4.30/17   4.11/14   1.59/14  10.57/19   4.19/12   3.45/12   3.35/14   1.30/7    1.40/6    1.52/11   2.28/10   2.56/17   4.36/14   3.16/11   4.36/15   3.03/15   1.44/10   1.50/11   2.56/12   2.01/11   1.05/6    2.25/12   1.59/4    2.33/13   4.40/13   3.05/8    0.21/1* 
 16 Černý Miroslav             102.17  5.05/13   7.48/13  10.03/13  14.05/13  15.56/12  19.11/13  25.26/13  29.30/14  33.04/15  35.34/15  37.56/15  39.58/15  42.36/14  45.06/14  51.15/15  56.00/15  60.42/15  63.26/15  65.39/15  68.02/15  71.36/15  74.20/15  75.51/15  83.08/16  87.33/16  90.20/16  96.40/16 101.41/16 102.17/16 
    TJ Loko Plzeň                      5.05/13   2.43/14   2.15/11   4.02/13   1.51/12   3.15/9    6.15/18   4.04/14   3.34/13   2.30/16   2.22/12   2.02/12   2.38/13   2.30/15   6.09/19   4.45/17   4.42/16   2.44/14   2.13/18   2.23/14   3.34/16   2.44/15   1.31/15   7.17/19   4.25/19   2.47/15   6.20/18   5.01/19   0.36/18 
 17 Daum Ondřej                105.58  6.48/16   9.40/15  11.40/14  23.30/18  25.09/18  28.22/17  32.52/17  40.33/18  45.14/18  50.29/19  52.12/19  53.47/19  57.57/19  61.30/18  66.42/18  69.41/18  75.06/17  81.17/18  83.07/18  85.01/18  87.39/18  90.08/17  91.26/17  93.51/17  96.05/17  98.23/17 102.48/17 105.37/17 105.58/17 
    TJ Loko Plzeň                      6.48/16   2.52/16   2.00/8   11.50/19   1.39/11   3.13/8    4.30/13   7.41/18   4.41/18   5.15/19   1.43/7    1.35/7    4.10/18   3.33/18   5.12/17   2.59/9    5.25/17   6.11/19   1.50/13   1.54/12   2.38/6    2.29/13   1.18/12   2.25/12   2.14/7    2.18/11   4.25/11   2.49/2    0.21/1* 
 18 Foršt Jakub                110.00  5.56/14   8.24/14  12.56/16  18.38/16  21.51/17  25.50/15  30.25/16  35.12/16  39.34/16  41.46/16  44.21/16  47.32/16  50.24/16  52.53/16  57.24/16  60.17/16  77.58/18  80.10/17  81.56/17  84.19/17  87.34/17  91.00/18  92.44/18  95.33/18  98.28/18 101.06/18 106.33/18 109.35/18 110.00/18 
    SK Praga                           5.56/14   2.28/13   4.32/18   5.42/18   3.13/18   3.59/15   4.35/14   4.47/16   4.22/17   2.12/13   2.35/14   3.11/19   2.52/15   2.29/14   4.31/13   2.53/7   17.41/19   2.12/9    1.46/12   2.23/14   3.15/14   3.26/18   1.44/19   2.49/15   2.55/14   2.38/14   5.27/17   3.02/5    0.25/9  
 19 Waldhauser Miloš           143.53  7.20/17  10.16/16  19.12/19  24.25/19  26.27/19  29.52/18  37.06/19  41.32/19  46.38/19  48.22/18  51.03/18  53.22/18  56.36/18  82.26/19  86.05/19  90.55/19  94.28/19  99.54/19 102.07/19 105.02/19 110.56/19 115.57/19 117.36/19 124.00/19 127.28/19 131.21/19 138.17/19 143.16/19 143.53/19 
    TJ Elektrárny Kadaň                7.20/17   2.56/18   8.56/19   5.13/17   2.02/15   3.25/11   7.14/19   4.26/15   5.06/19   1.44/12   2.41/15   2.19/16   3.14/17  25.50/19   3.39/9    4.50/18   3.33/9    5.26/18   2.13/18   2.55/19   5.54/19   5.01/19   1.39/18   6.24/18   3.28/17   3.53/18   6.56/19   4.59/18   0.37/19 
    Šilhavý Miroslav        DISK       3.26/     6.05/     8.14/    13.43/    14.57/    18.39/    22.26/    25.41/    28.35/    30.01/    32.30/    35.00/    37.39/    40.42/    44.53/    50.31/    57.23/    60.18/    62.38/    64.59/    70.21/    74.13/    76.36/         /         /         /         /         /    85.01/   
    TJ Loko Plzeň                      3.26/     2.39/     2.09/     5.29/     1.14/     3.42/     3.47/     3.15/     2.54/     1.26/     2.29/     2.30/     2.39/     3.03/     4.11/     5.38/     6.52/     2.55/     2.20/     2.21/     5.22/     3.52/     2.23/         /         /         /         /         /         /   
    Kozelka Jan             DISK      36.36/    40.35/    43.12/    54.24/    56.38/    62.27/    69.59/    76.51/    81.37/    87.18/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   111.22/   
    TJ Loko Chomutov                  36.36/     3.59/     2.37/    11.12/     2.14/     5.49/     7.32/     6.52/     4.46/     5.41/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         6.8km  130m 24k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-107     2-132     3-102     4-101     5-103     6-104     7-105     8-106     9-108    10-110    11-111    12-114    13-115    14-116    15-118    16-117    17-119    18-127    19-121    20-122    21-125    22-126    23-129    24-100   
  1 Rauch Stanislav             74.30  4.20/5   10.19/3   13.01/2   17.31/4   23.32/4   25.19/4   28.26/4   30.06/4   31.12/4   33.08/3   36.41/3   41.11/3   43.56/3   47.32/3   49.00/3   51.51/3   54.37/2   56.58/1*  59.47/1*  60.51/1*  63.07/1*  65.08/1*  69.35/1*  73.59/1*  74.30/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                4.20/5    5.59/4    2.42/2    4.30/7    6.01/7    1.47/3    3.07/3    1.40/2    1.06/5    1.56/1*   3.33/5    4.30/1*   2.45/5    3.36/1*   1.28/6    2.51/5    2.46/1*   2.21/1*   2.49/2    1.04/3    2.16/1*   2.01/2    4.27/1*   4.24/5    0.31/2  
  2 Kramer Stephan              79.40  3.15/1*   9.37/2   13.49/4   16.27/3   19.28/1*  21.47/1*  24.53/1*  26.20/1*  27.21/1*  31.38/2   34.53/1*  39.51/1*  42.13/1*  46.35/1*  47.59/1*  50.43/1*  54.37/2   57.19/3   60.07/2   61.16/2   63.32/2   66.41/2   74.34/2   79.09/2   79.40/2  
    TuS 1892 Mitterteich               3.15/1*   6.22/5    4.12/5    2.38/2    3.01/2    2.19/6    3.06/2    1.27/1*   1.01/3    4.17/6    3.15/2    4.58/3    2.22/1*   4.22/5    1.24/4    2.44/4    3.54/3    2.42/2    2.48/1*   1.09/4    2.16/1*   3.09/5    7.53/6    4.35/7    0.31/2  
  3 Argaláš Ivan                80.07  5.20/6   11.11/4   13.32/3   16.11/1*  21.11/3   22.48/2   25.49/2   28.02/2   29.13/2   31.30/1*  35.17/2   40.48/2   43.15/2   47.10/2   48.23/2   50.53/2   54.30/1*  57.15/2   60.09/3   61.18/3   65.38/3   67.38/3   75.43/3   79.34/3   80.07/3  
    MLOK Mariánské Lázně               5.20/6    5.51/3    2.21/1*   2.39/3    5.00/5    1.37/2    3.01/1*   2.13/4    1.11/6    2.17/2    3.47/6    5.31/4    2.27/3    3.55/2    1.13/1*   2.30/3    3.37/2    2.45/3    2.54/4    1.09/4    4.20/5    2.00/1*   8.05/7    3.51/1*   0.33/5  
  4 Chotětický Václav           90.57  3.26/3    8.42/1*  12.48/1*  16.11/1*  21.05/2   23.18/3   26.55/3   29.52/3   30.55/3   34.00/4   37.26/4   48.13/5   51.57/5   56.16/5   57.32/5   59.52/4   64.08/4   66.56/4   69.58/4   70.57/4   75.50/4   80.08/4   86.37/4   90.29/4   90.57/4  
    KČT Aš                             3.26/3    5.16/2    4.06/4    3.23/6    4.54/4    2.13/5    3.37/4    2.57/5    1.03/4    3.05/3    3.26/4   10.47/6    3.44/7    4.19/4    1.16/2    2.20/1*   4.16/5    2.48/5    3.02/5    0.59/1*   4.53/6    4.18/7    6.29/4    3.52/2    0.28/1* 
  5 Šorm Miroslav              100.30  3.24/2   13.18/5   16.38/5   19.57/5   24.24/5   25.58/5   30.51/5   32.34/5   33.34/5   37.52/5   40.58/5   45.46/4   48.21/4   52.43/4   57.15/4   60.53/5   76.13/5   79.54/6   83.07/6   84.24/6   87.02/5   89.27/5   95.22/5   99.55/5  100.30/5  
    TJ Sparta Doly Kladno              3.24/2    9.54/6    3.20/3    3.19/5    4.27/3    1.34/1*   4.53/7    1.43/3    1.00/2    4.18/7    3.06/1*   4.48/2    2.35/4    4.22/5    4.32/7    3.38/6   15.20/7    3.41/7    3.13/7    1.17/7    2.38/4    2.25/3    5.55/2    4.33/6    0.35/7  
  6 Grešle Jaroslav            103.30  3.55/4   14.56/6   24.35/6   27.32/6   33.17/7   35.16/6   38.59/6   42.03/6   43.01/6   46.07/6   49.30/6   60.25/6   64.02/6   68.18/6   69.39/6   72.00/6   76.14/6   78.59/5   82.02/5   83.02/5   88.05/6   92.12/6   98.36/6  102.56/6  103.30/6  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             3.55/4   11.01/7    9.39/7    2.57/4    5.45/6    1.59/4    3.43/5    3.04/6    0.58/1*   3.06/4    3.23/3   10.55/7    3.37/6    4.16/3    1.21/3    2.21/2    4.14/4    2.45/3    3.03/6    1.00/2    5.03/7    4.07/6    6.24/3    4.20/4    0.34/6  
  7 Brumek Stanislav           121.12 14.34/7   18.38/7   25.55/7   28.24/7   31.09/6   47.50/7   52.19/7   56.06/7   57.22/7   60.33/7   67.01/7   74.24/7   76.49/7   86.48/7   88.15/7   92.31/7   96.59/7   99.54/7  102.47/7  103.56/7  106.24/7  109.24/7  116.43/7  120.40/7  121.12/7  
    TJ Sparta Doly Kladno             14.34/7    4.04/1*   7.17/6    2.29/1*   2.45/1*  16.41/7    4.29/6    3.47/7    1.16/7    3.11/5    6.28/7    7.23/5    2.25/2    9.59/7    1.27/5    4.16/7    4.28/6    2.55/6    2.53/3    1.09/4    2.28/3    3.00/4    7.19/5    3.57/3    0.32/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         5.5km  105m 20k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-122     2-120     3-116     4-118     5-130     6-107     7-133     8-132     9-101    10-104    11-105    12-108    13-111    14-113    15-115    16-123    17-124    18-131    19-127    20-100   
  1 Jirásek Jaroslav            56.19  5.08/1*   7.52/1*   9.25/1*  10.47/1*  12.29/1*  14.17/1*  17.06/1*  20.38/1*  25.11/1*  29.17/1*  32.46/1*  35.03/1*  39.51/1*  45.15/1*  46.42/1*  48.47/1*  50.02/1*  51.48/1*  54.11/1*  55.57/1*  56.19/1* 
    TJ Skalka Cheb                     5.08/1*   2.44/4    1.33/1*   1.22/3    1.42/6    1.48/3    2.49/2    3.32/3    4.33/2    4.06/5    3.29/1*   2.17/2    4.48/1*   5.24/8    1.27/1*   2.05/3    1.15/1*   1.46/1*   2.23/4    1.46/4    0.22/2  
  2 Fiala Miloš                 57.50  5.39/2    8.28/4   10.08/2   13.30/4   15.08/4   17.07/4   22.16/6   25.13/5   28.59/4   32.03/3   35.32/3   37.35/3   42.28/3   45.52/3   47.24/2   49.21/2   50.47/2   53.30/2   55.38/2   57.22/2   57.50/2  
    TJ Kašperské Hory                  5.39/2    2.49/5    1.40/2    3.22/8    1.38/4    1.59/5    5.09/8    2.57/1*   3.46/1*   3.04/1*   3.29/1*   2.03/1*   4.53/2    3.24/1*   1.32/2    1.57/2    1.26/3    2.43/5    2.08/1*   1.44/1*   0.28/3  
  3 Frey Jaromír                59.20  5.46/3    8.17/2   10.23/4   12.06/3   13.44/3   16.42/3   19.52/3   23.28/3   28.21/3   32.11/4   35.53/4   38.15/4   43.09/4   48.14/4   49.46/3   51.39/3   52.58/3   54.50/3   57.08/3   58.59/3   59.20/3  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             5.46/3    2.31/1*   2.06/4    1.43/7    1.38/4    2.58/8    3.10/5    3.36/5    4.53/4    3.50/4    3.42/6    2.22/5    4.54/3    5.05/7    1.32/2    1.53/1*   1.19/2    1.52/2    2.18/2    1.51/6    0.21/1* 
  4 Valeška Rudolf              61.10  5.47/4    8.24/3   10.14/3   11.26/2   13.03/2   14.50/2   17.34/2   20.49/2   27.30/2   31.18/2   34.48/2   37.06/2   42.01/2   45.40/2   50.14/4   52.50/4   54.30/4   56.23/4   58.45/4   60.30/4   61.10/4  
    TJ Loko Chomutov                   5.47/4    2.37/2    1.50/3    1.12/2    1.37/2    1.47/2    2.44/1*   3.15/2    6.41/8    3.48/3    3.30/3    2.18/3    4.55/4    3.39/2    4.34/8    2.36/5    1.40/4    1.53/3    2.22/3    1.45/2    0.40/5  
  5 Lisý Jan                    64.11  7.04/6   10.19/6   13.01/6   14.24/6   16.01/6   17.55/6   20.47/4   24.22/4   29.42/5   34.19/5   38.00/5   40.21/5   45.39/5   49.36/5   51.27/5   54.04/5   55.49/5   58.23/5   61.42/5   63.31/5   64.11/5  
    SKOB Ostrov                        7.04/6    3.15/6    2.42/8    1.23/4    1.37/2    1.54/4    2.52/3    3.35/4    5.20/6    4.37/7    3.41/4    2.21/4    5.18/7    3.57/3    1.51/5    2.37/6    1.45/6    2.34/4    3.19/6    1.49/5    0.40/5  
  6 Fišák Jan                   72.46 15.08/8   17.49/8   19.56/8   21.04/8   22.27/8   24.03/8   27.36/8   31.24/7   36.10/7   39.49/7   43.30/7   45.52/7   50.51/7   55.14/7   56.58/7   59.32/7   61.15/6   64.41/6   70.20/7   72.05/6   72.46/6  
    MLOK Mariánské Lázně              15.08/8    2.41/3    2.07/5    1.08/1*   1.23/1*   1.36/1*   3.33/6    3.48/7    4.46/3    3.39/2    3.41/4    2.22/5    4.59/5    4.23/4    1.44/4    2.34/4    1.43/5    3.26/8    5.39/8    1.45/2    0.41/7  
  7 Schimm Dieter               73.11  6.07/5   10.06/5   12.16/5   13.39/5   15.45/5   17.53/5   21.53/5   25.33/6   30.32/6   34.38/6   38.20/6   41.28/6   46.31/6   50.58/6   53.16/6   57.54/6   62.01/7   65.26/7   69.10/6   72.38/7   73.11/7  
    KOB Baník Sokolov                  6.07/5    3.59/8    2.10/6    1.23/4    2.06/8    2.08/7    4.00/7    3.40/6    4.59/5    4.06/5    3.42/6    3.08/8    5.03/6    4.27/5    2.18/7    4.38/7    4.07/8    3.25/7    3.44/7    3.28/8    0.33/4  
  8 Pivec Květoslav             95.20  8.33/7   11.52/7   14.08/7   15.44/7   17.26/7   19.25/7   22.27/7   41.12/8   47.06/8   52.15/8   61.59/8   64.36/8   71.17/8   76.20/8   78.24/8   83.11/8   85.36/8   88.21/8   91.33/8   94.32/8   95.20/8  
    MLOK Mariánské Lázně               8.33/7    3.19/7    2.16/7    1.36/6    1.42/6    1.59/5    3.02/4   18.45/8    5.54/7    5.09/8    9.44/8    2.37/7    6.41/8    5.03/6    2.04/6    4.47/8    2.25/7    2.45/6    3.12/5    2.59/7    0.48/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         3.5km   75m 11k
------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-109     3-108     4-110     5-112     6-115     7-123     8-125     9-131    10-127    11-100   
  1 Petr Miroslav               63.32  8.24/1*  13.20/1*  16.25/1*  26.26/1*  32.15/1*  36.38/1*  49.51/1*  52.14/1*  56.21/1*  60.11/1*  62.59/1*  63.32/1* 
    Trakce Praha                       8.24/1*   4.56/1*   3.05/1*  10.01/1*   5.49/1*   4.23/1*  13.13/1*   2.23/1*   4.07/1*   3.50/1*   2.48/1*   0.33/1*