Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               9.9.2001 17:34:05
                                        18.OŽ 9.9.2001

 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.2km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-114     2-115     3-116     4-117     5-100   
  1 Veselá Anna                 28.28  4.35/1*  11.03/1*  15.31/1*  22.30/1*  27.09/1*  28.28/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.35/1*   6.28/1*   4.28/2    6.59/3    4.39/1*   1.19/3  
  2 Urbánková Katka             43.31  9.28/2   21.52/2   29.39/2   36.33/2   42.27/2   43.31/2  
    SKOB Ostrov                        9.28/2   12.24/4    7.47/4    6.54/2    5.54/2    1.04/1* 
  3 Meineltová Miroslava        49.53 24.18/3   31.36/3   35.05/3   42.41/3   48.39/3   49.53/3  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+            24.18/3    7.18/3    3.29/1*   7.36/4    5.58/3    1.14/2  
  4 Radimerská Michaela         53.57 27.41/4   34.48/4   39.39/4   45.43/4   52.29/4   53.57/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+            27.41/4    7.07/2    4.51/3    6.04/1*   6.46/4    1.28/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.2km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-114     2-115     3-116     4-117     5-100   
  1 Freyová Andrea              22.21  3.10/1*  11.54/1*  14.27/1*  17.27/1*  21.24/1*  22.21/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             3.10/1*   8.44/2    2.33/1*   3.00/1*   3.57/1*   0.57/1* 
  2 Trnková Kateřina            26.12  7.37/4   12.25/2   15.40/2   19.55/2   25.06/2   26.12/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             7.37/4    4.48/1*   3.15/3    4.15/4    5.11/3    1.06/4  
  3 Slavíková Renata            27.02  3.50/2   13.15/3   16.24/3   20.52/3   25.56/3   27.02/3  
    KOB Baník Sokolov                  3.50/2    9.25/3    3.09/2    4.28/5    5.04/2    1.06/4  
  4 Budínová Kateřina           32.22  5.34/3   18.05/4   22.00/4   26.08/4   31.22/4   32.22/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             5.34/3   12.31/4    3.55/5    4.08/3    5.14/4    1.00/3  
  5 Chrbolková Krystýna         35.56  8.36/5   21.09/5   25.06/5   29.12/5   34.33/5   35.56/5  
    KOB Baník Sokolov                  8.36/5   12.33/5    3.57/6    4.06/2    5.21/5    1.23/6  
  6 Kramer Anna                 58.24 12.21/6   40.33/6   44.08/6   51.37/6   57.26/6   58.24/6  
    TuS 1892 Mitterteich              12.21/6   28.12/6    3.35/4    7.29/6    5.49/6    0.58/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.9km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-119     3-120     4-121     5-116     6-117     7-100   
  1 Mundlová Michaela           29.02  4.38/2    8.16/1*  11.31/1*  16.53/1*  20.41/2   23.50/1*  27.59/1*  29.02/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.38/2    3.38/3    3.15/2    5.22/4    3.48/4    3.09/1*   4.09/2    1.03/4  
  2 Grešlová Veronika           29.39  5.45/3    9.00/2   13.57/2   17.25/2   19.58/1*  24.25/2   28.37/2   29.39/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             5.45/3    3.15/1*   4.57/5    3.28/1*   2.33/2    4.27/5    4.12/3    1.02/3  
  3 Kuncová Eliška              31.34  9.43/5   13.15/4   16.33/4   20.06/4   22.31/3   26.03/3   30.35/3   31.34/3  
    MLOK Mariánské Lázně               9.43/5    3.32/2    3.18/3    3.33/2    2.25/1*   3.32/3    4.32/4    0.59/1* 
  4 Mechlová Petra              32.46  6.22/4   11.08/3   14.51/3   18.43/3   22.31/3   26.32/4   31.43/4   32.46/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             6.22/4    4.46/4    3.43/4    3.52/3    3.48/4    4.01/4    5.11/5    1.03/4  
  5 Sokolová Libuše             34.54  4.33/1*  14.19/5   17.32/5   22.57/5   26.37/5   29.47/5   33.55/5   34.54/5  
    KOB Baník Sokolov                  4.33/1*   9.46/5    3.13/1*   5.25/5    3.40/3    3.10/2    4.08/1*   0.59/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         4.8km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-104     2-122     3-102     4-105     5-123     6-121     7-124     8-117     9-100   
  1 Steiningerová Tereza        66.31 10.08/2   15.25/1*  26.31/2   35.23/2   42.22/2   50.50/1*  54.59/1*  61.13/1*  65.20/1*  66.31/1* 
    TJ Loko Plzeň                     10.08/2    5.17/1*  11.06/4    8.52/2    6.59/1*   8.28/1*   4.09/1*   6.14/3    4.07/2    1.11/3  
  2 Paulová Kristýna            75.53 10.00/1*  15.33/2   23.18/1*  29.28/1*  37.01/1*  53.34/2   59.15/2   68.30/2   74.36/2   75.53/2  
    TJ Loko Plzeň                     10.00/1*   5.33/2    7.45/1*   6.10/1*   7.33/2   16.33/4    5.41/4    9.15/4    6.06/3    1.17/4  
  3 Ottová Tereza               85.18 12.20/3   20.02/3   29.24/3   45.22/3   56.35/3   68.03/3   72.43/3   77.59/3   84.19/3   85.18/3  
    TJ Elektrárny Kadaň               12.20/3    7.42/3    9.22/2   15.58/5   11.13/3   11.28/3    4.40/3    5.16/1*   6.20/4    0.59/1* 
  4 Fialová Luďa                97.36 14.43/4   33.53/4   44.27/4   60.17/4   71.40/4   82.55/4   87.17/4   92.45/4   96.30/4   97.36/4  
    TJ Elektrárny Kadaň               14.43/4   19.10/5   10.34/3   15.50/4   11.23/4   11.15/2    4.22/2    5.28/2    3.45/1*   1.06/2  
    Čihák Martin           MSDISK          /         /         /         /         /         /         /         /         /   404.26/   
    SK Praga                               /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
  6 Švehlová Petra         MS  180.25 40.09/5   51.15/5   72.24/5   82.13/5  102.19/5  134.00/5  153.28/5  171.31/5  178.41/5  180.25/5  
    SK Praga                          40.09/5   11.06/4   21.09/5    9.49/3   20.06/5   31.41/5   19.28/5   18.03/5    7.10/5    1.44/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.7km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-129     2-126     3-102     4-105     5-128     6-107     7-123     8-120     9-112    10-124    11-130    12-100   
  1 Gabrielová Hana             65.43  4.47/1*   9.56/2   12.50/2   19.35/1*  25.07/1*  29.33/1*  35.50/1*  43.35/1*  49.06/1*  56.47/1*  61.06/1*  64.31/1*  65.43/1* 
    SKOB Ostrov                        4.47/1*   5.09/2    2.54/2    6.45/1*   5.32/1*   4.26/1*   6.17/2    7.45/3    5.31/1*   7.41/2    4.19/1*   3.25/1*   1.12/3  
  2 Steiningerová Kateřina      69.13  4.48/2    9.42/1*  12.17/1*  21.00/2   27.52/2   32.36/2   38.49/2   45.50/2   51.55/2   59.39/2   64.09/2   68.06/2   69.13/2  
    TJ Loko Plzeň                      4.48/2    4.54/1*   2.35/1*   8.43/2    6.52/2    4.44/2    6.13/1*   7.01/2    6.05/2    7.44/3    4.30/2    3.57/2    1.07/2  
  3 Nápravníková Alice          85.11  5.36/3   11.42/3   15.28/3   27.25/3   34.58/3   41.04/3   49.18/3   56.12/3   63.40/3   69.58/3   80.12/3   84.11/3   85.11/3  
    TJ Loko Plzeň                      5.36/3    6.06/3    3.46/3   11.57/3    7.33/3    6.06/3    8.14/3    6.54/1*   7.28/3    6.18/1*  10.14/3    3.59/3    1.00/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         7.4km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-127     2-122     3-126     4-105     5-106     6-107     7-110     8-128     9-112    10-117    11-113    12-100   
  1 Šilhavá Petra               84.48  2.42/2    8.47/2   13.08/1*  24.33/1*  33.21/1*  39.37/1*  48.00/1*  54.52/1*  66.39/1*  74.26/1*  79.10/1*  83.43/1*  84.48/1* 
    TJ Loko Plzeň                      2.42/2    6.05/2    4.21/1*  11.25/3    8.48/1*   6.16/2    8.23/2    6.52/1*  11.47/2    7.47/3    4.44/1*   4.33/1*   1.05/2  
  2 Rádlová Ivana               92.44  2.41/1*   7.43/1*  14.08/2   25.52/2   36.03/2   47.33/3   54.21/2   62.20/2   73.26/2   79.33/2   86.12/2   91.43/2   92.44/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary             2.41/1*   5.02/1*   6.25/3   11.44/4   10.11/3   11.30/7    6.48/1*   7.59/2   11.06/1*   6.07/1*   6.39/5    5.31/3    1.01/1* 
  3 Zezulová Jitka             102.24  3.22/3   10.50/3   16.09/3   35.29/4   46.55/4   53.37/4   62.10/4   70.23/4   82.59/3   90.24/3   96.02/3  101.14/3  102.24/3  
    SK Praga                           3.22/3    7.28/3    5.19/2   19.20/7   11.26/6    6.42/3    8.33/3    8.13/3   12.36/3    7.25/2    5.38/2    5.12/2    1.10/3  
  4 Kubová Petra               111.54  4.36/7   13.09/5   20.58/5   31.34/3   40.37/3   46.18/2   56.51/3   66.04/3   87.12/4   96.46/4  104.06/4  110.39/4  111.54/4  
    TJ Loko Plzeň                      4.36/7    8.33/5    7.49/6   10.36/1*   9.03/2    5.41/1*  10.33/5    9.13/5   21.08/6    9.34/6    7.20/7    6.33/6    1.15/5  
  5 Krausová Marcela           117.19  4.20/5   12.06/4   19.15/4   37.12/5   48.23/5   56.00/5   66.52/5   75.58/5   95.06/5  103.57/5  109.46/5  116.02/5  117.19/5  
    TJ Loko Chomutov                   4.20/5    7.46/4    7.09/4   17.57/5   11.11/4    7.37/4   10.52/6    9.06/4   19.08/4    8.51/5    5.49/3    6.16/5    1.17/7  
  6 Zenkerová Michaela         129.52  4.23/6   13.49/6   21.11/6   40.20/6   51.45/6   60.56/6   72.12/6   83.59/6  103.21/6  114.02/6  120.31/6  128.36/6  129.52/6  
    TJ Loko Chomutov                   4.23/6    9.26/6    7.22/5   19.09/6   11.25/5    9.11/5   11.16/7   11.47/7   19.22/5   10.41/7    6.29/4    8.05/7    1.16/6  
  7 Hromadová Irena            140.53  3.51/4   15.55/7   42.01/7   53.21/7   66.46/7   76.02/7   85.44/7   96.16/7  118.09/7  126.43/7  133.34/7  139.42/7  140.53/7  
    KOB Baník Sokolov                  3.51/4   12.04/7   26.06/7   11.20/2   13.25/7    9.16/6    9.42/4   10.32/6   21.53/7    8.34/4    6.51/6    6.08/4    1.11/4  
    Urbánková Monika        DISK      38.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    89.15/    90.38/   
    SKOB Ostrov                       38.25/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.23/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D40         5.7km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-129     2-126     3-102     4-105     5-128     6-107     7-123     8-120     9-112    10-124    11-130    12-100   
  1 Nováková Stanislava         67.42  4.55/2    9.25/2   12.18/2   21.15/3   27.06/2   32.03/2   38.04/2   46.13/2   52.25/2   58.39/2   63.05/1*  66.30/1*  67.42/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary             4.55/2    4.30/2    2.53/6    8.57/4    5.51/3    4.57/2    6.01/3    8.09/4    6.12/2    6.14/1*   4.26/4    3.25/3    1.12/5  
  2 Steiningerová Helena        70.24  5.24/4   10.01/3   12.52/3   20.30/2   27.10/3   32.25/3   38.51/3   47.18/3   53.37/3   61.32/3   65.31/3   69.15/2   70.24/2  
    TJ Loko Plzeň                      5.24/4    4.37/4    2.51/2    7.38/3    6.40/4    5.15/4    6.26/5    8.27/5    6.19/3    7.55/5    3.59/1*   3.44/4    1.09/3  
  3 Brumková Vladimíra          70.26  4.56/3   10.01/3   12.52/3   20.09/1*  25.54/1*  30.45/1*  35.59/1*  43.59/1*  50.20/1*  57.37/1*  64.58/2   69.18/3   70.26/3  
    TJ Sparta Doly Kladno              4.56/3    5.05/6    2.51/2    7.17/2    5.45/2    4.51/1*   5.14/1*   8.00/2    6.21/4    7.17/2    7.21/10   4.20/5    1.08/2  
  4 Bouchalová Zdena            76.36  4.54/1*   9.13/1*  11.54/1*  28.28/8   35.26/6   40.41/6   46.25/5   51.47/4   58.57/4   66.43/4   71.04/4   75.34/4   76.36/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                4.54/1*   4.19/1*   2.41/1*  16.34/9    6.58/5    5.15/4    5.44/2    5.22/1*   7.10/5    7.46/4    4.21/3    4.30/6    1.02/1* 
  5 Šilhavá Jana                79.35  5.34/5   10.04/5   12.55/5   24.08/6   29.47/4   35.38/4   44.27/4   54.12/5   61.54/5   69.22/5   73.49/5   78.26/5   79.35/5  
    TJ Loko Plzeň                      5.34/5    4.30/2    2.51/2   11.13/7    5.39/1*   5.51/6    8.49/8    9.45/7    7.42/6    7.28/3    4.27/5    4.37/7    1.09/3  
  6 Mágrová Ivana               85.35  9.19/10  14.15/8   17.07/8   23.31/4   37.55/7   43.52/7   50.11/7   58.44/7   68.30/7   76.48/6   80.55/6   84.15/6   85.35/6  
    TJ Loko Chomutov                   9.19/10   4.56/5    2.52/5    6.24/1*  14.24/9    5.57/7    6.19/4    8.33/6    9.46/9    8.18/6    4.07/2    3.20/1*   1.20/7  
  7 Gabrielová Šárka            86.02  6.14/7   11.53/7   14.59/7   24.08/6   39.28/8   44.38/8   51.06/8   61.26/8   67.35/6   76.49/7   81.23/7   84.44/7   86.02/7  
    SKOB Ostrov                        6.14/7    5.39/7    3.06/7    9.09/6   15.20/10   5.10/3    6.28/6   10.20/9    6.09/1*   9.14/8    4.34/6    3.21/2    1.18/6  
  8 Savičová Irena              96.41  5.39/6   11.19/6   14.39/6   23.40/5   31.13/5   38.23/5   47.15/6   57.01/6   72.50/8   81.10/8   87.24/8   95.02/8   96.41/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary             5.39/6    5.40/8    3.20/8    9.01/5    7.33/6    7.10/9    8.52/9    9.46/8   15.49/10   8.20/7    6.14/8    7.38/8    1.39/10 
  9 Slavíková Marcela          103.16  8.55/9   15.12/10  18.42/9   36.16/10  46.17/10  52.38/10  59.33/10  67.38/9   77.03/9   86.23/9   92.14/9  101.47/9  103.16/9  
    KOB Baník Sokolov                  8.55/9    6.17/9    3.30/9   17.34/10  10.01/8    6.21/8    6.55/7    8.05/3    9.25/8    9.20/9    5.51/7    9.33/10   1.29/8  
 10 Patáková Mária             108.31  7.59/8   14.47/9   20.13/10  32.36/9   40.45/9   48.00/9   58.50/9   72.05/10  81.28/10  90.53/10  97.24/10 106.56/10 108.31/10 
    TJ Kašperské Hory                  7.59/8    6.48/10   5.26/10  12.23/8    8.09/7    7.15/10  10.50/10  13.15/10   9.23/7    9.25/10   6.31/9    9.32/9    1.35/9  
    Janovičová Věra         DISK       7.03/    12.13/    16.23/    24.22/    36.22/    42.52/    53.43/    63.42/    78.01/    87.43/         /         /   103.11/   
    TJ Slovan Karlovy Vary             7.03/     5.10/     4.10/     7.59/    12.00/     6.30/    10.51/     9.59/    14.19/     9.42/         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D50         4.8km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-104     2-122     3-102     4-105     5-123     6-121     7-124     8-117     9-100   
  1 Zenkerová Miluše           125.52 15.07/1*  27.23/1*  44.41/1*  57.04/1*  70.25/1*  88.14/1*  95.50/1* 115.22/1* 124.05/1* 125.52/1* 
    TJ Loko Chomutov                  15.07/1*  12.16/1*  17.18/1*  12.23/1*  13.21/1*  17.49/1*   7.36/1*  19.32/1*   8.43/1*   1.47/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.2km    0m 5k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-114     2-115     3-116     4-117     5-100   
  1 Vít Daniel                  25.49  3.50/1*   8.00/1*  12.26/1*  18.35/1*  24.41/1*  25.49/1* 
    KOB Baník Sokolov                  3.50/1*   4.10/2    4.26/7    6.09/6    6.06/3    1.08/5  
  2 Hromada Martin              27.11  6.17/5   11.09/3   15.15/3   20.23/3   26.00/2   27.11/2  
    KOB Baník Sokolov                  6.17/5    4.52/3    4.06/5    5.08/4    5.37/2    1.11/6  
  3 Bína Martin                 28.28  3.57/2   10.35/2   13.56/2   19.03/2   27.29/3   28.28/3  
    MLOK Mariánské Lázně               3.57/2    6.38/6    3.21/1*   5.07/3    8.26/6    0.59/2  
  4 Frey Martin                 30.55  4.48/4   13.22/5   17.26/4   21.33/4   29.59/5   30.55/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.48/4    8.34/8    4.04/4    4.07/1*   8.26/6    0.56/1* 
  5 Bína Roman                  31.17  8.39/8   14.12/7   18.18/5   23.27/5   29.56/4   31.17/5  
    MLOK Mariánské Lázně               8.39/8    5.33/4    4.06/5    5.09/5    6.29/4    1.21/8  
  6 Radimerský Kamil            32.43  7.17/6   13.45/6   18.28/6   24.40/7   31.23/6   32.43/6  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             7.17/6    6.28/5    4.43/8    6.12/8    6.43/5    1.20/7  
  7 Fiala Josef                 34.38  7.51/7   16.26/8   20.22/8   24.37/6   33.03/7   34.38/7  
    TJ Elektrárny Kadaň                7.51/7    8.35/9    3.56/3    4.15/2    8.26/6    1.35/9  
  8 Tengler Petr                35.54 12.29/9   16.30/9   19.57/7   29.22/9   34.50/8   35.54/8  
    MLOK Mariánské Lázně              12.29/9    4.01/1*   3.27/2    9.25/9    5.28/1*   1.04/3  
  9 Kamaryt Michal              37.13  4.36/3   11.49/4   21.31/9   27.40/8   36.07/9   37.13/9  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.36/3    7.13/7    9.42/9    6.09/6    8.27/9    1.06/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.9km    0m 7k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-118     2-119     3-120     4-121     5-116     6-117     7-100   
  1 Paták Jan                   30.21  5.30/1*   9.34/1*  13.27/1*  18.21/1*  21.06/1*  24.24/1*  29.20/1*  30.21/1* 
    TJ Kašperské Hory                  5.30/1*   4.04/1*   3.53/1*   4.54/2    2.45/3    3.18/2    4.56/5    1.01/1* 
  2 Spazierer Filip             32.14  8.03/5   13.23/4   18.14/3   21.37/2   24.18/2   27.28/2   31.13/2   32.14/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             8.03/5    5.20/2    4.51/4    3.23/1*   2.41/2    3.10/1*   3.45/1*   1.01/1* 
  3 Tengler Martin              43.10  7.38/4   16.21/5   20.53/4   28.45/5   31.30/4   36.32/4   41.22/3   43.10/3  
    MLOK Mariánské Lázně               7.38/4    8.43/5    4.32/2    7.52/5    2.45/3    5.02/3    4.50/4    1.48/6  
  4 Danihel Emil                45.07  7.21/3   12.53/3   17.49/2   25.59/3   29.56/3   35.30/3   43.35/4   45.07/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             7.21/3    5.32/3    4.56/5    8.10/6    3.57/5    5.34/5    8.05/6    1.32/5  
  5 Kramer Jakob                45.45  5.40/2   12.07/2   21.07/5   26.36/4   33.36/5   39.53/5   44.29/5   45.45/5  
    TuS 1892 Mitterteich               5.40/2    6.27/4    9.00/6    5.29/3    7.00/6    6.17/6    4.36/3    1.16/4  
  6 Hromada Milan               47.40  8.16/6   22.04/6   26.51/6   34.38/6   37.09/6   42.26/6   46.28/6   47.40/6  
    KOB Baník Sokolov                  8.16/6   13.48/6    4.47/3    7.47/4    2.31/1*   5.17/4    4.02/2    1.12/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         4.8km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-104     2-122     3-102     4-105     5-123     6-121     7-124     8-117     9-100   
  1 Budín Václav                58.06  7.15/1*  11.35/1*  18.05/1*  26.07/1*  32.30/1*  43.50/2   48.15/2   53.44/1*  57.22/1*  58.06/1* 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             7.15/1*   4.20/2    6.30/1*   8.02/5    6.23/1*  11.20/5    4.25/1*   5.29/1*   3.38/1*   0.44/1* 
  2 Veselý Vojtěch              58.25  8.22/3   12.23/2   20.58/2   27.38/2   34.50/2   43.25/1*  48.08/1*  53.49/2   57.36/2   58.25/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             8.22/3    4.01/1*   8.35/2    6.40/1*   7.12/2    8.35/3    4.43/3    5.41/2    3.47/2    0.49/2  
  3 Niewiak Martin              61.29  9.56/4   15.24/3   24.07/3   30.49/3   38.03/3   46.32/3   51.11/3   56.52/3   60.40/3   61.29/3  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             9.56/4    5.28/3    8.43/3    6.42/3    7.14/3    8.29/2    4.39/2    5.41/2    3.48/3    0.49/2  
  4 Kamaryt Tomáš               67.37 15.55/6   21.26/6   30.10/5   36.51/5   44.07/4   52.28/4   57.13/4   62.55/4   66.44/4   67.37/4  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+            15.55/6    5.31/4    8.44/4    6.41/2    7.16/4    8.21/1*   4.45/4    5.42/4    3.49/4    0.53/5  
  5 Spazierer Jan               74.03  7.56/2   17.05/4   28.23/4   35.49/4   47.46/5   57.28/5   63.05/5   69.18/5   73.12/5   74.03/5  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             7.56/2    9.09/6   11.18/6    7.26/4   11.57/6    9.42/4    5.37/5    6.13/5    3.54/5    0.51/4  
  6 Pozděna Martin              85.46 11.27/5   20.14/5   31.30/6   39.46/6   48.32/6   63.43/6   72.00/6   80.10/6   84.43/6   85.46/6  
    TJ Loko Plzeň                     11.27/5    8.47/5   11.16/5    8.16/6    8.46/5   15.11/6    8.17/6    8.10/6    4.33/6    1.03/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.7km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-129     2-126     3-102     4-105     5-128     6-107     7-123     8-120     9-112    10-124    11-130    12-100   
  1 Gabriel Vojtěch             54.41  4.39/3    8.40/2   11.00/2   16.11/1*  20.42/1*  24.38/1*  30.06/1*  35.12/1*  39.46/1*  45.26/1*  49.36/1*  53.51/1*  54.41/1* 
    SKOB Ostrov                        4.39/3    4.01/3    2.20/2    5.11/1*   4.31/2    3.56/2    5.28/1*   5.06/3    4.34/2    5.40/3    4.10/3    4.15/3    0.50/1* 
  2 Bouchal Radek               60.50  4.00/1*   7.47/1*  10.20/1*  20.30/4   25.07/4   28.58/3   40.08/5   44.15/4   48.37/3   54.02/3   57.04/3   59.48/2   60.50/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                4.00/1*   3.47/1*   2.33/5   10.10/6    4.37/3    3.51/1*  11.10/7    4.07/1*   4.22/1*   5.25/1*   3.02/1*   2.44/1*   1.02/7  
  3 Paták Pavel                 61.42  4.35/2    9.09/3   11.14/3   17.43/2   22.35/2   28.36/2   34.23/2   41.24/2   46.47/2   52.23/2   56.59/2   60.47/3   61.42/3  
    TJ Kašperské Hory                  4.35/2    4.34/6    2.05/1*   6.29/2    4.52/4    6.01/6    5.47/3    7.01/6    5.23/3    5.36/2    4.36/6    3.48/2    0.55/3  
  4 Slavík Štěpán               69.54  7.08/7   11.04/6   13.29/5   22.53/5   32.41/6   38.20/6   44.38/6   48.53/6   54.48/5   60.33/4   64.34/4   68.54/4   69.54/4  
    KOB Baník Sokolov                  7.08/7    3.56/2    2.25/3    9.24/5    9.48/7    5.39/5    6.18/5    4.15/2    5.55/4    5.45/4    4.01/2    4.20/4    1.00/5  
  5 Michalec Jiří               72.19  5.27/5    9.52/5   12.17/4   19.15/3   24.55/3   30.23/4   36.16/3   41.27/3   53.32/4   62.14/5   66.41/5   71.18/5   72.19/5  
    MLOK Mariánské Lázně               5.27/5    4.25/4    2.25/3    6.58/3    5.40/5    5.28/4    5.53/4    5.11/4   12.05/5    8.42/6    4.27/5    4.37/6    1.01/6  
  6 Kunc Petr                   78.03  5.08/4    9.38/4   17.07/6   25.07/6   29.37/5   33.40/5   39.08/4   47.04/5   59.48/6   68.21/6   72.40/6   77.06/6   78.03/6  
    MLOK Mariánské Lázně               5.08/4    4.30/5    7.29/7    8.00/4    4.30/1*   4.03/3    5.28/1*   7.56/7   12.44/6    8.33/5    4.19/4    4.26/5    0.57/4  
  7 Csosz Roman                101.09  6.56/6   13.42/7   19.06/7   30.14/7   38.16/7   48.02/7   58.31/7   64.25/7   79.44/7   89.10/7   95.37/7  100.15/7  101.09/7  
    TJ Loko Plzeň                      6.56/6    6.46/7    5.24/6   11.08/7    8.02/6    9.46/7   10.29/6    5.54/5   15.19/7    9.26/7    6.27/7    4.38/7    0.54/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.6km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-125     2-103     3-126     4-105     5-111     6-109     7-110     8-106     9-112    10-116    11-124    12-113    13-100   
  1 Rauch Tomáš                 65.17  5.24/3    9.38/2   15.10/2   23.58/2   26.37/1*  32.43/1*  36.31/1*  44.06/1*  52.43/1*  55.47/1*  59.02/1*  61.00/1*  64.29/1*  65.17/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                5.24/3    4.14/2    5.32/3    8.48/2    2.39/2    6.06/2    3.48/1*   7.35/1*   8.37/2    3.04/2    3.15/1*   1.58/2    3.29/1*   0.48/2  
  2 Hudek Martin                71.16  4.40/1*   8.42/1*  13.02/1*  21.48/1*  27.03/2   32.56/2   37.09/2   46.36/2   55.09/2   58.05/2   63.14/2   65.05/2   70.32/2   71.16/2  
    TJ Elektrárny Kadaň                4.40/1*   4.02/1*   4.20/1*   8.46/1*   5.15/3    5.53/1*   4.13/3    9.27/2    8.33/1*   2.56/1*   5.09/3    1.51/1*   5.27/3    0.44/1* 
  3 Šilhavý Jakub               75.16  5.06/2   10.59/3   16.06/3   26.44/3   29.14/3   35.40/3   39.36/3   49.42/3   59.45/3   63.21/3   67.50/3   70.02/3   74.27/3   75.16/3  
    TJ Loko Plzeň                      5.06/2    5.53/3    5.07/2   10.38/3    2.30/1*   6.26/3    3.56/2   10.06/3   10.03/3    3.36/3    4.29/2    2.12/3    4.25/2    0.49/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         9.7km    0m 14k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-106     7-107     8-108     9-109    10-110    11-111    12-112    13-113    14-100   
  1 Vodrážka Ondřej             63.37  3.46/5    7.12/2   12.29/21  15.27/1*  23.47/1*  29.21/1*  32.56/1*  36.37/1*  39.27/1*  42.52/1*  47.07/1*  54.24/1*  59.54/1*  62.49/1*  63.37/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                3.46/5    3.26/1*   5.17/2    2.58/1*   8.20/1*   5.34/1*   3.35/1*   3.41/1*   2.50/1*   3.25/4    4.15/1*   7.17/1*   5.30/1*   2.55/2    0.48/3  
  2 Bouchal Jiří                72.29  3.40/4    7.33/3   14.05/4   17.26/4   26.52/4   32.52/4   36.32/4   40.16/3   43.22/3   46.42/3   52.21/3   61.08/2   68.10/2   71.41/2   72.29/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                3.40/4    3.53/3    6.32/5    3.21/4    9.26/4    6.00/3    3.40/3    3.44/2    3.06/6    3.20/2    5.39/4    8.47/4    7.02/8    3.31/6    0.48/3  
  3 Milota Josef                73.37  3.21/2    7.55/5   13.15/3   16.47/3   25.54/3   31.50/3   35.29/2   40.28/4   43.46/4   47.54/4   54.35/4   63.07/3   69.41/3   72.53/3   73.37/3  
    MLOK Mariánské Lázně               3.21/2    4.34/5    5.20/3    3.32/6    9.07/3    5.56/2    3.39/2    4.59/6    3.18/8    4.08/7    6.41/10   8.32/3    6.34/6    3.12/5    0.44/1* 
  4 Pilař Karel                 74.41  3.17/1*   7.10/1*  12.53/2   16.01/2   24.55/2   31.40/2   35.38/3   39.29/2   42.23/2   46.10/2   52.04/2   64.47/5   70.58/5   73.50/4   74.41/4  
    KČT Aš                             3.17/1*   3.53/3    5.43/4    3.08/2    8.54/2    6.45/8    3.58/4    3.51/3    2.54/3    3.47/6    5.54/5   12.43/14   6.11/2    2.52/1*   0.51/6  
  5 Rauch Stanislav             75.02  3.48/6    7.36/4   14.24/5   18.06/5   28.53/5   35.24/5   39.26/5   45.36/5   48.29/5   51.47/5   56.10/5   63.47/4   70.23/4   74.04/5   75.02/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                3.48/6    3.48/2    6.48/7    3.42/7   10.47/9    6.31/4    4.02/6    6.10/16   2.53/2    3.18/1*   4.23/2    7.37/2    6.36/7    3.41/7    0.58/11 
  6 Ševčík Petr                 83.56  4.14/8    9.44/10  17.43/10  22.17/11  33.36/8   40.34/7   44.43/7   48.40/7   51.43/7   55.24/7   63.26/8   73.48/6   80.02/6   83.00/6   83.56/6  
    SKOB Ostrov                        4.14/8    5.30/16   7.59/11   4.34/14  11.19/11   6.58/9    4.09/7    3.57/4    3.03/5    3.41/5    8.02/18  10.22/8    6.14/3    2.58/3    0.56/10 
  7 Šilhavý Miroslav            90.17  4.43/15   9.31/8   19.17/14  24.09/15  34.29/10  42.00/11  47.10/12  52.19/12  56.57/12  61.11/12  67.47/11  77.44/8   85.28/8   89.15/7   90.17/7  
    TJ Loko Plzeň                      4.43/15   4.48/9    9.46/17   4.52/16  10.20/7    7.31/12   5.10/17   5.09/7    4.38/16   4.14/8    6.36/9    9.57/6    7.44/14   3.47/10   1.02/13 
  8 Fruhauf Jiří                90.24  3.31/3    8.12/6   15.46/7   20.08/7   34.08/9   40.52/8   45.04/8   50.28/8   54.02/8   58.40/9   65.01/9   77.15/7   84.54/7   89.23/8   90.24/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary             3.31/3    4.41/8    7.34/9    4.22/11  14.00/18   6.44/7    4.12/8    5.24/12   3.34/10   4.38/12   6.21/7   12.14/10   7.39/13   4.29/16   1.01/12 
  9 Daum Ondřej                 90.27  4.33/14   9.50/11  14.46/6   19.10/6   30.11/6   41.15/9   46.17/10  51.15/9   54.48/10  60.25/10  67.16/10  79.39/10  85.53/9   89.42/9   90.27/9  
    TJ Loko Plzeň                      4.33/14   5.17/13   4.56/1*   4.24/12  11.01/10  11.04/20   5.02/15   4.58/5    3.33/9    5.37/17   6.51/11  12.23/12   6.14/3    3.49/12   0.45/2  
 10 Diviš Zdeněk                91.17  4.21/10   9.42/9   17.31/9   20.56/8   30.55/7   37.32/6   42.06/6   47.16/6   50.29/6   55.12/6   62.04/6   79.07/9   86.23/10  90.09/10  91.17/10 
    TJ Loko Plzeň                      4.21/10   5.21/14   7.49/10   3.25/5    9.59/6    6.37/6    4.34/10   5.10/8    3.13/7    4.43/13   6.52/12  17.03/19   7.16/10   3.46/9    1.08/18 
 11 Tengler Karel               91.44  4.24/11  10.34/17  20.28/17  24.11/16  34.57/11  41.29/10  45.27/9   51.40/10  54.36/9   57.58/8   63.00/7   81.18/13  87.44/11  90.55/11  91.44/11 
    MLOK Mariánské Lázně               4.24/11   6.10/19   9.54/18   3.43/8   10.46/8    6.32/5    3.58/4    6.13/17   2.56/4    3.22/3    5.02/3   18.18/20   6.26/5    3.11/4    0.49/5  
 12 Michalec Jan                93.15  5.12/18   9.51/12  18.32/11  21.52/9   34.59/12  42.21/12  46.36/11  51.57/11  55.37/11  60.52/11  68.35/12  80.23/12  87.51/12  92.07/12  93.15/12 
    MLOK Mariánské Lázně               5.12/18   4.39/7    8.41/13   3.20/3   13.07/15   7.22/10   4.15/9    5.21/11   3.40/12   5.15/15   7.43/16  11.48/9    7.28/12   4.16/14   1.08/18 
 13 Mágr Martin                 94.18  4.15/9    8.49/7   23.20/19  27.31/19  37.17/16  45.08/16  49.59/16  55.10/14  58.49/14  63.22/14  69.42/14  79.50/11  89.30/13  93.12/13  94.18/13 
    TJ Loko Chomutov                   4.15/9    4.34/5   14.31/20   4.11/9    9.46/5    7.51/14   4.51/14   5.11/9    3.39/11   4.33/9    6.20/6   10.08/7    9.40/18   3.42/8    1.06/17 
 14 Mechl Miroslav              95.37  5.17/19  10.06/15  18.49/13  23.43/13  36.15/15  43.38/13  48.18/13  53.33/13  57.29/13  62.04/13  68.39/13  81.56/14  89.44/14  94.26/14  95.37/14 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             5.17/19   4.49/10   8.43/14   4.54/18  12.32/14   7.23/11   4.40/11   5.15/10   3.56/13   4.35/11   6.35/8   13.17/16   7.48/15   4.42/17   1.11/21 
 15 Hájek Jiří                  98.14  4.24/11   9.51/12  18.47/12  23.32/12  35.38/14  43.42/14  49.57/15  55.43/16  60.06/15  66.14/16  73.08/15  82.55/15  93.36/16  97.23/15  98.14/15 
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             4.24/11   5.27/15   8.56/15   4.45/15  12.06/13   8.04/15   6.15/19   5.46/14   4.23/14   6.08/18   6.54/13   9.47/5   10.41/21   3.47/10   0.51/6  
 16 Ševčík Jaroslav             98.26  4.53/16   9.54/14  16.40/8   22.11/10  35.24/13  44.38/15  49.46/14  55.24/15  61.07/16  65.40/15  73.13/16  86.24/16  93.33/15  97.24/16  98.26/16 
    SKOB Ostrov                        4.53/16   5.01/11   6.46/6    5.31/20  13.13/16   9.14/18   5.08/16   5.38/13   5.43/20   4.33/9    7.33/15  13.11/15   7.09/9    3.51/13   1.02/13 
 17 Brabec Zdeněk              106.40  4.24/11  10.14/16  19.34/16  23.54/14  39.09/18  47.58/18  53.21/19  60.55/19  65.54/19  70.56/19  79.08/19  91.41/17 100.13/17 105.48/17 106.40/17 
    TJ Loko Žatec                      4.24/11   5.50/17   9.20/16   4.20/10  15.15/20   8.49/17   5.23/18   7.34/21   4.59/18   5.02/14   8.12/19  12.33/13   8.32/16   5.35/19   0.52/8  
 18 Mágr Zdeněk                108.12  6.25/21  12.29/21  19.27/15  24.31/17  37.47/17  45.34/17  50.23/17  57.52/17  62.18/17  70.00/17  77.29/17  94.14/19 102.49/18 107.09/18 108.12/18 
    TJ Loko Chomutov                   6.25/21   6.04/18   6.58/8    5.04/19  13.16/17   7.47/13   4.49/13   7.29/20   4.26/15   7.42/20   7.29/14  16.45/18   8.35/17   4.20/15   1.03/16 
 19 Foršt Jakub                108.53  5.34/20  10.46/18  23.25/20  28.17/20  39.36/19  48.04/19  52.47/18  58.53/18  63.45/18  70.42/18  78.29/18  93.13/18 103.07/19 108.01/19 108.53/19 
    SK Praga                           5.34/20   5.12/12  12.39/19   4.52/16  11.19/11   8.28/16   4.43/12   6.06/15   4.52/17   6.57/19   7.47/17  14.44/17   9.54/20   4.54/18   0.52/8  
 20 Suchý Libor                114.18  4.11/7   12.13/19  20.51/18  25.22/18  40.27/20  52.43/20  60.45/20  67.00/20  73.10/20  78.36/20  87.47/20 100.02/20 107.21/20 113.16/20 114.18/20 
    TJ Loko Plzeň                      4.11/7    8.02/21   8.38/12   4.31/13  15.05/19  12.16/21   8.02/21   6.15/18   6.10/21   5.26/16   9.11/20  12.15/11   7.19/11   5.55/21   1.02/13 
 21 Kozelka Jan                138.22  4.58/17  12.28/20  29.27/21  35.07/21  52.04/21  61.28/21  67.45/21  75.11/21  80.44/21  91.01/21 100.24/21 121.29/21 131.21/21 137.12/21 138.22/21 
    TJ Loko Chomutov                   4.58/17   7.30/20  16.59/21   5.40/21  16.57/21   9.24/19   6.17/20   7.26/19   5.33/19  10.17/21   9.23/21  21.05/21   9.52/19   5.51/20   1.10/20 
    Waldhauser Miloš        DISK       5.37/    14.25/    27.40/    55.03/         /         /         /         /         /         /         /         /    75.11/    87.08/    89.12/   
    TJ Elektrárny Kadaň                5.37/     8.48/    13.15/    27.23/         /         /         /         /         /         /         /         /         /    11.57/     2.04/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H40         7.6km    0m 13k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-125     2-103     3-126     4-105     5-111     6-109     7-110     8-106     9-112    10-116    11-124    12-113    13-100   
  1 Rauch Stanislav             71.38  5.40/3   10.47/3   15.53/2   24.09/1*  28.57/1*  35.32/1*  41.28/1*  49.27/1*  57.50/1*  60.49/1*  64.35/1*  66.28/1*  70.36/1*  71.38/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                5.40/3    5.07/4    5.06/1*   8.16/3    4.48/5    6.35/2    5.56/5    7.59/1*   8.23/1*   2.59/2    3.46/2    1.53/3    4.08/3    1.02/3  
  2 Chotětický Václav           74.25  6.00/4   11.16/4   19.38/3   27.15/2   32.00/3   38.11/2   44.22/2   52.22/2   61.01/2   63.47/2   67.28/2   69.19/2   73.27/2   74.25/2  
    KČT Aš                             6.00/4    5.16/6    8.22/4    7.37/1*   4.45/4    6.11/1*   6.11/6    8.00/2    8.39/2    2.46/1*   3.41/1*   1.51/2    4.08/3    0.58/1* 
  3 Argaláš Ivan                87.58  6.52/5   12.45/5   21.43/5   36.18/6   39.51/5   47.43/5   52.46/5   61.43/5   71.51/3   76.05/3   80.13/3   82.28/3   86.50/3   87.58/3  
    MLOK Mariánské Lázně               6.52/5    5.53/7    8.58/6   14.35/7    3.33/1*   7.52/4    5.03/3    8.57/3   10.08/3    4.14/7    4.08/3    2.15/5    4.22/6    1.08/5  
  4 Kramer Stephan              90.25  5.33/2   10.22/2   20.24/4   29.06/4   33.58/4   42.18/4   47.01/4   59.17/4   73.20/4   77.01/4   81.27/4   84.17/4   89.10/4   90.25/4  
    TuS 1892 Mitterteich               5.33/2    4.49/2   10.02/7    8.42/4    4.52/6    8.20/5    4.43/1*  12.16/4   14.03/5    3.41/5    4.26/6    2.50/6    4.53/8    1.15/7  
  5 Šorm Miroslav               93.23  4.57/1*   9.10/1*  14.49/1*  27.55/3   31.50/2   39.31/3   44.22/2   57.17/3   78.24/5   81.27/5   85.56/5   87.53/5   92.23/5   93.23/5  
    TJ Sparta Doly Kladno              4.57/1*   4.13/1*   5.39/2   13.06/5    3.55/3    7.41/3    4.51/2   12.55/6   21.07/8    3.03/3    4.29/7    1.57/4    4.30/7    1.00/2  
  6 Janovič Ondřej              97.21  8.20/6   13.35/6   23.43/6   31.48/5   43.00/6   51.36/6   57.00/6   69.41/6   82.31/6   85.59/6   90.38/6   92.27/6   96.16/6   97.21/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary             8.20/6    5.15/5   10.08/8    8.05/2   11.12/7    8.36/6    5.24/4   12.41/5   12.50/4    3.28/4    4.39/8    1.49/1*   3.49/1*   1.05/4  
  7 Brumek Stanislav           132.10 12.23/7   17.13/7   25.10/7   51.42/8   55.36/7   64.48/7   71.27/7   92.22/7  112.46/7  116.53/7  121.10/7  126.55/7  131.01/7  132.10/7  
    TJ Sparta Doly Kladno             12.23/7    4.50/3    7.57/3   26.32/8    3.54/2    9.12/8    6.39/8   20.55/8   20.24/6    4.07/6    4.17/4    5.45/8    4.06/2    1.09/6  
  8 Grešle Jaroslav            138.41 15.53/8   21.52/8   30.48/8   45.07/7   62.01/8   70.44/8   77.22/8   97.35/8  118.31/8  122.58/8  127.21/8  133.03/8  137.15/8  138.41/8  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+            15.53/8    5.59/8    8.56/5   14.19/6   16.54/8    8.43/7    6.38/7   20.13/7   20.56/7    4.27/8    4.23/5    5.42/7    4.12/5    1.26/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H50         7.4km    0m 12k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-127     2-122     3-126     4-105     5-106     6-107     7-110     8-128     9-112    10-117    11-113    12-100   
  1 Fišák Jan                   79.07  3.06/2    8.56/1*  13.38/2   22.58/2   31.30/2   37.22/1*  45.10/1*  52.03/1*  63.09/1*  69.09/1*  73.25/1*  78.06/1*  79.07/1* 
    MLOK Mariánské Lázně               3.06/2    5.50/1*   4.42/4    9.20/3    8.32/2    5.52/4    7.48/3    6.53/3   11.06/3    6.00/2    4.16/1*   4.41/3    1.01/2  
  2 Frey Jaromír                82.10  3.51/7    9.49/4   14.29/4   26.03/5   34.37/5   40.20/5   48.06/4   55.09/3   66.14/2   72.02/2   76.28/2   81.09/2   82.10/2  
    TJ Jiskra Nejdek /lyž+             3.51/7    5.58/2    4.40/3   11.34/5    8.34/3    5.43/3    7.46/2    7.03/4   11.05/2    5.48/1*   4.26/2    4.41/3    1.01/2  
  3 Schimm Dieter               86.33  2.54/1*   9.31/3   14.42/5   23.55/3   32.54/3   39.14/3   47.33/3   55.17/4   67.26/3   74.31/3   80.52/3   85.33/4   86.33/3  
    KOB Baník Sokolov                  2.54/1*   6.37/5    5.11/5    9.13/2    8.59/6    6.20/6    8.19/4    7.44/6   12.09/6    7.05/4    6.21/7    4.41/3    1.00/1* 
  4 Fiala Miloš                 86.37  3.33/6    9.50/5   15.32/6   28.52/7   37.28/7   42.26/7   51.31/7   58.42/7   69.05/5   76.05/4   81.03/4   85.26/3   86.37/4  
    TJ Kašperské Hory                  3.33/6    6.17/4    5.42/7   13.20/7    8.36/4    4.58/1*   9.05/6    7.11/5   10.23/1*   7.00/3    4.58/4    4.23/2    1.11/5  
  5 Valeška Rudolf              86.53  3.15/4   10.01/6   15.34/7   28.04/6   36.06/6   41.35/6   50.20/6   57.03/5   68.38/4   76.41/5   81.32/5   85.46/5   86.53/5  
    TJ Loko Chomutov                   3.15/4    6.46/7    5.33/6   12.30/6    8.02/1*   5.29/2    8.45/5    6.43/1*  11.35/4    8.03/7    4.51/3    4.14/1*   1.07/4  
  6 Lisý Jan                    90.23  3.21/5   10.01/6   14.15/3   24.47/4   34.00/4   40.16/4   50.11/5   58.28/6   70.36/6   78.33/6   84.22/6   89.05/6   90.23/6  
    SKOB Ostrov                        3.21/5    6.40/6    4.14/2   10.32/4    9.13/7    6.16/5    9.55/7    8.17/7   12.08/5    7.57/6    5.49/6    4.43/6    1.18/7  
  7 Jirásek Jaroslav            94.28  3.14/3    9.23/2   13.06/1*  21.13/1*  30.08/1*  38.30/2   45.26/2   52.12/2   74.23/7   81.30/7   87.15/7   93.13/7   94.28/7  
    TJ Skalka Cheb                     3.14/3    6.09/3    3.43/1*   8.07/1*   8.55/5    8.22/7    6.56/1*   6.46/2   22.11/7    7.07/5    5.45/5    5.58/7    1.15/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H60         4.8km    0m 9k
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                       1-104     2-122     3-102     4-105     5-123     6-121     7-124     8-117     9-100   
  1 Petr Miroslav              114.02 12.12/1*  20.48/1*  44.49/1*  57.47/1*  70.17/1*  84.26/1*  95.46/1* 105.39/1* 112.25/1* 114.02/1* 
    Trakce Praha                      12.12/1*   8.36/1*  24.01/1*  12.58/1*  12.30/1*  14.09/1*  11.20/1*   9.53/1*   6.46/1*   1.37/1*