Konečné výsledky kategorie
                                        17.OŽ 8.9.2001

 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Veselá Anna           TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ9250 C      33.08  +      
  2.Meineltová Miroslava  TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ            38.52  +  5.44
  3.Urbánková Katka       SKOB Ostrov          ONO9250        52.53  + 19.45
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.0km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Freyová Andrea        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8952 B      15.04  +      
  2.Slavíková Renata      KOB Baník Sokolov    BSO8950        22.45  +  7.41
  3.Kramer Anna           TuS 1892 Mitterteich TUS9050        23.57  +  8.53
  4.Trnková Kateřina      TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8950 C      25.51  + 10.47
  5.Chrbolková Krystýna   KOB Baník Sokolov    BSO9050        30.19  + 15.15
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.7km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Sokolová Libuše       KOB Baník Sokolov    BSO8850        22.09  +      
  2.Mundlová Michaela     TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8850 C      22.30  +  0.21
  3.Grešlová Veronika     TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8751 B      22.42  +  0.33
  4.Kuncová Eliška        MLOK Mariánské Lázně MLA8951 B      26.55  +  4.46
  5.Mechlová Petra        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8752        28.57  +  6.48
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.5km   75m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Steiningerová Tereza  TJ Loko Plzeň        LPM8650 B      34.02  +      
  2.Ottová Tereza         TJ Elektrárny Kadaň  TCE8650        35.23  +  1.21
  3.Paulová Kristýna      TJ Loko Plzeň        LPM8551 B      38.29  +  4.27
 MS Švehlová Markéta      SK Praga             PGP       MSDISK             
 MS Čihák Martin          SK Praga             PGP       MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.1km  100m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Steiningerová KateřinaTJ Loko Plzeň        LPM8450 B      49.15  +      
  2.Gabrielová Hana       SKOB Ostrov          ONO8350        51.08  +  1.53
  3.Nápravníková Alice    TJ Loko Plzeň        LPM8453 C      55.17  +  6.02
 
Konečné výsledky kategorie: D21         5.5km  105m 20k  Ranking:0.4128 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavá Petra         TJ Loko Plzeň        LPM8351 A      63.01  +        R: 4576b
  2.Zezulová Jitka        SK Praga             PGP7558        65.04  +  2.03  R: 4430b
  3.Kubová Petra          TJ Loko Plzeň        LPM7952        81.27  + 18.26  R: 3540b
  4.Hromadová Irena       KOB Baník Sokolov    BSO6950        89.00  + 25.59  R: 3239b
    Urbánková Monika      SKOB Ostrov          ONO6750    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         5.1km  100m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Steiningerová Helena  TJ Loko Plzeň        LPM5950 C      54.51  +      
  2.Gabrielová Šárka      SKOB Ostrov          ONO5950 C      57.01  +  2.10
  3.Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C      57.20  +  2.29
  4.Šilhavá Jana          TJ Loko Plzeň        LPM5951 C      59.49  +  4.58
  5.Opavová Stanislava    MLOK Mariánské Lázně MLA5451        60.56  +  6.05
  6.Bouchalová Zdena      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C      61.30  +  6.39
  7.Mágrová Ivana         TJ Loko Chomutov     LCV5550 C      74.54  + 20.03
  8.Slavíková Marcela     KOB Baník Sokolov    BSO6050        94.28  + 39.37
    Patáková Mária        TJ Kašperské Hory    KSH5751 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tengler Petr          MLOK Mariánské Lázně MLA9101 C      24.23  +      
  2.Fiala Josef           TJ Elektrárny Kadaň  TCE9101        27.58  +  3.35
  3.Frey Martin           TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ9200 C      30.49  +  6.26
  4.Hromada Martin        KOB Baník Sokolov    BSO9100        33.32  +  9.09
  5.Vít Daniel            KOB Baník Sokolov    BSO9300        38.39  + 14.16
  6.Kamaryt Michal        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ9201 C      41.41  + 17.18
  7.Kovář Tomáš           KOB Baník Sokolov    BSO            41.53  + 17.30
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.7km   30m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Spazierer Filip       TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8902 B      22.16  +      
  2.Paták Jan             TJ Kašperské Hory    KSH8901        23.18  +  1.02
  3.Tengler Martin        MLOK Mariánské Lázně MLA8901 C      24.29  +  2.13
  4.Hromada Milan         KOB Baník Sokolov    BSO8900        27.23  +  5.07
    Kramer Jakob          TuS 1892 Mitterteich TUS9100    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.5km   75m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Veselý Vojtěch        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8802 B      25.53  +      
  2.Budín Václav          TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8701 B      31.20  +  5.27
  3.Spazierer Jan         TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8803 B      32.32  +  6.39
  4.Kamaryt Tomáš         TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8805 C      36.47  + 10.54
  5.Niewiak Martin        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8801 B      39.44  + 13.51
  6.Pozděna Martin        TJ Loko Plzeň        LPM8701 C      40.53  + 15.00
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.1km  100m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bouchal Radek         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8549        39.00  +      
  2.Paták Pavel           TJ Kašperské Hory    KSH8501        46.52  +  7.52
  3.Slavík Štěpán         KOB Baník Sokolov    BSO8600        56.07  + 17.07
  4.Csosz Roman           TJ Loko Plzeň        LPM8601 C      67.18  + 28.18
  5.Michalec Jiří         MLOK Mariánské Lázně MLA8510 C      85.29  + 46.29
    Gabriel Vojtěch       SKOB Ostrov          ONO8702    DISK              
    Kunc Petr             MLOK Mariánské Lázně MLA8801 B  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         6.8km  130m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hudek Martin          TJ Elektrárny Kadaň  TCE8301        61.16  +      
  2.Rauch Tomáš           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8501        64.19  +  3.03
  3.Šilhavý Jakub         TJ Loko Plzeň        LPM8500 B      68.31  +  7.15
 
Konečné výsledky kategorie: H21         7.7km  180m 28k  Ranking:0.7104 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milota Josef          MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C      57.14  +        R: 7311b
  2.Bouchal Jiří          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449        59.27  +  2.13  R: 7038b
  3.Vodrážka Ondřej       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702        60.01  +  2.47  R: 6973b
  4.Pilař Karel           KČT Aš               MAS5501 C      60.36  +  3.22  R: 6907b
  5.Rauch Stanislav       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8201        69.35  + 12.21  R: 6014b
  6.Michalec Jan          MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C      70.04  + 12.50  R: 5971b
  7.Diviš Zdeněk          TJ Loko Plzeň        LPM5602 C      72.54  + 15.40  R: 5739b
  8.Ševčík Petr           SKOB Ostrov          ONO7200 C      75.00  + 17.46  R: 5579b
  9.Mágr Martin           TJ Loko Chomutov     LCV7700 C      77.50  + 20.36  R: 5376b
 10.Mechl Miroslav        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ6302 C      80.52  + 23.38  R: 5175b
 11.Mágr Zdeněk           TJ Loko Chomutov     LCV5000 C      85.04  + 27.50  R: 4918b
 12.Brabec Zdeněk         TJ Loko Žatec        ZAT5603 C      85.49  + 28.35  R: 4876b
 13.Tengler Karel         MLOK Mariánské Lázně MLA5702 C      89.44  + 32.30  R: 4663b
 14.Hájek Jiří            TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ6401 C      91.01  + 33.47  R: 4597b
 15.Suchý Libor           TJ Loko Plzeň        LPM8003        94.24  + 37.10  R: 4433b
 16.Černý Miroslav        TJ Loko Plzeň        LPM7504 C     102.17  + 45.03  R: 4091b
 17.Daum Ondřej           TJ Loko Plzeň        LPM7400       105.58  + 48.44  R: 3949b
 18.Foršt Jakub           SK Praga             PGP           110.00  + 52.46  R: 3804b
 19.Waldhauser Miloš      TJ Elektrárny Kadaň  TCE7906       143.53  + 86.39  R: 2908b
    Šilhavý Miroslav      TJ Loko Plzeň        LPM5800 C  DISK              
    Kozelka Jan           TJ Loko Chomutov     LCV7000 C  DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         6.8km  130m 24k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rauch Stanislav       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5301        74.30  +      
  2.Kramer Stephan        TuS 1892 Mitterteich TUS5900        79.40  +  5.10
  3.Argaláš Ivan          MLOK Mariánské Lázně MLA4703 C      80.07  +  5.37
  4.Chotětický Václav     KČT Aš               MAS5200 C      90.57  + 16.27
  5.Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     100.30  + 26.00
  6.Grešle Jaroslav       TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ5501 C     103.30  + 29.00
  7.Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     121.12  + 46.42
 
Konečné výsledky kategorie: H50         5.5km  105m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirásek Jaroslav      TJ Skalka Cheb       SCH4701 C      56.19  +      
  2.Fiala Miloš           TJ Kašperské Hory    KSH4801 C      57.50  +  1.31
  3.Frey Jaromír          TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ4101 C      59.20  +  3.01
  4.Valeška Rudolf        TJ Loko Chomutov     LCV4700 C      61.10  +  4.51
  5.Lisý Jan              SKOB Ostrov          ONO4201        64.11  +  7.52
  6.Fišák Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C      72.46  + 16.27
  7.Schimm Dieter         KOB Baník Sokolov    BSO4401 C      73.11  + 16.52
  8.Pivec Květoslav       MLOK Mariánské Lázně MLA4201        95.20  + 39.01
 
Konečné výsledky kategorie: H60         3.5km   75m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petr Miroslav         Trakce Praha         TKP2700 C      63.32  +