Konečné výsledky kategorie
                                        18.OŽ 9.9.2001
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.2km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Veselá Anna           TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ9250 C      28.28  +      
  2.Urbánková Katka       SKOB Ostrov          ONO9250        43.31  + 15.03
  3.Meineltová Miroslava  TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ            49.53  + 21.25
  4.Radimerská Michaela   TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ            53.57  + 25.29
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Freyová Andrea        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8952 B      22.21  +      
  2.Trnková Kateřina      TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8950 C      26.12  +  3.51
  3.Slavíková Renata      KOB Baník Sokolov    BSO8950        27.02  +  4.41
  4.Budínová Kateřina     TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8951 C      32.22  + 10.01
  5.Chrbolková Krystýna   KOB Baník Sokolov    BSO9050        35.56  + 13.35
  6.Kramer Anna           TuS 1892 Mitterteich TUS9000        58.24  + 36.03
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.9km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Mundlová Michaela     TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8850 C      29.02  +      
  2.Grešlová Veronika     TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8751 B      29.39  +  0.37
  3.Kuncová Eliška        MLOK Mariánské Lázně MLA8951        31.34  +  2.32
  4.Mechlová Petra        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8752        32.46  +  3.44
  5.Sokolová Libuše       KOB Baník Sokolov    BSO8850        34.54  +  5.52
 
Konečné výsledky kategorie: D16         4.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Steiningerová Tereza  TJ Loko Plzeň        LPM8650 B      66.31  +      
  2.Paulová Kristýna      TJ Loko Plzeň        LPM8551 B      75.53  +  9.22
  3.Ottová Tereza         TJ Elektrárny Kadaň  TCE8650        85.18  + 18.47
  4.Fialová Luďa          TJ Elektrárny Kadaň  TCE8550        97.36  + 31.05
 MS Čihák Martin          SK Praga             PGP       MSDISK             
 MS Švehlová Petra        SK Praga             PGP       MS  180.25  +113.54
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.7km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Gabrielová Hana       SKOB Ostrov          ONO8350        65.43  +      
  2.Steiningerová KateřinaTJ Loko Plzeň        LPM8450 B      69.13  +  3.30
  3.Nápravníková Alice    TJ Loko Plzeň        LPM8453 C      85.11  + 19.28
 
Konečné výsledky kategorie: D21         7.4km    0m 12k  Ranking:0.5002 * 1.00
---------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavá Petra         TJ Loko Plzeň        LPM8351 A      84.48  +        R: 5504b
  2.Rádlová Ivana         TJ Slovan Karlovy Va SKV6851        92.44  +  7.56  R: 5034b
  3.Zezulová Jitka        SK Praga             PGP7558       102.24  + 17.36  R: 4559b
  4.Kubová Petra          TJ Loko Plzeň        LPM7952       111.54  + 27.06  R: 4171b
  5.Krausová Marcela      TJ Loko Chomutov     LCV           117.19  + 32.31  R: 3979b
  6.Zenkerová Michaela    TJ Loko Chomutov     LCV7151 C     129.52  + 45.04  R: 3594b
  7.Hromadová Irena       KOB Baník Sokolov    BSO6950       140.53  + 56.05  R: 3313b
    Urbánková Monika      SKOB Ostrov          ONO6750    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D40         5.7km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Stanislava   TJ Slovan Karlovy Va SKV            67.42  +      
  2.Steiningerová Helena  TJ Loko Plzeň        LPM5950        70.24  +  2.42
  3.Brumková Vladimíra    TJ Sparta Doly Kladn DKL5350        70.26  +  2.44
  4.Bouchalová Zdena      KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5757 C      76.36  +  8.54
  5.Šilhavá Jana          TJ Loko Plzeň        LPM5951        79.35  + 11.53
  6.Mágrová Ivana         TJ Loko Chomutov     LCV5550 C      85.35  + 17.53
  7.Gabrielová Šárka      SKOB Ostrov          ONO5950        86.02  + 18.20
  8.Savičová Irena        TJ Slovan Karlovy Va SKV            96.41  + 28.59
  9.Slavíková Marcela     KOB Baník Sokolov    BSO6050       103.16  + 35.34
 10.Patáková Mária        TJ Kašperské Hory    KSH5751       108.31  + 40.49
    Janovičová Věra       TJ Slovan Karlovy Va SKV        DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D50         4.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zenkerová Miluše      TJ Loko Chomutov     LCV4550 C     125.52  +      
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.2km    0m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vít Daniel            KOB Baník Sokolov    BSO9300        25.49  +      
  2.Hromada Martin        KOB Baník Sokolov    BSO9100        27.11  +  1.22
  3.Bína Martin           MLOK Mariánské Lázně MLA            28.28  +  2.39
  4.Frey Martin           TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ9200 C      30.55  +  5.06
  5.Bína Roman            MLOK Mariánské Lázně MLA            31.17  +  5.28
  6.Radimerský Kamil      TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ            32.43  +  6.54
  7.Fiala Josef           TJ Elektrárny Kadaň  TCE9101        34.38  +  8.49
  8.Tengler Petr          MLOK Mariánské Lázně MLA9101 C      35.54  + 10.05
  9.Kamaryt Michal        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ9201 C      37.13  + 11.24
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.9km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Paták Jan             TJ Kašperské Hory    KSH8901        30.21  +      
  2.Spazierer Filip       TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8902 B      32.14  +  1.53
  3.Tengler Martin        MLOK Mariánské Lázně MLA8901 C      43.10  + 12.49
  4.Danihel Emil          TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ            45.07  + 14.46
  5.Kramer Jakob          TuS 1892 Mitterteich TUS9100        45.45  + 15.24
  6.Hromada Milan         KOB Baník Sokolov    BSO8900        47.40  + 17.19
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Budín Václav          TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8701 B      58.06  +      
  2.Veselý Vojtěch        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8802 B      58.25  +  0.19
  3.Niewiak Martin        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8801 B      61.29  +  3.23
  4.Kamaryt Tomáš         TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8805 C      67.37  +  9.31
  5.Spazierer Jan         TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ8803 B      74.03  + 15.57
  6.Pozděna Martin        TJ Loko Plzeň        LPM8701 C      85.46  + 27.40
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.7km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gabriel Vojtěch       SKOB Ostrov          ONO8702        54.41  +      
  2.Bouchal Radek         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8549        60.50  +  6.09
  3.Paták Pavel           TJ Kašperské Hory    KSH8501        61.42  +  7.01
  4.Slavík Štěpán         KOB Baník Sokolov    BSO8600        69.54  + 15.13
  5.Michalec Jiří         MLOK Mariánské Lázně MLA8510 C      72.19  + 17.38
  6.Kunc Petr             MLOK Mariánské Lázně MLA8801 B      78.03  + 23.22
  7.Csosz Roman           TJ Loko Plzeň        LPM8601 C     101.09  + 46.28
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rauch Tomáš           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8501        65.17  +      
  2.Hudek Martin          TJ Elektrárny Kadaň  TCE8301        71.16  +  5.59
  3.Šilhavý Jakub         TJ Loko Plzeň        LPM8500 B      75.16  +  9.59
 
Konečné výsledky kategorie: H21         9.7km    0m 14k  Ranking:0.7104 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vodrážka Ondřej       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7702        63.37  +        R: 7809b
  2.Bouchal Jiří          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8449        72.29  +  8.52  R: 6852b
  3.Milota Josef          MLOK Mariánské Lázně MLA5801        73.37  + 10.00  R: 6746b
  4.Pilař Karel           KČT Aš               MAS5501        74.41  + 11.04  R: 6651b
  5.Rauch Stanislav       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8201        75.02  + 11.25  R: 6620b
  6.Ševčík Petr           SKOB Ostrov          ONO7200        83.56  + 20.19  R: 5917b
  7.Šilhavý Miroslav      TJ Loko Plzeň        LPM5800        90.17  + 26.40  R: 5501b
  8.Fruhauf Jiří          TJ Slovan Karlovy Va SKV7001        90.24  + 26.47  R: 5495b
  9.Daum Ondřej           TJ Loko Plzeň        LPM7400        90.27  + 26.50  R: 5492b
 10.Diviš Zdeněk          TJ Loko Plzeň        LPM5602        91.17  + 27.40  R: 5441b
 11.Tengler Karel         MLOK Mariánské Lázně MLA5702        91.44  + 28.07  R: 5415b
 12.Michalec Jan          MLOK Mariánské Lázně MLA5701        93.15  + 29.38  R: 5326b
 13.Mágr Martin           TJ Loko Chomutov     LCV7700 C      94.18  + 30.41  R: 5267b
 14.Mechl Miroslav        TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ6302 C      95.37  + 32.00  R: 5194b
 15.Hájek Jiří            TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ6401 C      98.14  + 34.37  R: 5056b
 16.Ševčík Jaroslav       SKOB Ostrov          ONO8200        98.26  + 34.49  R: 5046b
 17.Brabec Zdeněk         TJ Loko Žatec        ZAT5603       106.40  + 43.03  R: 4656b
 18.Mágr Zdeněk           TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     108.12  + 44.35  R: 4590b
 19.Foršt Jakub           SK Praga             PGP           108.53  + 45.16  R: 4561b
 20.Suchý Libor           TJ Loko Plzeň        LPM8003       114.18  + 50.41  R: 4345b
 21.Kozelka Jan           TJ Loko Chomutov     LCV7000 C     138.22  + 74.45  R: 3590b
    Waldhauser Miloš      TJ Elektrárny Kadaň  TCE7906    DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H40         7.6km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rauch Stanislav       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5301        71.38  +      
  2.Chotětický Václav     KČT Aš               MAS5200 C      74.25  +  2.47
  3.Argaláš Ivan          MLOK Mariánské Lázně MLA4703        87.58  + 16.20
  4.Kramer Stephan        TuS 1892 Mitterteich TUS5900        90.25  + 18.47
  5.Šorm Miroslav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5200        93.23  + 21.45
  6.Janovič Ondřej        TJ Slovan Karlovy Va SKV            97.21  + 25.43
  7.Brumek Stanislav      TJ Sparta Doly Kladn DKL5201       132.10  + 60.32
  8.Grešle Jaroslav       TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ5501 C     138.41  + 67.03
 
Konečné výsledky kategorie: H50         7.4km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Fišák Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA4401        79.07  +      
  2.Frey Jaromír          TJ Jiskra Nejdek /ly NEJ4101 C      82.10  +  3.03
  3.Schimm Dieter         KOB Baník Sokolov    BSO4401        86.33  +  7.26
  4.Fiala Miloš           TJ Kašperské Hory    KSH4801        86.37  +  7.30
  5.Valeška Rudolf        TJ Loko Chomutov     LCV4700 C      86.53  +  7.46
  6.Lisý Jan              SKOB Ostrov          ONO4201        90.23  + 11.16
  7.Jirásek Jaroslav      TJ Skalka Cheb       SCH4701        94.28  + 15.21
 
Konečné výsledky kategorie: H60         4.8km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------
  1.Petr Miroslav         Trakce Praha         TKP2700       114.02  +