home
2.Oblastní žebříček
24.3.2002
D 10
1 Píchová Barbora ONO9151 38:32
2 Dušková Petra MAS9251 90:30
D 12
1 Mechlová Lenka PTK9050 14:18
2 Chrbolková Kristýna BSO9050 19:48
D 14
1 Freyová Andrea PTK8952 22:44
2 Slavíková Renata BSO8950 25:25
3 Mundlová Michaela PTK8850 28:17
4 Dědková 61:36
Kuncová Eliška MLA8951 Disk
Budínová Kateřina PTK8951 Disk
D 16
1 Grešlová Veronika PTK8751 53:11
2 Špetová Žaneta 56:40
3 Mechlová Petra PTK8752 57:16
4 Hozmanová Hana SCH8655 65:27
5 Pljučarská Ivana SCH8751 69:24
MS Šípová Irena 78:57
MS Kriegelsteinová 92:49
D 18
1 Stočková Anna LPM8553 76:34
2 Nápravníková Alice LPM8453 78:35
MS Jelínková Radomíra MLA 103:52
D 20
1 Gabrielová Hanka ONO8350 88:51
D 21
1 Šilhavá Petra LPM8351 63:40
2 Danihelová Jana PTK 83:28
3 Krátká Michaela MLA 84:58
4 Kuncová Daniela MLA 102:56
D 40
1 Gabrielová Šárka ONO5950 64:44
H 10
1 Borovička Roman SCH9201 21:33
2 Vít Daniel BSO9300 26:03
H 12
1 Rajtmajer Jakub SCH9001 26:27
2 Hromada Martin BSO9100 29:32
3 Danihel Emil PTK 31:53
4 Frank Jan MAS9001 37:43
5 Philipp Patrik SCH9101 40:28
H 14
1 Kamaryt Tomáš PTK8805 40:42
2 Kopecký Lukáš MAS8901 40:43
3 Čechura Tomáš LPM8900 42:31
4 Hanák Miroslav MAS8805 45:04
5 Hromada Milan BSO8900 49:17
6 Kriegelstein 97:16
MS Placek Petr MLA 103:15
H 16
1 Leinweber Jakub SCH8701 50:38
2 Budín Václav PTK8701 52:13
3 Kunc Petr MLA 52:30
4 Gabriel Vojtěch ONO8702 54:16
5 Pozděna Martin LPM8701 58:35
6 Samek Vojtěch SCH8601 66:17
H 18
1 Šilhavý Jakub LPM8500 63:55
2 Hering Jan LPM8504 71:35
3 Svoboda Jaroslav LPM8401 100:47
MS Dědek 114:42
MS Ontko Petr Ultra sport 116:42
H 20
1 Čechura Ondřej LPM8202 68:44
H 21
1 Pilař Karel MAS5501 54:59
2 Kubín Jiří SKV6001 56:35
3 Ševčík Petr ONO7200 59:03
4 Milota Josef MLA5801 62:54
5 Nejedlý Ladislav BSO7500 66:32
6 Kunc Petr MLA6601 69:44
7 Käss Pavel BSO7000 70:45
8 Ševčík Jaroslav ONO8200 72:20
9 Mágr Zdeněk LCV5000 74:00
10 Škroch Michal MLA7705 74:36
11 Sandtner Luboš ONO8202 76:33
12 Mechl Miroslav PTK6302 79:03
13 Brabec Zdeněk ZAT5603 79:14
14 Žáček Martin FSP6803 89:22
15 Kozelka Jan LCV7000 99:59
H 40
1 Diviš Zdeněk LPM5602 54:33
2 Chotětický Václav MAS5200 64:11
3 Grešle Jaroslav PTK5501 66:24
4 Janovič Ondřej SKV 89:37
H 50
1 Valeška Rudolf LCV4700 57:04
2 Fišák Jan MLA 68:38
H 60
1 Frey Jaromír PTK4101 38:55