home
Přebor západočeské oblasti v parkovém OB
23.3.2002
jméno reg.č. 1.et 2.et výsledný čas
D10
1 Veselá Anna PTK9250 8:42 1 8:22 2 17:04
2 Sklenářová Jana MLA 10:08 2 8:03 1 18:11
3 Píchová Barbora ONO9151 11:00 3 13:47 6 24:47
4 Radimerská Michaela PTK 13:24 6 11:25 3 24:49
5 Novotná Kateřina PTK 12:49 5 12:21 4 25:10
6 Francková Tereza SCH9251 17:12 7 12:45 5 29:57
7 Dušková Petra MAS9251 12:30 4 28:53 7 41:23
D12
1 Mechlová Lenka PTK9050 4:18 1 5:01 1 9:19
2 Meineltová Miroslava PTK9151 6:19 3 7,:8 3 14:17
3 Hájková Monika PTK9150 6:22 2 8:25 4 14:47
4 Benáková Denisa PTK9152 8:17 4 6:32 2 14:49
5 Kocichová Edita SCH9151 13:24 5 8:55 5 22:19
6 Provazníková Lucie PTK 14:26 6 12:18 7 26:44
7 Chrbolková Kristýna BSO9050 18:43 7 12:05 6 30:48
D14
1 Freyová Andrea PTK8952 9:42 1 8:21 1 18:03
2 Mundlová Michaela PTK8850 10:56 2 8:59 2 19:55
3 Slavíková Renata BSO8950 11:49 3 9:14 3 21:03
4 Sokolová Libuše BSO8850 11:57 4 10:18 5 22:15
5 Budínová Kateřina PTK8951 14:20 5 9:37 4 23:57
6 Samková Tereza SCH8951 27:01 6 10:58 6 37:59
D16
1 Grešlová Veronika PTK8751 15:18 1 11:31 1 26:49
2 Mechlová Petra PTK8752 18:27 2 13:22 2 31:49
M.S. Jelínková Radomíra MLA 40:41 3 26:12 3 66:53
D18
1 Stočková Anna LPM8553 20:57 1 16:52 1 37:49
2 Nápravníková Alice LPM8453 23:36 2 17:31 2 41:07
D21
1 Šilhavá Petra LPM8351 21:32 1 21:44 2 43:16
2 Jiráňová Blanka SCH7851 24:16 2 20:21 1 44:37
3 Škrochová Veronika MLA 28:47 3 27:22 4 56:09
4 Krátká Michaela MLA 30:48 4 25:58 3 56:46
5 Danihelová Jana PTK6550 31:16 5 34:07 5 65:23
D40
1 Dlouhá Lenka MAS5150 24:23 1 20:12 1 44:35
2 Gabrielová Šárka ONO5950 24:26 2 20:28 2 44:54
D50
1 Horáková Magda PTK4951 24:29 1 17:27 1 41:56
H10
1 Borovička Roman SCH9201 5:54 1 8:02 2 13:56
2 Frey Martin PTK 6:55 3 7:33 1 14:28
3 Radimerský Kamil PTK 6:15 2 9:35 3 15:50
4 Vít Daniel BSO9300 11:02 5 9:55 4 20:57
5 Kamaryt Michal PTK 10:40 4 10:56 5 21:36
6 Makovec Tomáš PTK 23:35 6 18:17 6 41:52
H12
1 Kovář Tomáš BSO0101 16:57 2 10:48 1 27:45
2 Philipp Patrik SCH9101 16:01 1 11:52 4 27:53
3 Hromada Martin BSO9100 21:40 3 11:27 2 33:07
4 Frank Jan MAS9001 34:39 4 11:50 3 46:29
H14
1 Veselý Vojtěch PTK8802 14:43 1 7:56 1 22:39
2 Kamaryt Tomáš PTK8805 15:36 4 9:21 2 24:57
3 Niewiak Martin PTK8801 14:52 3 10:11 4 25:03
4 Kopecký Lukáš MAS8901 14:47 2 12:03 8 26:50
5 Spazierer Filip PTK8902 16:46 5 10:14 5 27:00
6 Čechura Tomáš LPM8900 16:48 6 11:08 6 27:56
7 Spazierer Jan PTK8803 19:12 9 9:58 3 29:10
8 Klíma Martin PTK8901 17:03 7 13:06 10 30:09
9 Hanák Miroslav MAS8805 18:49 8 11:56 7 30:45
10 Vlach Jiří SCH8902 19:38 10 15:11 11 34:49
11 Hromada Milan BSO8900 28:32 12 12:35 9 41:07
12 Vlach Miroslav SCH8901 24:51 11 20:21 12 45:12
MS Placek Petr MLA 32:04 13 22:41 13 54:45
H16
1 Gabriel Vojtěch ONO8702 15:27 1 13:13 2 28:40
2 Leinweber Jakub SCH8701 17:55 3 13:42 3 31:37
3 Budín Václav PTK8701 19:01 5 12:37 1 31:38
4 Samek Vojtěch SCH8601 17:55 4 13:52 4 31:47
5 Pozděna Martin LPM8701 17:33 2 15:08 5 32:41
H18
1 Rauch Tomáš VPM8501 22:3 1 27:36 1 50:06
2 Šilhavý Jakub LPM8500 27:33 2 30:17 2 57:5
3 Hering Jan LPM8504 28:11 3 32:55 3 61:06
4 Svoboda Jaroslav LPM8401 38:21 4 39:43 4 78:04
H20
1 Čechura Ondřej LPM8202 22:53 1 27:49 1 50:42
H21
1 Bouchal Jiří VPM8449 18:54 1 23:15 2 42:09
2 Nejedlý Ladislav BSO7500 18:59 2 25:15 7 44:14
3 Milota Josef MLA5801 19:16 3 25:12 6 44:28
4 Pilař Karel MAS5501 19:51 5 24:51 3 44:42
5 Kubín Jiří SKV6001 22:37 7 22:36 1 45:13
6 Ševčík Petr ONO7200 20:23 4 25:47 8 46:10
7 Sandtner Luboš ONO8202 24:12 10 25:05 5 49:17
8 Žáček Martin FSP6803 24:31 12 25:00 4 49:31
9 Kass Pavel BSO7000 22:37 7 29:08 10 51:45
10 Škroch Michal MLA7705 22:31 6 29:15 11 51:46
11 Ševčík Jaroslav ONO8200 24:01 9 27:53 9 51:54
12 Brabec Zdeněk ZAT5603 24:39 13 32:27 14 57:06
13 Mágr Zdeněk LCV5000 25:45 14 31:52 13 57:37
14 Mech Miroslav PTK6302 24:13 11 36:00 16 60:13
15 Hájek Jiří PTK6401 30:57 16 30:26 12 61:23
16 Hynek Petr ONO7000 30:33 15 35:48 15 66:21
H40
1 Diviš Zdeněk LPM5602 19:32 1 18:40 1 38:12
2 Rauch Stanislav VPM5301 21:02 2 20:18 2 41:20
3 Grešle Jaroslav PTK5501 21:50 3 22:12 4 44:02
4 Chotětický Václav MAS5200 22:51 4 21:16 3 44:07
5 Janovič Ondřej SKV 23:48 5 24:03 5 47:51
6 Chotětický Jan MAS5400 30:26 6 43:00 6 73:26
H50
1 Fišák Jan MLA 16:56 1 15:38 1 32:34
2 Sklenář Jan MLA 19:00 2 16:28 2 35:28
H60
1 Frey Jaromír PTK4101 12:45 1 9:54 1 22:39