Sokolovský krvák 2004, 3.-6.7.2004, Šindelová

16. 17. 18 a 19. oblastní žebříček
Oblastní přebor štafet -Becherovka Cup
  Úvodní slovo ředitele :    Pozvánka na tradiční závody

   Vážení sportovní přátelé, orientační běžci i jiní sportovci. Již v loňském roce jsme avizovali poslední závody v populární oblasti Šindelové. Náš úmysl přesunout Rodinné Rambouskovo Prázdninové Závody (RRPZ) do neméně populárních, osvědčených a mapově stejně náročných terénů ve Slavkovském lese již v letošním roce nebylo možno realizovat z důvodů přidělení Áčkových závodů do těchto terénů v roce 2005. Tím se staly zatím tyto terény tabu pro pořádání jakýchkoliv jiných akcí, a tak musíme vyškrábnout poslední zásoby map a ještě jednou a již skutečně naposled se sejít v populárních bažinách na Favoritu. Tak jako každý rok si neklademe za cíl na těchto závodech zbohatnout , takže startovné nenatahujeme, stejně jako poplatek za ubytování. Našim cílem je připravit pohodové prázdninové závody, nikoliv velký podnik se stovkami závodníků. Po jednání s hlavním sponzorem bude pokračovat rovněž tradiční a neopakovatelný závod štafet s povinným plaveckým úsekem - Becherovka Cup. Bude se bojovat nejen o přebornické tituly, ale hlavně o hodnotné ceny, které budou večer zkonzumovány. Takže všechny zveme, zvláště pak tradiční účastníky, kterým slibujeme, že naše služby zůstanou na minimálně stejné úrovni jako v letech minulých. Doufáme, že se nebude opakovat loňský zvláště suchý rok, kdy bohužel vyschly opravdu všechny vodní toky, louže i bažiny, takže to závodníci na trati měli o dost lehčí než v předcházejících letech.
   Po skončení závodů bude pro mládež Západočeské oblasti pokračovat v tomto terénu tréninkový kemp. Tento kemp rovněž zajišťuje KOB Baník Sokolov a to v navazujícím termínu od 7.7.2004 do 11.7.2004. Pokud by měl někdo další zájem zůstat i po skončení závodů ještě na Šindelové a kvalitně zde potrénovat, je možno se domluvit (viz ředitel závodů).
   Za celý pořadatelský tým Vás srdečně zve do Krušných hor předseda KOB Baník Sokolov a ředitel závodů.
V tichosti a v utajení již naši stavitelé tratí v terénu zkontrolovali prostor a tratě jsou již hotovy. Protože jsem pobyl také trochu v lese tak musím konstatovat, že je to tam stále náročné. Podložka měkká, těžká, v hustnících pár stromů. Přesto, že je to v bažinách, tak zase uschlo.

V lese nám řádili lesáci, takže pár nových pasek a spousta oplocenek. Ale zkušení závodníci si poradí.

Zásobovací tým již zajistil hlavní sponzory a ceny, takže především vrcholový závod štafet Becherovka Cup je plně zajištěn a pod kontrolou.

V současné době se rozběhlo kreslení tratí a pomalu se začíná připravovat též náš pověstný bufet.

Také shromaždiště je v pohodě, čutálisti ze Šindelové potvrdili pronájem hřiště, takže kemp je v pohodě.

Všechny členy a rodiče klubu vyzývám k aktivní účasti, kdo může pomoci zajistit třeba věcné ceny, dopravu či cokoliv jiného tak ať ozve řediteli.Přihlášení závodníci
    Po datumu konce přihlášek za základní startovné, což některé závodníky příliš netrápí a hlásí se dál, což nám tedy samozřejmě nevadí, přihlašujte se dále, je přihlášeno 205 závodníků. To již je o 60 lidí více než vloni, takže to snad svědčí, že se Vám u nás líbí. Závodníky jmenovitě dodám během tohoto týdne, abyste mohli provést kontrolu, zda vše sedí, jak má, nyní jen ještě pár čísel : v H21 50 závodníků, v D21 38 závodnic, v ostatních kategoriích 1 až 10 běžců.

  bso.webpark.cz