Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                        31.3.2007 18:41:39
                                                                                                               OP sprint
===ČSOB-BSO===================================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.9km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-104     4-106     5-107     6-124     7-125     8-130     9-100   
    Kubínová Veronika          DISK       1.11/     2.42/     3.40/     6.45/     9.26/    11.12/         /    14.49/    15.39/    16.11/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.11/     1.31/     0.58/     3.05/     2.41/     1.46/         /         /     0.50/     0.32/   
    Maňasová Michaela          DISK       1.26/     4.04/     7.44/    11.09/    16.26/    18.41/    24.48/    29.07/    30.47/    31.28/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.26/     2.38/     3.40/     3.25/     5.17/     2.15/     6.07/     4.19/     1.40/     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-109     6-110     7-122     8-124     9-128    10-129    11-100   
  1 Hanáková Magda                 20.37  3.10/     5.07/     8.06/    10.42/    11.38/    12.14/    13.26/    15.27/    17.24/    18.53/    20.10/    20.37/   
    Kometa Kralovice                      3.10/     1.57/     2.59/     2.36/     0.56/     0.36/     1.12/     2.01/     1.57/     1.29/     1.17/     0.27/   
  2 Sklenářová Magda               21.31  2.40/     3.43/     7.11/     9.41/    11.07/    12.18/    13.23/    15.26/    17.22/    19.15/    20.58/    21.31/   
    MLOK Mariánské Lázně                  2.40/     1.03/     3.28/     2.30/     1.26/     1.11/     1.05/     2.03/     1.56/     1.53/     1.43/     0.33/   
  3 Šiková Karolína                26.02  2.36/     4.19/     7.21/     9.33/    11.24/    12.06/    15.44/    17.26/    21.13/    22.41/    25.34/    26.02/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.36/     1.43/     3.02/     2.12/     1.51/     0.42/     3.38/     1.42/     3.47/     1.28/     2.53/     0.28/   
  4 Šiková Barbora                 31.43  2.31/     3.46/     6.21/    10.00/    11.19/    12.23/    17.09/    23.42/    27.25/    28.47/    31.15/    31.43/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.31/     1.15/     2.35/     3.39/     1.19/     1.04/     4.46/     6.33/     3.43/     1.22/     2.28/     0.28/   
  5 Machová Veronika               33.29  3.29/     8.01/    11.31/    14.28/    16.07/    17.46/    22.07/    25.45/    29.15/    30.53/    33.00/    33.29/   
    KOS Jesenice                          3.29/     4.32/     3.30/     2.57/     1.39/     1.39/     4.21/     3.38/     3.30/     1.38/     2.07/     0.29/   
  6 Velíková Petra                 39.09  4.16/     7.27/    11.12/    17.55/    19.28/    20.35/    25.32/    31.40/    35.35/    37.06/    38.36/    39.09/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.16/     3.11/     3.45/     6.43/     1.33/     1.07/     4.57/     6.08/     3.55/     1.31/     1.30/     0.33/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-104     3-108     4-109     5-110     6-111     7-122     8-123     9-126    10-130    11-100   
  1 Kubínová Romana                19.14  3.10/     3.58/     6.50/     8.15/     8.55/    10.30/    12.08/    13.33/    15.14/    18.04/    18.43/    19.14/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.10/     0.48/     2.52/     1.25/     0.40/     1.35/     1.38/     1.25/     1.41/     2.50/     0.39/     0.31/   
  2 Smržová Pavlína                22.15  3.44/     4.34/     7.59/     9.41/    11.00/    12.45/    14.50/    16.41/    18.22/    20.41/    21.42/    22.15/   
    KOS Jesenice                          3.44/     0.50/     3.25/     1.42/     1.19/     1.45/     2.05/     1.51/     1.41/     2.19/     1.01/     0.33/   
  3 Březinová Ivana                23.51  2.51/     3.46/     7.34/     9.06/     9.55/    11.29/    13.31/    18.35/    20.23/    22.33/    23.26/    23.51/   
    Kometa Kralovice                      2.51/     0.55/     3.48/     1.32/     0.49/     1.34/     2.02/     5.04/     1.48/     2.10/     0.53/     0.25/   
  4 Chvalová Věra                  25.14  3.04/     3.50/     6.39/     9.05/    10.04/    12.16/    14.38/    19.15/    21.22/    23.47/    24.47/    25.14/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.04/     0.46/     2.49/     2.26/     0.59/     2.12/     2.22/     4.37/     2.07/     2.25/     1.00/     0.27/   
  5 Doležalová Anna                25.16  4.03/     5.15/     8.44/    11.24/    12.38/    14.13/    16.23/    18.55/    21.08/    23.50/    24.49/    25.16/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.03/     1.12/     3.29/     2.40/     1.14/     1.35/     2.10/     2.32/     2.13/     2.42/     0.59/     0.27/   
  6 Tišerová Karolína              26.03  2.30/     3.29/     6.12/     7.38/     8.34/     9.50/    11.21/    15.42/    17.23/    19.19/    20.02/    26.03/   
    Kometa Kralovice                      2.30/     0.59/     2.43/     1.26/     0.56/     1.16/     1.31/     4.21/     1.41/     1.56/     0.43/     6.01/   
  7 Velíková Markéta               26.59  5.54/     6.39/    10.52/    12.28/    13.20/    14.42/    16.35/    21.37/    23.28/    25.38/    26.30/    26.59/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.54/     0.45/     4.13/     1.36/     0.52/     1.22/     1.53/     5.02/     1.51/     2.10/     0.52/     0.29/   
  8 Nováková Barbora               31.04  3.28/     4.22/     9.36/    11.13/    12.14/    13.52/    18.45/    25.02/    27.09/    29.48/    30.38/    31.04/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.28/     0.54/     5.14/     1.37/     1.01/     1.38/     4.53/     6.17/     2.07/     2.39/     0.50/     0.26/   
  9 Kuberková Lucie                33.48  2.18/     3.04/     5.43/     8.11/     9.08/    14.00/    24.59/    27.58/    29.57/    32.29/    33.22/    33.48/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.18/     0.46/     2.39/     2.28/     0.57/     4.52/    10.59/     2.59/     1.59/     2.32/     0.53/     0.26/   
 10 Šiková Renata             MS   31.18  4.03/     5.17/    10.16/    12.22/    14.42/    17.15/    22.27/    23.52/    26.55/    29.39/    30.42/    31.18/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.03/     1.14/     4.59/     2.06/     2.20/     2.33/     5.12/     1.25/     3.03/     2.44/     1.03/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         2.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-119     3-105     4-109     5-110     6-111     7-114     8-120     9-118    10-122    11-124    12-128    13-100   
  1 Veselá Anna                    19.41  1.50/     2.07/     2.31/     6.00/     6.41/     7.34/    10.11/    12.05/         /    13.33/    14.59/    16.47/    19.12/    19.41/   
    TJ Jiskra Nejdek                      1.50/     0.17/     0.24/     3.29/     0.41/     0.53/     2.37/     1.54/         /         /     1.26/     1.48/     2.25/     0.29/   
  2 Urbánková Kateřina             22.06  2.16/     2.48/     3.27/     7.16/     8.33/     9.47/    12.13/    14.26/    14.56/    16.12/    17.55/    19.19/    21.35/    22.06/   
    SKOB Ostrov                           2.16/     0.32/     0.39/     3.49/     1.17/     1.14/     2.26/     2.13/     0.30/     1.16/     1.43/     1.24/     2.16/     0.31/   
  3 Sklenářová Jana                23.02  2.19/     2.43/     3.13/     7.38/     8.36/     9.55/    12.41/    15.01/         /    16.55/    18.15/    20.08/    22.34/    23.02/   
    MLOK Mariánské Lázně                  2.19/     0.24/     0.30/     4.25/     0.58/     1.19/     2.46/     2.20/         /         /     1.20/     1.53/     2.26/     0.28/   
  4 Píchová Barbora                29.11  2.18/     2.55/     5.58/    10.42/    11.16/         /    16.24/    19.19/         /    21.15/    23.06/    25.06/    28.40/    29.11/   
    SKOB Ostrov                           2.18/     0.37/     3.03/     4.44/     0.34/         /         /     2.55/         /         /     1.51/     2.00/     3.34/     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         3.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-108     5-107     6-109     7-113     8-114     9-120    10-121    11-122    12-125    13-130    14-100   
  1 Sedláčková Anna                20.00  0.40/     1.43/     2.35/     5.34/     7.21/     7.49/     9.27/    10.28/    12.29/    13.25/    15.02/    17.18/    18.54/    19.35/    20.00/   
    Kometa Kralovice                      0.40/     1.03/     0.52/     2.59/     1.47/     0.28/     1.38/     1.01/     2.01/     0.56/     1.37/     2.16/     1.36/     0.41/     0.25/   
  2 Neradová Eva                   26.17  0.44/     2.04/     3.08/     7.08/     9.39/    10.32/    12.49/    14.36/    17.04/    17.55/    19.44/    22.49/    24.52/    25.47/    26.17/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              0.44/     1.20/     1.04/     4.00/     2.31/     0.53/     2.17/     1.47/     2.28/     0.51/     1.49/     3.05/     2.03/     0.55/     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         3.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-105     4-109     5-111     6-112     7-115     8-114     9-118    10-110    11-107    12-127    13-131    14-100   
  1 Neradová Alena                 21.39  0.35/     1.55/     2.43/     5.51/     6.38/     7.42/    11.25/    12.47/         /    15.49/    16.33/    18.24/    20.24/    21.12/    21.39/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              0.35/     1.20/     0.48/     3.08/     0.47/     1.04/     3.43/     1.22/         /         /     0.44/     1.51/     2.00/     0.48/     0.27/   
  2 Kuncová Eliška                 21.41  0.38/     1.55/     2.44/     5.47/     6.40/     7.49/    11.34/    13.01/         /    15.57/    16.37/    18.27/    20.27/    21.18/    21.41/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.38/     1.17/     0.49/     3.03/     0.53/     1.09/     3.45/     1.27/         /         /     0.40/     1.50/     2.00/     0.51/     0.23/   
  3 Fialová Pavla                  22.13  0.30/     1.51/     2.28/     5.56/     6.47/     7.47/    11.19/    12.56/         /    16.10/    16.49/    18.44/    20.44/    21.43/    22.13/   
    TJ Kašperské Hory                     0.30/     1.21/     0.37/     3.28/     0.51/     1.00/     3.32/     1.37/         /         /     0.39/     1.55/     2.00/     0.59/     0.30/   
  4 Sedláčková Oldřiška            24.16  0.42/     2.02/     2.45/     6.17/         /     8.42/    12.59/    14.26/    16.38/    17.48/    18.28/    20.31/    22.47/    23.52/    24.16/   
    Kometa Kralovice                      0.42/     1.20/     0.43/     3.32/         /         /     4.17/     1.27/     2.12/     1.10/     0.40/     2.03/     2.16/     1.05/     0.24/   
  5 Šilhavá Petra                  26.47  0.45/     2.25/     3.29/     7.26/     8.56/    10.21/    14.26/    16.05/         /    19.49/    20.37/    22.53/    25.11/    26.14/    26.47/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.45/     1.40/     1.04/     3.57/     1.30/     1.25/     4.05/     1.39/         /         /     0.48/     2.16/     2.18/     1.03/     0.33/   
  6 Bakovská Jitka                 27.25  0.44/     2.32/     3.21/     7.00/         /    10.19/    14.20/    16.08/         /    19.42/    20.28/    23.23/    25.47/    26.53/    27.25/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              0.44/     1.48/     0.49/     3.39/         /         /     4.01/     1.48/         /         /     0.46/     2.55/     2.24/     1.06/     0.32/   
  7 Bischofová Petra               27.42  0.55/     2.31/     3.37/     7.24/     8.36/     9.49/    14.02/    15.51/         /    19.59/    20.47/    23.02/    25.39/    27.14/    27.42/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.55/     1.36/     1.06/     3.47/     1.12/     1.13/     4.13/     1.49/         /         /     0.48/     2.15/     2.37/     1.35/     0.28/   
  8 Kotásková Jana                 32.54  2.47/     4.29/     5.18/     9.49/    11.10/    14.07/    18.48/    20.34/         /    24.39/    25.48/    28.26/    31.13/    32.19/    32.54/   
    KOS Jesenice                          2.47/     1.42/     0.49/     4.31/     1.21/     2.57/     4.41/     1.46/         /         /     1.09/     2.38/     2.47/     1.06/     0.35/   
  9 Škrochová Veronika             33.41  0.57/     2.42/     4.03/     8.34/    10.52/    12.30/    18.31/    20.18/         /    25.09/    26.03/    28.46/    31.50/    33.05/    33.41/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.57/     1.45/     1.21/     4.31/     2.18/     1.38/     6.01/     1.47/         /         /     0.54/     2.43/     3.04/     1.15/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         3.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-108     5-107     6-109     7-113     8-114     9-120    10-121    11-122    12-125    13-130    14-100   
  1 Jandová Lenka                  24.30  0.56/     2.17/     3.15/     6.55/     9.19/    10.02/    11.57/    13.21/    15.46/    16.31/    18.42/    21.15/    23.12/    23.59/    24.30/   
    Originální Vivalín team Kadaň         0.56/     1.21/     0.58/     3.40/     2.24/     0.43/     1.55/     1.24/     2.25/     0.45/     2.11/     2.33/     1.57/     0.47/     0.31/   
  2 Kamarytová Martina             25.13  0.51/     2.32/     4.12/     7.31/    10.08/    11.09/    13.00/    14.18/    16.29/    17.14/    19.00/    22.06/    23.52/    24.44/    25.13/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.51/     1.41/     1.40/     3.19/     2.37/     1.01/     1.51/     1.18/     2.11/     0.45/     1.46/     3.06/     1.46/     0.52/     0.29/   
  3 Jindra Papežová                25.15  0.48/     2.09/     3.07/     6.38/     9.09/    11.04/    13.01/    14.15/    16.27/    17.13/    19.15/    22.06/    23.53/    24.41/    25.15/   
    TJ Skalka Cheb                        0.48/     1.21/     0.58/     3.31/     2.31/     1.55/     1.57/     1.14/     2.12/     0.46/     2.02/     2.51/     1.47/     0.48/     0.34/   
  4 Kuncová Daniela                26.37  0.49/     2.13/     3.07/     6.53/     9.36/    11.05/    13.20/    14.51/    17.19/    18.25/    20.17/    23.07/    25.10/    26.02/    26.37/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.49/     1.24/     0.54/     3.46/     2.43/     1.29/     2.15/     1.31/     2.28/     1.06/     1.52/     2.50/     2.03/     0.52/     0.35/   
  5 Tenglerová Helena              27.23  1.07/     2.41/     3.45/     7.43/    10.17/    11.39/    13.35/    15.41/    18.06/    18.56/    21.20/    24.08/    25.57/    26.48/    27.23/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.07/     1.34/     1.04/     3.58/     2.34/     1.22/     1.56/     2.06/     2.25/     0.50/     2.24/     2.48/     1.49/     0.51/     0.35/   
  6 Mágrová Ivana                  27.46  0.56/     2.32/     4.04/     7.49/    10.31/    11.16/    13.27/    15.06/    17.34/    18.32/    20.22/    23.34/    26.17/    27.11/    27.46/   
    TJ Loko Chomutov                      0.56/     1.36/     1.32/     3.45/     2.42/     0.45/     2.11/     1.39/     2.28/     0.58/     1.50/     3.12/     2.43/     0.54/     0.35/   
  7 Chvalová Jana                  28.07  0.56/     2.21/     3.28/     7.12/     9.39/    11.21/    13.38/    15.07/    17.38/    18.28/    20.35/    24.05/    26.20/    27.37/    28.07/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.56/     1.25/     1.07/     3.44/     2.27/     1.42/     2.17/     1.29/     2.31/     0.50/     2.07/     3.30/     2.15/     1.17/     0.30/   
  8 Šplinarová Jana                28.30  1.09/     2.36/     3.58/     7.34/    10.21/    11.03/    13.15/    14.55/    17.56/    18.43/    21.37/    24.41/    26.52/    28.03/    28.30/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.09/     1.27/     1.22/     3.36/     2.47/     0.42/     2.12/     1.40/     3.01/     0.47/     2.54/     3.04/     2.11/     1.11/     0.27/   
  9 Kubínová Jana                  28.53  0.51/     2.20/     3.36/     7.38/    10.21/    11.52/    14.06/    15.38/    18.40/    19.32/    21.43/    25.04/    27.27/    28.19/    28.53/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                0.51/     1.29/     1.16/     4.02/     2.43/     1.31/     2.14/     1.32/     3.02/     0.52/     2.11/     3.21/     2.23/     0.52/     0.34/   
 10 Bínová Kateřina                30.18  0.59/     5.38/     6.45/    10.40/    13.47/    14.37/    16.43/    18.09/    20.57/    21.50/    23.30/    26.39/    28.46/    29.47/    30.18/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.59/     4.39/     1.07/     3.55/     3.07/     0.50/     2.06/     1.26/     2.48/     0.53/     1.40/     3.09/     2.07/     1.01/     0.31/   
 11 Žandová Marie                  30.40  4.34/     6.43/     8.15/    12.13/    14.50/    16.05/    18.09/    19.31/    22.00/    22.48/    24.46/    27.29/    29.25/    30.07/    30.40/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.34/     2.09/     1.32/     3.58/     2.37/     1.15/     2.04/     1.22/     2.29/     0.48/     1.58/     2.43/     1.56/     0.42/     0.33/   
 12 Sklenářová Jana                30.52  1.06/     3.00/     4.15/     8.38/    11.23/    12.45/    15.57/    17.28/    20.37/    21.33/    23.44/    26.55/    29.13/    30.13/    30.52/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.06/     1.54/     1.15/     4.23/     2.45/     1.22/     3.12/     1.31/     3.09/     0.56/     2.11/     3.11/     2.18/     1.00/     0.39/   
 13 Kriegelsteinová Jelena         31.31  1.01/     2.37/     5.26/     9.47/    12.49/    14.09/    16.37/    18.11/    21.01/    21.58/    24.38/    27.28/    29.49/    30.52/    31.31/   
    SKOB Ostrov                           1.01/     1.36/     2.49/     4.21/     3.02/     1.20/     2.28/     1.34/     2.50/     0.57/     2.40/     2.50/     2.21/     1.03/     0.39/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         2.8km    0m 13k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-119     3-105     4-109     5-110     6-111     7-114     8-120     9-118    10-122    11-124    12-128    13-100   
  1 Šilhavá Jana                   24.24  2.52/     3.20/     3.58/     8.33/     9.30/    10.42/    13.50/    16.13/    16.55/    18.04/    19.34/    21.11/    23.51/    24.24/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.52/     0.28/     0.38/     4.35/     0.57/     1.12/     3.08/     2.23/     0.42/     1.09/     1.30/     1.37/     2.40/     0.33/   
  2 Gabrielová Šárka               28.01  3.06/     3.36/     4.38/     9.31/    10.18/    11.35/    15.08/    18.06/    18.51/    20.29/    21.57/    23.57/    27.05/    28.01/   
    SKOB Ostrov                           3.06/     0.30/     1.02/     4.53/     0.47/     1.17/     3.33/     2.58/     0.45/     1.38/     1.28/     2.00/     3.08/     0.56/   
  3 Janečková Eva                  29.02  3.14/     3.46/     5.09/     9.38/    11.14/    13.06/    16.26/    19.19/    20.01/    22.06/    23.38/    25.31/    28.22/    29.02/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.14/     0.32/     1.23/     4.29/     1.36/     1.52/     3.20/     2.53/     0.42/     2.05/     1.32/     1.53/     2.51/     0.40/   
    Bischofová Alena           DISK       3.22/     4.07/     4.58/     9.45/    10.39/         /    14.06/    20.12/    20.52/    22.38/    24.15/         /    37.39/    38.16/   
    MLOK Mariánské Lázně                  3.22/     0.45/     0.51/     4.47/     0.54/         /         /     6.06/     0.40/     1.46/     1.37/         /         /     0.37/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-119     4-105     5-108     6-109     7-111     8-118     9-122    10-110    11-107    12-124    13-127    14-125    15-130    16-100   
  1 Brabcová Jindra                32.47  3.13/     4.17/     4.49/     6.06/    10.28/    12.23/    16.16/    19.44/    21.13/    22.40/    23.53/    25.54/    27.46/    28.03/    30.52/    32.02/    32.47/   
    TJ Loko Chomutov                      3.13/     1.04/     0.32/     1.17/     4.22/     1.55/     3.53/     3.28/     1.29/     1.27/     1.13/     2.01/     1.52/     0.17/     2.49/     1.10/     0.45/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.9km    0m 9k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-104     4-106     5-107     6-124     7-125     8-130     9-100   
  1 Kovář Kamil                    28.02  1.23/     4.44/     6.19/    10.20/    20.03/    21.53/    24.00/    26.32/    27.31/    28.02/   
    KOB Baník Sokolov                     1.23/     3.21/     1.35/     4.01/     9.43/     1.50/     2.07/     2.32/     0.59/     0.31/   
  2 Macura Vít                     28.18  1.18/     3.04/     3.57/     7.41/    10.18/    21.39/    24.07/    26.55/    27.46/    28.18/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.18/     1.46/     0.53/     3.44/     2.37/    11.21/     2.28/     2.48/     0.51/     0.32/   
  3 Ševčík Roman                   42.33  7.03/     9.13/    10.32/    15.53/    31.36/    34.00/    37.12/    40.18/    42.01/    42.33/   
    SKOB Ostrov                           7.03/     2.10/     1.19/     5.21/    15.43/     2.24/     3.12/     3.06/     1.43/     0.32/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.3km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-104     3-108     4-109     5-110     6-111     7-122     8-123     9-126    10-130    11-100   
  1 Vaško Jindřich                 20.41  2.54/     4.09/     7.08/     8.41/    10.01/    11.31/    13.16/    14.28/    16.17/    18.32/    20.15/    20.41/   
    KOB Baník Sokolov                     2.54/     1.15/     2.59/     1.33/     1.20/     1.30/     1.45/     1.12/     1.49/     2.15/     1.43/     0.26/   
  2 Mašek Ondřej                   22.10  3.22/     4.06/     7.30/     8.52/    10.58/    12.38/    14.54/    15.58/    17.38/    20.29/    21.46/    22.10/   
    KOB Baník Sokolov                     3.22/     0.44/     3.24/     1.22/     2.06/     1.40/     2.16/     1.04/     1.40/     2.51/     1.17/     0.24/   
  3 Frank Jiří                     24.47  3.43/     4.40/     8.09/    10.18/    11.57/    14.03/    15.56/    17.23/    19.24/    21.44/    24.14/    24.47/   
    KČT Aš                                3.43/     0.57/     3.29/     2.09/     1.39/     2.06/     1.53/     1.27/     2.01/     2.20/     2.30/     0.33/   
  4 Řehořek Tomáš                  34.26  6.39/     7.41/    11.21/    15.40/    17.11/    18.57/    21.17/    28.05/    30.56/    33.15/    34.00/    34.26/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.39/     1.02/     3.40/     4.19/     1.31/     1.46/     2.20/     6.48/     2.51/     2.19/     0.45/     0.26/   
  5 Vacek Jiří                     34.57  5.55/     9.15/    12.54/    14.44/    17.33/    22.20/    24.10/    27.30/    29.37/    33.16/    34.29/    34.57/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.55/     3.20/     3.39/     1.50/     2.49/     4.47/     1.50/     3.20/     2.07/     3.39/     1.13/     0.28/   
  6 Štros Jan                      49.53  5.02/     6.35/    10.33/    13.03/    13.53/    18.30/    20.35/    42.28/    44.38/    48.19/    49.29/    49.53/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.02/     1.33/     3.58/     2.30/     0.50/     4.37/     2.05/    21.53/     2.10/     3.41/     1.10/     0.24/   
    Wimmer Ondřej              DISK       3.38/     4.55/     7.51/    10.25/    11.36/    29.54/    32.14/    41.24/    43.42/         /    55.00/    55.31/   
    KČT Aš                                3.38/     1.17/     2.56/     2.34/     1.11/    18.18/     2.20/     9.10/     2.18/         /         /     0.31/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-119     4-105     5-108     6-109     7-111     8-118     9-122    10-110    11-107    12-124    13-127    14-125    15-130    16-100   
  1 Šlajs Daniel                   18.22  1.48/     2.30/     2.52/     3.26/     5.50/     6.58/     9.02/    10.40/    11.36/    12.23/    13.05/    14.15/    15.19/    15.37/    17.20/    17.59/    18.22/   
    Kometa Kralovice                      1.48/     0.42/     0.22/     0.34/     2.24/     1.08/     2.04/     1.38/     0.56/     0.47/     0.42/     1.10/     1.04/     0.18/     1.43/     0.39/     0.23/   
  2 Macura Jan                     19.17  1.59/     2.48/     3.10/     3.48/     6.15/     7.35/     8.41/    10.22/    11.30/    12.18/    13.10/    14.20/    15.33/    15.51/    17.47/    18.53/    19.17/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.59/     0.49/     0.22/     0.38/     2.27/     1.20/     1.06/     1.41/     1.08/     0.48/     0.52/     1.10/     1.13/     0.18/     1.56/     1.06/     0.24/   
  3 Bursa Jakub                    19.25  1.48/     2.33/     2.54/     3.27/     6.26/     7.54/     8.58/         /    12.43/    13.31/    14.14/    15.19/    16.30/    16.48/    18.25/    19.02/    19.25/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.48/     0.45/     0.21/     0.33/     2.59/     1.28/     1.04/         /         /     0.48/     0.43/     1.05/     1.11/     0.18/     1.37/     0.37/     0.23/   
  4 Šulc Marek                     20.02  1.36/     2.15/     2.35/     3.02/     5.24/     6.40/         /     9.54/    11.04/    12.00/    12.50/    16.04/    16.55/    17.09/    18.40/    19.28/    20.02/   
    KČT Aš                                1.36/     0.39/     0.20/     0.27/     2.22/     1.16/         /         /     1.10/     0.56/     0.50/     3.14/     0.51/     0.14/     1.31/     0.48/     0.34/   
  5 Vojtěch Papež                  25.32  2.37/     3.35/     4.11/     4.56/     8.22/    10.39/    12.04/    14.19/    15.54/    16.57/    18.11/    19.59/    21.29/    21.54/    24.11/    25.00/    25.32/   
    TJ Skalka Cheb                        2.37/     0.58/     0.36/     0.45/     3.26/     2.17/     1.25/     2.15/     1.35/     1.03/     1.14/     1.48/     1.30/     0.25/     2.17/     0.49/     0.32/   
  6 Kolovský Martin                25.57  2.12/     3.06/     3.33/     7.05/    10.41/    12.22/    13.35/    15.38/    17.50/    18.45/    20.06/    21.22/    22.36/    22.56/    24.41/    25.28/    25.57/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.12/     0.54/     0.27/     3.32/     3.36/     1.41/     1.13/     2.03/     2.12/     0.55/     1.21/     1.16/     1.14/     0.20/     1.45/     0.47/     0.29/   
  7 Šika Ondřej                    27.57  2.19/     3.28/     3.54/     4.30/     7.42/     9.25/    13.13/    18.59/    20.07/    20.59/    21.52/    23.10/    24.40/    24.58/    26.42/    27.30/    27.57/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.19/     1.09/     0.26/     0.36/     3.12/     1.43/     3.48/     5.46/     1.08/     0.52/     0.53/     1.18/     1.30/     0.18/     1.44/     0.48/     0.27/   
  8 Rubeš Martin                   31.54  1.44/     2.18/     2.44/     3.16/     5.56/     7.09/     8.13/    10.07/    11.10/    11.50/    12.35/    28.02/    29.00/    29.13/    30.44/    31.29/    31.54/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.44/     0.34/     0.26/     0.32/     2.40/     1.13/     1.04/     1.54/     1.03/     0.40/     0.45/    15.27/     0.58/     0.13/     1.31/     0.45/     0.25/   
  9 Hnyk Michal                    33.17  2.12/     3.00/     3.45/     4.20/    17.16/    19.10/    20.31/         /    24.10/    25.46/    27.34/    28.44/    29.52/    30.17/    32.09/    32.49/    33.17/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.12/     0.48/     0.45/     0.35/    12.56/     1.54/     1.21/         /         /     1.36/     1.48/     1.10/     1.08/     0.25/     1.52/     0.40/     0.28/   
 10 Vištejn Jiří                   33.57  2.02/     2.44/     3.13/     3.45/     6.28/     8.00/    10.21/    12.09/    13.11/    13.54/    14.38/    30.03/    30.58/    31.11/    32.46/    33.30/    33.57/   
    Kometa Kralovice                      2.02/     0.42/     0.29/     0.32/     2.43/     1.32/     2.21/     1.48/     1.02/     0.43/     0.44/    15.25/     0.55/     0.13/     1.35/     0.44/     0.27/   
    Novák Karel                DISK       3.16/     3.58/     4.30/     5.14/         /     9.55/    11.50/         /    16.40/    21.46/    22.49/    24.36/    30.44/    31.09/    34.00/    34.38/    35.00/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.16/     0.42/     0.32/     0.44/         /         /     1.55/         /         /     5.06/     1.03/     1.47/     6.08/     0.25/     2.51/     0.38/     0.22/   
    Hnyk Daniel                DISK       4.11/     4.53/     5.33/     6.03/     9.35/    10.56/    17.09/    18.47/    21.22/    22.03/    22.47/         /    24.39/    39.54/    41.39/    42.32/    43.00/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.11/     0.42/     0.40/     0.30/     3.32/     1.21/     6.13/     1.38/     2.35/     0.41/     0.44/         /         /    15.15/     1.45/     0.53/     0.28/   
    Hájek Lukáš                DISK       1.55/     2.37/     2.58/     3.22/     6.00/     7.38/    10.40/    12.16/    13.24/    14.04/    14.49/    18.16/    16.44/    19.11/    20.47/    21.32/    21.59/   
    KOB Baník Sokolov                     1.55/     0.42/     0.21/     0.24/     2.38/     1.38/     3.02/     1.36/     1.08/     0.40/     0.45/     3.27/         /     2.27/     1.36/     0.45/     0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         3.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-108     5-107     6-109     7-113     8-114     9-120    10-121    11-122    12-125    13-130    14-100   
  1 Kamaryt Michal                 21.28  0.49/     1.58/     2.49/     6.06/     8.07/     8.41/    10.22/    11.38/    13.49/    14.36/    16.08/    18.26/    20.23/    21.06/    21.28/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.49/     1.09/     0.51/     3.17/     2.01/     0.34/     1.41/     1.16/     2.11/     0.47/     1.32/     2.18/     1.57/     0.43/     0.22/   
  2 Tengler Petr                   21.42  0.45/     1.56/     3.03/     6.13/     8.10/     9.11/    10.55/    12.02/    14.09/    14.50/    16.24/    18.57/    20.40/    21.19/    21.42/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.45/     1.11/     1.07/     3.10/     1.57/     1.01/     1.44/     1.07/     2.07/     0.41/     1.34/     2.33/     1.43/     0.39/     0.23/   
  3 Kriegelstein Michal            22.54  0.48/     1.48/     2.37/     5.42/     8.16/     8.49/    10.25/    12.01/    14.15/    14.51/    16.43/    20.03/    21.48/    22.30/    22.54/   
    SKOB Ostrov                           0.48/     1.00/     0.49/     3.05/     2.34/     0.33/     1.36/     1.36/     2.14/     0.36/     1.52/     3.20/     1.45/     0.42/     0.24/   
  4 Kolovský František             23.12  0.44/     1.59/     2.43/     6.25/     9.12/     9.56/    11.38/    12.49/    14.56/    15.39/    17.17/    20.09/    21.59/    22.43/    23.12/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.44/     1.15/     0.44/     3.42/     2.47/     0.44/     1.42/     1.11/     2.07/     0.43/     1.38/     2.52/     1.50/     0.44/     0.29/   
  5 Míka Tomáš                     23.49  0.40/     1.43/     3.03/     6.25/     9.23/    10.18/    12.25/    13.40/    15.46/    16.28/    18.06/    21.01/    22.45/    23.25/    23.49/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.40/     1.03/     1.20/     3.22/     2.58/     0.55/     2.07/     1.15/     2.06/     0.42/     1.38/     2.55/     1.44/     0.40/     0.24/   
  6 Vonášek Adam                   26.13  0.44/     1.44/     2.46/     6.19/     9.57/    10.54/    12.34/    13.53/    16.06/    16.47/    18.26/    21.32/    24.17/    25.50/    26.13/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.44/     1.00/     1.02/     3.33/     3.38/     0.57/     1.40/     1.19/     2.13/     0.41/     1.39/     3.06/     2.45/     1.33/     0.23/   
  7 Haberzettl Pavel               29.33  0.46/     2.13/     3.19/     7.27/     9.48/    11.26/    13.39/    15.09/    17.24/    19.03/    20.37/    26.00/    27.55/    29.05/    29.33/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                0.46/     1.27/     1.06/     4.08/     2.21/     1.38/     2.13/     1.30/     2.15/     1.39/     1.34/     5.23/     1.55/     1.10/     0.28/   
  8 Wimmer Jan                     29.47  0.49/     1.59/     3.04/     6.26/    10.00/    11.03/    16.13/    17.51/    20.55/    21.51/    24.18/    26.59/    28.43/    29.21/    29.47/   
    KČT Aš                                0.49/     1.10/     1.05/     3.22/     3.34/     1.03/     5.10/     1.38/     3.04/     0.56/     2.27/     2.41/     1.44/     0.38/     0.26/   
  9 Bína Roman                     32.26  3.33/     5.04/     6.23/    10.46/    14.27/    15.52/    18.00/    19.36/    22.11/    23.02/    24.45/    27.46/    30.44/    31.56/    32.26/   
    MLOK Mariánské Lázně                  3.33/     1.31/     1.19/     4.23/     3.41/     1.25/     2.08/     1.36/     2.35/     0.51/     1.43/     3.01/     2.58/     1.12/     0.30/   
 10 Čejka Daniel                   40.33  0.55/     2.12/     7.29/    12.46/    14.52/    17.58/    19.52/    21.01/    29.03/    29.57/    32.05/    36.44/    38.30/    40.06/    40.33/   
    KOB Baník Sokolov                     0.55/     1.17/     5.17/     5.17/     2.06/     3.06/     1.54/     1.09/     8.02/     0.54/     2.08/     4.39/     1.46/     1.36/     0.27/   
    Bína Martin                DISK       0.34/     1.32/     2.09/     4.35/     6.14/     6.42/     7.59/     8.54/    10.32/    11.04/    12.19/         /    16.41/    17.22/    17.43/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.34/     0.58/     0.37/     2.26/     1.39/     0.28/     1.17/     0.55/     1.38/     0.32/     1.15/         /         /     0.41/     0.21/   
    Luděk Bubanec              DISK       1.01/     2.53/     3.57/     8.21/    11.11/    10.11/         /         /         /         /         /         /         /         /    22.56/   
    TJ Skalka Cheb                        1.01/     1.52/     1.04/     4.24/     2.50/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         3.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-119     3-106     4-109     5-110     6-122     7-121     8-117     9-115    10-113    11-107    12-127    13-129    14-100   
  1 Jakub Papež                    25.44  1.56/     3.22/     5.31/     7.28/     8.27/     9.53/    12.57/    15.32/    16.36/    18.37/    20.30/    22.38/    24.10/    25.17/    25.44/   
    TJ Skalka Cheb                        1.56/     1.26/     2.09/     1.57/     0.59/     1.26/     3.04/     2.35/     1.04/     2.01/     1.53/     2.08/     1.32/     1.07/     0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         4.0km    0m 17k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-103     2-105     3-108     4-126     5-123     6-120     7-114     8-117     9-115    10-116    11-112    12-110    13-109    14-124    15-128    16-131    17-100   
  1 Kunc Petr                      22.32  1.34/     2.22/     4.11/     6.50/     7.55/     9.31/    10.52/    11.45/    12.42/    14.03/    16.04/    17.29/    17.51/    19.04/    20.03/    21.25/    22.09/    22.32/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.34/     0.48/     1.49/     2.39/     1.05/     1.36/     1.21/     0.53/     0.57/     1.21/     2.01/     1.25/     0.22/     1.13/     0.59/     1.22/     0.44/     0.23/   
  2 Sokol Jan                      22.58  1.50/     2.32/     4.31/     7.00/     8.07/     9.44/    11.11/    12.04/    12.57/    14.20/    16.45/    17.52/    18.10/    19.30/    20.33/    21.51/    22.35/    22.58/   
    AK Sokolov                            1.50/     0.42/     1.59/     2.29/     1.07/     1.37/     1.27/     0.53/     0.53/     1.23/     2.25/     1.07/     0.18/     1.20/     1.03/     1.18/     0.44/     0.23/   
  3 Pleticha Richard               23.14  1.40/     2.20/     4.14/     6.52/     7.54/     9.24/    10.59/    11.56/    12.45/    14.02/    16.44/    18.13/    18.35/    19.45/    20.45/    22.02/    22.51/    23.14/   
    KOS Jesenice                          1.40/     0.40/     1.54/     2.38/     1.02/     1.30/     1.35/     0.57/     0.49/     1.17/     2.42/     1.29/     0.22/     1.10/     1.00/     1.17/     0.49/     0.23/   
  4 Šilhavý Jakub                  24.25  1.49/     2.34/     4.38/     7.28/     8.39/    10.19/    11.51/    12.47/    13.43/    15.06/    18.15/    19.24/    19.41/    21.03/    22.02/    23.22/    24.04/    24.25/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.49/     0.45/     2.04/     2.50/     1.11/     1.40/     1.32/     0.56/     0.56/     1.23/     3.09/     1.09/     0.17/     1.22/     0.59/     1.20/     0.42/     0.21/   
  5 Milota Josef                   24.53  1.51/     2.42/     4.43/     7.34/     8.46/    10.34/    11.56/    12.57/    13.55/    15.22/    17.56/    19.14/    19.32/    20.57/    22.08/    23.42/    24.29/    24.53/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.51/     0.51/     2.01/     2.51/     1.12/     1.48/     1.22/     1.01/     0.58/     1.27/     2.34/     1.18/     0.18/     1.25/     1.11/     1.34/     0.47/     0.24/   
  6 Kamaryt Tomáš                  25.31  1.51/     2.31/     4.30/     7.24/     8.38/    10.26/    12.08/    13.09/    14.11/    15.39/    18.36/    19.47/    20.06/    21.30/    22.42/    24.21/    25.09/    25.31/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.51/     0.40/     1.59/     2.54/     1.14/     1.48/     1.42/     1.01/     1.02/     1.28/     2.57/     1.11/     0.19/     1.24/     1.12/     1.39/     0.48/     0.22/   
  7 Hudek Martin                   25.54  1.42/     2.42/     4.40/     7.39/     9.05/    11.02/    12.58/    14.01/    15.01/    16.26/    19.11/    20.31/    20.50/    22.11/    23.19/    24.46/    25.32/    25.54/   
    KOS Jesenice                          1.42/     1.00/     1.58/     2.59/     1.26/     1.57/     1.56/     1.03/     1.00/     1.25/     2.45/     1.20/     0.19/     1.21/     1.08/     1.27/     0.46/     0.22/   
  8 Kovář Jindřich                 26.16  1.53/     2.42/     4.48/     7.53/     9.06/    10.48/    12.35/    13.37/    14.41/    16.04/    18.55/    20.28/    21.04/    22.22/    23.27/    24.53/    25.52/    26.16/   
    KČT Aš                                1.53/     0.49/     2.06/     3.05/     1.13/     1.42/     1.47/     1.02/     1.04/     1.23/     2.51/     1.33/     0.36/     1.18/     1.05/     1.26/     0.59/     0.24/   
  9 Ševčík Petr                    26.43  2.02/     2.51/     4.55/     7.59/     9.20/    11.07/    12.51/    13.54/    14.52/    16.21/    19.10/    20.44/    21.24/    22.50/    24.03/    25.30/    26.19/    26.43/   
    SKOB Ostrov                           2.02/     0.49/     2.04/     3.04/     1.21/     1.47/     1.44/     1.03/     0.58/     1.29/     2.49/     1.34/     0.40/     1.26/     1.13/     1.27/     0.49/     0.24/   
 10 Šilhavý Miroslav               27.17  2.08/     3.07/     5.13/     8.11/     9.26/    11.17/    13.01/    14.07/    15.09/    16.41/    19.57/    21.10/    21.34/    23.05/    24.26/    25.59/    26.50/    27.17/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.08/     0.59/     2.06/     2.58/     1.15/     1.51/     1.44/     1.06/     1.02/     1.32/     3.16/     1.13/     0.24/     1.31/     1.21/     1.33/     0.51/     0.27/   
 11 Pilař Karel                    27.26  2.01/     3.08/     5.15/     8.13/     9.50/    11.30/    12.48/    13.50/    14.47/    16.11/    20.38/    21.53/    22.14/    23.37/    24.44/    26.12/    27.01/    27.26/   
    KČT Aš                                2.01/     1.07/     2.07/     2.58/     1.37/     1.40/     1.18/     1.02/     0.57/     1.24/     4.27/     1.15/     0.21/     1.23/     1.07/     1.28/     0.49/     0.25/   
 12 Bílý Milan                     27.40  2.07/     3.04/     5.11/    10.02/    11.17/    13.08/    14.32/    15.43/    16.51/    18.25/    20.59/    22.17/    22.35/    23.54/    25.05/    26.34/    27.18/    27.40/   
    KOS Jesenice                          2.07/     0.57/     2.07/     4.51/     1.15/     1.51/     1.24/     1.11/     1.08/     1.34/     2.34/     1.18/     0.18/     1.19/     1.11/     1.29/     0.44/     0.22/   
 13 Melichar Jan                   28.26  1.59/     2.54/     5.13/     8.16/     9.32/    11.32/    13.20/    14.27/    15.35/    17.11/    21.01/    22.26/    22.51/    24.24/    25.34/    27.06/    27.58/    28.26/   
    KOS Jesenice                          1.59/     0.55/     2.19/     3.03/     1.16/     2.00/     1.48/     1.07/     1.08/     1.36/     3.50/     1.25/     0.25/     1.33/     1.10/     1.32/     0.52/     0.28/   
 14 Brom Hynek                     30.37  2.14/     3.42/     6.36/     9.59/    11.22/    13.26/    15.19/    16.26/    17.33/    19.21/    22.35/    24.20/    24.46/    26.31/    27.49/    29.22/    30.16/    30.37/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.14/     1.28/     2.54/     3.23/     1.23/     2.04/     1.53/     1.07/     1.07/     1.48/     3.14/     1.45/     0.26/     1.45/     1.18/     1.33/     0.54/     0.21/   
 15 Gabriel Vojtěch                31.34  2.02/     3.06/     5.30/     8.59/    10.15/    12.27/    14.36/    15.55/    17.15/    19.14/    22.57/    24.40/    25.07/    27.02/    28.42/    30.23/    31.10/    31.34/   
    SKOB Ostrov                           2.02/     1.04/     2.24/     3.29/     1.16/     2.12/     2.09/     1.19/     1.20/     1.59/     3.43/     1.43/     0.27/     1.55/     1.40/     1.41/     0.47/     0.24/   
 16 Škroch Michal                  32.26  1.59/     2.51/     5.32/     9.14/    10.43/    13.03/    15.24/    16.45/    18.07/    19.56/    23.31/    25.11/    25.45/    27.35/    29.02/    30.56/    31.55/    32.26/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.59/     0.52/     2.41/     3.42/     1.29/     2.20/     2.21/     1.21/     1.22/     1.49/     3.35/     1.40/     0.34/     1.50/     1.27/     1.54/     0.59/     0.31/   
 17 Pavlík Bronislav               34.04  2.07/     3.07/     5.29/     9.16/    10.53/    13.14/    15.36/    16.59/    18.34/    20.42/    24.32/    26.12/    26.50/    29.04/    30.33/    32.22/    33.31/    34.04/   
    KOB Chemopetrol Litvínov              2.07/     1.00/     2.22/     3.47/     1.37/     2.21/     2.22/     1.23/     1.35/     2.08/     3.50/     1.40/     0.38/     2.14/     1.29/     1.49/     1.09/     0.33/   
 18 Brabec Zdeněk                  34.36  3.38/     4.46/     7.09/    10.27/    11.49/    13.53/    15.54/    19.51/    21.06/    22.54/    25.54/    27.37/    28.05/    29.52/    31.17/    33.03/    34.10/    34.36/   
    TJ Lokomotiva Žatec                   3.38/     1.08/     2.23/     3.18/     1.22/     2.04/     2.01/     3.57/     1.15/     1.48/     3.00/     1.43/     0.28/     1.47/     1.25/     1.46/     1.07/     0.26/   
 19 Mágr Zdeněk                    41.59  2.21/     4.01/     7.07/    11.35/    13.25/    16.02/    18.31/    19.58/    21.40/    23.42/    26.47/    28.41/    29.05/    31.15/    38.11/    40.26/    41.30/    41.59/   
    TJ Loko Chomutov                      2.21/     1.40/     3.06/     4.28/     1.50/     2.37/     2.29/     1.27/     1.42/     2.02/     3.05/     1.54/     0.24/     2.10/     6.56/     2.15/     1.04/     0.29/   
 20 Waldhauser Miloš               42.18  2.37/     3.50/     6.42/    11.38/    13.36/    16.35/    19.00/    20.33/    22.28/    25.02/    29.36/    32.28/    33.04/    35.53/    37.54/    40.14/    41.49/    42.18/   
    KOS Jesenice                          2.37/     1.13/     2.52/     4.56/     1.58/     2.59/     2.25/     1.33/     1.55/     2.34/     4.34/     2.52/     0.36/     2.49/     2.01/     2.20/     1.35/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         3.5km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-119     3-106     4-109     5-110     6-122     7-121     8-117     9-115    10-113    11-107    12-127    13-129    14-100   
  1 Kubín Jiří                     20.03  1.34/     2.14/     4.19/     5.49/     6.13/     7.34/     8.58/    11.25/    12.26/    14.10/    15.40/    17.23/    18.48/    19.42/    20.03/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.34/     0.40/     2.05/     1.30/     0.24/     1.21/     1.24/     2.27/     1.01/     1.44/     1.30/     1.43/     1.25/     0.54/     0.21/   
  2 Käss Pavel                     20.06  1.34/     2.16/     4.37/     6.10/     6.41/     7.25/     9.05/    11.38/    12.35/    14.19/    15.54/    17.37/    18.51/    19.46/    20.06/   
    KOB Baník Sokolov                     1.34/     0.42/     2.21/     1.33/     0.31/     0.44/     1.40/     2.33/     0.57/     1.44/     1.35/     1.43/     1.14/     0.55/     0.20/   
  3 Kunc Petr                      20.40  1.24/     2.08/     4.19/     6.16/     6.33/     7.18/     8.52/    11.31/    12.31/    14.43/    16.21/    18.09/    19.28/    20.17/    20.40/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.24/     0.44/     2.11/     1.57/     0.17/     0.45/     1.34/     2.39/     1.00/     2.12/     1.38/     1.48/     1.19/     0.49/     0.23/   
  4 Řehořek Jaroš                  21.10  1.36/     3.06/     5.21/     6.58/     7.24/     8.08/     9.36/    12.11/    13.15/    15.02/    16.31/    18.23/    19.47/    20.46/    21.10/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.36/     1.30/     2.15/     1.37/     0.26/     0.44/     1.28/     2.35/     1.04/     1.47/     1.29/     1.52/     1.24/     0.59/     0.24/   
  5 Bína Pavel                     21.57  1.44/     2.38/     5.02/     6.38/     7.07/     7.52/     9.25/    12.07/    13.14/    15.27/    17.11/    19.02/    20.26/    21.34/    21.57/   
    MLOK Mariánské Lázně                  1.44/     0.54/     2.24/     1.36/     0.29/     0.45/     1.33/     2.42/     1.07/     2.13/     1.44/     1.51/     1.24/     1.08/     0.23/   
  6 Sedláček Tomáš                 22.37  1.57/     3.03/     5.27/     7.22/     7.58/     8.43/    10.23/    13.11/    14.17/    16.10/    17.50/    19.51/    21.18/    22.14/    22.37/   
    Kometa Kralovice                      1.57/     1.06/     2.24/     1.55/     0.36/     0.45/     1.40/     2.48/     1.06/     1.53/     1.40/     2.01/     1.27/     0.56/     0.23/   
  7 Hanák Martin                   25.44  1.47/     2.43/     5.32/     7.30/     7.55/     8.52/    10.42/    14.01/    15.33/    18.02/    19.54/    22.28/    24.10/    25.20/    25.44/   
    Kometa Kralovice                      1.47/     0.56/     2.49/     1.58/     0.25/     0.57/     1.50/     3.19/     1.32/     2.29/     1.52/     2.34/     1.42/     1.10/     0.24/   
  8 Chotětický Jan                 26.38  2.08/     3.41/     6.29/     8.45/     9.20/    10.34/    12.26/    15.33/    16.44/    18.48/    21.01/    23.15/    25.07/    26.09/    26.38/   
    KČT Aš                                2.08/     1.33/     2.48/     2.16/     0.35/     1.14/     1.52/     3.07/     1.11/     2.04/     2.13/     2.14/     1.52/     1.02/     0.29/   
  9 Janovič Ondřej                 27.17  2.13/     3.53/     6.25/     8.42/     9.20/    10.22/    12.11/    15.31/    16.49/    19.27/    21.24/    24.11/    25.40/    26.47/    27.17/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.13/     1.40/     2.32/     2.17/     0.38/     1.02/     1.49/     3.20/     1.18/     2.38/     1.57/     2.47/     1.29/     1.07/     0.30/   
 10 Kozelka Jan                    27.30  1.59/     2.52/     5.40/     7.56/     9.31/    10.43/    12.27/    15.30/    16.48/    19.06/    21.35/    24.00/    25.42/    26.55/    27.30/   
    TJ Loko Chomutov                      1.59/     0.53/     2.48/     2.16/     1.35/     1.12/     1.44/     3.03/     1.18/     2.18/     2.29/     2.25/     1.42/     1.13/     0.35/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         3.3km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-104     3-105     4-109     5-111     6-112     7-115     8-114     9-118    10-110    11-107    12-127    13-131    14-100   
  1 Michalec Jan                   20.05  0.39/     1.54/     2.31/     5.24/     6.14/     7.23/    10.20/    11.38/    13.35/    14.32/    15.07/    16.52/    18.47/    19.39/    20.05/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.39/     1.15/     0.37/     2.53/     0.50/     1.09/     2.57/     1.18/     1.57/     0.57/     0.35/     1.45/     1.55/     0.52/     0.26/   
  2 Jiří Blažek                    26.37  0.48/     2.28/     3.48/     7.12/     8.22/     9.48/    13.19/    14.49/    16.59/    18.10/    19.01/    22.31/    25.01/    26.12/    26.37/   
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   0.48/     1.40/     1.20/     3.24/     1.10/     1.26/     3.31/     1.30/     2.10/     1.11/     0.51/     3.30/     2.30/     1.11/     0.25/   
  3 Vonášek Jiří                   28.56  0.56/     2.42/     3.49/     7.45/     9.03/    10.24/    15.14/    17.01/    19.35/    21.28/    22.24/    24.49/    27.11/    28.22/    28.56/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.56/     1.46/     1.07/     3.56/     1.18/     1.21/     4.50/     1.47/     2.34/     1.53/     0.56/     2.25/     2.22/     1.11/     0.34/   
  4 Macura Jaroslav                32.40  0.48/     2.22/     4.11/     9.51/    11.31/    14.02/    18.42/    20.27/    23.07/    24.36/    25.25/    28.01/    30.54/    32.06/    32.40/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.48/     1.34/     1.49/     5.40/     1.40/     2.31/     4.40/     1.45/     2.40/     1.29/     0.49/     2.36/     2.53/     1.12/     0.34/   
  5 Jan Blažek                MS   36.49  3.55/     5.29/     8.05/    12.55/    14.57/    17.18/    21.44/    23.52/    26.30/    27.56/    29.03/    32.33/    35.08/    36.19/    36.49/   
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.55/     1.34/     2.36/     4.50/     2.02/     2.21/     4.26/     2.08/     2.38/     1.26/     1.07/     3.30/     2.35/     1.11/     0.30/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.0km    0m 14k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-108     5-107     6-109     7-113     8-114     9-120    10-121    11-122    12-125    13-130    14-100   
  1 Jirásek Jaroslav               21.21  0.43/     1.57/     2.49/     5.59/     8.00/     8.45/    10.42/    11.51/    13.53/    14.39/    16.27/    18.28/    20.08/    20.54/    21.21/   
    TJ Skalka Cheb                        0.43/     1.14/     0.52/     3.10/     2.01/     0.45/     1.57/     1.09/     2.02/     0.46/     1.48/     2.01/     1.40/     0.46/     0.27/   
  2 Janda Josef                    21.38  0.43/     1.49/     3.16/     6.08/     7.57/     8.35/    10.09/    11.21/    14.06/    14.44/    16.08/    18.43/    20.24/    21.08/    21.38/   
    Originální Vivalín team Kadaň         0.43/     1.06/     1.27/     2.52/     1.49/     0.38/     1.34/     1.12/     2.45/     0.38/     1.24/     2.35/     1.41/     0.44/     0.30/   
  3 Fišák Jan                      22.42  0.43/     2.05/     3.05/     6.24/     8.31/     9.06/    10.55/    12.09/    14.25/    15.08/    16.46/    19.42/    21.30/    22.17/    22.42/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.43/     1.22/     1.00/     3.19/     2.07/     0.35/     1.49/     1.14/     2.16/     0.43/     1.38/     2.56/     1.48/     0.47/     0.25/   
  4 Jan Nykl                       22.49  0.48/     2.05/     3.11/     6.46/     8.58/     9.41/    11.35/    12.43/    14.55/    15.36/    17.22/    19.39/    21.29/    22.19/    22.49/   
    Klub vodáků Karlovy Vary              0.48/     1.17/     1.06/     3.35/     2.12/     0.43/     1.54/     1.08/     2.12/     0.41/     1.46/     2.17/     1.50/     0.50/     0.30/   
  5 Sklenář Jan                    23.29  0.47/     2.07/     3.03/     6.44/     9.11/    10.16/    12.07/    13.16/    15.22/    16.05/    17.46/    20.31/    22.19/    22.59/    23.29/   
    MLOK Mariánské Lázně                  0.47/     1.20/     0.56/     3.41/     2.27/     1.05/     1.51/     1.09/     2.06/     0.43/     1.41/     2.45/     1.48/     0.40/     0.30/   
  6 Fiala Miloš                    23.47  0.41/     2.02/     2.57/     6.31/     8.43/     9.26/    11.26/    12.48/    15.51/    16.42/    18.23/    20.41/    22.29/    23.14/    23.47/   
    TJ Kašperské Hory                     0.41/     1.21/     0.55/     3.34/     2.12/     0.43/     2.00/     1.22/     3.03/     0.51/     1.41/     2.18/     1.48/     0.45/     0.33/   
  7 Valeška Rudolf                 25.16  0.58/     2.22/     3.24/     7.23/     9.45/    10.47/    12.45/    14.05/    16.34/    17.22/    19.01/    21.51/    23.52/    24.42/    25.16/   
    TJ Loko Chomutov                      0.58/     1.24/     1.02/     3.59/     2.22/     1.02/     1.58/     1.20/     2.29/     0.48/     1.39/     2.50/     2.01/     0.50/     0.34/   
  8 Janeček Eduard                 26.51  0.50/     2.11/     3.20/     7.00/     9.23/    10.57/    12.59/    14.34/    17.00/    18.02/    19.48/    22.21/    25.28/    26.23/    26.51/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   0.50/     1.21/     1.09/     3.40/     2.23/     1.34/     2.02/     1.35/     2.26/     1.02/     1.46/     2.33/     3.07/     0.55/     0.28/   
  9 Lisý Jan                       29.03  1.00/     2.42/     3.57/     8.36/    11.16/    12.40/    15.06/    16.40/    19.32/    20.27/    22.20/    25.17/    27.33/    28.27/    29.03/   
    SKOB Ostrov                           1.00/     1.42/     1.15/     4.39/     2.40/     1.24/     2.26/     1.34/     2.52/     0.55/     1.53/     2.57/     2.16/     0.54/     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.6km    0m 16k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-104     3-119     4-105     5-108     6-109     7-111     8-118     9-122    10-110    11-107    12-124    13-127    14-125    15-130    16-100   
  1 Frey Jaromír                   23.40  2.07/     3.06/     3.31/     4.11/     7.11/     8.51/    11.04/    13.33/    14.51/    16.12/    17.10/    18.32/    19.50/    20.09/    22.10/    23.09/    23.40/   
    TJ Jiskra Nejdek                      2.07/     0.59/     0.25/     0.40/     3.00/     1.40/     2.13/     2.29/     1.18/     1.21/     0.58/     1.22/     1.18/     0.19/     2.01/     0.59/     0.31/   
  2 Koubek Jiří                    27.47  3.01/     4.10/     4.53/     5.38/     9.52/    12.01/    13.48/    16.14/    17.23/    18.31/    19.49/    21.30/    23.19/    23.57/    26.14/    27.07/    27.47/   
    KOB Baník Sokolov                     3.01/     1.09/     0.43/     0.45/     4.14/     2.09/     1.47/     2.26/     1.09/     1.08/     1.18/     1.41/     1.49/     0.38/     2.17/     0.53/     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.2km    0m 11k
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-106     4-107     5-109     6-110     7-122     8-124     9-128    10-129    11-100   
  1 Rosenbaum Ondřej               27.51  3.24/     5.28/     9.29/    12.48/    14.21/    16.41/    18.17/    20.20/    22.37/    24.57/    27.08/    27.51/   
    KOS Jesenice                          3.24/     2.04/     4.01/     3.19/     1.33/     2.20/     1.36/     2.03/     2.17/     2.20/     2.11/     0.43/   
  2 Kábrtovi Pepík + Toník         49.08  5.48/     8.53/    15.25/    20.16/    22.48/    25.43/    29.28/    32.54/    37.17/    42.09/    46.33/    49.08/   
    KOB Baník Sokolov                     5.48/     3.05/     6.32/     4.51/     2.32/     2.55/     3.45/     3.26/     4.23/     4.52/     4.24/     2.35/   
  3 Oncirk Honzík                  53.27  5.12/     7.25/    15.50/    23.00/    26.06/    30.15/    33.30/    37.01/    42.16/    47.40/    52.22/    53.27/   
    SKOB Ostrov                           5.12/     2.13/     8.25/     7.10/     3.06/     4.09/     3.15/     3.31/     5.15/     5.24/     4.42/     1.05/   
  4 Ševčík Daniel                  74.27  7.54/    11.52/    24.05/    31.09/    34.03/    38.33/    41.37/    45.09/    50.52/    55.22/    73.21/    74.27/   
    SKOB Ostrov                           7.54/     3.58/    12.13/     7.04/     2.54/     4.30/     3.04/     3.32/     5.43/     4.30/    17.59/     1.06/