Konečné výsledky kategorie                                                 1.4.2007 14:18:15
                                           OP DT
===ČSOB-BSO========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.0km   30m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752       18.38  +      0.00
   .Vacková Veronika         TJ Slovan Karlovy Va SKV9751   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.3km   50m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651       20.39  +      0.00
  2.Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C     22.54  +      2.15
  3.Machová Veronika         KOS Jesenice         JES9551 C     25.50  +      5.11
  4.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650       26.53  +      6.14
  5.Velíková Petra           TJ Slovan Karlovy Va SKV9652       29.12  +      8.33
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.2km   80m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       33.30  +      0.00
  2.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     34.46  +      1.16
  3.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452       36.37  +      3.07
  4.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B     37.45  +      4.15
  5.Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C     38.43  +      5.13
  6.Velíková Markéta         TJ Slovan Karlovy Va SKV9351       69.48  +     36.18
 MS Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM      MS   52.35  +     19.05
   .Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         7.6km  120m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházková Monika       KOB Baník Sokolov    BSO9150 A     63.17  +      0.00
  2.Uhlíková Tereza          KOB Baník Sokolov    BSO9151 A     66.58  +      3.41
  3.Brožová Eliška           KOB Baník Sokolov    BSO9250 A     67.17  +      4.00
  4.Beranová Barbora         KOB Baník Sokolov    BSO9152 A     68.08  +      4.51
  5.Veselá Anna              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9250 A     69.42  +      6.25
  6.Beranová Jana            KOB Baník Sokolov    BSO9153 A     75.31  +     12.14
  7.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA9251 B     82.56  +     19.39
  8.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250       87.36  +     24.19
  9.Hájková Monika           KOB Baník Sokolov    BSO9154 C    102.36  +     39.19
 10.Píchová Barbora          SKOB Ostrov          ONO9151      104.00  +     40.43
 
Konečné výsledky kategorie: D18         9.5km  300m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051       95.31  +      0.00
  2.Slavíková Renata         KOB Baník Sokolov    BSO8950 B    105.54  +     10.23
  3.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B    131.32  +     36.01
 
Konečné výsledky kategorie: D21        10.7km  350m 13k  Ranking:0.7498 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     87.58  +      0.00  R: 7710b
  2.Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551       91.12  +      3.14  R: 7442b
  3.Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A     92.25  +      4.27  R: 7341b
  4.Rambousková Kateřina     KOB Baník Sokolov    BSO8151 C     98.44  +     10.46  R: 6818b
  5.Hašková Eva              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7352 C    102.15  +     14.17  R: 6527b
  6.Volfová Martina          VŠTJ Ekonom Praha    EKP8051 C    103.51  +     15.53  R: 6394b
  7.Nyklová Jana             Klub vodáků Karlovy  LKV8151 C    114.30  +     26.32  R: 5512b
  8.Fialová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7753 R    114.55  +     26.57  R: 5478b
  9.Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351      122.57  +     34.59  R: 4812b
 10.Sedláčková Oldřiška      Kometa Kralovice     KRL8751      134.26  +     46.28  R: 3861b
 11.Ševčíková Olga           SKOB Ostrov          ONO7650      142.30  +     54.32  R: 3193b
 12.Ottová Terezka           KOS Jesenice         JES8651 C    161.54  +     73.56  R: 1586b
 13.Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C    162.06  +     74.08  R: 1570b
 14.Mechlová Petra           Mechlovi             NER8712      166.52  +     78.54  R: 1175b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         9.5km  300m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C    109.57  +      0.00
  2.Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C    121.39  +     11.42
  3.Jindra Papežová          TJ Skalka Cheb       SCH6551      123.33  +     13.36
  4.Tenglerová Helena        MLOK Mariánské Lázně MLA6551 C    128.31  +     18.34
  5.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C    134.20  +     24.23
  6.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C    138.34  +     28.37
  7.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751      141.54  +     31.57
  8.Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6651      146.53  +     36.56
  9.Chvalová Jana            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850      163.53  +     53.56
 10.Jirkovská Pavlína        KOS Jesenice         JES7251 C    167.32  +     57.35
 11.Kriegelsteinová Jelena   SKOB Ostrov          ONO6450 C    177.50  +     67.53
   .Šplinarová Jana          TJ Slovan Karlovy Va SKV6451   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         7.6km  120m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951      112.54  +      0.00
  2.Janečková Eva            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150      126.52  +     13.58
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.3km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     83.12  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.0km   30m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovář Kamil              KOB Baník Sokolov    BSO9700 C     32.41  +      0.00
  2.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600       32.43  +      0.02
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.2km   80m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Wimmer Ondřej            KČT Aš               MAS9601 C     32.47  +      0.00
  2.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B     33.43  +      0.56
  3.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 C     37.50  +      5.03
   .Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C DISK              
   .Řehořek Tomáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV9601   DISK              
   .Vacek Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV9602   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         4.3km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C     42.35  +      0.00
  2.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305       45.07  +      2.32
  3.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     45.41  +      3.06
  4.Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B     46.20  +      3.45
  5.Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 C     52.48  +     10.13
  6.Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403 B     54.52  +     12.17
  7.Novák Karel              TJ Slovan Karlovy Va SKV9401       55.19  +     12.44
  8.Rubeš Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9300       61.09  +     18.34
  9.Šika Ondřej              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9301       71.48  +     29.13
 MS Čejka Daniel             KOB Baník Sokolov    BSO9103 CMS   77.08  +     34.33
 
Konečné výsledky kategorie: H16         9.5km  300m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Švirák Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO9102 B     71.45  +      0.00
  2.Kovář Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO9101 A     77.09  +      5.24
  3.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B     91.02  +     19.17
  4.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B     92.53  +     21.08
  5.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B     98.52  +     27.07
  6.Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 C    126.38  +     54.53
  7.Bína Roman               MLOK Mariánské Lázně MLA9209 C    129.10  +     57.25
  8.Míka Tomáš               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9100      136.20  +     64.35
  9.Tengler Petr             MLOK Mariánské Lázně MLA9101 B    137.50  +     66.05
 10.Wimmer Jan               KČT Aš               MAS9200 C    148.50  +     77.05
 11.Haberzettl Pavel         TJ Slovan Karlovy Va SKV          163.52  +     92.07
 
Konečné výsledky kategorie: H18        13.7km  450m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Papež              TJ Skalka Cheb       SCH9004      204.28  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21        17.7km  700m 16k  Ranking:0.7860 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Procházka Jan            SK Praga Praha       PGP8407 E    108.42  +      0.00  R: 8597b
  2.Seidl Miroslav           VŠTJ Ekonom Praha    EKP7402 R    117.46  +      9.04  R: 8003b
  3.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 A    133.22  +     24.40  R: 6980b
  4.Kamaryt Tomáš            MLOK Mariánské Lázně MLA8807 B    139.04  +     30.22  R: 6607b
  5.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    140.35  +     31.53  R: 6508b
  6.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    145.40  +     36.58  R: 6174b
  7.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C    147.12  +     38.30  R: 6074b
  8.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500      152.22  +     43.40  R: 5735b
  9.Urban Miroslav           TJ Lokomotiva Žatec  ZAT6900 C    162.11  +     53.29  R: 5092b
 10.Brabec Zdeněk            TJ Lokomotiva Žatec  ZAT5603 C    180.25  +     71.43  R: 3897b
 11.Mechl Miroslav           Mechlovi             NER6302      185.18  +     76.36  R: 3577b
 12.Brom Hynek               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7503      188.37  +     79.55  R: 3360b
 
Konečné výsledky kategorie: H35        13.7km  450m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800      111.21  +      0.00
  2.Kubín Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV6001      116.30  +      5.09
  3.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601 C    129.08  +     17.47
  4.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401      135.05  +     23.44
  5.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C    167.57  +     56.36
  6.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404 C    171.29  +     60.08
  7.Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C    180.29  +     69.08
   .Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C DISK              
   .Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45        10.7km  350m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C     97.52  +      0.00
  2.Jiří Blažek              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009      117.09  +     19.17
 MS Řehák Miroslav           Originální Vivalín t KAD7101 CMS  107.05  +      9.13
 
Konečné výsledky kategorie: H55         9.5km  300m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janda Josef              Originální Vivalín t KAD4701 C     90.13  +      0.00
  2.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     94.48  +      4.35
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     95.40  +      5.27
  4.Otta Pavel               KOS Jesenice         JES4601 C     96.50  +      6.37
  5.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4711 C    100.20  +     10.07
  6.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C    102.00  +     11.47
  7.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C    102.04  +     11.51
  8.Jan Nykl                 Klub vodáků Karlovy  LKV5101 C    116.27  +     26.14
  9.Janeček Eduard           OK Lokomotiva Plzeň  LPM5100      136.16  +     46.03
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.3km   80m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201       58.16  +      0.00
  2.Koubek Jiří              KOB Baník Sokolov    BSO3500       74.46  +     16.30
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.3km   50m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Urban Filip              TJ Lokomotiva Žatec  ZAT9800       24.36  +      0.00
  2.Urban Tomáš              TJ Lokomotiva Žatec  ZAT9900       24.53  +      0.17
  3.Rosenbaum Ondřej         KOS Jesenice         JES0001       29.17  +      4.41
  4.Čech Richard             KOS Jesenice         JES     C     40.20  +     15.44
  5.Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM           40.51  +     16.15
  6.Řeháková Barborka        Originální Vivalín t KAD           42.19  +     17.43
  7.Hašek Jan                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0001       43.27  +     18.51
  8.Jirkovská Michaela       KOS Jesenice         JES0151 C     50.09  +     25.33
  9.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200       79.47  +     55.11