Konečné výsledky kategorie                                                31.3.2007 18:40:12
                                         OP sprint
===ČSOB-BSO========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.9km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------
   .Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752   DISK              
   .Maňasová Michaela        TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanáková Magda           Kometa Kralovice     KRL9651       20.37  +      0.00
  2.Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C     21.31  +      0.54
  3.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651       26.02  +      5.25
  4.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650       31.43  +     11.06
  5.Machová Veronika         KOS Jesenice         JES9551 C     33.29  +     12.52
  6.Velíková Petra           TJ Slovan Karlovy Va SKV9652       39.09  +     18.32
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.3km    0m 11k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       19.14  +      0.00
  2.Smržová Pavlína          KOS Jesenice         JES9351 C     22.15  +      3.01
  3.Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353       23.51  +      4.37
  4.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452       25.14  +      6.00
  5.Doležalová Anna          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9450 B     25.16  +      6.02
  6.Tišerová Karolína        Kometa Kralovice     KRL9354       26.03  +      6.49
  7.Velíková Markéta         TJ Slovan Karlovy Va SKV9351       26.59  +      7.45
  8.Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451       31.04  +     11.50
  9.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     33.48  +     14.34
 MS Šiková Renata            OK Lokomotiva Plzeň  LPM      MS   31.18  +     12.04
 
Konečné výsledky kategorie: D16         2.8km    0m 13k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Veselá Anna              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9250 A     19.41  +      0.00
  2.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250       22.06  +      2.25
  3.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA9251 B     23.02  +      3.21
  4.Píchová Barbora          SKOB Ostrov          ONO9151       29.11  +      9.30
 
Konečné výsledky kategorie: D18         3.0km    0m 14k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sedláčková Anna          Kometa Kralovice     KRL9051       20.00  +      0.00
  2.Neradová Eva             KOB Chemopetrol Litv LIT8951 B     26.17  +      6.17
 
Konečné výsledky kategorie: D21         3.3km    0m 14k  Ranking:0.7058 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Neradová Alena           KOB Chemopetrol Litv LIT8551 R     21.39  +      0.00  R: 7123b
  2.Kuncová Eliška           MLOK Mariánské Lázně MLA8951 A     21.41  +      0.02  R: 7112b
  3.Fialová Pavla            TJ Kašperské Hory    KSH7753 R     22.13  +      0.34  R: 6940b
  4.Sedláčková Oldřiška      Kometa Kralovice     KRL8751       24.16  +      2.37  R: 6277b
  5.Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351       26.47  +      5.08  R: 5464b
  6.Bakovská Jitka           KOB Chemopetrol Litv LIT8352 C     27.25  +      5.46  R: 5260b
  7.Bischofová Petra         MLOK Mariánské Lázně MLA7552 C     27.42  +      6.03  R: 5168b
  8.Kotásková Jana           KOS Jesenice         JES7451 C     32.54  +     11.15  R: 3489b
  9.Škrochová Veronika       MLOK Mariánské Lázně MLA8251 C     33.41  +     12.02  R: 3236b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         3.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jandová Lenka            Originální Vivalín t KAD7250 C     24.30  +      0.00
  2.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C     25.13  +      0.43
  3.Jindra Papežová          TJ Skalka Cheb       SCH6551       25.15  +      0.45
  4.Kuncová Daniela          MLOK Mariánské Lázně MLA6851 C     26.37  +      2.07
  5.Tenglerová Helena        MLOK Mariánské Lázně MLA6551 C     27.23  +      2.53
  6.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     27.46  +      3.16
  7.Chvalová Jana            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850       28.07  +      3.37
  8.Šplinarová Jana          TJ Slovan Karlovy Va SKV6451       28.30  +      4.00
  9.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751       28.53  +      4.23
 10.Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     30.18  +      5.48
 11.Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6651       30.40  +      6.10
 12.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C     30.52  +      6.22
 13.Kriegelsteinová Jelena   SKOB Ostrov          ONO3015       31.31  +      7.01
 
Konečné výsledky kategorie: D45         2.8km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951       24.24  +      0.00
  2.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950       28.01  +      3.37
  3.Janečková Eva            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150       29.02  +      4.38
   .Bischofová Alena         MLOK Mariánské Lázně MLA5251 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.6km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     32.47  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.9km    0m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovář Kamil              KOB Baník Sokolov    BSO9700 C     28.02  +      0.00
  2.Macura Vít               MLOK Mariánské Lázně MLA9800 C     28.18  +      0.16
  3.Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600       42.33  +     14.31
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.3km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B     20.41  +      0.00
  2.Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C     22.10  +      1.29
  3.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 C     24.47  +      4.06
  4.Řehořek Tomáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV9601       34.26  +     13.45
  5.Vacek Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV9602 C     34.57  +     14.16
  6.Štros Jan                TJ Slovan Karlovy Va SKV9501       49.53  +     29.12
   .Wimmer Ondřej            KČT Aš               MAS9601 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.6km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šlajs Daniel             Kometa Kralovice     KRL9403       18.22  +      0.00
  2.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     19.17  +      0.55
  3.Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B     19.25  +      1.03
  4.Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C     20.02  +      1.40
  5.Vojtěch Papež            TJ Skalka Cheb       SCH9301       25.32  +      7.10
  6.Kolovský Martin          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9403 B     25.57  +      7.35
  7.Šika Ondřej              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9301       27.57  +      9.35
  8.Rubeš Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9300       31.54  +     13.32
  9.Hnyk Michal              TJ Slovan Karlovy Va SKV           33.17  +     14.55
 10.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305       33.57  +     15.35
   .Novák Karel              TJ Slovan Karlovy Va SKV9401   DISK              
   .Hnyk Daniel              TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK              
   .Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         3.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B     21.28  +      0.00
  2.Tengler Petr             MLOK Mariánské Lázně MLA9101 B     21.42  +      0.14
  3.Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200       22.54  +      1.26
  4.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 B     23.12  +      1.44
  5.Míka Tomáš               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9100       23.49  +      2.21
  6.Vonášek Adam             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9101       26.13  +      4.45
  7.Haberzettl Pavel         TJ Slovan Karlovy Va SKV           29.33  +      8.05
  8.Wimmer Jan               KČT Aš               MAS9200 C     29.47  +      8.19
  9.Bína Roman               MLOK Mariánské Lázně MLA9209 C     32.26  +     10.58
 10.Čejka Daniel             KOB Baník Sokolov    BSO9103 C     40.33  +     19.05
   .Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B DISK              
   .Luděk Bubanec            TJ Skalka Cheb       SCH9202   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         3.5km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jakub Papež              TJ Skalka Cheb       SCH9004       25.44  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21         4.0km    0m 17k  Ranking:0.7057 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA8801 A     22.32  +      0.00  R: 7174b
  2.Sokol Jan                AK Sokolov           AKS           22.58  +      0.26  R: 7040b
  3.Pleticha Richard         KOS Jesenice         JES7502 C     23.14  +      0.42  R: 6958b
  4.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500       24.25  +      1.53  R: 6594b
  5.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     24.53  +      2.21  R: 6450b
  6.Kamaryt Tomáš            MLOK Mariánské Lázně MLA8807 B     25.31  +      2.59  R: 6255b
  7.Hudek Martin             KOS Jesenice         JES8001 C     25.54  +      3.22  R: 6137b
  8.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     26.16  +      3.44  R: 6024b
  9.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200       26.43  +      4.11  R: 5885b
 10.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800       27.17  +      4.45  R: 5711b
 11.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     27.26  +      4.54  R: 5664b
 12.Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C     27.40  +      5.08  R: 5593b
 13.Melichar Jan             KOS Jesenice         JES7501 C     28.26  +      5.54  R: 5356b
 14.Brom Hynek               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7503       30.37  +      8.05  R: 4684b
 15.Gabriel Vojtěch          SKOB Ostrov          ONO8702       31.34  +      9.02  R: 4391b
 16.Škroch Michal            MLOK Mariánské Lázně MLA7705 C     32.26  +      9.54  R: 4124b
 17.Pavlík Bronislav         KOB Chemopetrol Litv LIT8201 C     34.04  +     11.32  R: 3621b
 18.Brabec Zdeněk            TJ Lokomotiva Žatec  ZAT5603 C     34.36  +     12.04  R: 3457b
 19.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     41.59  +     19.27  R: 1182b
 20.Waldhauser Miloš         KOS Jesenice         JES7901 C     42.18  +     19.46  R: 1085b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         3.5km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubín Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV6001       20.03  +      0.00
  2.Käss Pavel               KOB Baník Sokolov    BSO7000 C     20.06  +      0.03
  3.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601 C     20.40  +      0.37
  4.Řehořek Jaroš            TJ Slovan Karlovy Va SKV6301       21.10  +      1.07
  5.Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     21.57  +      1.54
  6.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401       22.37  +      2.34
  7.Hanák Martin             Kometa Kralovice     KRL6701       25.44  +      5.41
  8.Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C     26.38  +      6.35
  9.Janovič Ondřej           TJ Slovan Karlovy Va SKV5901 C     27.17  +      7.14
 10.Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C     27.30  +      7.27
 
Konečné výsledky kategorie: H45         3.3km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C     20.05  +      0.00
  2.Jiří Blažek              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009       26.37  +      6.32
  3.Vonášek Jiří             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5401       28.56  +      8.51
  4.Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     32.40  +     12.35
 MS Jan Blažek               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM      MS   36.49  +     16.44
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.0km    0m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4711       21.21  +      0.00
  2.Janda Josef              Originální Vivalín t KAD4701 C     21.38  +      0.17
  3.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     22.42  +      1.21
  4.Jan Nykl                 Klub vodáků Karlovy  LKV5101 C     22.49  +      1.28
  5.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     23.29  +      2.08
  6.Fiala Miloš              TJ Kašperské Hory    KSH4801 C     23.47  +      2.26
  7.Valeška Rudolf           TJ Loko Chomutov     LCV4700 C     25.16  +      3.55
  8.Janeček Eduard           OK Lokomotiva Plzeň  LPM5100       26.51  +      5.30
  9.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201       29.03  +      7.42
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.6km    0m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C     23.40  +      0.00
  2.Koubek Jiří              KOB Baník Sokolov    BSO3500       27.47  +      4.07
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.2km    0m 11k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Rosenbaum Ondřej         KOS Jesenice         JES0001       27.51  +      0.00
  2.Kábrtovi Pepík + Toník   KOB Baník Sokolov    BSO           49.08  +     21.17
  3.Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0400       53.27  +     25.36
  4.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200       74.27  +     46.36