Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                    27.5.2007 14:13:03
                                                                                                                                         Sokolovský krvák
===ČSOB-BSO===============================================================================================================================================================================================================================================================Orienteering Organiser===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.4km    0m 6k
-----------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-100   
  1 Polcarová Simona               51.47  3.34/1*  17.13/1*  34.57/1*  40.07/1*  44.27/1*  51.08/1*  51.47/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.34/1*  13.39/1*  17.44/1*   5.10/1*   4.20/1*   6.41/1*   0.39/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.6km    0m 7k
-----------------------------------
                                          1-101     2-102     3-106     4-103     5-104     6-105     7-100   
  1 Sklenářová Magda               29.35  2.57/1*   8.01/1*  11.21/1*  15.16/1*  18.34/1*  21.44/1*  28.51/1*  29.35/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.57/1*   5.04/1*   3.20/1*   3.55/1*   3.18/3    3.10/1*   7.07/1*   0.44/2  
  2 Kubínová Veronika              56.25  3.38/2   12.02/2   34.39/2   38.57/2   42.11/2   45.55/2   55.41/2   56.25/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.38/2    8.24/2   22.37/3    4.18/2    3.14/2    3.44/3    9.46/3    0.44/2  
  3 Žandová Marcela                66.26 13.35/3   22.00/3   44.36/3   49.03/3   52.16/3   55.58/3   65.43/3   66.26/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary               13.35/3    8.25/3   22.36/2    4.27/3    3.13/1*   3.42/2    9.45/2    0.43/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.6km    0m 7k
-----------------------------------
                                          1-107     2-108     3-106     4-109     5-104     6-110     7-100   
  1 Nováková Barbora               29.38  3.39/1*   7.47/1*  11.44/1*  16.47/2   21.37/1*  26.30/2   28.56/1*  29.38/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.39/1*   4.08/2    3.57/1*   5.03/5    4.50/2    4.53/3    2.26/1*   0.42/4  
  2 Březinová Ivana                29.43  4.49/3    9.12/3   15.07/2   16.22/1*  21.40/2   25.47/1*  29.00/2   29.43/2  
    Kometa Kralovice                      4.49/3    4.23/3    5.55/2    1.15/1*   5.18/3    4.07/1*   3.13/2    0.43/5  
  3 Kubínová Romana                34.52  6.43/5   10.37/4   19.50/4   21.55/4   26.32/3   30.46/3   34.11/3   34.52/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.43/5    3.54/1*   9.13/5    2.05/2    4.37/1*   4.14/2    3.25/3    0.41/2  
  4 Kübelová Monika                38.20  4.04/2    8.50/2   16.13/3   18.35/3   27.46/4   33.41/4   37.43/4   38.20/4  
    Kometa Kralovice                      4.04/2    4.46/4    7.23/4    2.22/3    9.11/5    5.55/4    4.02/4    0.37/1* 
  5 Chvalová Věra                  43.29  5.44/4   13.52/5   21.08/5   23.43/5   32.50/5   38.46/5   42.48/5   43.29/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.44/4    8.08/5    7.16/3    2.35/4    9.07/4    5.56/5    4.02/4    0.41/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.8km    0m 10k
-----------------------------------
                                          1-110     2-111     3-106     4-129     5-130     6-103     7-126     8-102     9-105    10-100   
  1 Sklenářová Jana                59.37  2.15/1*  14.05/2   27.43/1*  31.01/1*  34.02/1*  38.16/1*  40.09/1*  48.01/1*  53.25/1*  58.49/1*  59.37/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.15/1*  11.50/2   13.38/1*   3.18/1*   3.01/2    4.14/1*   1.53/3    7.52/2    5.24/1*   5.24/3    0.48/2  
  2 Korcová Radka                  65.03  3.25/2   14.01/1*  29.28/2   36.02/2   38.55/2   45.51/2   46.47/2   53.57/2   59.51/2   64.21/2   65.03/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.25/2   10.36/1*  15.27/2    6.34/3    2.53/1*   6.56/3    0.56/1*   7.10/1*   5.54/2    4.30/1*   0.42/1* 
    Šeboř Jiří                MSDISK      2.50/         /    58.53/    62.20/    68.44/    74.03/    78.32/         /         /         /   122.45/   
    TJ Sparta Doly Kladno                 2.50/         /         /     3.27/     6.24/     5.19/     4.29/         /         /         /         /   
  4 Váchová Ilona             MS   83.32  4.03/3   16.30/3   39.57/3   43.50/3   48.38/3   53.30/3   54.43/3   64.36/3   77.28/3   82.39/3   83.32/3  
    SKOB Ostrov                           4.03/3   12.27/3   23.27/3    3.53/2    4.48/3    4.52/2    1.13/2    9.53/3   12.52/3    5.11/2    0.53/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         6.9km    0m 12k
-----------------------------------
                                          1-107     2-127     3-113     4-114     5-115     6-105     7-116     8-117     9-118    10-128    11-124    12-100   
  1 Brumková Tereza                73.39  3.04/1*   5.10/1*  23.55/2   27.18/1*  40.29/1*  46.02/1*  50.13/1*  54.32/1*  57.31/1*  62.41/1*  69.56/1*  72.57/1*  73.39/1* 
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.04/1*   2.06/1*  18.45/3    3.23/1*  13.11/1*   5.33/1*   4.11/2    4.19/1*   2.59/1*   5.10/3    7.15/1*   3.01/2    0.42/2  
  2 Bischofová Petra               81.29  4.28/3    7.15/3   24.12/3   27.57/3   45.14/3   51.40/2   55.30/2   60.26/2   64.03/2   68.23/2   77.52/2   80.51/2   81.29/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.28/3    2.47/4   16.57/2    3.45/2   17.17/2    6.26/2    3.50/1*   4.56/3    3.37/3    4.20/1*   9.29/4    2.59/1*   0.38/1* 
  3 Šilhavá Petra                  84.15  3.33/2    6.05/2   22.58/1*  27.23/2   45.04/2   52.30/3   57.11/3   62.56/3   66.23/3   71.41/3   79.43/3   83.26/3   84.15/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.33/2    2.32/3   16.53/1*   4.25/3   17.41/3    7.26/3    4.41/3    5.45/4    3.27/2    5.18/4    8.02/2    3.43/3    0.49/4  
  4 Bohuslavová Jana              102.24  7.56/4   10.24/4   30.18/4   36.02/4   61.04/4   70.19/4   76.04/4   80.51/4   84.32/4   89.40/4   97.46/4  101.40/4  102.24/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.56/4    2.28/2   19.54/4    5.44/4   25.02/4    9.15/4    5.45/4    4.47/2    3.41/4    5.08/2    8.06/3    3.54/4    0.44/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.7km    0m 13k
-----------------------------------
                                          1-125     2-127     3-111     4-108     5-126     6-130     7-129     8-116     9-117    10-118    11-128    12-124    13-100   
  1 Kamarytová Martina             81.34  3.29/6    8.45/6   11.41/1*  19.37/1*  25.13/1*  29.57/1*  36.22/1*  54.29/1*  61.24/2   65.15/1*  69.45/1*  77.29/1*  80.50/1*  81.34/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.29/6    5.16/6    2.56/1*   7.56/1*   5.36/1*   4.44/2    6.25/7   18.07/4    6.55/6    3.51/3    4.30/1*   7.44/2    3.21/2    0.44/1* 
  2 Jandová Lenka                  86.08  3.04/2    9.01/7   12.44/5   21.02/3   27.52/2   33.07/2   38.24/2   54.32/2   60.26/1*  65.17/2   71.42/2   80.50/2   85.18/2   86.08/2  
    Originální Vivalín team Kadaň         3.04/2    5.57/7    3.43/2    8.18/2    6.50/2    5.15/3    5.17/4   16.08/1*   5.54/2    4.51/8    6.25/4    9.08/5    4.28/6    0.50/5  
  3 Mágrová Ivana                  88.32  3.07/3    7.44/4   12.05/2   20.43/2   31.41/4   36.05/3   40.36/3   61.40/3   67.46/4   72.04/4   76.55/4   84.34/4   87.45/3   88.32/3  
    TJ Loko Chomutov                      3.07/3    4.37/4    4.21/4    8.38/4   10.58/8    4.24/1*   4.31/1*  21.04/8    6.06/4    4.18/6    4.51/2    7.39/1*   3.11/1*   0.47/3  
  4 Brumková Vladimíra             88.46  3.23/5    7.19/2   17.21/7   25.53/6   33.49/6   39.40/6   45.09/5   61.40/3   66.57/3   70.48/3   76.02/3   83.51/3   87.53/4   88.46/4  
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.23/5    3.56/3   10.02/8    8.32/3    7.56/4    5.51/6    5.29/5   16.31/2    5.17/1*   3.51/3    5.14/3    7.49/3    4.02/4    0.53/6  
  5 Chvalová Jana                  94.26  3.20/4    6.41/1*  12.06/3   21.10/4   33.14/5   39.39/5   45.44/6   64.10/6   70.13/5   73.58/5   80.54/5   90.07/5   93.42/5   94.26/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.20/4    3.21/1*   5.25/5    9.04/5   12.04/9    6.25/7    6.05/6   18.26/6    6.03/3    3.45/2    6.56/7    9.13/6    3.35/3    0.44/1* 
  6 Danihelová Jana                95.45  2.45/1*   7.38/3   18.59/9   28.59/8   36.53/7   42.41/7   47.57/7   64.36/7   70.53/7   74.32/6   81.50/7   90.16/6   94.58/6   95.45/6  
    TJ Jiskra Nejdek                      2.45/1*   4.53/5   11.21/9   10.00/6    7.54/3    5.48/5    5.16/3   16.39/3    6.17/5    3.39/1*   7.18/9    8.26/4    4.42/7    0.47/3  
  7 Kubínová Jana                  99.09  4.46/9    8.21/5   12.12/4   23.02/5   31.17/3   36.47/4   41.50/4   62.08/5   70.30/6   74.43/7   81.36/6   93.54/7   98.04/7   99.09/7  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.46/9    3.35/2    3.51/3   10.50/7    8.15/5    5.30/4    5.03/2   20.18/7    8.22/8    4.13/5    6.53/5   12.18/8    4.10/5    1.05/8  
  8 Zierhutová Michaela           110.54  3.44/7   11.49/9   18.39/8   31.01/9   40.05/9   47.42/9   55.00/9   73.18/8   81.04/8   85.54/8   93.06/8  104.46/8  109.54/8  110.54/8  
    TJ Loko Chomutov                      3.44/7    8.05/9    6.50/7   12.22/9    9.04/6    7.37/9    7.18/8   18.18/5    7.46/7    4.50/7    7.12/8   11.40/7    5.08/8    1.00/7  
  9 Kriegelsteinová Jelena        119.10  4.02/8   10.07/8   16.04/6   27.06/7   37.31/8   44.52/8   52.16/8   75.57/9   86.21/9   92.08/9   99.02/9  112.43/9  118.03/9  119.10/9  
    SKOB Ostrov                           4.02/8    6.05/8    5.57/6   11.02/8   10.25/7    7.21/8    7.24/9   23.41/9   10.24/9    5.47/9    6.54/6   13.41/9    5.20/9    1.07/9  
    Jandová Hana               DISK       4.33/    10.37/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    41.21/   
    TJ Loko Chomutov                      4.33/     6.04/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.8km    0m 10k
-----------------------------------
                                          1-110     2-111     3-106     4-129     5-130     6-103     7-126     8-102     9-105    10-100   
  1 Gabrielová Šárka               73.49  2.53/1*  19.56/2   36.38/1*  41.39/2   45.02/2   49.59/1*  51.14/1*  58.58/1*  66.28/1*  72.58/2   73.49/1* 
    SKOB Ostrov                           2.53/1*  17.03/3   16.42/1*   5.01/3    3.23/1*   4.57/1*   1.15/2    7.44/3    7.30/2    6.30/2    0.51/1* 
  1 Janečková Eva                  73.49  3.21/2   15.36/1*  37.09/2   41.10/1*  44.39/1*  52.13/2   53.08/2   60.11/2   66.32/2   72.47/1*  73.49/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.21/2   12.15/1*  21.33/3    4.01/1*   3.29/2    7.34/2    0.55/1*   7.03/2    6.21/1*   6.15/1*   1.02/2  
  3 Dlouhá Lenka                   91.50  6.00/3   21.42/3   39.57/3   44.21/3   47.52/3   55.45/3   57.36/3   64.25/3   72.21/3   90.31/3   91.50/3  
    KČT Aš                                6.00/3   15.42/2   18.15/2    4.24/2    3.31/3    7.53/3    1.51/3    6.49/1*   7.56/3   18.10/3    1.19/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.7km    0m 8k
-----------------------------------
                                          1-125     2-107     3-108     4-106     5-126     6-104     7-110     8-100   
  1 Zenkerová Miluše               38.25  3.35/3    6.10/1*  10.36/1*  17.00/2   22.45/1*  27.07/1*  34.11/1*  37.34/1*  38.25/1* 
    TJ Loko Chomutov                      3.35/3    2.35/1*   4.26/1*   6.24/3    5.45/2    4.22/3    7.04/1*   3.23/1*   0.51/1* 
  2 Bohuslavová Věra               41.08  3.31/2    6.35/2   12.02/2   16.57/1*  23.48/2   28.03/2   36.23/2   40.16/2   41.08/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.31/2    3.04/2    5.27/3    4.55/1*   6.51/3    4.15/1*   8.20/4    3.53/3    0.52/2  
  3 Bischofová Alena               41.59  3.20/1*   8.51/3   13.23/3   20.11/3   25.42/3   29.59/3   37.20/3   40.59/3   41.59/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.20/1*   5.31/3    4.32/2    6.48/4    5.31/1*   4.17/2    7.21/2    3.39/2    1.00/3  
  4 Brabcová Jindra                53.23  5.06/4   11.36/4   18.28/4   24.24/4   32.08/4   37.37/4   45.26/4   51.54/4   53.23/4  
    TJ Loko Chomutov                      5.06/4    6.30/4    6.52/4    5.56/2    7.44/4    5.29/4    7.49/3    6.28/4    1.29/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.4km    0m 6k
-----------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-100   
  1 Kovář Kamil                    34.26  4.15/1*  10.12/1*  17.26/1*  24.27/1*  27.57/1*  33.26/1*  34.26/1* 
    KOB Baník Sokolov                     4.15/1*   5.57/1*   7.14/3    7.01/3    3.30/1*   5.29/1*   1.00/2  
  2 Zieba Jakub                    36.37  5.36/3   14.15/3   20.37/3   25.07/3   29.46/3   35.36/2   36.37/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.36/3    8.39/2    6.22/2    4.30/1*   4.39/3    5.50/2    1.01/3  
  3 Šoupa Václav              MS   37.20  5.02/2   14.03/2   19.55/2   25.03/2   29.24/2   36.22/3   37.20/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.02/2    9.01/3    5.52/1*   5.08/2    4.21/2    6.58/3    0.58/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.6km    0m 7k
-----------------------------------
                                          1-107     2-108     3-106     4-109     5-104     6-110     7-100   
  1 Vaško Jindřich                 43.53  3.50/2    8.02/1*  20.42/2   26.24/2   32.55/1*  39.51/1*  43.08/1*  43.53/1* 
    KOB Baník Sokolov                     3.50/2    4.12/2   12.40/2    5.42/4    6.31/1*   6.56/1*   3.17/1*   0.45/4  
  2 Mašek Ondřej                   55.13  3.39/1*   8.35/2   20.04/1*  24.13/1*  40.49/2   49.44/2   54.31/2   55.13/2  
    KOB Baník Sokolov                     3.39/1*   4.56/3   11.29/1*   4.09/1*  16.36/3    8.55/3    4.47/4    0.42/3  
  3 Wimmer Ondřej                  59.54  7.01/3   11.04/3   25.02/3   29.16/3   45.54/3   54.49/3   59.13/3   59.54/3  
    KČT Aš                                7.01/3    4.03/1*  13.58/3    4.14/2   16.38/4    8.55/3    4.24/2    0.41/2  
  4 Frank Jiří                     64.47 10.13/4   15.36/4   30.53/4   36.31/4   50.33/4   59.25/4   64.09/4   64.47/4  
    KČT Aš                               10.13/4    5.23/4   15.17/4    5.38/3   14.02/2    8.52/2    4.44/3    0.38/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         2.7km    0m 8k
-----------------------------------
                                          1-125     2-107     3-108     4-106     5-126     6-104     7-110     8-100   
  1 Pova Ondřej                    26.56  2.17/1*   3.50/1*   7.07/1*  11.12/1*  15.24/1*  18.47/1*  23.01/1*  26.14/1*  26.56/1* 
    Kometa Kralovice                      2.17/1*   1.33/1*   3.17/4    4.05/5    4.12/5    3.23/4    4.14/5    3.13/6    0.42/5  
  2 Vištejn Jiří                   27.14  2.53/4    5.58/5    9.10/4   12.54/4   17.21/4   19.43/2   23.28/2   26.36/2   27.14/2  
    Kometa Kralovice                      2.53/4    3.05/6    3.12/3    3.44/2    4.27/6    2.22/1*   3.45/2    3.08/4    0.38/3  
  3 Bursa Jakub                    28.11  5.43/7    7.59/6   10.46/6   14.30/5   18.17/5   20.54/4   24.48/4   27.39/3   28.11/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.43/7    2.16/2    2.47/1*   3.44/2    3.47/2    2.37/2    3.54/3    2.51/1*   0.32/1* 
  4 Šulc Marek                     28.33  2.22/2    5.05/3    7.56/2   12.15/2   16.11/3   20.35/3   24.46/3   27.49/4   28.33/4  
    KČT Aš                                2.22/2    2.43/5    2.51/2    4.19/6    3.56/3    4.24/5    4.11/4    3.03/3    0.44/6  
  5 Macura Jan                     30.48  2.28/3    4.49/2    8.54/3   12.28/3   16.10/2   20.58/5   26.58/5   30.10/5   30.48/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.28/3    2.21/3    4.05/5    3.34/1*   3.42/1*   4.48/9    6.00/7    3.12/5    0.38/3  
  6 Lhoták Luboš                   34.15  3.26/5    5.49/4   10.18/5   16.04/6   20.32/6   23.51/6   29.37/6   33.31/6   34.15/6  
    KČT Aš                                3.26/5    2.23/4    4.29/6    5.46/7    4.28/7    3.19/3    5.46/6    3.54/7    0.44/6  
  7 Hnyk Daniel                    37.09  6.47/8   11.35/8   17.25/8   21.19/7   25.15/7   30.00/7   33.41/7   36.37/7   37.09/7  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.47/8    4.48/8    5.50/7    3.54/4    3.56/3    4.45/8    3.41/1*   2.56/2    0.32/1* 
  8 Zieba Jaroslav            MS   47.59  4.13/6    8.56/7   15.05/7   22.20/8   29.31/8   34.12/8   41.23/8   46.47/8   47.59/8  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.13/6    4.43/7    6.09/8    7.15/8    7.11/9    4.41/7    7.11/9    5.24/9    1.12/9  
  9 Hnyková Hana              MS   64.49 12.01/9   25.08/9   32.57/9   40.30/9   47.34/9   52.01/9   59.11/9   63.39/9   64.49/9  
    TJ Slovan Karlovy Vary               12.01/9   13.07/9    7.49/9    7.33/9    7.04/8    4.27/6    7.10/8    4.28/8    1.10/8  
    Hájek Lukáš                DISK       2.39/     9.04/    13.14/    20.37/    25.12/         /    35.11/    38.38/    39.20/   
    KOB Baník Sokolov                     2.39/     6.25/     4.10/     7.23/     4.35/         /         /     3.27/     0.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         5.7km    0m 13k
-----------------------------------
                                          1-125     2-127     3-111     4-108     5-126     6-130     7-129     8-116     9-117    10-118    11-128    12-124    13-100   
  1 Bína Martin                    50.35  2.02/1*   4.17/1*   6.28/1*  11.06/1*  16.27/1*  19.12/1*  22.25/1*  31.48/1*  35.54/1*  38.25/1*  41.43/1*  47.24/1*  50.03/1*  50.35/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.02/1*   2.15/1*   2.11/1*   4.38/1*   5.21/1*   2.45/1*   3.13/1*   9.23/1*   4.06/1*   2.31/1*   3.18/1*   5.41/1*   2.39/1*   0.32/2  
  2 Kamaryt Michal                 68.42  2.30/3    4.57/2    8.19/2   15.18/2   21.10/2   25.58/2   31.06/2   45.22/2   50.56/2   54.27/2   58.55/2   65.05/2   68.14/2   68.42/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.30/3    2.27/2    3.22/2    6.59/2    5.52/3    4.48/2    5.08/3   14.16/3    5.34/2    3.31/2    4.28/4    6.10/4    3.09/3    0.28/1* 
  3 Wimmer Jan                     74.52  4.41/4    8.03/4   13.56/4   21.28/4   27.15/3   32.07/3   37.15/3   51.21/3   56.59/3   60.37/3   65.04/3   71.09/3   74.19/3   74.52/3  
    KČT Aš                                4.41/4    3.22/3    5.53/4    7.32/3    5.47/2    4.52/3    5.08/3   14.06/2    5.38/3    3.38/4    4.27/3    6.05/3    3.10/4    0.33/3  
  4 Kriegelstein Michal            81.48  2.24/2    8.02/3   12.03/3   19.38/3   28.40/4   34.50/4   39.41/4   57.50/4   64.46/4   68.18/4   72.12/4   78.06/4   81.09/4   81.48/4  
    SKOB Ostrov                           2.24/2    5.38/4    4.01/3    7.35/4    9.02/4    6.10/4    4.51/2   18.09/4    6.56/4    3.32/3    3.54/2    5.54/2    3.03/2    0.39/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         8.1km    0m 15k
-----------------------------------
                                          1-127     2-112     3-113     4-114     5-115     6-104     7-108     8-106     9-126    10-116    11-117    12-118    13-128    14-124    15-100   
  1 Frank Jan                     105.30  4.42/1*  12.24/1*  20.38/1*  24.48/1*  47.32/1*  50.54/1*  58.09/1*  62.52/1*  66.53/1*  75.56/1*  82.27/1*  86.28/1*  92.14/1* 101.32/1* 104.50/1* 105.30/1* 
    KČT Aš                                4.42/1*   7.42/1*   8.14/1*   4.10/1*  22.44/1*   3.22/1*   7.15/1*   4.43/1*   4.01/1*   9.03/1*   6.31/1*   4.01/1*   5.46/1*   9.18/1*   3.18/1*   0.40/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21        10.3km    0m 16k
-----------------------------------
                                          1-111     2-112     3-113     4-114     5-115     6-105     7-116     8-117     9-118    10-119    11-120    12-121    13-122    14-123    15-124    16-100   
  1 Ritter Aleš                    74.41  5.14/1*   9.32/1*  14.59/1*  17.31/1*  27.24/1*  31.17/1*  34.03/1*  37.21/1*  39.46/1*  44.36/1*  49.29/1*  52.50/1*  59.31/1*  66.53/1*  71.58/1*  74.10/1*  74.41/1* 
    SKOB Ostrov                           5.14/1*   4.18/1*   5.27/1*   2.32/1*   9.53/1*   3.53/1*   2.46/1*   3.18/1*   2.25/1*   4.50/1*   4.53/1*   3.21/2    6.41/1*   7.22/1*   5.05/1*   2.12/2    0.31/3  
  2 Kamaryt Tomáš                  87.06  6.12/5   11.04/3   18.13/3   21.13/3   33.14/3   37.50/3   41.23/3   45.26/3   48.22/3   53.27/3   58.52/3   62.03/2   69.17/2   78.46/3   84.04/2   86.36/2   87.06/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.12/5    4.52/2    7.09/3    3.00/3   12.01/4    4.36/2    3.33/4    4.03/3    2.56/3    5.05/2    5.25/3    3.11/1*   7.14/2    9.29/3    5.18/2    2.32/3    0.30/2  
  3 Pilař Karel                    87.46  5.39/2   11.01/2   17.40/2   20.16/2   30.17/2   35.09/2   38.12/2   41.35/2   44.04/2   50.27/2   55.23/2   62.58/3   70.33/3   78.44/2   85.09/3   87.14/3   87.46/3  
    KČT Aš                                5.39/2    5.22/4    6.39/2    2.36/2   10.01/2    4.52/3    3.03/3    3.23/2    2.29/2    6.23/3    4.56/2    7.35/6    7.35/3    8.11/2    6.25/7    2.05/1*   0.32/4  
  4 Ševčík Petr                   101.16  6.06/3   15.02/6   22.30/5   25.39/5   37.16/5   42.10/5   45.46/5   50.05/5   53.10/5   60.27/5   66.57/4   71.39/4   79.30/4   92.42/4   98.05/4  100.41/4  101.16/4  
    SKOB Ostrov                           6.06/3    8.56/7    7.28/4    3.09/4   11.37/3    4.54/4    3.36/5    4.19/5    3.05/4    7.17/7    6.30/5    4.42/4    7.51/4   13.12/7    5.23/3    2.36/4    0.35/6  
  5 Brabec Zdeněk                 105.40  9.41/7   15.51/7   24.44/7   28.35/7   41.34/7   47.04/7   50.52/7   55.23/7   58.29/6   65.01/6   71.18/5   76.10/5   85.13/5   96.15/5  101.40/5  105.06/5  105.40/5  
    TJ Lokomotiva Žatec                   9.41/7    6.10/5    8.53/7    3.51/7   12.59/6    5.30/7    3.48/6    4.31/6    3.06/5    6.32/4    6.17/4    4.52/5    9.03/6   11.02/5    5.25/4    3.26/7    0.34/5  
  6 Bohuslav Václav               108.33  7.06/6   14.22/5   23.04/6   26.21/6   40.10/6   45.16/6   49.26/6   54.52/6   58.37/7   65.37/7   73.23/7   77.19/6   86.50/6   98.35/6  104.42/6  108.07/6  108.33/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.06/6    7.16/6    8.42/6    3.17/6   13.49/7    5.06/5    4.10/7    5.26/7    3.45/6    7.00/6    7.46/6    3.56/3    9.31/7   11.45/6    6.07/6    3.25/6    0.26/1* 
  7 Gabriel Vojtěch               109.24  6.06/3   11.22/4   19.53/4   23.04/4   35.11/4   40.23/4   43.20/4   47.23/4   51.13/4   58.01/4   71.55/6   80.27/7   88.58/7   99.40/7  105.44/7  108.47/7  109.24/7  
    SKOB Ostrov                           6.06/3    5.16/3    8.31/5    3.11/5   12.07/5    5.12/6    2.57/2    4.03/3    3.50/7    6.48/5   13.54/7    8.32/7    8.31/5   10.42/4    6.04/5    3.03/5    0.37/7  
    Kovář Jindřich             DISK       8.34/    16.38/    26.03/    28.52/    45.17/    49.35/    52.39/    56.51/    59.33/    68.39/    73.52/    83.39/    96.40/         /         /         /   126.05/   
    KČT Aš                                8.34/     8.04/     9.25/     2.49/    16.25/     4.18/     3.04/     4.12/     2.42/     9.06/     5.13/     9.47/    13.01/         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         8.1km    0m 15k
-----------------------------------
                                          1-127     2-112     3-113     4-114     5-115     6-104     7-108     8-106     9-126    10-116    11-117    12-118    13-128    14-124    15-100   
  1 Kubín Jiří                     79.53  4.46/2   13.46/3   20.36/2   23.31/2   36.52/2   40.14/2   45.45/2   48.59/1*  52.07/1*  61.02/1*  64.40/1*  67.28/1*  70.35/1*  76.17/1*  79.22/1*  79.53/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.46/2    9.00/3    6.50/1*   2.55/2   13.21/2    3.22/5    5.31/1*   3.14/1*   3.08/1*   8.55/3    3.38/1*   2.48/3    3.07/1*   5.42/1*   3.05/3    0.31/2  
  2 Sedláček Tomáš                 81.56  5.11/3   12.07/1*  20.16/1*  23.26/1*  34.53/1*  37.28/1*  43.17/1*  50.14/2   53.23/2   61.52/2   66.30/2   69.14/2   73.14/2   79.01/2   81.29/2   81.56/2  
    Kometa Kralovice                      5.11/3    6.56/1*   8.09/2    3.10/3   11.27/1*   2.35/1*   5.49/2    6.57/4    3.09/2    8.29/2    4.38/3    2.44/2    4.00/4    5.47/2    2.28/1*   0.27/1* 
  3 Vykouk Josef                   90.48  4.27/1*  13.43/2   22.47/3   25.26/3   44.51/4   48.05/4   54.33/4   58.29/3   64.12/4   71.44/3   75.30/3   77.51/3   81.09/3   87.34/3   90.15/3   90.48/3  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   4.27/1*   9.16/4    9.04/4    2.39/1*  19.25/6    3.14/3    6.28/4    3.56/2    5.43/5    7.32/1*   3.46/2    2.21/1*   3.18/2    6.25/3    2.41/2    0.33/3  
  4 Chotětický Václav              96.42  6.27/5   17.19/5   26.54/5   30.50/5   45.26/5   48.50/5   55.58/5   60.05/4   64.08/3   73.46/4   78.39/4   82.21/4   86.16/4   92.51/4   95.56/4   96.42/4  
    KČT Aš                                6.27/5   10.52/5    9.35/5    3.56/5   14.36/4    3.24/6    7.08/5    4.07/3    4.03/4    9.38/5    4.53/4    3.42/5    3.55/3    6.35/4    3.05/3    0.46/7  
  5 Chotětický Jan                116.42  6.17/4   14.15/4   24.28/4   28.18/4   42.21/3   45.37/3   51.53/3   65.29/5   68.49/5   82.59/5   96.43/5  101.12/5  105.51/5  112.36/5  116.04/5  116.42/5  
    KČT Aš                                6.17/4    7.58/2   10.13/6    3.50/4   14.03/3    3.16/4    6.16/3   13.36/7    3.20/3   14.10/7   13.44/7    4.29/7    4.39/6    6.45/5    3.28/5    0.38/4  
  6 Kozelka Jan                   130.38 11.39/7   24.20/6   36.10/6   42.09/6   68.05/7   70.57/7   79.59/7   88.26/6   94.27/6  103.35/6  109.00/6  112.28/6  117.01/6  126.05/6  129.55/6  130.38/6  
    TJ Loko Chomutov                     11.39/7   12.41/6   11.50/7    5.59/7   25.56/7    2.52/2    9.02/7    8.27/5    6.01/6    9.08/4    5.25/5    3.28/4    4.33/5    9.04/6    3.50/6    0.43/6  
  7 Kamaryt Miloš                 140.24  6.51/6   36.48/7   45.14/7   50.40/7   65.33/6   69.17/6   76.48/6   90.16/7   96.58/7  108.55/7  115.03/7  119.05/7  124.20/7  135.23/7  139.42/7  140.24/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.51/6   29.57/7    8.26/3    5.26/6   14.53/5    3.44/7    7.31/6   13.28/6    6.42/7   11.57/6    6.08/6    4.02/6    5.15/7   11.03/7    4.19/7    0.42/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.9km    0m 12k
-----------------------------------
                                          1-107     2-127     3-113     4-114     5-115     6-105     7-116     8-117     9-118    10-128    11-124    12-100   
  1 Hnyk Michal                    74.08  4.24/2    7.42/4   26.14/4   31.40/4   43.42/4   49.25/3   54.16/4   58.31/3   61.18/3   65.12/2   70.36/1*  73.29/1*  74.08/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.24/2    3.18/4   18.32/4    5.26/4   12.02/1*   5.43/1*   4.51/4    4.15/2    2.47/2    3.54/2    5.24/1*   2.53/2    0.39/3  
  2 Brumek Stanislav               78.52  5.05/4    7.24/3   23.01/2   27.02/2   39.25/1*  45.25/1*  49.18/1*  53.27/1*  56.12/1*  59.58/1*  75.36/4   78.18/2   78.52/2  
    TJ Sparta Doly Kladno                 5.05/4    2.19/1*  15.37/1*   4.01/2   12.23/2    6.00/2    3.53/1*   4.09/1*   2.45/1*   3.46/1*  15.38/5    2.42/1*   0.34/2  
  3 Blažek Jiří                    78.59  4.41/3    7.15/2   25.08/3   30.47/3   43.34/3   49.34/4   53.55/3   60.35/4   64.01/4   68.26/4   75.33/3   78.26/3   78.59/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.41/3    2.34/2   17.53/3    5.39/5   12.47/3    6.00/2    4.21/2    6.40/4    3.26/4    4.25/3    7.07/2    2.53/2    0.33/1* 
  4 Šorm Miroslav                  79.11  3.22/1*   6.23/1*  22.07/1*  25.52/1*  41.25/2   47.44/2   52.13/2   57.41/2   61.00/2   66.30/3   74.54/2   78.28/4   79.11/4  
    TJ Sparta Doly Kladno                 3.22/1*   3.01/3   15.44/2    3.45/1*  15.33/4    6.19/4    4.29/3    5.28/3    3.19/3    5.30/4    8.24/3    3.34/4    0.43/5  
  5 Macura Jaroslav               101.52  5.44/5   10.19/5   32.47/5   37.00/5   53.11/5   60.11/5   66.18/5   73.04/5   78.05/5   85.10/5   96.33/5  101.10/5  101.52/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.44/5    4.35/5   22.28/5    4.13/3   16.11/5    7.00/5    6.07/5    6.46/5    5.01/5    7.05/5   11.23/4    4.37/5    0.42/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.8km    0m 10k
-----------------------------------
                                          1-110     2-111     3-106     4-129     5-130     6-103     7-126     8-102     9-105    10-100   
  1 Janda Josef                    50.27  1.48/1*  11.17/1*  24.33/5   27.10/4   29.39/4   33.42/4   34.31/4   40.05/3   45.18/2   49.38/1*  50.27/1* 
    Originální Vivalín team Kadaň         1.48/1*   9.29/4   13.16/7    2.37/1*   2.29/1*   4.03/6    0.49/2    5.34/2    5.13/5    4.20/1*   0.49/6  
  2 Jirásek Jaroslav               50.42  2.09/2   11.32/3   22.12/1*  25.08/2   27.48/1*  31.31/1*  32.18/1*  38.19/1*  43.09/1*  50.04/2   50.42/2  
    TJ Skalka Cheb                        2.09/2    9.23/3   10.40/2    2.56/6    2.40/4    3.43/3    0.47/1*   6.01/3    4.50/3    6.55/8    0.38/2  
  3 Mágr Zdeněk                    50.58  2.14/3   11.18/2   22.18/2   25.04/1*  27.54/2   31.58/2   33.57/2   39.22/2   45.32/3   50.21/3   50.58/3  
    TJ Loko Chomutov                      2.14/3    9.04/1*  11.00/3    2.46/3    2.50/6    4.04/7    1.59/10   5.25/1*   6.10/8    4.49/3    0.37/1* 
  4 Bohuslav Václav                52.55  2.46/6   13.04/5   23.43/3   26.34/3   29.10/3   32.53/3   34.05/3   42.46/4   47.22/4   52.06/4   52.55/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.46/6   10.18/5   10.39/1*   2.51/4    2.36/2    3.43/3    1.12/8    8.41/6    4.36/1*   4.44/2    0.49/6  
  5 Valeška Rudolf                 56.24  3.21/9   12.39/4   24.25/4   27.34/5   30.50/5   34.29/5   35.29/5   44.59/5   50.00/5   55.37/5   56.24/5  
    TJ Loko Chomutov                      3.21/9    9.18/2   11.46/4    3.09/8    3.16/8    3.39/2    1.00/6    9.30/8    5.01/4    5.37/5    0.47/5  
  6 Fišák Jan                      58.54  2.24/4   13.59/6   25.59/6   29.02/6   32.08/6   35.36/6   37.08/6   48.12/6   52.51/6   58.08/6   58.54/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.24/4   11.35/6   12.00/6    3.03/7    3.06/7    3.28/1*   1.32/9   11.04/10   4.39/2    5.17/4    0.46/4  
  7 Duda František                 62.17  3.19/8   16.15/8   29.49/7   32.34/7   35.13/7   39.29/7   40.34/7   48.29/7   54.07/7   61.28/7   62.17/7  
    SKOB Kralupy n.Vlt.                   3.19/8   12.56/8   13.34/8    2.45/2    2.39/3    4.16/8    1.05/7    7.55/4    5.38/7    7.21/10   0.49/6  
  8 Sklenář Jan                    63.49  5.11/10  20.38/10  32.29/10  35.20/10  38.06/9   42.03/8   42.58/8   51.38/8   57.02/8   63.06/8   63.49/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.11/10  15.27/10  11.51/5    2.51/4    2.46/5    3.57/5    0.55/3    8.40/5    5.24/6    6.04/7    0.43/3  
  9 Janeček Eduard                 65.27  3.15/7   16.15/8   30.35/8   34.03/8   37.36/8   42.12/9   43.08/9   51.52/9   58.56/9   64.35/9   65.27/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.15/7   13.00/9   14.20/9    3.28/9    3.33/9    4.36/9    0.56/4    8.44/7    7.04/10   5.39/6    0.52/9  
 10 Lisý Jan                       69.44  2.30/5   15.05/7   31.20/9   35.14/9   39.02/10  44.08/10  45.06/10  54.52/10  61.35/10  68.35/10  69.44/10 
    SKOB Ostrov                           2.30/5   12.35/7   16.15/10   3.54/10   3.48/10   5.06/10   0.58/5    9.46/9    6.43/9    7.00/9    1.09/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.7km    0m 8k
-----------------------------------
                                          1-125     2-107     3-108     4-106     5-126     6-104     7-110     8-100   
  1 Koubek  Jiří                   43.42  3.35/2    7.01/1*  11.45/1*  22.59/2   28.49/2   32.57/2   38.51/1*  42.47/1*  43.42/1* 
    KOB Baník Sokolov                     3.35/2    3.26/1*   4.44/2   11.14/3    5.50/2    4.08/2    5.54/1*   3.56/1*   0.55/2  
  2 Frey Jaromír                   43.44  3.27/1*  12.47/2   17.21/2   22.18/1*  27.36/1*  30.52/1*  39.01/2   43.05/2   43.44/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      3.27/1*   9.20/3    4.34/1*   4.57/1*   5.18/1*   3.16/1*   8.09/2    4.04/2    0.39/1* 
  3 Petr Miroslav                  82.32  9.27/3   17.39/3   28.05/3   38.29/3   49.24/3   58.50/3   72.19/3   80.20/3   82.32/3  
    Trakce Praha                          9.27/3    8.12/2   10.26/3   10.24/2   10.55/3    9.26/3   13.29/3    8.01/3    2.12/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.6km    0m 7k
-----------------------------------
                                          1-101     2-102     3-106     4-103     5-104     6-105     7-100   
  1 Polcar Tomáš                   42.34  3.56/1*  12.17/1*  22.19/2   27.31/1*  32.24/1*  36.04/1*  41.42/1*  42.34/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.56/1*   8.21/1*  10.02/10   5.12/1*   4.53/1*   3.40/1*   5.38/1*   0.52/1* 
  2 Tomáš Ondra                    51.24  4.34/2   12.56/2   18.18/1*  28.10/2   35.20/2   42.07/2   50.10/2   51.24/2  
    TJ Sokol Čelechovice na Hané          4.34/2    8.22/2    5.22/1*   9.52/2    7.10/3    6.47/5    8.03/5    1.14/2  
  3 Kohoutek Olín                  52.37  4.55/3   15.09/3   22.26/3   32.51/3   38.42/3   43.35/3   51.17/3   52.37/3  
    KOB Baník Sokolov                     4.55/3   10.14/3    7.17/6   10.25/4    5.51/2    4.53/2    7.42/3    1.20/5  
  4 Motalíková Renata              57.10  7.11/8   17.29/4   24.23/4   35.48/5   43.46/6   49.32/4   55.54/4   57.10/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   7.11/8   10.18/4    6.54/3   11.25/8    7.58/6    5.46/3    6.22/2    1.16/4  
  5 Tonarová Eliška                58.44  7.17/9   18.15/8   24.41/5   36.19/8   43.30/4   49.42/5   57.30/5   58.44/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   7.17/9   10.58/5    6.26/2   11.38/9    7.11/4    6.12/4    7.48/4    1.14/2  
  6 Kábrt Pepík                    64.46  6.18/6   17.40/6   25.17/7   35.59/6   43.45/5   51.27/6   62.32/7   64.46/6  
    KOB Baník Sokolov                     6.18/6   11.22/6    7.37/7   10.42/5    7.46/5    7.42/8   11.05/8    2.14/8  
  7 Kábrt Toník                    64.52  5.55/4   17.36/5   25.20/8   35.26/4   44.08/7   51.39/7   62.27/6   64.52/7  
    KOB Baník Sokolov                     5.55/4   11.41/7    7.44/9   10.06/3    8.42/8    7.31/6   10.48/7    2.25/10 
  8 Bohuslav Pepík                 64.55  6.17/5   18.09/7   25.23/9   36.10/7   44.11/8   51.46/8   63.00/8   64.55/8  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.17/5   11.52/9    7.14/5   10.47/6    8.01/7    7.35/7   11.14/9    1.55/6  
  9 Smaržík Ondra                  73.16  6.30/7   18.18/9   25.14/6   40.48/9   51.49/9   60.48/9   71.04/9   73.16/9  
    KOB Baník Sokolov                     6.30/7   11.48/8    6.56/4   15.34/10  11.01/10   8.59/10  10.16/6    2.12/7  
 10 Ševčík Daniel                  81.28  7.19/10  27.47/10  35.25/10  46.49/10  56.59/10  65.43/10  79.08/10  81.28/10 
    SKOB Ostrov                           7.19/10  20.28/10   7.38/8   11.24/7   10.10/9    8.44/9   13.25/10   2.20/9