Startovka kategorie                                                        25.5.2007 9:52:25
                                      Sokolovský krvák
===ČSOB-BSO========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka kategorie: D10         2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1   89 Vakant                                                            1.00      
  2    8 Polcarová Simona         TJ Jiskra Nejdek     NEJ9851    232207   6.00      
  3   88 Vakant                                                           11.00      
  4   63 Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752     31270  16.00      
 
Startovka kategorie: D12         2.6km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   60 Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653     37609  33.00      
  2   26 Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C    7883  38.00      
  3   92 Vakant                                                           43.00      
 
Startovka kategorie: D14         2.6km    0m 7k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   55 Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452    236994  30.00      
  2    3 Kübelová Monika          Kometa Kralovice     KRL9452    416314  35.00      
  3   62 Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452     31098  40.00      
  4    4 Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353    416319  45.00      
  5   61 Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451     37510  50.00      
  6  112 Vakant                                                           55.00      
 
Startovka kategorie: D16         3.8km    0m 10k  
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   32 Píchová Barbora          SKOB Ostrov          ONO9151    301500  13.00      
  2   33 Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250    301498  16.00      
  3   14 Šeboř Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL8100     52227  19.00      
  4   97 Vakant                                                           22.00      
 
Startovka kategorie: D21         6.9km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
-------------------------------------------------------------------------------------
  1   51 Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852     51219   1.00       R: 333
  2   13 Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150     52228   6.00       R: 242
  3  114 Vakant                                                           11.00      
  4   21 Bischofová Petra         MLOK Mariánské Lázně MLA7552 C  416180  16.00       R: 566
  5   78 Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351 C    8855  21.00       R: 218
  6  113 Vakant                                                           26.00      
 
Startovka kategorie: D35         5.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   38 Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV7151 C  301525   3.00      
  2   45 Jandová Lenka            Originální Vivalín t KAD7250    301670   6.00      
  3   39 Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C  301720   9.00      
  4   54 Chvalová Jana            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850    301705  12.00      
  5   11 Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C   52226  15.00      
  6   20 Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C  232210  18.00      
  7   29 Oncirková Monika         SKOB Ostrov          ONO6750     52179  21.00      
  8   37 Jandová Hana             TJ Loko Chomutov     LCV7150 C  301423  24.00      
  9   10 Danihelová Jana          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C  232202  27.00      
 10  104 Kriegelsteinová Jelena   SKOB Ostrov          ONO6450 C  301503  30.00      
 11  105 Vakant                                                           33.00      
 
Startovka kategorie: D45         3.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   73 Dlouhá Lenka             KČT Aš               MAS5150 C  232364   1.00      
  2   57 Janečková Eva            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150     52371   4.00      
  3   28 Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950      8680   7.00      
  4   96 Vakant                                                           10.00      
 
Startovka kategorie: D55         2.7km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   52 Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850     51480  14.00      
  2   41 Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C  232232  17.00      
  3   17 Bischofová Alena         MLOK Mariánské Lázně MLA5251 C  301466  20.00      
  4   40 Zenkerová Miluše         TJ Loko Chomutov     LCV4550 C  301524  23.00      
  5  108 Vakant                                                           26.00      
 
Startovka kategorie: H10         2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   90 Šoupa Václav             OK Lokomotiva Plzeň  LPM         51484  21.00      
  2    9 Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800            26.00      
  3   91 Vakant                                                           31.00      
  4   75 Kovář Kamil              KOB Baník Sokolov    BSO9700 C  301432  36.00      
 
Startovka kategorie: H12         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   84 Wimmer Ondřej            KČT Aš               MAS9601 C  237548   0.00      
  2   83 Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C  301430   5.00      
  3   66 Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 C  301505  10.00      
  4   34 Ševčík Roman             SKOB Ostrov          ONO9600    301491  15.00      
  5   76 Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B  232240  20.00      
  6  111 Vakant                                                           25.00      
 
Startovka kategorie: H14         2.7km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1  110 Vakant                                                           29.00      
  2    2 Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304    207825  32.00      
  3   53 Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B  232617  35.00      
  4   67 Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C  301507  38.00      
  5   25 Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C  301471  41.00      
  6   85 Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C  301506  44.00      
  7    1 Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305    207839  47.00      
  8  109 Vakant                                                           50.00      
 
Startovka kategorie: H16         5.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   77 Čejka Daniel             KOB Baník Sokolov    BSO9103 C    7875  33.00      
  2   86 Wimmer Jan               KČT Aš               MAS9200 C  301515  36.00      
  3    7 Frey Martin              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9200 B  301425  39.00      
  4   24 Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B  232227  42.00      
  5  106 Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 B  301504  45.00      
  6   82 Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B  416173  48.00      
 
Startovka kategorie: H18         8.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   68 Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 C  416189   4.00      
  2  101 Vakant                                                            9.00      
 
Startovka kategorie: H21        10.3km    0m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   23 Kamaryt Tomáš            MLOK Mariánské Lázně MLA8807 B  301412   2.00       R: 362
  2   31 Gabriel Vojtěch          SKOB Ostrov          ONO8702      8681   7.00       R: 410
  3   18 Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C    7880  12.00       R: 298
  4   30 Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200     52183  17.00       R: 562
  5   22 Škroch Michal            MLOK Mariánské Lázně MLA7705 C  301443  22.00       R: 497
  6   99 Vakant                                                           27.00      
  7   70 Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C    4455  32.00       R: 155
  8   47 Brabec Zdeněk            TJ Lokomotiva Žatec  ZAT5603      7892  37.00       R: 506
  9   69 Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C  301727  42.00       R: 519
 10   50 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206      8856  47.00       R: 424
 11  100 Vakant                                                           52.00      
 
Startovka kategorie: H35         8.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   64 Kubín Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV6001      8690  14.00      
  2   43 Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C  301526  19.00      
  3  102 Vakant                                                           24.00      
  4   71 Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C    7887  29.00      
  5   19 Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404 C  336705  34.00      
  6   48 Vykouk Josef             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7102            39.00      
  7    5 Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401     51476  44.00      
  8   72 Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C    7886  49.00      
  9  103 Vakant                                                           54.00      
 
Startovka kategorie: H45         6.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   81 Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009    253118  31.00      
  2  115 Vakant                                                           36.00      
  3   12 Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C   51343  41.00      
  4  116 Vakant                                                           46.00      
 
Startovka kategorie: H55         3.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   65 Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4711      7890  25.00      
  2   56 Janeček Eduard           OK Lokomotiva Plzeň  LPM5100    236984  28.00      
  3   16 Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C    7882  31.00      
  4   44 Valeška Rudolf           TJ Loko Chomutov     LCV4700 C    7891  34.00      
  5   49 Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201     51479  37.00      
  6   42 Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C  301718  40.00      
  7   46 Janda Josef              Originální Vivalín t KAD4701 C  301667  43.00      
  8   27 Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201      7893  46.00      
  9   15 Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C  301487  49.00      
 10   98 Vakant                                                           52.00      
 
Startovka kategorie: H65         2.7km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   74 Koubek  Jiří             KOB Baník Sokolov    BSO3500             2.00      
  2   87 Petr Miroslav            Trakce Praha         TKP2700     51623   5.00      
  3    6 Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C   49619   8.00      
  4  107 Vakant                                                           11.00      
 
Startovka kategorie: HDR         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1   59 Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401    236983   3.00      
  2   94 Vakant                                                            8.00      
  3   35 Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200      8678  13.00      
  4   80 Motalíková Renata        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM                18.00      
  5   36 Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0400            23.00      
  6   79 Tonarová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM                28.00