Startovka oddílů                                                   25.5.2007 9:52:47
                                  Sokolovský krvák
===ČSOB-BSO================================================Orienteering Organiser===
 
 
Startovka oddílu: BSO - KOB Baník Sokolov                        Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    74 Koubek  Jiří             BSO3500         P  H65      2.00         40,00Kč
  2    77 Čejka Daniel             BSO9103    7875    H16     33.00         40,00Kč
  3    76 Vaško Jindřich           BSO9500  232240    H12     20.00         30,00Kč
  4    83 Mašek Ondřej             BSO9501  301430    H12      5.00         30,00Kč
  5    75 Kovář Kamil              BSO9700  301432    H10     36.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      170.00       20.00        0.00        0.00      190.00        0.00     -190.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: DKL - TJ Sparta Doly Kladno                    Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    12 Brumek Stanislav         DKL5201   51343    H45     41.00         40,00Kč
  2    11 Brumková Vladimíra       DKL5350   52226    D35     15.00         40,00Kč
  3    14 Šeboř Jiří               DKL8100   52227    D16     19.00         40,00Kč
  4    13 Brumková Tereza          DKL8150   52228    D21      6.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: KAD - Originální Vivalín team Kadaň            Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    46 Janda Josef              KAD4701  301667    H55     43.00         40,00Kč
  2    45 Jandová Lenka            KAD7250  301670    D35      6.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       80.00        0.00        0.00        0.00       80.00        0.00      -80.00
 
 
Startovka oddílu: KRL - Kometa Kralovice                         Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     5 Sedláček Tomáš           KRL6401   51476    H35     44.00         40,00Kč
  2     2 Pova Ondřej              KRL9304  207825    H14     32.00         30,00Kč
  3     1 Vištejn Jiří             KRL9305  207839    H14     47.00         30,00Kč
  4     4 Březinová Ivana          KRL9353  416319    D14     45.00         30,00Kč
  5     3 Kübelová Monika          KRL9452  416314    D14     35.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: LCV - TJ Loko Chomutov                         Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    40 Zenkerová Miluše         LCV4550  301524    D55     23.00         40,00Kč
  2    44 Valeška Rudolf           LCV4700    7891    H55     34.00         40,00Kč
  3    41 Brabcová Jindra          LCV4750  232232    D55     17.00         40,00Kč
  4    42 Mágr Zdeněk              LCV5000  301718    H55     40.00         40,00Kč
  5    39 Mágrová Ivana            LCV5550  301720    D35      9.00         40,00Kč
  6    43 Kozelka Jan              LCV7000  301526    H35     19.00         40,00Kč
  7    37 Jandová Hana             LCV7150  301423    D35     24.00         40,00Kč
  8    38 Zierhutová Michaela      LCV7151  301525    D35      3.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      320.00        0.00        0.00        0.00      320.00        0.00     -320.00
 
 
Startovka oddílu: LPM - OK Lokomotiva Plzeň                      Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    90 Šoupa Václav             LPM       51484    H10     21.00         30,00Kč
  2    59 Bohuslav Pepík           LPM0401  236983    HDR      3.00         30,00Kč
  3    49 Bohuslav Václav          LPM4201   51479    H55     37.00         40,00Kč
  4    52 Bohuslavová Věra         LPM4850   51480    D55     14.00         40,00Kč
  5    56 Janeček Eduard           LPM5100  236984    H55     28.00         40,00Kč
  6    57 Janečková Eva            LPM6150   52371    D45      4.00         40,00Kč
  7    54 Chvalová Jana            LPM6850  301705    D35     12.00         40,00Kč
  8    50 Bohuslav Václav          LPM7206    8856    H21     47.00         40,00Kč
  9    51 Bohuslavová Jana         LPM7852   51219    D21      1.00         40,00Kč
 10    78 Šilhavá Petra            LPM8351    8855    D21     21.00         40,00Kč
 11    53 Bursa Jakub              LPM9302  232617    H14     35.00         30,00Kč
 12    55 Chvalová Věra            LPM9452  236994    D14     30.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      440.00        0.00        0.00        0.00      440.00        0.00     -440.00
 
 
Startovka oddílu: MAS - KČT Aš                                   Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    73 Dlouhá Lenka             MAS5150  232364    D45      1.00         40,00Kč
  2    72 Chotětický Václav        MAS5200    7886    H35     49.00         40,00Kč
  3    71 Chotětický Jan           MAS5400    7887    H35     29.00         40,00Kč
  4    70 Pilař Karel              MAS5501    4455    H21     32.00         40,00Kč
  5    69 Kovář Jindřich           MAS6800  301727    H21     42.00         40,00Kč
  6    68 Frank Jan                MAS9001  416189    H18      4.00         40,00Kč
  7    86 Wimmer Jan               MAS9200  301515    H16     36.00         40,00Kč
  8    67 Šulc Marek               MAS9300  301507    H14     38.00         30,00Kč
  9    85 Lhoták Luboš             MAS9301  301506    H14     44.00         30,00Kč
 10    66 Frank Jiří               MAS9600  301505    H12     10.00         30,00Kč
 11    84 Wimmer Ondřej            MAS9601  237548    H12      0.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      400.00        0.00        0.00        0.00      400.00        0.00     -400.00
 
 
Startovka oddílu: MLA - MLOK Mariánské Lázně                     Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    15 Sklenář Jan              MLA4201  301487    H55     49.00         40,00Kč
  2    16 Fišák Jan                MLA4401    7882    H55     31.00         40,00Kč
  3    17 Bischofová Alena         MLA5251  301466    D55     20.00         40,00Kč
  4    18 Milota Josef             MLA5801    7880    H21     12.00         40,00Kč
  5    19 Kamaryt Miloš            MLA6404  336705    H35     34.00         40,00Kč
  6    20 Kamarytová Martina       MLA6651  232210    D35     18.00         40,00Kč
  7    21 Bischofová Petra         MLA7552  416180    D21     16.00         40,00Kč
  8    22 Škroch Michal            MLA7705  301443    H21     22.00         40,00Kč
  9    23 Kamaryt Tomáš            MLA8807  301412    H21      2.00         40,00Kč
 10    82 Bína Martin              MLA9102  416173    H16     48.00         40,00Kč
 11    24 Kamaryt Michal           MLA9205  232227    H16     42.00         40,00Kč
 12    25 Macura Jan               MLA9306  301471    H14     41.00         30,00Kč
 13    26 Sklenářová Magda         MLA9559    7883    D12     38.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      500.00        0.00        0.00        0.00      500.00        0.00     -500.00
 
 
Startovka oddílu: NEJ - TJ Jiskra Nejdek                         Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1     6 Frey Jaromír             NEJ4100   49619    H65      8.00         40,00Kč
  2    10 Danihelová Jana          NEJ6550  232202    D35     27.00         40,00Kč
  3     7 Frey Martin              NEJ9200  301425    H16     39.00         40,00Kč
  4     9 Zieba Jakub              NEJ9800            H10     26.00         30,00Kč
  5     8 Polcarová Simona         NEJ9851  232207    D10      6.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      180.00        0.00        0.00        0.00      180.00        0.00     -180.00
 
 
Startovka oddílu: ONO - SKOB Ostrov                              Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    35 Ševčík Daniel            ONO0200    8678    HDR     13.00         30,00Kč
  2    36 Oncirk Honzík            ONO0400            HDR     23.00         30,00Kč
  3    27 Lisý Jan                 ONO4201    7893    H55     46.00         40,00Kč
  4    28 Gabrielová Šárka         ONO5950    8680    D45      7.00         40,00Kč
  5   104 Kriegelsteinová Jelena   ONO6450  301503    D35     30.00         40,00Kč
  6    29 Oncirková Monika         ONO6750   52179    D35     21.00         40,00Kč
  7    30 Ševčík Petr              ONO7200   52183    H21     17.00         40,00Kč
  8    31 Gabriel Vojtěch          ONO8702    8681    H21      7.00         40,00Kč
  9    32 Píchová Barbora          ONO9151  301500    D16     13.00         40,00Kč
 10   106 Kriegelstein Michal      ONO9200  301504    H16     45.00         40,00Kč
 11    33 Urbánková Kateřina       ONO9250  301498    D16     16.00         40,00Kč
 12    34 Ševčík Roman             ONO9600  301491    H12     15.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      450.00        0.00        0.00        0.00      450.00        0.00     -450.00
 
 
Startovka oddílu: SCH - TJ Skalka Cheb                           Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    65 Jirásek Jaroslav         SCH4711    7890    H55     25.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: SKV - TJ Slovan Karlovy Vary                   Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    64 Kubín Jiří               SKV6001    8690    H35     14.00         40,00Kč
  2    61 Nováková Barbora         SKV9451   37510    D14     50.00         30,00Kč
  3    62 Kubínová Romana          SKV9452   31098    D14     40.00         30,00Kč
  4    60 Žandová Marcela          SKV9653   37609    D12     33.00         30,00Kč
  5    63 Kubínová Veronika        SKV9752   31270    D10     16.00         30,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      160.00        0.00        0.00        0.00      160.00        0.00     -160.00
 
 
Startovka oddílu: SLA - SKOB STAVIMAT Slaný                      Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    48 Vykouk Josef             SLA7102         P  H35     39.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00       20.00        0.00        0.00       60.00        0.00      -60.00
Půjčeno čipů:1
 
 
Startovka oddílu: TKP - Trakce Praha                             Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    87 Petr Miroslav            TKP2700   51623    H65      5.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00
 
 
Startovka oddílu: VPM - KOS Slavia VŠ Plzeň                      Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    79 Tonarová Eliška          VPM             P  HDR     28.00         30,00Kč
  2    80 Motalíková Renata        VPM             P  HDR     18.00         30,00Kč
  3    81 Blažek Jiří              VPM5009  253118    H45     31.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
      100.00       40.00        0.00        0.00      140.00        0.00     -140.00
Půjčeno čipů:2
 
 
Startovka oddílu: ZAT - TJ Lokomotiva Žatec                      Neděle 27.5.2007
------------------------------------------------------------------------------------
  1    47 Brabec Zdeněk            ZAT5603    7892    H21     37.00         40,00Kč
 
       Vklad    Pujčovné    Poplatky      Pokuta    Zaplatit   Zaplaceno      Rozdíl
       40.00        0.00        0.00        0.00       40.00        0.00      -40.00