Konečné výsledky kategorie                                                27.5.2007 14:12:45
                                      Sokolovský krvák
===ČSOB-BSO========================================================Orienteering Organiser===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Polcarová Simona         TJ Jiskra Nejdek     NEJ9851       51.47  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.6km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C     29.35  +      0.00
  2.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 C     56.25  +     26.50
  3.Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653       66.26  +     36.51
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.6km    0m 7k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Barbora         TJ Slovan Karlovy Va SKV9451       29.38  +      0.00
  2.Březinová Ivana          Kometa Kralovice     KRL9353       29.43  +      0.05
  3.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       34.52  +      5.14
  4.Kübelová Monika          Kometa Kralovice     KRL9452       38.20  +      8.42
  5.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452       43.29  +     13.51
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.8km    0m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA9251 B     59.37  +      0.00
  2.Korcová Radka            MLOK Mariánské Lázně MLA           65.03  +      5.26
 MS Šeboř Jiří               TJ Sparta Doly Kladn DKL8100  MSDISK             
 MS Váchová Ilona            SKOB Ostrov          ONO      MS   83.32  +     23.55
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.9km    0m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Brumková Tereza          TJ Sparta Doly Kladn DKL8150       73.39  +      0.00  R:    0b
  2.Bischofová Petra         MLOK Mariánské Lázně MLA7552 C     81.29  +      7.50  R:    0b
  3.Šilhavá Petra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351 C     84.15  +     10.36  R:    0b
  4.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852      102.24  +     28.45  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C     81.34  +      0.00
  2.Jandová Lenka            Originální Vivalín t KAD7250       86.08  +      4.34
  3.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     88.32  +      6.58
  4.Brumková Vladimíra       TJ Sparta Doly Kladn DKL5350 C     88.46  +      7.12
  5.Chvalová Jana            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850       94.26  +     12.52
  6.Danihelová Jana          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C     95.45  +     14.11
  7.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C     99.09  +     17.35
  8.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV7151 C    110.54  +     29.20
  9.Kriegelsteinová Jelena   SKOB Ostrov          ONO6450 C    119.10  +     37.36
   .Jandová Hana             TJ Loko Chomutov     LCV7150 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950       73.49  +      0.00
  1.Janečková Eva            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150       73.49  +      0.00
  3.Dlouhá Lenka             KČT Aš               MAS5150 C     91.50  +     18.01
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.7km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zenkerová Miluše         TJ Loko Chomutov     LCV4550 C     38.25  +      0.00
  2.Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850       41.08  +      2.43
  3.Bischofová Alena         MLOK Mariánské Lázně MLA5251 C     41.59  +      3.34
  4.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     53.23  +     14.58
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.4km    0m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kovář Kamil              KOB Baník Sokolov    BSO9700 C     34.26  +      0.00
  2.Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800       36.37  +      2.11
 MS Šoupa Václav             OK Lokomotiva Plzeň  LPM      MS   37.20  +      2.54
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Vaško Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO9500 B     43.53  +      0.00
  2.Mašek Ondřej             KOB Baník Sokolov    BSO9501 C     55.13  +     11.20
  3.Wimmer Ondřej            KČT Aš               MAS9601 C     59.54  +     16.01
  4.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 C     64.47  +     20.54
 
Konečné výsledky kategorie: H14         2.7km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304       26.56  +      0.00
  2.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305       27.14  +      0.18
  3.Bursa Jakub              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9302 B     28.11  +      1.15
  4.Šulc Marek               KČT Aš               MAS9300 C     28.33  +      1.37
  5.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     30.48  +      3.52
  6.Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C     34.15  +      7.19
  7.Hnyk Daniel              TJ Slovan Karlovy Va SKV           37.09  +     10.13
 MS Zieba Jaroslav           TJ Jiskra Nejdek     NEJ      MS   47.59  +     21.03
 MS Hnyková Hana             TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS   64.49  +     37.53
   .Hájek Lukáš              KOB Baník Sokolov    BSO9400 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         5.7km    0m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bína Martin              MLOK Mariánské Lázně MLA9102 B     50.35  +      0.00
  2.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B     68.42  +     18.07
  3.Wimmer Jan               KČT Aš               MAS9200 C     74.52  +     24.17
  4.Kriegelstein Michal      SKOB Ostrov          ONO9200 B     81.48  +     31.13
 
Konečné výsledky kategorie: H18         8.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Frank Jan                KČT Aš               MAS9001 C    105.30  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: H21        10.3km    0m 16k  Ranking:0.5412 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ritter Aleš              SKOB Ostrov          ONO7401 C     74.41  +      0.00  R: 5965b
  2.Kamaryt Tomáš            MLOK Mariánské Lázně MLA8807 B     87.06  +     12.25  R: 5157b
  3.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     87.46  +     13.05  R: 5113b
  4.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200      101.16  +     26.35  R: 4235b
  5.Brabec Zdeněk            TJ Lokomotiva Žatec  ZAT5603      105.40  +     30.59  R: 3949b
  6.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206      108.33  +     33.52  R: 3761b
  7.Gabriel Vojtěch          SKOB Ostrov          ONO8702      109.24  +     34.43  R: 3706b
   .Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.1km    0m 15k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubín Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV6001       79.53  +      0.00
  2.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401       81.56  +      2.03
  3.Vykouk Josef             SKOB STAVIMAT Slaný  SLA7102       90.48  +     10.55
  4.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     96.42  +     16.49
  5.Chotětický Jan           KČT Aš               MAS5400 C    116.42  +     36.49
  6.Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C    130.38  +     50.45
  7.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404 C    140.24  +     60.31
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.9km    0m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hnyk Michal              TJ Slovan Karlovy Va SKV           74.08  +      0.00
  2.Brumek Stanislav         TJ Sparta Doly Kladn DKL5201 C     78.52  +      4.44
  3.Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009       78.59  +      4.51
  4.Šorm Miroslav            TJ Sparta Doly Kladn DKL5200 C     79.11  +      5.03
  5.Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C    101.52  +     27.44
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.8km    0m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janda Josef              Originální Vivalín t KAD4701 C     50.27  +      0.00
  2.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4711       50.42  +      0.15
  3.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     50.58  +      0.31
  4.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201       52.55  +      2.28
  5.Valeška Rudolf           TJ Loko Chomutov     LCV4700 C     56.24  +      5.57
  6.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     58.54  +      8.27
  7.Duda František           SKOB Kralupy n.Vlt.  KPY4600 C     62.17  +     11.50
  8.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     63.49  +     13.22
  9.Janeček Eduard           OK Lokomotiva Plzeň  LPM5100       65.27  +     15.00
 10.Lisý Jan                 SKOB Ostrov          ONO4201       69.44  +     19.17
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.7km    0m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Koubek  Jiří             KOB Baník Sokolov    BSO3500       43.42  +      0.00
  2.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C     43.44  +      0.02
  3.Petr Miroslav            Trakce Praha         TKP2700       82.32  +     38.50
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.6km    0m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Polcar Tomáš             TJ Jiskra Nejdek     NEJ           42.34  +      0.00
  2.Tomáš Ondra              TJ Sokol Čelechovice CEL           51.24  +      8.50
  3.Kohoutek Olín            KOB Baník Sokolov    BSO           52.37  +     10.03
  4.Motalíková Renata        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM           57.10  +     14.36
  5.Tonarová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM           58.44  +     16.10
  6.Kábrt Pepík              KOB Baník Sokolov    BSO           64.46  +     22.12
  7.Kábrt Toník              KOB Baník Sokolov    BSO           64.52  +     22.18
  8.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401       64.55  +     22.21
  9.Smaržík Ondra            KOB Baník Sokolov    BSO           73.16  +     30.42
 10.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200       81.28  +     38.54