BECHEROVKA CUP
29.3. - OP ZČO ve štafetách
Štít města Sokolova - 32. ročník
30.3. - OP ZČO na dlouhé trati  30.3.
     Pod odkazy v menu přibyly i výsledky.

  28.3.
     V menu vlevo jsou k dispozici pokyny a startovky (hlavně tedy na dlouhou).

  28.3.
     Velmi se oteplilo a pokud to vydrží tak to vypadá ,že závody budou bez problémů, akorát ve vrcholových partiích bude asi trošku sněhu ,a taky bude asi velmi vlhko, mokro až blátivo. Dlouhou trať proto odstartujeme klasicky intervalově, startovky budu tvořit až dnes navečer, takže se zde objeví později. Kdo přijede na štafety a nemá parťáky tak máme připraveno dost map pro kombinace na místě. Určitě si každý zaběhne

  26.3.
     Jak již bylo avizováno, závod je i přes nepřízeň počasí připraven, pořadatelé jsou připraveni vařit závodníkům grog, čaj, a teplou polívku pro zahřátí, pouze v případě teploty nad 15st. bude i pivo.
     Co se týče dlouhé trati, tak neboť sníh zcela asi neroztaje (momentálně - středa 8:00 zase poletuje), tak předpokládáme, že se bude startovat s hromadným startem pro větší regulérnost závodu. Rozhodnutí padne maximálně během pátku a bude zde uveřejněno.

  24.3.
     Info z lesa - v sobotu bylo v lese cca 20cm sněhu, dnes již větší část roztála, při předpokládaném oteplení a bez sněhových přeháněk to do neděle snad roztaje zcela a bude tam tedy pouze zodpovědně mokro. Závody ale určitě budou. Ve středu bude provedena další obhlídka a budeme informovat.

  24.3.
     K dispozici přehled přihlášených štafet a dále závodníků na dlouhou - po kategoriích a oddílech.

  12.3.
      Neboť budu s žactvem na soustředění na Sklárně, tak zpracovávat přihlášky budu až v neděli až pondělí, stejně tak odpovíadt na Vaše přihlášky. Děkuji

  12.3.
      Pár informací z pořadatelského tábora - dle slov roznašečů je v lese po nedávném foukání větýrku drobet popadáno, ale dá se to prý přelézt či přeskočit, podlézat dle známeho hesla nebudete. Toto jen, abyste de připravili na to, že budete muset předvést nejen umění běhu, ale i představivosti.
      Dále pak jsme v rozpisu štafet zapomněli uvést upřesnění, že v rámci závodu mohou samozřejmě startovat i neoddílové štafety, případně mixy (myšleno, že se Dámy pocHlapí). Pro spárování osamělých běžců nabízím, že při zaslání mi maila, že hledáte spoluběžníky (spolunocležníky nezajišťujeme), tak toto budu průběžně zde uveřejňovat a dávat dohromady.
     Co se týče délky štafet, tak budou krátké, u chlapů cca 5km, ostatní kratší. A úseky jsou všechny přibližně dlouhé, takže nezáleží na jakém úseku poběžíte. Tedy pokud jde o délku trati, nemluvím nyní o jiných okolnostech .....

  10.3.
      Parametry tratí OP dlouhé.

  24.2.
      Zveřejněny rozpisy na první závody oblasti : OP ve štafetách (.html) , (.pdf) a OP na dlouhé trati (.html) , (.pdf).
nahoru     

ROZPIS
štafety:  .htm  ,  .pdf
  +  formulář  .xls  ,  .pdf
dlouhá:  .htm  ,  .pdf


PŘIHLÁŠENÍ
štafety
dlouhá: kateg. , oddíly


PARAMETRY

POKYNY

STARTOVKA
štafety
dlouhá: kateg. , oddíly


VÝSLEDKY
štafety
dlouhá: výsledky,mezičasySponzoři závodů