Průběžné výsledky kategorie (">" konečné umístění)                28.4.2009 7:45:42
                                  Krajské kolo OB
===ČSOB-BSO===============================================Orienteering Organiser===
 
 
Průběžné výsledky kategorie: D2          1.1km    0m 4k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1>Michaela Kučová          6. ZŠ Cheb           ZCH            14.08  +      0.00
  2>Sirůčková Denisa         ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            14.43  +      0.35
  3>Taušnerová Aneta         ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            25.44  +     11.36
  4>Slámová Zuzana           ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            27.43  +     13.35
  5>Zelková Bára             ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            28.35  +     14.27
  6>Třísková Veronika        ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            52.47  +     38.39
  7>Čtrnáctová Klára         ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            56.35  +     42.27
  8>Blechová Lenka           ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            62.49  +     48.41
 
Průběžné výsledky kategorie: D3          1.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Žolnová Karolína         ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            12.09  +      0.00
  2>Šnicerová Alena          ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            18.24  +      6.15
  3>Šípová Kateřina          ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            19.06  +      6.57
  4>Pachmannová Nela         ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            21.46  +      9.37
  5>Morisová Kateřina        ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            22.48  +     10.39
  6>Kakurová Eva             ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            23.09  +     11.00
  7>Zajíčková Kateřina       ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            24.43  +     12.34
  8>Marková Dáša             ZŠ CHodov, Husova    ZSH            33.37  +     21.28
  9>Páralová Vladimíra       ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            37.47  +     25.38
 10>Tkáčová Denisa           ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            41.53  +     29.44
 11>Kůtová Nikola            ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            48.25  +     36.16
 12>Kakurová Aneta           ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            50.23  +     38.14
 13>Suchá Iveta              ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            61.39  +     49.30
   >Prokopová Nikola         ZŠ CHodov, Husova    ZSH        DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D4          2.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Havlíková Jitka          ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            21.35  +      0.00
  2>Anna Oplová              Gymnázium Cheb       GYM            21.55  +      0.20
  3>Roháčková Alena          ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            23.06  +      1.31
  4>Kateřina Kučová          6. ZŠ Cheb           ZCH            24.47  +      3.12
  5>Legdanová Michaela       ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            25.17  +      3.42
  6>Menšíková Romana         ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            27.45  +      6.10
  7>Levá Petra               ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            30.32  +      8.57
  8>Malá Markéta             ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            31.25  +      9.50
  9>Bokšayová Nikola         ZŠ CHodov, Husova    ZSH            32.06  +     10.31
 10>Truhlářová Andrea        ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            33.12  +     11.37
 11>Železná Jessica          ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            34.21  +     12.46
 12>Hrkalová Veronika        Gymnázium Cheb       GYM            37.36  +     16.01
 13>Kurfürstová Lenka        ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            37.46  +     16.11
 14>Vrbová Aneška            ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            39.22  +     17.47
 15>Priadková Hana           ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            47.19  +     25.44
 16>Vaňková Romana           ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            49.15  +     27.40
   >Radová Michaela          ZŠ CHodov, Husova    ZSH        DISK              
 
Průběžné výsledky kategorie: D5          3.1km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kuncová Eliška           GaOA Mariánské Lázně GOA            19.50  +      0.00
  2>Eliška Brožová           Soukromé gym Cheb    GCH            20.03  +      0.13
  3>Procházková Monička      Gymnázium Sokolov    GSO            21.01  +      1.11
  4>Beranová Barbora         Gymnázium Sokolov    GSO            23.50  +      4.00
  5>Tereza Francková         Gymnázium Cheb       GYM            25.36  +      5.46
  6>Anna Chromá              Soukromé gym Cheb    GCH            27.52  +      8.02
  7>Molendová Kateřina       Gymnázium Sokolov    GSO            29.11  +      9.21
  8>Sklenářová Jana          GaOA Mariánské Lázně GOA            29.45  +      9.55
  9>Lucie Samuelová          Gymnázium Cheb       GYM            31.49  +     11.59
 
Průběžné výsledky kategorie: H2          1.1km    0m 4k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kasl Jan                 ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            10.05  +      0.00
  2>Horecký Martin           ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            18.32  +      8.27
  3>Prajka Josef             ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            20.33  +     10.28
  4>Brandl Jakub             ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            24.55  +     14.50
  5>Balog Dominik            ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            28.54  +     18.49
  6>Štěrba Karel             ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            31.38  +     21.33
  7>Hartl Matěj              ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            39.36  +     29.31
  8>Jacila Martin            ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            61.37  +     51.32
 
Průběžné výsledky kategorie: H3          1.6km    0m 7k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kovář Kamil              ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            12.35  +      0.00
  2>Karlík Michael           ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            15.31  +      2.56
  3>Čaban Jakub              ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            18.29  +      5.54
  4>Karásek Vojtěch          ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            19.17  +      6.42
  5>Cajthaml Tomáš           ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            21.02  +      8.27
  6>Psota Dominik            ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            21.20  +      8.45
  7>Vondráš Tomáš            ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            22.54  +     10.19
  8>Psota Daniel             ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            27.43  +     15.08
  9>Ponc Matin               ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            30.35  +     18.00
 10>Seidl Arno               ZŠ CHodov, Husova    ZSH            31.34  +     18.59
 11>Rybář Martin             ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            31.46  +     19.11
 12>Hruška Dan               ZŠ CHodov, Husova    ZSH            47.38  +     35.03
 13>Rusňák František         ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            55.52  +     43.17
 14>Janda Dominik            ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            72.37  +     60.02
 
Průběžné výsledky kategorie: H4          2.5km    0m 11k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Knepr Lukáš              ZŠ Sokolov Pionýrů   1ZS            16.26  +      0.00
  2>Nguyen Tuan Anh          ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            17.12  +      0.46
  3>Fojtí Jakub              ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            17.54  +      1.28
  4>Friml Ondřej             ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            18.29  +      2.03
  5>Wagner Vojtěch           ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            19.46  +      3.20
  6>Čibik Jakub              ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            19.58  +      3.32
  7>Berka Tomáš              ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            20.41  +      4.15
  8>Ondrušek Jan             ZŠ Sokolov, ul Křiží 8ZS            21.02  +      4.36
  9>Michalec Lukáš           ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            24.04  +      7.38
 10>Ondřej Cabal             Gymnázium Cheb       GYM            25.48  +      9.22
 11>Jakub Šíma               Gymnázium Cheb       GYM            29.38  +     13.12
 12>Čechura Šimon            ZŠ Sokolov B. Němcov 3ZS            32.27  +     16.01
 13>Bareš Jan                ZŠ CHodov, Husova    ZSH            34.57  +     18.31
 14>Vaněk Jan                ZŠ CHodov, Husova    ZSH            38.52  +     22.26
 
Průběžné výsledky kategorie: H5          3.1km    0m 10k  
-----------------------------------------------------------------------------------
  1>Kovář Tomáš              Gymnázium Sokolov    GSO            19.16  +      0.00
  2>Jakub Papež              Soukromé gym Cheb    GCH            20.46  +      1.30
  3>Václav Valenta           Soukromé gym Cheb    GCH            22.03  +      2.47
  4>Macura Jan               GaOA Mariánské Lázně GOA            22.59  +      3.43
  5>Bílek Václav             Gymnázium Sokolov    GSO            23.21  +      4.05
  6>Bína Roman               GaOA Mariánské Lázně GOA            23.34  +      4.18
  7>Jiří Vlach               Gymnázium Cheb       GYM            23.52  +      4.36
  8>Jiří Stehlík             Soukromé gym Cheb    GCH            23.56  +      4.40
  9>Miroslav Vlach           Gymnázium Cheb       GYM            24.01  +      4.45
 10>Vojtěch Papež            Soukromé gym Cheb    GCH            28.42  +      9.26