Cena Horního Slavkova 2009
28. - 30.8. 2009
3 etapový závod v OB
13., 14. a 15. závod OŽ ZČO  27.8.
     Odkazy na výsledky naleznete v menu.

  27.8.
     Startovky doplněny o poslední změny, včetně dohlášky legendy Bořana. Nyní za chvíli vyrážím ku svému milému rodnému městu, kde začneme odpoledne nakládat vše potřebné a odvážet do Slavkova.
K zítřku - pokud nebudete stíhat přijet do konce prezentace, nevadí, odprezentujete po odběhnutí 1. etapy. Toto samozřejmě platí pro oddíly, které nebudou mít žádné změny.

  26.8.
     V oddílových startovkách si můžete zkontrolovat platby, které nám dorazily k dnešnímu dni. Nyní, pokud by někdo zasílal platbu na účet, tak mi zašlete mailem potvrzení o provedené platbě, případně si přineste potvrzení na prezentaci.

  24.8.
     Pokyny.

  24.8.
     K dispozici startovky - kategorie, oddíly.
Komentáře k nalosování - snažil jsem se alespoň v rámci možností vyhovit Vašim všelijakým požadavkům na starty, snad alespoň částečně se podařilo. Protože u nás jsou závody na pohodu, tak pokud se ozvete dostatečně dopředu, případně přijedete včas, určitě půjde Váš start ještě upravit ke všeobecné spokojenosti. Zvláštní kategorií je HDR, kde startovní časy berte jen jako informativní. Startovat s Vaší drobotinou, pokud bude třeba, budete moct kdykoli (když zrovna nebude startovat někdo dle nalosování) a buďto se startovní čas upraví při vyčítání nebo pokud se mi podaří se naučit se start krabičkou, tak se bude startovat na ni.
Co se týče startu 1. etapy, tak startovní intervaly jsou drobet natáhlé, neboť se sešlo vícero požadavků na pozdější start. A navíc Vám slíbíme, že start se nebude balit dříve než v čase 120, tj. v 15hod, aby i ti opozdivší se stačili vystartovat.
Připomínky mi samozřejmě můžete rovnou psát majlíkem.

  21.8.
     Zveřejněny parametry tratí.

  3.8.
     Zveřejněn seznam přihlášených po kategoriích a po oddílech. Na případné nesrovnalosti mne upozorněte majlíkem.

     Pro nepřihlášené zájemce sdělujeme, že byl prodloužen termín přihlášek za normální startovné, a to do 15.8.
    V tomto týdnu jsem v Novém Boru, takže odpovídat na Vaše majlíky budu až příští týden, děkuji.

  31.7.
      Dobrá zpráva pro účastníky, přesto, že jsme již ani nedoufali, ozval se náš stálý a velmi významný sponzor - JAN BECHER - Karlovarská becherovka a.s., a má zájem nás opět podpořit!!! Takže produkty této společnosti budou k dispozici pro vítěze. Jestli etapy nebo celkově bude ještě rozhodnuto. Jeden závod bude vypsán určitě jako Becherovka CUP 2009. Ceny jsou určeny ovšem pouze pro závodníky nad 18 let !!!! to je podmínka .
V kombinaci s dalším sponzorem - místním pivovarem Permon to může být velmi nebezpečná záležitost. Dosud nejsou přihlášení (ale očekáváme že nás nezklamou a opět mezi nás zavítají) tradiční závodníci Peťa Bořánek a Míra Seidl, kteří by mohli o tomto vyprávět legendy !!!

  28.7.
      Úprava rozpisu - platby za ubytování : neboť někteří závodníci přijedou jen na víkend, upravili jsme poplatky za ubytování následovně : 90 Kč za osobu na 1 noc, 180 Kč za osobu na 2-3 noci. Pokud někdo již zaslal platbu s vyšší cenou, bude mu vrácena při prezentaci. Z tohoto a z rozpisu je patrno, že my pořadatelé budeme na místě již od čtvrtka, takže kdo bude chtít přijet, samozřejmě může.

  27.7.
      Stavitelé vyrazili do lesa na první prověrku terénu a začali lístečkovat kontroly. V lese je díky podivnému létu opravdu dostatečně vlaho , bažiny jsou napuštěné zcela. Snad to vydrží. Jinak v lese řádila těžba, ale mokřadů a Krudumu se moc nedotkla, takže je kam napíchat kontroly. Na Krudumu je postavena nová rozhledna a tak samozřejmě jsou tratě II. etapy postaveny tak, aby si závodníci užili pohledu na tuto stavbu. Řekl bych, že kdo trošku nepotrénuje kopce ,tak bude mít problém. Tratě nejsou skutečně z nejlehčích, ale to u nás ve Slavkově patří k tradici. Karlovarská becherovka zřejmě letos opustí řady našich četných sponzorů, ovšem její místo obsadil ihned místní malý pivovar " PERMON" , takže minimálně jedna etapa nebo štafety se poběží pod záštitou a o výrobky této firmy. Máme též trošku dilema, protože je nabídka uskutečnit v pátek pod stanem zpěvný večer s živou kapelou, hrající zejména folk a country. To by ovšem znamenalo v sobotu posunout start na pozdější dobu a asi bychom nestihli připravit štafety.V srpnu už se bohužel brzy stmívá. A tak nás napadlo, že by možná jste mohli sami vy sami závodníci mailem nebo telefonem, na vzkazovník našich stránek nebo přímo při přihláškách nám sdělit co by jste raději. Bude-li výrazná převaha pro jednu alternativu rádi vyhovíme. Jinak rozhodne ředitel velitelsky Rambo st.

  1.7.
      Do rozpisu doplněna informace, že při závodech lze použít pouze čipy verze 5 a 6.

  25.6.
      Již dorazila první přihláška. Stav přihlášených budu postupně zveřejňovat v seznamu přihášek. (až Vás bude víc, rozdělím seznamy po oddílech a kategoriích, prozatím jen takovýto mix)

  23.5.
      Zveřejněn rozpis (.html) , (.pdf) .
nahoru     

ROZPIS
.htm  ,  .pdf

PARAMETRY

POKYNY

STARTOVKA
kategorie , oddíly

VÝSLEDKY
výsledky celkové
E1 - výsledky , mezičasy
E2 - výsledky , mezičasy
E3 - výsledky , mezičasy

štafety

Sponzoři závodů