Sokolovský krvák 2011
aneb 3 dny OB na Šindelové
26. - 28.8. 2011
tříetapové závody v orientačníb běhu
14. až 16. závod oblastní soutže - západ
závody zařazené do rankingu s koef. 1,00
28.8.Závody skončily, výsledky naleznete v menu vlevo, doplněny výsledky štafet. Děkujeme za účast.

24.8.Info pro ty, kteří předesílali, že přijedou již ve čtvrtek - pořadatelé dorazí na místo cca k 18té hod., takže kdyby tam byl někdo dřív, tak vyčkejte, běžte se projít (ale ne do lesa) než dorazíme.

24.8.Zveřejněny pokyny.

23.8.V sobotu proběhne doprovodný závod, a to speciální noční štafetový běh na mapě 1:5000.

22.8.Aktualizovány platby připsané k dnešnímu dopoledni.

21.8.Nalosováno - celkové startovky po oddílech a kategoriích.
K první etapě - 1/ program nějak špatně řadí záporné starty, takže u H21 na to pozor.
2/ pokud by někdo nestíhal svůj nalosovaný čas, tak start se bude zavírat v 18:00, do této doby bude možno vystartovat - to by se řešilo operativně na místě. Ale raději přijeďte včas, ať je klid.

11.8.Zveřejněn seznam přihlášek po oddílech i kategoriích (zahrnuti závodníci jak z obhana.cz, tak i jinak přihlášení). Dále doplněno několik málo plateb k 10.8., další doplnění bude až po 21.8.
Prosím závodníky či zástupce oddílů, aby si zkontrolovali počty nahlášených ubytovaných. Odpovídající počty mi buď napište nebo mějte počet nachystaný na prezentaci (ať Vás pak nemusím kontrolovat, kdo zaplaceno má a kdo ne, neboť dle přihlášek nemají asi všichni, co budou kempovat, ubytování nahlášeno), děkuji.

18.7. Ač si můžete říkat, že se nic neděje, tak přípravy na závody jsou v plném proudu - vše se postupně chystá, zařizuje úředničina plánuje se co vařit v bufáči a zejména tratě se dolaďují, můžete se podívat na parametry. Však se již přihlašujete, což nás těší.

17.5. Zveřejněn rozpis.

Neváhejte a přijeďte se rozloučit s létem a potrénovat na podzimní část sezóny v pěkných a zajímavých šindelovských terénech. Připraveny pro Vás budou tradiční třídenní závody v režii BSO, pokud by někdo chtěl, může dorazit již ve čtvrtek, od odpoledne se již bude centrum chystat a páteční dopoledne může využít k výletu. Těšíme se na Vás.

  
ROZPIS (.pdf)

  PŘIHLÁŠKY

  PARAMETRY

  POKYNY

  STARTOVKY
      - oddíly
      - kategorie

  VÝSLEDKY
      - celkové výsledky
      - 1. etapa , mezičasy
      - 2. etapa , mezičasy
      - 3. etapa , mezičasy

      - štafety