Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               16.4.2012 6:55:31
                                                                                                                                                                        6. OŽ
===ČSOS-BSO============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.3km   10m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-116     2-117     3-118     4-119     5-120     6-121     7-100   
  1 Richtrová Kamila               33.23  5.29/1*   7.02/2   10.07/1*  20.39/1*  25.29/1*  30.04/1*  32.44/1*  33.23/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.29/1*   1.33/4    3.05/1*  10.32/7    4.50/1*   4.35/9    2.40/1*   0.39/4  
  2 Marešová Klára                 34.50  9.53/6   11.29/7   15.14/4   21.55/3   27.26/2   30.58/2   34.18/2   34.50/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.53/6    1.36/5    3.45/2    6.41/5    5.31/2    3.32/4    3.20/4    0.32/1* 
  3 Nádeníčková Iva                37.02  6.02/2    6.53/1*  15.01/3   21.11/2   29.31/3   33.20/3   36.27/3   37.02/3  
    TJ Jiskra Nejdek                      6.02/2    0.51/1*   8.08/6    6.10/3    8.20/6    3.49/6    3.07/2    0.35/3  
  4 Kovářová Lucie                 37.17  9.22/4   11.13/6   18.15/5   24.11/4   30.02/4   33.24/4   36.32/4   37.17/4  
    KČT Aš                                9.22/4    1.51/6    7.02/5    5.56/1*   5.51/3    3.22/2    3.08/3    0.45/8  
  5 Chladová Martina               40.49  7.48/3   10.12/3   14.33/2   25.09/5   31.47/5   36.04/5   40.16/5   40.49/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.48/3    2.24/7    4.21/4   10.36/8    6.38/5    4.17/8    4.12/9    0.33/2  
  6 Černá Kateřina                 41.27  9.59/7   10.51/4   19.06/7   25.20/6   34.00/6   37.18/6   40.47/6   41.27/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  9.59/7    0.52/2    8.15/7    6.14/4    8.40/7    3.18/1*   3.29/7    0.40/6  
  7 Dellingerová Anna              44.57 11.44/9   14.35/9   18.37/6   29.24/7   35.55/7   40.09/7   44.18/7   44.57/7  
    TJ Jiskra Nejdek                     11.44/9    2.51/9    4.02/3   10.47/9    6.31/4    4.14/7    4.09/8    0.39/4  
  8 Ziebová Veronika               49.33 10.35/8   13.01/8   27.12/8   33.14/8   42.03/8   45.27/8   48.48/8   49.33/8  
    TJ Jiskra Nejdek                     10.35/8    2.26/8   14.11/8    6.02/2    8.49/8    3.24/3    3.21/5    0.45/8  
  9 Vítová Lucie                   72.42  9.50/5   11.12/5   28.04/9   36.50/9   65.00/9   68.35/9   71.59/9   72.42/9  
    KOB Baník Sokolov                     9.50/5    1.22/3   16.52/9    8.46/6   28.10/9    3.35/5    3.24/6    0.43/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.3km   25m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-117     3-118     4-112     5-119     6-120     7-123     8-100   
  1 Nádeníčková Pavla              40.03  5.09/1*   8.17/2   12.01/1*  23.08/1*  24.55/1*  31.25/1*  35.12/1*  39.25/1*  40.03/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      5.09/1*   3.08/2    3.44/1*  11.07/3    1.47/1*   6.30/2    3.47/1*   4.13/2    0.38/2  
  2 Tokárová Regina                40.41  5.35/2    8.13/1*  13.50/2   24.33/2   26.38/2   31.45/2   36.44/2   40.06/2   40.41/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.35/2    2.38/1*   5.37/2   10.43/2    2.05/2    5.07/1*   4.59/3    3.22/1*   0.35/1* 
  3 Staňková Markéta               63.20 15.18/3   20.09/3   33.08/3   42.13/3   45.36/3   53.08/3   57.17/3   62.39/3   63.20/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  15.18/3    4.51/3   12.59/3    9.05/1*   3.23/3    7.32/3    4.09/2    5.22/3    0.41/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.1km   35m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-117     3-118     4-103     5-102     6-120     7-121     8-100   
  1 Biersaková Dagmar              28.37  2.47/1*   4.13/1*   6.11/1*  10.12/1*  17.52/1*  22.34/1*  25.20/1*  28.05/1*  28.37/1* 
    Kometa Kralovice                      2.47/1*   1.26/1*   1.58/2    4.01/1*   7.40/1*   4.42/1*   2.46/3    2.45/3    0.32/1* 
  2 Marešová Alexandra             33.47  5.39/4    8.19/4   10.15/3   14.20/2   22.02/2   26.59/2   29.47/2   33.09/2   33.47/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.39/4    2.40/5    1.56/1*   4.05/2    7.42/2    4.57/2    2.48/5    3.22/5    0.38/4  
  3 Pelcová Tereza                 35.55  3.43/2    6.21/2    9.22/2   14.24/3   23.29/3   30.00/3   32.44/3   35.15/3   35.55/3  
    KČT Aš                                3.43/2    2.38/4    3.01/5    5.02/5    9.05/3    6.31/3    2.44/2    2.31/2    0.40/7  
  4 Hanáková Lenka                 38.03  4.55/3    6.48/3   10.38/4   15.50/4   25.35/4   32.24/4   35.10/4   37.31/4   38.03/4  
    Kometa Kralovice                      4.55/3    1.53/2    3.50/6    5.12/6    9.45/5    6.49/5    2.46/3    2.21/1*   0.32/1* 
  5 Papežová Kateřina              40.12  7.28/5   10.22/5   13.20/5   18.21/5   27.31/5   34.06/5   36.45/5   39.33/5   40.12/5  
    TJ Skalka Cheb                        7.28/5    2.54/6    2.58/4    5.01/4    9.10/4    6.35/4    2.39/1*   2.48/4    0.39/6  
  6 Svatková Charlota              60.00  8.22/7   10.57/6   18.31/7   25.58/7   39.58/6   50.57/6   54.52/6   59.22/6   60.00/6  
    TJ Skalka Cheb                        8.22/7    2.35/3    7.34/8    7.27/7   14.00/6   10.59/6    3.55/6    4.30/7    0.38/4  
  7 Ištvánová Klára                74.29 11.35/8   15.30/8   20.27/8   30.46/8   53.12/7   64.20/7   69.54/7   73.48/7   74.29/7  
    KČT Aš                               11.35/8    3.55/7    4.57/7   10.19/8   22.26/7   11.08/7    5.34/8    3.54/6    0.41/8  
  8 Synková Tereza                 88.00  8.12/6   12.23/7   15.06/6   20.06/6   60.57/8   73.23/8   77.20/8   87.26/8   88.00/8  
    TJ Skalka Cheb                        8.12/6    4.11/8    2.43/3    5.00/3   40.51/8   12.26/8    3.57/7   10.06/8    0.34/3  
    Svobodová Simona           DISK      11.52/    14.45/    23.45/    30.48/         /         /         /    89.18/    90.15/   
    KČT Aš                               11.52/     2.53/     9.00/     7.03/         /         /         /         /     0.57/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.9km   55m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-121     2-101     3-119     4-103     5-113     6-114     7-122     8-100   
  1 Šiková Karolína                30.36  2.46/1*   5.05/1*   6.57/1*  11.08/1*  16.20/1*  21.01/1*  25.08/1*  30.01/1*  30.36/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.46/1*   2.19/2    1.52/1*   4.11/1*   5.12/1*   4.41/2    4.07/4    4.53/3    0.35/3  
  2 Šiková Barbora                 31.36  3.16/2    5.25/2    7.34/2   11.55/2   18.01/2   22.39/2   26.32/2   31.02/2   31.36/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.16/2    2.09/1*   2.09/2    4.21/2    6.06/2    4.38/1*   3.53/3    4.30/1*   0.34/2  
  3 Kubínová Veronika              34.47  3.54/3    6.23/3    8.32/3   13.30/3   20.31/3   25.46/3   29.24/3   34.11/3   34.47/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.54/3    2.29/4    2.09/2    4.58/3    7.01/3    5.15/4    3.38/1*   4.47/2    0.36/5  
  4 Žandová Marcela                37.41  4.40/5    7.03/4    9.46/4   15.23/4   22.47/4   27.47/4   31.26/4   37.06/4   37.41/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.40/5    2.23/3    2.43/5    5.37/4    7.24/4    5.00/3    3.39/2    5.40/5    0.35/3  
  5 Lubinová Markéta               52.36  6.11/6    9.38/6   12.20/5   19.22/5   30.58/5   36.42/5   46.44/5   52.09/5   52.36/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.11/6    3.27/5    2.42/4    7.02/5   11.36/6    5.44/5   10.02/7    5.25/4    0.27/1* 
  6 Vítková Markéta                87.07  4.15/4    8.45/5   13.38/6   22.43/6   32.33/6   73.49/7   79.01/7   86.27/6   87.07/6  
    KČT Aš                                4.15/4    4.30/7    4.53/7    9.05/6    9.50/5   41.16/7    5.12/5    7.26/6    0.40/6  
  7 Kučová Michaela                87.13  8.56/7   12.41/7   15.59/7   26.49/7   62.01/7   70.00/6   76.28/6   86.29/7   87.13/7  
    TJ Skalka Cheb                        8.56/7    3.45/6    3.18/6   10.50/7   35.12/7    7.59/6    6.28/6   10.01/7    0.44/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.2km   80m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-116     3-102     4-111     5-105     6-104     7-113     8-114     9-115    10-100   
  1 Kuberková Lucie                57.27  4.52/3    8.43/2   14.54/2   20.34/1*  26.05/1*  32.34/1*  38.54/1*  44.05/1*  54.53/1*  56.49/1*  57.27/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.52/3    3.51/2    6.11/1*   5.40/1*   5.31/1*   6.29/3    6.20/1*   5.11/1*  10.48/1*   1.56/1*   0.38/2  
  2 Chvalová Věra                  61.11  2.54/1*   5.43/1*  14.22/1*  21.02/2   27.25/2   33.11/2   41.10/2   47.22/2   58.16/2   60.35/2   61.11/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.54/1*   2.49/1*   8.39/2    6.40/3    6.23/2    5.46/1*   7.59/3    6.12/2   10.54/2    2.19/3    0.36/1* 
  3 Kubínová Romana                64.19  4.02/2    8.48/3   17.27/3   24.04/3   30.27/3   36.14/3   44.03/3   50.26/3   61.22/3   63.39/3   64.19/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.02/2    4.46/3    8.39/2    6.37/2    6.23/2    5.47/2    7.49/2    6.23/3   10.56/3    2.17/2    0.40/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         6.2km   75m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-121     2-101     3-111     4-106     5-109     6-110     7-105     8-104     9-114    10-122    11-115    12-100   
  1 Hulcová Pavla                  55.24  3.14/1*   5.29/1*  14.39/1*  18.28/1*  23.49/1*  27.24/1*  30.00/1*  34.57/1*  44.30/1*  48.14/1*  52.48/1*  54.48/1*  55.24/1* 
    OOB TJ Kašperské Hory                 3.14/1*   2.15/1*   9.10/2    3.49/1*   5.21/1*   3.35/1*   2.36/1*   4.57/1*   9.33/1*   3.44/1*   4.34/1*   2.00/1*   0.36/2  
  2 Bořánková Karolína             59.22  3.56/2    6.16/2   15.39/2   20.01/2   26.04/2   30.31/2   33.28/2   38.30/2   48.10/2   51.56/2   56.34/2   58.45/2   59.22/2  
    SK Kamenice                           3.56/2    2.20/2    9.23/3    4.22/2    6.03/2    4.27/3    2.57/4    5.02/2    9.40/2    3.46/2    4.38/2    2.11/3    0.37/4  
  3 Horová Magda                   62.31  4.30/4    7.07/4   15.49/3   20.26/3   27.09/3   31.51/3   34.38/3   39.50/3   50.30/3   54.25/3   59.46/3   61.54/3   62.31/3  
    USK Praha                             4.30/4    2.37/6    8.42/1*   4.37/3    6.43/3    4.42/5    2.47/2    5.12/3   10.40/3    3.55/3    5.21/3    2.08/2    0.37/4  
  4 Kovářová Jitka                 70.18  4.39/5    7.12/5   16.36/4   21.28/4   29.29/4   33.49/4   36.42/4   43.14/4   55.40/4   59.53/4   67.18/4   69.42/4   70.18/4  
    KČT Aš                                4.39/5    2.33/5    9.24/4    4.52/5    8.01/4    4.20/2    2.53/3    6.32/4   12.26/4    4.13/4    7.25/6    2.24/4    0.36/2  
  5 Žandová Kateřina               76.27  5.11/7    7.43/6   17.27/6   22.34/6   30.44/5   35.19/5   40.35/5   47.30/5   60.46/5   65.55/5   73.01/5   75.52/5   76.27/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.11/7    2.32/3    9.44/6    5.07/6    8.10/5    4.35/4    5.16/8    6.55/6   13.16/5    5.09/6    7.06/5    2.51/6    0.35/1* 
  6 Zayats Inna                    85.24  4.12/3    6.52/3   16.54/5   22.03/5   32.01/6   36.53/6   41.22/6   50.30/6   66.56/6   74.30/6   82.15/6   84.45/6   85.24/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.12/3    2.40/7   10.02/7    5.09/7    9.58/7    4.52/7    4.29/7    9.08/8   16.26/6    7.34/9    7.45/7    2.30/5    0.39/6  
  7 Bohuslavová Jana               88.28  4.56/6    7.57/7   19.49/8   26.30/8   36.21/8   43.11/8   47.13/8   54.07/7   71.56/8   77.35/8   84.30/7   87.44/7   88.28/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.56/6    3.01/8   11.52/9    6.41/8    9.51/6    6.50/9    4.02/6    6.54/5   17.49/9    5.39/8    6.55/4    3.14/8    0.44/8  
  8 Žandová Monika                103.10  6.32/8    9.04/8   18.29/7   23.12/7   33.19/7   38.02/7   41.34/7   54.34/8   71.36/7   76.34/7   99.18/9  102.25/8  103.10/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.32/8    2.32/3    9.25/5    4.43/4   10.07/8    4.43/6    3.32/5   13.00/9   17.02/8    4.58/5   22.44/9    3.07/7    0.45/9  
  9 Fremrová Jaroslava            105.45  7.05/9   14.02/9   25.16/9   33.06/9   45.23/9   50.47/9   56.37/9   64.56/9   81.50/9   87.23/9   96.03/8  105.04/9  105.45/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.05/9    6.57/9   11.14/8    7.50/9   12.17/9    5.24/8    5.50/9    8.19/7   16.54/7    5.33/7    8.40/8    9.01/9    0.41/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.2km   80m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-116     3-102     4-111     5-105     6-104     7-113     8-114     9-115    10-100   
  1 Lisá Monika                    68.27  8.53/10  12.18/6   22.01/5   29.27/5   36.35/2   43.09/2   49.58/2   55.46/2   65.02/1*  67.47/1*  68.27/1* 
    SKOB Ostrov                           8.53/10   3.25/1*   9.43/8    7.26/2    7.08/3    6.34/1*   6.49/1*   5.48/1*   9.16/1*   2.45/4    0.40/4  
  2 Danihelová Janka               69.15  5.22/3    8.59/1*  15.31/1*  22.51/1*  29.26/1*  40.34/1*  47.45/1*  54.27/1*  65.32/2   68.29/2   69.15/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.22/3    3.37/2    6.32/1*   7.20/1*   6.35/1*  11.08/9    7.11/2    6.42/8   11.05/2    2.57/5    0.46/11 
  3 Bínová Kateřina                77.35  5.48/5   10.37/4   19.34/3   29.11/3   38.08/4   46.36/3   54.44/3   60.53/3   74.07/3   76.51/3   77.35/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.48/5    4.49/6    8.57/6    9.37/9    8.57/10   8.28/5    8.08/4    6.09/4   13.14/5    2.44/3    0.44/8  
  4 Žandová Marie                  83.29  5.41/4   12.43/7   26.48/9   34.24/8   41.26/7   48.15/4   57.11/4   63.15/4   79.46/4   82.50/4   83.29/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.41/4    7.02/9   14.05/11   7.36/3    7.02/2    6.49/2    8.56/8    6.04/3   16.31/11   3.04/7    0.39/3  
  5 Richtrová Lucie                83.52  4.56/2    9.58/3   19.00/2   28.28/2   36.35/2   53.12/8   62.03/8   68.16/6   80.12/5   83.17/5   83.52/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.56/2    5.02/7    9.02/7    9.28/8    8.07/8   16.37/12   8.51/7    6.13/5   11.56/3    3.05/8    0.35/1* 
  6 Ledererová Kamila              86.41  6.15/7   22.46/12  31.01/11  39.35/10  47.20/10  54.28/10  62.25/9   68.47/7   83.55/7   86.01/6   86.41/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.15/7   16.31/12   8.15/3    8.34/4    7.45/4    7.08/3    7.57/3    6.22/6   15.08/7    2.06/1*   0.40/4  
  7 Lepší Michaela                 87.47  8.33/9   16.39/9   25.16/8   37.26/9   45.32/9   53.23/9   61.43/7   68.11/5   84.06/8   87.07/8   87.47/7  
    TJ Jiskra Nejdek                      8.33/9    8.06/10   8.37/5   12.10/11   8.06/7    7.51/4    8.20/6    6.28/7   15.55/9    3.01/6    0.40/4  
  8 Kubínová Jana                  87.48 12.00/11  16.24/8   23.53/7   32.28/6   40.31/6   51.08/6   60.17/5   69.16/9   83.27/6   86.42/7   87.48/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary               12.00/11   4.24/3    7.29/2    8.35/5    8.03/5   10.37/7    9.09/9    8.59/12  14.11/6    3.15/10   1.06/12 
  9 Krausová Marcela               89.04  4.54/1*   9.31/2   23.35/6   32.58/7   41.29/8   52.29/7   62.51/10  69.54/10  85.12/9   88.24/9   89.04/9  
    TJ Loko Chomutov                      4.54/1*   4.37/5   14.04/10   9.23/6    8.31/9   11.00/8   10.22/10   7.03/9   15.18/8    3.12/9    0.40/4  
 10 Marešová Marcela               90.35  6.57/8   11.24/5   19.50/4   29.17/4   39.02/5   49.01/5   60.34/6   68.54/8   85.17/10  89.50/10  90.35/10 
    TJ Jiskra Nejdek                      6.57/8    4.27/4    8.26/4    9.27/7    9.45/11   9.59/6   11.33/11   8.20/10  16.23/10   4.33/12   0.45/9  
 11 Kamarytová Martina             92.25  6.02/6   16.49/10  31.42/12  41.21/11  49.24/11  62.21/11  70.32/11  76.25/11  89.13/11  91.47/11  92.25/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  6.02/6   10.47/11  14.53/12   9.39/10   8.03/5   12.57/10   8.11/5    5.53/2   12.48/4    2.34/2    0.38/2  
 12 Zierhutová Michaela           117.39 12.26/12  19.02/11  28.52/10  44.36/12  59.04/12  73.13/12  85.09/12  93.43/12 113.07/12 116.54/12 117.39/12 
    TJ Loko Chomutov                     12.26/12   6.36/8    9.50/9   15.44/12  14.28/12  14.09/11  11.56/12   8.34/11  19.24/12   3.47/11   0.45/9  
    Bartošová Jana             DISK       8.23/    12.46/    26.07/    33.59/    41.42/    48.47/         /         /         /         /   113.07/   
    MLOK Mariánské Lázně                  8.23/     4.23/    13.21/     7.52/     7.43/     7.05/         /         /         /         /         /   
    Monika Černá               DISK      10.19/    19.30/    30.55/    43.10/    56.43/    65.03/         /    85.23/   109.30/   112.33/   113.20/   
    MLOK Mariánské Lázně                 10.19/     9.11/    11.25/    12.15/    13.33/     8.20/         /         /    24.07/     3.03/     0.47/   
    Hasalová Jana              DISK       5.45/     9.25/    23.10/    30.28/    37.48/    44.46/         /         /         /         /   109.08/   
    TJ Jiskra Nejdek                      5.45/     3.40/    13.45/     7.18/     7.20/     6.58/         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.2km   60m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-120     3-102     4-103     5-104     6-113     7-114     8-122     9-100   
  1 Šilhavá Jana                   60.38  5.59/2    9.13/2   15.36/1*  24.39/1*  29.40/1*  37.47/1*  44.48/1*  51.33/1*  59.55/1*  60.38/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.59/2    3.14/4    6.23/1*   9.03/1*   5.01/1*   8.07/2    7.01/2    6.45/7    8.22/5    0.43/4  
  2 Mágrová Ivana                  68.22  8.25/7   12.10/6   22.00/7   31.49/4   37.08/4   48.18/4   54.24/3   59.56/3   67.38/2   68.22/2  
    TJ Loko Chomutov                      8.25/7    3.45/5    9.50/6    9.49/3    5.19/2   11.10/5    6.06/1*   5.32/3    7.42/3    0.44/5  
  3 Sklenářová Jana                69.03  5.12/1*   8.14/1*  17.56/3   27.37/2   33.04/2   45.10/3   52.45/2   58.52/2   68.19/3   69.03/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.12/1*   3.02/2    9.42/5    9.41/2    5.27/3   12.06/6    7.35/3    6.07/6    9.27/6    0.44/5  
  4 Tenglerová Helena              73.18  6.32/3    9.19/3   16.41/2   30.34/3   36.49/3   44.19/2   60.06/4   65.23/4   72.34/4   73.18/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.32/3    2.47/1*   7.22/2   13.53/6    6.15/5    7.30/1*  15.47/6    5.17/1*   7.11/2    0.44/5  
  5 Macurová Jana                  82.33  8.32/8   12.38/8   21.06/6   39.02/8   45.01/7   59.34/8   67.30/5   73.31/5   81.51/5   82.33/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.32/8    4.06/7    8.28/3   17.56/8    5.59/4   14.33/8    7.56/4    6.01/5    8.20/4    0.42/3  
  6 Šplinarová Jana                84.25  7.21/4   10.33/4   20.40/5   37.49/7   47.32/8   55.45/6   72.10/7   77.28/7   83.53/6   84.25/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.21/4    3.12/3   10.07/7   17.09/7    9.43/8    8.13/3   16.25/7    5.18/2    6.25/1*   0.32/1* 
  7 Šmejkalová Karla               87.17  7.23/5   12.18/7   24.04/8   37.30/6   44.44/6   57.10/7   68.16/6   75.17/6   86.09/7   87.17/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.23/5    4.55/8   11.46/8   13.26/5    7.14/6   12.26/7   11.06/5    7.01/8   10.52/8    1.08/8  
  8 Gabrielová Šárka               95.12  7.35/6   11.37/5   20.11/4   32.01/5   39.27/5   49.30/5   77.52/8   83.51/8   94.31/8   95.12/8  
    SKOB Ostrov                           7.35/6    4.02/6    8.34/4   11.50/4    7.26/7   10.03/4   28.22/8    5.59/4   10.40/7    0.41/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.6km   35m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-113     3-104     4-103     5-112     6-101     7-115     8-100   
  1 Brabcová Jindra                81.23 10.28/1*  20.18/1*  33.55/1*  42.32/1*  61.27/1*  66.39/1*  76.03/1*  80.20/1*  81.23/1* 
    TJ Loko Chomutov                     10.28/1*   9.50/3   13.37/1*   8.37/4   18.55/3    5.12/2    9.24/4    4.17/3    1.03/3  
  2 Nyklová Helena                 83.15 17.50/4   25.37/3   42.30/3   50.27/3   65.59/2   70.47/2   78.39/2   82.30/2   83.15/2  
    Klub vodáků Karlovy Vary             17.50/4    7.47/1*  16.53/3    7.57/2   15.32/1*   4.48/1*   7.52/2    3.51/2    0.45/1* 
  3 Zenkerová Miluše               87.06 15.33/3   27.32/4   43.34/4   51.48/4   69.22/3   75.05/3   82.45/3   86.15/3   87.06/3  
    TJ Loko Chomutov                     15.33/3   11.59/4   16.02/2    8.14/3   17.34/2    5.43/3    7.40/1*   3.30/1*   0.51/2  
  4 Jandová Hana              MS   91.35 13.22/2   22.38/2   40.36/2   48.25/2   70.49/4   76.34/4   85.45/4   90.19/4   91.35/4  
    TJ Loko Chomutov                     13.22/2    9.16/2   17.58/4    7.49/1*  22.24/4    5.45/4    9.11/3    4.34/4    1.16/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.3km   10m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-116     2-117     3-118     4-119     5-120     6-121     7-100   
  1 Hasman Marek                   29.28  5.50/1*   8.44/1*  11.09/1*  15.35/1*  21.39/1*  26.07/1*  28.50/1*  29.28/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.50/1*   2.54/6    2.25/1*   4.26/1*   6.04/1*   4.28/4    2.43/3    0.38/3  
  2 Tokár Radim                    33.12  7.56/3    8.58/2   11.27/2   17.27/2   27.47/3   30.23/3   32.34/2   33.12/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      7.56/3    1.02/1*   2.29/2    6.00/4   10.20/5    2.36/1*   2.11/1*   0.38/3  
  3 Kovář Ondřej                   33.26  9.03/4   11.09/4   14.41/3   19.53/3   26.28/2   29.51/2   32.49/3   33.26/3  
    KČT Aš                                9.03/4    2.06/5    3.32/3    5.12/3    6.35/2    3.23/2    2.58/4    0.37/1* 
  4 Šustr Antonín                  43.18  7.47/2    9.17/3   15.08/4   20.17/4   35.33/4   39.07/4   42.32/4   43.18/4  
    OOB TJ Kašperské Hory                 7.47/2    1.30/2    5.51/4    5.09/2   15.16/6    3.34/3    3.25/5    0.46/6  
  5 Stehlík Petr                   51.20 10.27/5   12.02/5   26.46/5   33.24/5   42.05/5   46.59/5   50.41/5   51.20/5  
    KČT Aš                               10.27/5    1.35/4   14.44/6    6.38/6    8.41/3    4.54/6    3.42/6    0.39/5  
  6 Kohoutek Oldřich               53.57 14.34/6   16.04/6   30.42/6   37.14/6   46.21/6   50.56/6   53.20/6   53.57/6  
    KOB Baník Sokolov                    14.34/6    1.30/2   14.38/5    6.32/5    9.07/4    4.35/5    2.24/2    0.37/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.1km   35m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-122     2-117     3-118     4-103     5-102     6-120     7-121     8-100   
  1 Richtr Lukáš                   32.10  3.43/1*   5.33/1*   7.29/1*  12.14/1*  20.48/1*  26.18/1*  28.50/1*  31.37/1*  32.10/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.43/1*   1.50/2    1.56/1*   4.45/2    8.34/1*   5.30/2    2.32/2    2.47/2    0.33/3  
  2 Hasman Ondřej                  40.20  9.28/4   10.37/4   12.44/2   17.22/2   29.54/2   35.08/2   37.28/2   39.49/2   40.20/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   9.28/4    1.09/1*   2.07/2    4.38/1*  12.32/3    5.14/1*   2.20/1*   2.21/1*   0.31/1* 
  3 Solomko Adam                   50.49  6.59/3    9.48/2   12.58/3   19.56/3   31.29/3   42.11/3   45.44/3   50.10/3   50.49/3  
    KOB Baník Sokolov                     6.59/3    2.49/3    3.10/4    6.58/4   11.33/2   10.42/4    3.33/3    4.26/4    0.39/5  
  4 Bartoš Václav                  57.36  6.54/2    9.58/3   16.04/4   23.23/4   39.52/4   49.47/4   53.40/4   57.04/4   57.36/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.54/2    3.04/5    6.06/6    7.19/5   16.29/4    9.55/3    3.53/5    3.24/3    0.32/2  
  5 Hejduk Jan                     64.35      /         /         /         /         /         /         /         /         /   
    KOB Baník Sokolov                         /     3.20/     2.43/     6.28/    19.33/     9.44/     3.35/     3.16/     0.39/   
  6 Svatek Daniel                  96.05 10.10/5   15.46/6   18.31/5   24.52/5   75.28/5   87.02/5   90.51/5   95.27/5   96.05/5  
    TJ Skalka Cheb                       10.10/5    5.36/6    2.45/3    6.21/3   50.36/6   11.34/5    3.49/4    4.36/6    0.38/4  
  7 Dellinger Mikuláš             114.40 11.37/6   14.39/5   18.47/6   27.05/6   77.08/6  100.22/6  109.28/6  113.59/6  114.40/6  
    TJ Jiskra Nejdek                     11.37/6    3.02/4    4.08/5    8.18/6   50.03/5   23.14/6    9.06/6    4.31/5    0.41/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.9km   55m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-121     2-101     3-119     4-103     5-113     6-114     7-122     8-100   
  1 Bartoš Vojtěch                 47.37  4.02/1*   6.33/1*   9.05/1*  16.50/1*  30.01/2   36.59/1*  40.58/1*  47.04/1*  47.37/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.02/1*   2.31/1*   2.32/1*   7.45/1*  13.11/3    6.58/1*   3.59/1*   6.06/1*   0.33/2  
  2 Macura Vít                     55.40  4.31/2    8.01/2   11.41/2   19.58/2   29.11/1*  39.46/2   48.15/2   55.03/2   55.40/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.31/2    3.30/3    3.40/3    8.17/3    9.13/1*  10.35/3    8.29/3    6.48/3    0.37/3  
  3 Hasal Martin                   59.39  4.46/3    9.02/3   12.38/3   20.49/3   31.41/3   48.41/4   52.59/3   59.08/3   59.39/3  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.46/3    4.16/4    3.36/2    8.11/2   10.52/2   17.00/4    4.18/2    6.09/2    0.31/1* 
  4 Stárek Martin                  68.26  5.44/4    9.12/4   13.58/4   23.32/4   39.05/4   48.30/3   59.36/4   67.47/4   68.26/4  
    TJ Skalka Cheb                        5.44/4    3.28/2    4.46/4    9.34/4   15.33/4    9.25/2   11.06/4    8.11/4    0.39/4  
    Lahučký Tomáš              DISK       5.53/    13.01/    16.47/    24.05/         /    57.36/    63.26/    70.56/    71.36/   
    TJ Skalka Cheb                        5.53/     7.08/     3.46/     7.18/         /         /     5.50/     7.30/     0.40/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.2km   75m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-121     2-101     3-111     4-106     5-109     6-110     7-105     8-104     9-114    10-122    11-115    12-100   
  1 Frank Jiří                     60.47  3.15/1*   5.36/1*  15.42/2   20.04/2   27.31/2   31.18/2   34.12/2   39.10/2   48.41/1*  52.54/1*  58.19/1*  60.14/1*  60.47/1* 
    KČT Aš                                3.15/1*   2.21/1*  10.06/3    4.22/2    7.27/2    3.47/1*   2.54/2    4.58/2    9.31/1*   4.13/1*   5.25/1*   1.55/2    0.33/3  
  2 Řehořek Tomáš                  72.53  3.20/2    5.44/2   13.31/1*  17.23/1*  24.08/1*  29.34/1*  32.19/1*  36.31/1*  59.34/2   65.15/2   70.47/2   72.24/2   72.53/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.20/2    2.24/2    7.47/1*   3.52/1*   6.45/1*   5.26/3    2.45/1*   4.12/1*  23.03/3    5.41/2    5.32/2    1.37/1*   0.29/1* 
  3 Vacek Jiří                     87.07  4.25/3    7.32/3   17.21/3   21.53/3   33.47/3   38.49/3   42.36/3   50.03/3   62.59/3   78.13/3   83.48/3   86.37/3   87.07/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.25/3    3.07/3    9.49/2    4.32/3   11.54/3    5.02/2    3.47/3    7.27/3   12.56/2   15.14/3    5.35/3    2.49/3    0.30/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         8.6km   60m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-112     3-103     4-104     5-105     6-106     7-107     8-108     9-109    10-110    11-111    12-117    13-115    14-100   
  1 Novák Karel                    92.53  5.19/1*  14.31/2   19.34/2   25.00/2   30.28/2   38.12/2   52.27/2   56.38/2   61.45/2   65.47/2   74.07/2   82.48/2   90.14/1*  92.22/1*  92.53/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.19/1*   9.12/3    5.03/1*   5.26/3    5.28/2    7.44/1*  14.15/2    4.11/1*   5.07/1*   4.02/2    8.20/1*   8.41/1*   7.26/2    2.08/1*   0.31/1* 
  2 Štros Jan                      94.33  5.33/2   13.11/1*  18.29/1*  21.57/1*  27.07/1*  35.12/1*  46.29/1*  51.27/1*  57.24/1*  61.23/1*  69.49/1*  80.35/1*  90.53/2   93.45/2   94.33/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.33/2    7.38/1*   5.18/2    3.28/1*   5.10/1*   8.05/2   11.17/1*   4.58/2    5.57/2    3.59/1*   8.26/2   10.46/2   10.18/3    2.52/3    0.48/3  
  3 Kraus Petr                    130.55  8.22/3   17.18/3   23.22/3   28.45/3   36.49/3   51.30/3   79.31/3   84.46/3   93.50/3   98.32/3  108.44/3  121.34/3  127.45/3  130.23/3  130.55/3  
    TJ Loko Chomutov                      8.22/3    8.56/2    6.04/3    5.23/2    8.04/3   14.41/3   28.01/3    5.15/3    9.04/3    4.42/3   10.12/3   12.50/3    6.11/1*   2.38/2    0.32/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21        10.1km   85m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-102     3-103     4-104     5-105     6-106     7-107     8-108     9-109    10-110    11-111    12-112    13-113    14-114    15-115    16-100   
  1 Hora Vojtěch                   70.20  3.43/3    6.32/1*  10.44/1*  13.19/1*  16.57/1*  23.32/1*  31.38/1*  34.44/1*  38.49/1*  41.59/1*  47.03/1*  52.19/1*  57.32/1*  61.14/1*  68.13/1*  69.52/1*  70.20/1* 
    SK Praga Praha                        3.43/3    2.49/1*   4.12/2    2.35/1*   3.38/1*   6.35/3    8.06/2    3.06/10   4.05/3    3.10/4    5.04/2    5.16/3    5.13/1*   3.42/1*   6.59/2    1.39/2    0.28/1* 
  2 Kamaryt Tomáš                  72.57  3.40/1*   7.20/2   11.19/2   14.00/2   17.57/2   24.26/2   35.24/2   38.02/2   41.44/2   44.52/2   49.54/2   54.56/2   60.20/2   64.34/2   70.50/2   72.25/2   72.57/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.40/1*   3.40/5    3.59/1*   2.41/2    3.57/3    6.29/2   10.58/12   2.38/2    3.42/1*   3.08/3    5.02/1*   5.02/1*   5.24/3    4.14/7    6.16/1*   1.35/1*   0.32/6  
  3 Ritter Aleš                    76.04  3.41/2    9.27/12  14.25/9   17.57/10  21.59/7   28.26/7   36.23/3   38.54/3   43.00/3   46.07/3   51.38/3   56.47/3   62.10/3   65.55/3   73.43/3   75.30/3   76.04/3  
    SKOB Ostrov                           3.41/2    5.46/17   4.58/7    3.32/10   4.02/4    6.27/1*   7.57/1*   2.31/1*   4.06/4    3.07/2    5.31/4    5.09/2    5.23/2    3.45/2    7.48/7    1.47/4    0.34/10 
  4 Redlich Tomáš                  79.50  4.39/8    8.13/6   12.55/5   16.03/4   20.19/4   27.38/4   36.29/4   39.24/4   43.56/4   47.33/4   53.11/4   59.49/5   65.38/4   69.40/4   77.12/4   79.13/4   79.50/4  
    KČT Aš                                4.39/8    3.34/4    4.42/4    3.08/7    4.16/5    7.19/6    8.51/5    2.55/5    4.32/8    3.37/10   5.38/5    6.38/11   5.49/4    4.02/3    7.32/6    2.01/9    0.37/13 
  5 Suchý Petr                     81.09  4.20/4    8.07/5   12.47/4   16.13/6   20.37/6   28.13/6   36.41/5   39.45/5   44.13/5   47.37/5   53.53/5   59.32/4   65.42/5   70.21/5   78.35/5   80.36/5   81.09/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.20/4    3.47/7    4.40/3    3.26/9    4.24/6    7.36/9    8.28/3    3.04/8    4.28/6    3.24/6    6.16/7    5.39/4    6.10/6    4.39/10   8.14/11   2.01/9    0.33/8  
  6 Pilař Karel                    81.41  4.39/8    8.45/9   13.36/7   17.23/7   22.14/8   29.22/8   39.25/7   42.07/7   45.53/7   48.59/7   54.07/6   60.28/6   67.56/7   72.04/6   79.22/6   81.05/6   81.41/6  
    KČT Aš                                4.39/8    4.06/11   4.51/6    3.47/14   4.51/10   7.08/5   10.03/10   2.42/3    3.46/2    3.06/1*   5.08/3    6.21/8    7.28/11   4.08/4    7.18/4    1.43/3    0.36/11 
  7 Bořánek Petr                   82.23  4.31/6    8.04/4   13.08/6   16.05/5   20.36/5   28.09/5   36.55/6   40.01/6   44.29/6   48.01/6   55.40/7   61.31/7   67.55/6   72.15/7   79.46/7   81.45/7   82.23/7  
    USK Praha                             4.31/6    3.33/3    5.04/8    2.57/5    4.31/7    7.33/8    8.46/4    3.06/10   4.28/6    3.32/8    7.39/11   5.51/5    6.24/7    4.20/8    7.31/5    1.59/8    0.38/14 
  8 Kovář Jindřich                 85.24  4.30/5    7.48/3   12.30/3   15.26/3   19.21/3   26.03/3   41.05/9   43.58/9   49.01/9   52.16/9   59.20/10  65.18/9   71.26/9   75.53/8   83.06/8   84.53/8   85.24/8  
    KČT Aš                                4.30/5    3.18/2    4.42/4    2.56/4    3.55/2    6.42/4   15.02/19   2.53/4    5.03/13   3.15/5    7.04/8    5.58/6    6.08/5    4.27/9    7.13/3    1.47/4    0.31/3  
  9 Honner Jaroslav                86.54  5.57/15   9.41/14  14.52/10  17.42/9   22.19/9   29.38/9   39.27/8   42.22/8   46.37/8   50.11/8   57.51/8   64.19/8   71.04/8   76.17/9   84.07/9   86.21/9   86.54/9  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.57/15   3.44/6    5.11/9    2.50/3    4.37/9    7.19/6    9.49/8    2.55/5    4.15/5    3.34/9    7.40/12   6.28/9    6.45/9    5.13/12   7.50/8    2.14/13   0.33/8  
 10 Martínek Robert                88.23  4.39/8    8.40/8   14.23/8   17.38/8   23.22/10  32.14/12  41.15/10  44.19/10  49.09/10  52.40/10  58.46/9   66.10/10  73.41/10  77.53/10  86.03/10  87.51/10  88.23/10 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.39/8    4.01/9    5.43/11   3.15/8    5.44/13   8.52/16   9.01/6    3.04/8    4.50/10   3.31/7    6.06/6    7.24/14   7.31/12   4.12/5    8.10/10   1.48/6    0.32/6  
 11 Bartoš Luděk                   91.15  4.45/12   8.38/7   17.17/14  20.23/14  24.55/13  32.39/13  43.45/13  47.10/13  52.06/13  56.16/14  63.32/13  69.37/12  76.06/11  80.45/11  88.42/11  90.44/11  91.15/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.45/12   3.53/8    8.39/18   3.06/6    4.32/8    7.44/10  11.06/14   3.25/15   4.56/11   4.10/13   7.16/10   6.05/7    6.29/8    4.39/10   7.57/9    2.02/11   0.31/3  
 12 Lhoták Luboš                   93.32  4.31/6    9.40/13  15.16/12  19.09/13  24.08/12  32.11/11  41.30/11  44.29/11  50.04/11  54.11/11  62.31/11  69.00/11  76.52/12  81.04/12  90.49/12  92.56/12  93.32/12 
    KČT Aš                                4.31/6    5.09/13   5.36/10   3.53/16   4.59/11   8.03/12   9.19/7    2.59/7    5.35/15   4.07/12   8.20/16   6.29/10   7.52/14   4.12/5    9.45/13   2.07/12   0.36/11 
 13 Macura Jan                     94.00  4.58/13   9.02/11  15.22/13  18.58/11  23.59/11  31.48/10  43.10/12  46.18/12  51.41/12  55.53/12  64.09/14  70.48/14  77.47/13  83.18/13  91.41/13  93.29/13  94.00/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.58/13   4.04/10   6.20/13   3.36/11   5.01/12   7.49/11  11.22/15   3.08/12   5.23/14   4.12/14   8.16/15   6.39/12   6.59/10   5.31/13   8.23/12   1.48/6    0.31/3  
 14 Badura Václav                 107.48  4.43/11   8.51/10  15.08/11  19.00/12  25.03/14  33.52/14  44.01/14  47.19/14  52.15/14  55.57/13  63.04/12  69.54/13  85.28/14  94.24/14 104.47/14 107.10/14 107.48/14 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.43/11   4.08/12   6.17/12   3.52/15   6.03/15   8.49/15  10.09/11   3.18/13   4.56/11   3.42/11   7.07/9    6.50/13  15.34/19   8.56/17  10.23/15   2.23/15   0.38/14 
 15 Hulec Jakub                   112.26  6.13/18  11.37/17  19.17/17  23.35/17  31.11/16  40.43/16  54.02/17  58.27/17  64.15/16  68.56/16  76.56/15  85.05/15  92.56/15  99.24/15 109.27/15 111.47/15 112.26/15 
    OOB TJ Kašperské Hory                 6.13/18   5.24/16   7.40/16   4.18/19   7.36/17   9.32/17  13.19/18   4.25/17   5.48/16   4.41/15   8.00/14   8.09/15   7.51/13   6.28/15  10.03/14   2.20/14   0.39/16 
 16 Kamaryt Michal                121.21  6.00/17  11.12/16  18.34/16  22.16/15  28.54/15  40.27/15  53.34/16  58.04/16  65.18/17  70.22/17  79.27/17  90.34/17  99.31/17 106.24/16 118.13/16 120.42/16 121.21/16 
    MLOK Mariánské Lázně                  6.00/17   5.12/15   7.22/15   3.42/12   6.38/16  11.33/19  13.07/17   4.30/18   7.14/18   5.04/17   9.05/17  11.07/19   8.57/16   6.53/16  11.49/18   2.29/17   0.39/16 
 17 Hegner Lukáš                  121.31  7.42/19  14.27/18  22.09/18  26.18/18  34.13/17  42.32/17  52.27/15  55.59/15  60.37/15  65.25/15  77.05/16  85.33/16  94.39/16 107.31/17 118.38/17 121.01/17 121.31/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.42/19   6.45/18   7.42/17   4.09/17   7.55/18   8.19/14   9.55/9    3.32/16   4.38/9    4.48/16  11.40/18   8.28/16   9.06/17  12.52/19  11.07/17   2.23/15   0.30/2  
 18 Ječmen Vladimír               131.03  5.48/14  25.28/19  34.40/19  38.25/19  44.10/18  52.25/18  63.29/18  66.51/18  72.58/18  78.20/18  90.40/18  99.16/18 107.53/18 114.12/18 126.57/18 130.20/18 131.03/18 
    SKOB Ostrov                           5.48/14  19.40/19   9.12/19   3.45/13   5.45/14   8.15/13  11.04/13   3.22/14   6.07/17   5.22/18  12.20/19   8.36/17   8.37/15   6.19/14  12.45/19   3.23/19   0.43/18 
 19 Hora Vladimír                 137.55  5.59/16  11.10/15  18.06/15  22.16/15  45.09/19  54.49/19  66.28/19  72.09/19  79.35/19  85.12/19  93.00/19 103.06/19 112.55/19 123.31/19 134.30/19 137.10/19 137.55/19 
    USK Praha                             5.59/16   5.11/14   6.56/14   4.10/18  22.53/19   9.40/18  11.39/16   5.41/19   7.26/19   5.37/19   7.48/13  10.06/18   9.49/18  10.36/18  10.59/16   2.40/18   0.45/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         8.6km   60m 14k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-112     3-103     4-104     5-105     6-106     7-107     8-108     9-109    10-110    11-111    12-117    13-115    14-100   
  1 Hájek Jiří                     71.47  4.10/2    7.13/2   12.07/4   16.44/4   21.58/3   29.02/3   37.44/1*  41.04/1*  45.45/1*  49.30/1*  55.58/1*  64.48/1*  69.37/1*  71.16/1*  71.47/1* 
    SKOB Ostrov                           4.10/2    3.03/4    4.54/6    4.37/7    5.14/5    7.04/1*   8.42/1*   3.20/4    4.41/1*   3.45/1*   6.28/4    8.50/1*   4.49/1*   1.39/1*   0.31/1* 
  2 Ševčík Petr                    74.34  4.08/1*   7.02/1*  11.33/2   15.55/3   20.15/1*  27.51/1*  38.29/2   41.30/2   46.50/2   50.40/2   57.02/2   66.16/2   71.54/2   73.57/2   74.34/2  
    SKOB Ostrov                           4.08/1*   2.54/1*   4.31/5    4.22/5    4.20/1*   7.36/4   10.38/6    3.01/1*   5.20/4    3.50/3    6.22/3    9.14/3    5.38/5    2.03/5    0.37/8  
  3 Bohuslav Václav                75.25  4.37/4    7.38/3   11.31/1*  15.09/1*  20.21/2   28.48/2   39.55/3   43.08/3   47.52/3   51.50/3   58.09/3   67.49/3   72.58/3   74.52/3   75.25/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.37/4    3.01/2    3.53/2    3.38/2    5.12/4    8.27/5   11.07/9    3.13/2    4.44/2    3.58/4    6.19/2    9.40/6    5.09/2    1.54/4    0.33/2  
  4 Mareš Alexander                80.17  5.07/6    8.08/6   12.19/5   18.28/7   24.38/7   31.44/4   42.39/5   46.11/5   51.06/4   55.12/4   62.16/5   71.33/4   77.30/4   79.41/4   80.17/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.07/6    3.01/2    4.11/3    6.09/13   6.10/8    7.06/2   10.55/8    3.32/6    4.55/3    4.06/6    7.04/5    9.17/4    5.57/6    2.11/6    0.36/7  
  5 Sedláček Tomáš                 80.18  6.23/11  10.18/10  15.20/9   19.46/8   24.56/8   32.31/7   42.59/6   46.15/6   51.35/5   55.20/5   61.30/4   72.36/5   78.03/5   79.45/5   80.18/5  
    Kometa Kralovice                      6.23/11   3.55/10   5.02/8    4.26/6    5.10/3    7.35/3   10.28/4    3.16/3    5.20/4    3.45/1*   6.10/1*  11.06/9    5.27/4    1.42/2    0.33/2  
  6 Vastl Oldřich                  82.39  4.50/5    8.04/5   12.20/6   17.11/5   22.07/4   32.02/5   42.11/4   45.50/4   51.43/6   55.58/6   63.47/6   72.48/6   79.41/6   82.05/6   82.39/6  
    SKOB Ostrov                           4.50/5    3.14/5    4.16/4    4.51/10   4.56/2    9.55/10  10.09/3    3.39/8    5.53/7    4.15/7    7.49/7    9.01/2    6.53/10   2.24/12   0.34/4  
  7 Richtr Aleš                    84.33  5.39/7    9.33/8   14.30/8   17.50/6   23.29/5   34.54/8   44.56/7   48.26/7   53.55/7   58.00/7   65.32/7   76.10/7   81.30/7   83.51/7   84.33/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.39/7    3.54/9    4.57/7    3.20/1*   5.39/6   11.25/14  10.02/2    3.30/5    5.29/6    4.05/5    7.32/6   10.38/7    5.20/3    2.21/10   0.42/12 
  8 Růžička Miloslav               90.29  6.15/10   9.37/9   15.35/10  19.49/9   25.44/9   35.29/9   46.00/8   49.57/8   58.40/8   63.05/8   71.04/8   81.46/8   87.43/8   89.54/8   90.29/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                  6.15/10   3.22/6    5.58/12   4.14/4    5.55/7    9.45/8   10.31/5    3.57/12   8.43/14   4.25/8    7.59/8   10.42/8    5.57/6    2.11/6    0.35/6  
  9 Kamaryt Miloš                  96.58  5.41/8    9.09/7   14.18/7   21.24/10  33.00/13  41.28/10  52.15/10  56.01/10  61.59/10  67.08/10  75.14/9   87.48/9   93.50/9   96.20/9   96.58/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.41/8    3.28/7    5.09/9    7.06/15  11.36/15   8.28/6   10.47/7    3.46/10   5.58/8    5.09/11   8.06/9   12.34/12   6.02/8    2.30/13   0.38/10 
 10 Hasman Jan                    100.58  4.20/3    7.53/4   11.35/3   15.15/2   23.41/6   32.09/6   50.06/9   53.39/9   61.37/9   66.07/9   78.32/10  87.58/10  98.36/10 100.24/10 100.58/10 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.20/3    3.33/8    3.42/1*   3.40/3    8.26/13   8.28/6   17.57/14   3.33/7    7.58/12   4.30/9   12.25/13   9.26/5   10.38/15   1.48/3    0.34/4  
 11 Nádeníček Josef               103.33  6.11/9   10.38/11  17.48/11  22.41/11  30.26/10  41.29/11  56.13/11  60.07/11  66.44/11  71.27/11  80.46/11  93.52/11 100.16/11 102.51/11 103.33/11 
    TJ Jiskra Nejdek                      6.11/9    4.27/11   7.10/14   4.53/11   7.45/11  11.03/13  14.44/12   3.54/11   6.37/9    4.43/10   9.19/10  13.06/14   6.24/9    2.35/14   0.42/12 
 12 Staněk Rostislav              113.31  8.21/14  18.17/16  24.13/16  32.49/16  39.21/15  49.34/15  62.55/14  66.38/14  74.06/14  79.32/14  91.02/12 102.44/12 110.34/12 112.53/12 113.31/12 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   8.21/14   9.56/16   5.56/11   8.36/16   6.32/9   10.13/11  13.21/10   3.43/9    7.28/11   5.26/12  11.30/11  11.42/11   7.50/12   2.19/8    0.38/10 
 13 Černý Libor                   118.50  8.03/13  12.55/13  18.48/13  24.06/13  32.01/11  41.47/12  56.38/12  64.03/13  72.55/13  78.25/13  93.17/14 105.51/14 115.48/14 118.07/14 118.50/14 
    MLOK Mariánské Lázně                  8.03/13   4.52/13   5.53/10   5.18/12   7.55/12   9.46/9   14.51/13   7.25/16   8.52/15   5.30/14  14.52/14  12.34/12   9.57/13   2.19/8    0.43/14 
 14 Šoupa Karel                   131.57  8.24/15  13.37/14  21.12/14  25.54/14  32.39/12  45.10/14  68.49/15  74.57/15  83.17/15  88.59/15 100.31/15 115.36/15 127.47/15 131.12/15 131.57/15 
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.24/15   5.13/14   7.35/15   4.42/9    6.45/10  12.31/15  23.39/16   6.08/14   8.20/13   5.42/15  11.32/12  15.05/15  12.11/16   3.25/15   0.45/15 
 15 Šustr Pavel                   151.51  9.18/16  14.38/15  22.37/15  28.57/15  42.15/16  56.31/16  77.05/16  83.30/16  96.40/16 104.39/16 120.21/16 137.21/16 147.23/16 150.49/16 151.51/16 
    OOB TJ Kašperské Hory                 9.18/16   5.20/15   7.59/16   6.20/14  13.18/16  14.16/16  20.34/15   6.25/15  13.10/16   7.59/16  15.42/16  17.00/16  10.02/14   3.26/16   1.02/16 
    Kozelka Jan                DISK      17.25/    26.14/    37.09/    44.23/    55.08/         /         /         /         /         /    69.57/    90.56/         /   115.16/   116.22/   
    TJ Loko Chomutov                     17.25/     8.49/    10.55/     7.14/    10.45/         /         /         /         /         /         /    20.59/         /         /     1.06/   
    Bína Pavel                 DISK       7.29/    11.32/    16.44/    21.42/         /         /         /         /         /         /    63.24/    75.32/    92.33/    95.35/    96.22/   
    MLOK Mariánské Lázně                  7.29/     4.03/     5.12/     4.58/         /         /         /         /         /         /         /    12.08/    17.01/     3.02/     0.47/   
 18 Dvořák Pavel              MS  113.47  6.47/12  11.14/12  18.09/12  22.46/12  33.49/14  44.34/13  58.41/13  63.36/12  70.45/12  76.14/12  91.40/13 103.08/13 110.48/13 113.10/13 113.47/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.47/12   4.27/11   6.55/13   4.37/7   11.03/14  10.45/12  14.07/11   4.55/13   7.09/10   5.29/13  15.26/15  11.28/10   7.40/11   2.22/11   0.37/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.2km   75m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-121     2-101     3-111     4-106     5-109     6-110     7-105     8-104     9-114    10-122    11-115    12-100   
  1 Hnyk Michal                    72.38  5.44/9    9.35/9   19.22/7   24.11/6   32.19/5   36.15/5   39.54/5   46.06/4   57.03/2   60.44/2   69.43/3   72.00/3   72.38/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.44/9    3.51/12   9.47/4    4.49/3    8.08/5    3.56/2    3.39/3    6.12/2   10.57/1*   3.41/2    8.59/10   2.17/4    0.38/8  
  2 Vlach Miroslav                 72.43  4.33/4    7.27/4   17.16/3   22.16/3   31.23/4   35.45/4   39.19/4   46.05/3   58.30/3   62.46/3   69.31/2   71.59/2   72.43/3  
    TJ Skalka Cheb                        4.33/4    2.54/7    9.49/5    5.00/5    9.07/7    4.22/6    3.34/2    6.46/4   12.25/6    4.16/5    6.45/3    2.28/6    0.44/10 
  3 Macura Jaroslav                80.23  5.49/10   8.48/7   19.19/6   24.50/7   33.59/6   38.47/6   43.07/6   49.56/6   63.21/6   68.51/6   76.34/6   79.39/6   80.23/6  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.49/10   2.59/9   10.31/8    5.31/9    9.09/8    4.48/11   4.20/8    6.49/5   13.25/9    5.30/11   7.43/5    3.05/12   0.44/10 
  4 Blažek Jiří                    83.28  9.23/13  12.24/12  23.46/12  29.34/11  38.12/10  43.08/10  47.17/8   56.51/8   69.11/7   73.24/7   80.00/7   82.54/7   83.28/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   9.23/13   3.01/10  11.22/10   5.48/10   8.38/6    4.56/12   4.09/6    9.34/7   12.20/5    4.13/4    6.36/2    2.54/11   0.34/3  
  5 Chotětický Václav              95.23  4.57/5    7.48/5   17.29/5   22.41/5   34.38/7   39.23/8   48.02/10  54.46/7   77.56/10  82.42/10  91.57/11  94.38/11  95.23/11 
    KČT Aš                                4.57/5    2.51/6    9.41/3    5.12/6   11.57/13   4.45/10   8.39/12   6.44/3   23.10/13   4.46/9    9.15/11   2.41/8    0.45/12 
  6 Čech Petr                     105.20  5.25/7    9.15/8   21.32/10  27.42/10  38.18/11  48.10/11  61.43/12  72.06/12  87.51/13  93.59/13 101.43/12 104.35/12 105.20/12 
    TJ Skalka Cheb                        5.25/7    3.50/11  12.17/12   6.10/12  10.36/12   9.52/13  13.33/13  10.23/9   15.45/12   6.08/13   7.44/6    2.52/10   0.45/12 
  7 Motyčka Radek             MS   92.14  4.59/6    7.55/6   19.27/8   25.19/8   34.43/8   39.26/9   47.19/9   57.28/9   72.53/9   78.31/9   88.26/9   91.39/9   92.14/9  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.59/6    2.56/8   11.32/11   5.52/11   9.24/9    4.43/9    7.53/11  10.09/8   15.25/11   5.38/12   9.55/12   3.13/13   0.35/4  
  8 Dušek Petr                MS   73.53  4.29/3    7.11/3   17.18/4   22.32/4   30.17/3   34.53/3   38.59/3   47.54/5   60.45/5   65.06/5   70.54/4   73.16/5   73.53/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.29/3    2.42/5   10.07/7    5.14/7    7.45/2    4.36/8    4.06/5    8.55/6   12.51/8    4.21/6    5.48/1*   2.22/5    0.37/6  
  9 Skala David               MS   94.57  8.32/11  11.11/10  22.10/11  36.53/12  46.17/12  50.50/12  55.35/11  67.41/11  79.38/11  84.13/11  91.47/10  94.20/10  94.57/10 
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.32/11   2.39/4   10.59/9   14.43/13   9.24/9    4.33/7    4.45/9   12.06/10  11.57/4    4.35/8    7.34/4    2.33/7    0.37/6  
 10 Šobíšek Václav            MS  107.31  5.42/8   16.23/13  40.34/13  44.52/13  54.22/13  58.33/13  63.34/13  75.47/13  87.40/12  92.26/12 104.13/13 106.56/13 107.31/13 
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.42/8   10.41/13  24.11/13   4.18/2    9.30/11   4.11/4    5.01/10  12.13/11  11.53/3    4.46/9   11.47/13   2.43/9    0.35/4  
 11 Plachý Adam               MS   86.43  9.07/12  11.29/11  21.27/9   26.46/9   34.47/9   39.01/7   43.20/7   58.26/10  71.04/8   75.36/8   84.00/8   86.11/8   86.43/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.07/12   2.22/3    9.58/6    5.19/8    8.01/3    4.14/5    4.19/7   15.06/12  12.38/7    4.32/7    8.24/8    2.11/3    0.32/2  
 12 Šperl Milan               MS   73.20  3.49/2    5.52/1*  13.06/1*  16.45/1*  23.45/1*  26.48/1*  30.10/1*  45.20/2   60.02/4   62.57/4   71.11/5   72.49/4   73.20/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.49/2    2.03/1*   7.14/2    3.39/1*   7.00/1*   3.03/1*   3.22/1*  15.10/13  14.42/10   2.55/1*   8.14/7    1.38/1*   0.31/1* 
 13 Hnyk Daniel               MS   66.36  3.48/1*   6.05/2   13.18/2   18.10/2   26.17/2   30.17/2   33.57/2   40.02/1*  51.00/1*  54.49/1*  63.46/1*  65.53/1*  66.36/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.48/1*   2.17/2    7.13/1*   4.52/4    8.07/4    4.00/3    3.40/4    6.05/1*  10.58/2    3.49/3    8.57/9    2.07/2    0.43/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.2km   60m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-123     2-120     3-102     4-103     5-104     6-113     7-114     8-122     9-100   
  1 Jirásek Jaroslav               50.02  3.49/1*   6.01/1*  11.58/1*  22.39/2   26.56/2   33.08/2   39.13/2   43.34/2   49.27/1*  50.02/1* 
    TJ Skalka Cheb                        3.49/1*   2.12/1*   5.57/2   10.41/7    4.17/2    6.12/1*   6.05/3    4.21/1*   5.53/1*   0.35/2  
  2 Fišák Jan                      50.17  6.20/5    8.55/4   14.25/3   21.47/1*  26.02/1*  32.38/1*  38.23/1*  43.12/1*  49.35/2   50.17/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.20/5    2.35/3    5.30/1*   7.22/1*   4.15/1*   6.36/3    5.45/1*   4.49/5    6.23/3    0.42/5  
  3 Bohuslav Václav                53.36  4.37/2    6.57/2   13.30/2   22.46/3   28.48/4   35.55/3   42.06/3   46.33/3   52.55/3   53.36/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.37/2    2.20/2    6.33/4    9.16/4    6.02/6    7.07/4    6.11/4    4.27/2    6.22/2    0.41/3  
  4 Fiala Miloš                    56.04  6.44/6    9.25/6   16.07/4   24.01/4   28.26/3   36.16/4   43.02/4   47.37/4   55.23/4   56.04/4  
    OOB TJ Kašperské Hory                 6.44/6    2.41/4    6.42/5    7.54/2    4.25/3    7.50/6    6.46/6    4.35/3    7.46/6    0.41/3  
  5 Sklenář Jan                    58.24  7.43/7   10.31/7   16.42/6   25.17/5   34.12/6   40.33/6   46.34/5   51.16/5   57.42/5   58.24/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.43/7    2.48/5    6.11/3    8.35/3    8.55/7    6.21/2    6.01/2    4.42/4    6.26/4    0.42/5  
  6 Mágr Zdeněk                    65.47  4.44/3    8.06/3   16.35/5   26.06/6   30.55/5   38.28/5   46.37/6   56.31/6   65.16/6   65.47/6  
    TJ Loko Chomutov                      4.44/3    3.22/7    8.29/6    9.31/5    4.49/4    7.33/5    8.09/7    9.54/8    8.45/8    0.31/1* 
  7 Nykles Vladimír                66.18  5.46/4    9.03/5   21.48/7   31.30/7   36.40/7   44.38/7   51.11/7   57.45/7   65.27/7   66.18/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.46/4    3.17/6   12.45/8    9.42/6    5.10/5    7.58/7    6.33/5    6.34/6    7.42/5    0.51/7  
  8 Schejbal Ladislav             106.49  9.23/8   27.45/8   37.28/8   54.20/8   64.38/8   80.38/8   89.12/8   97.24/8  105.58/8  106.49/8  
    TJ Skalka Cheb                        9.23/8   18.22/8    9.43/7   16.52/8   10.18/8   16.00/8    8.34/8    8.12/7    8.34/7    0.51/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HD10L       3.1km   15m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-118     3-120     4-121     5-100   
  1 Oncirk Honzík                  22.44  5.51/1*  11.18/1*  16.06/1*  19.17/1*  22.09/1*  22.44/1* 
    SKOB Ostrov                           5.51/1*   5.27/1*   4.48/1*   3.11/1*   2.52/1*   0.35/1* 
  2 Zierhutová Michaela            32.00  9.30/3   14.58/3   22.09/2   27.09/2   31.19/2   32.00/2  
    TJ Loko Chomutov                      9.30/3    5.28/2    7.11/2    5.00/4    4.10/3    0.41/4  
  3 Sluková Veronika               32.23  7.19/2   12.50/2   23.15/3   27.16/3   31.41/3   32.23/3  
    KČT Aš                                7.19/2    5.31/3   10.25/3    4.01/2    4.25/5    0.42/5  
  4 Knepr Tomáš                    40.11  9.57/5   16.05/4   30.45/5   35.29/4   39.23/4   40.11/4  
    KOB Baník Sokolov                     9.57/5    6.08/4   14.40/6    4.44/3    3.54/2    0.48/8  
  5 Svatek Samuel                  42.35 10.49/6   17.34/5   30.23/4   37.30/5   41.56/5   42.35/5  
    TJ Skalka Cheb                       10.49/6    6.45/5   12.49/4    7.07/7    4.26/7    0.39/3  
  6 Ševčík Daniel                  46.13  9.39/4   19.08/6   33.07/6   41.04/6   45.29/6   46.13/6  
    SKOB Ostrov                           9.39/4    9.29/7   13.59/5    7.57/8    4.25/5    0.44/6  
  7 Bartošová Marie                51.38 11.13/7   19.44/7   40.03/7   46.19/7   51.00/7   51.38/7  
    MLOK Mariánské Lázně                 11.13/7    8.31/6   20.19/8    6.16/6    4.41/8    0.38/2  
  8 Bohuslav Pepík                 52.57 11.51/8   22.54/8   41.59/8   47.48/8   52.10/8   52.57/8  
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.51/8   11.03/8   19.05/7    5.49/5    4.22/4    0.47/7  
  9 Řezáč Jan                      79.59 12.48/9   27.28/9   60.20/9   70.47/9   79.08/9   79.59/9  
    KČT Aš                               12.48/9   14.40/9   32.52/9   10.27/9    8.21/9    0.51/9  
    Turčin Jan                 DISK      11.04/    25.18/    37.20/         /    52.50/    53.38/   
    Ski klub Karlovy Vary                11.04/    14.14/    12.02/         /         /     0.48/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         3.1km   15m 5k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-117     2-118     3-120     4-121     5-100   
  1 Hasman Jakub                   19.26  5.30/1*   8.04/1*  12.34/1*  15.40/1*  18.47/1*  19.26/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.30/1*   2.34/1*   4.30/1*   3.06/1*   3.07/2    0.39/2  
  2 Černý Jonáš                    26.09  7.42/4   12.04/3   18.03/2   21.31/2   25.26/2   26.09/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  7.42/4    4.22/3    5.59/3    3.28/2    3.55/5    0.43/4  
  3 Hejduk Zdeněk                  26.47  8.02/5   14.12/5   19.14/3   22.50/3   26.04/3   26.47/3  
    KOB Baník Sokolov                     8.02/5    6.10/10   5.02/2    3.36/3    3.14/4    0.43/4  
  4 Tošovská Vaneska               28.56  6.40/2   11.20/2   21.16/5   25.15/4   28.16/4   28.56/4  
    Ski klub Karlovy Vary                 6.40/2    4.40/4    9.56/11   3.59/5    3.01/1*   0.40/3  
  5 Tošovský Filip                 29.43  6.57/3   12.07/4   22.18/6   25.54/5   29.05/5   29.43/5  
    Ski klub Karlovy Vary                 6.57/3    5.10/5   10.11/12   3.36/3    3.11/3    0.38/1* 
  6 Ševčíková Anežka               31.19  9.05/6   14.22/6   21.00/4   26.13/6   30.30/6   31.19/6  
    SKOB Ostrov                           9.05/6    5.17/7    6.38/6    5.13/9    4.17/7    0.49/11 
  7 Turčinová Anna                 31.36  9.59/9   16.17/8   22.33/7   26.54/7   30.52/7   31.36/7  
    Ski klub Karlovy Vary                 9.59/9    6.18/11   6.16/4    4.21/7    3.58/6    0.44/6  
  8 Ječmen Matyáš                  33.40  9.39/8   14.51/7   22.42/8   27.53/8   32.53/8   33.40/8  
    SKOB Ostrov                           9.39/8    5.12/6    7.51/8    5.11/8    5.00/10   0.47/8  
  9 Honzík Šimon                   33.51  9.29/7   17.26/9   24.33/10  28.48/9   33.06/9   33.51/9  
    KOB Baník Sokolov                     9.29/7    7.57/13   7.07/7    4.15/6    4.18/8    0.45/7  
 10 Kohoutková Klárka              36.10 13.32/13  17.44/10  24.14/9   29.57/10  35.12/10  36.10/10 
    KOB Baník Sokolov                    13.32/13   4.12/2    6.30/5    5.43/10   5.15/12   0.58/14 
 11 Šustr Ondřej                   40.59 12.24/11  18.16/12  27.11/12  33.51/12  40.11/12  40.59/11 
    OOB TJ Kašperské Hory                12.24/11   5.52/9    8.55/10   6.40/13   6.20/14   0.48/9  
 12 Křiklavovi Magda + Adam        41.37 12.03/10  17.48/11  25.57/11  33.24/11  40.04/11  41.37/12 
    Ski klub Karlovy Vary                12.03/10   5.45/8    8.09/9    7.27/14   6.40/15   1.33/19 
 13 Zachová Barča                  46.44 13.20/12  20.50/13  32.08/13  38.25/13  45.41/13  46.44/13 
    KOB Baník Sokolov                    13.20/12   7.30/12  11.18/13   6.17/12   7.16/16   1.03/15 
 14 Jirková Jitka                  52.25 14.38/14  26.07/17  39.37/15  45.22/14  51.37/14  52.25/14 
    KOB Baník Sokolov                    14.38/14  11.29/19  13.30/17   5.45/11   6.15/13   0.48/9  
 15 Šedá Míša                      59.02 15.26/15  24.36/14  42.29/18  53.08/18  58.05/15  59.02/15 
    Ski klub Karlovy Vary                15.26/15   9.10/15  17.53/20  10.39/19   4.57/9    0.57/13 
 16 Šedá Kačka                     59.15 15.29/16  24.54/15  42.40/19  53.12/19  58.12/16  59.15/16 
    Ski klub Karlovy Vary                15.29/16   9.25/16  17.46/19  10.32/18   5.00/10   1.03/15 
 17 Podivín Vít                    61.45 15.44/17  28.14/18  41.38/16  51.42/16  60.50/17  61.45/17 
    SKOB Ostrov                          15.44/17  12.30/20  13.24/16  10.04/17   9.08/19   0.55/12 
 18 Vastl Viktor                   63.07 15.50/18  28.37/19  42.19/17  51.47/17  61.49/18  63.07/18 
    SKOB Ostrov                          15.50/18  12.47/21  13.42/18   9.28/16  10.02/20   1.18/17 
 19 Gregor Ríša                    65.46 16.37/19  25.40/16  38.16/14  51.30/15  63.33/19  65.46/19 
    KOB Baník Sokolov                    16.37/19   9.03/14  12.36/14  13.14/21  12.03/21   2.13/22 
 20 Bílá Tereza                    68.19 22.03/20  32.15/20  45.26/20  58.36/20  66.57/20  68.19/20 
    KOS Jesenice                         22.03/20  10.12/18  13.11/15  13.10/20   8.21/17   1.22/18 
 21 Ritterová Lída + Filip         82.34 26.07/21  35.50/21  54.23/21  67.58/21  80.34/21  82.34/21 
    Ski klub Karlovy Vary                26.07/21   9.43/17  18.33/21  13.35/22  12.36/22   2.00/21 
 22 Ječmenová Veronika            116.38 36.08/22  60.46/22  97.39/22 106.04/22 115.01/22 116.38/22 
    SKOB Ostrov                          36.08/22  24.38/22  36.53/22   8.25/15   8.57/18   1.37/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          3.6km   35m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-113     3-104     4-103     5-112     6-101     7-115     8-100   
  1 Tokárová Regina               111.37 19.10/1*  36.36/1*  61.47/1*  72.44/1*  89.31/1*  96.47/1* 108.02/1* 110.48/1* 111.37/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                     19.10/1*  17.26/1*  25.11/1*  10.57/1*  16.47/1*   7.16/1*  11.15/1*   2.46/1*   0.49/1* 
    Mutínská Pavlína           DISK      12.37/         /         /         /         /         /    60.51/    63.12/    63.53/   
    TJ Slovan Karlovy Vary               12.37/         /         /         /         /         /         /     2.21/     0.41/