Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               14.4.2012 19:07:40
                                                                                                                                                                        5. OŽ
===ČSOS-BSO============================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.4km   20m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-138     3-141     4-139     5-134     6-140     7-100   
  1 Marešová Klára                 36.30  3.41/1*  13.27/1*  17.50/1*  25.37/1*  27.51/1*  31.57/1*  36.04/1*  36.30/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.41/1*   9.46/1*   4.23/5    7.47/6    2.14/1*   4.06/1*   4.07/2    0.26/2  
  2 Richtrová Kamila               38.00  4.24/2   20.31/2   23.59/2   26.42/2   29.09/2   33.19/2   37.35/2   38.00/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.24/2   16.07/3    3.28/1*   2.43/3    2.27/4    4.10/3    4.16/4    0.25/1* 
  3 Kovářová Lucie                 41.11 10.06/6   23.13/3   27.06/3   29.56/3   32.19/3   36.28/3   40.41/3   41.11/3  
    KČT Aš                               10.06/6   13.07/2    3.53/4    2.50/4    2.23/3    4.09/2    4.13/3    0.30/5  
  4 Nádeníčková Iva                46.31  5.42/4   30.00/4   33.35/4   35.38/4   38.06/4   42.22/4   46.05/4   46.31/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.42/4   24.18/5    3.35/3    2.03/1*   2.28/5    4.16/4    3.43/1*   0.26/2  
  5 Chladová Martina               50.25  5.19/3   32.37/6   36.09/5   38.51/5   41.08/5   45.32/5   49.55/5   50.25/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.19/3   27.18/6    3.32/2    2.42/2    2.17/2    4.24/5    4.23/5    0.30/5  
  6 Ziebová Veronika               62.20  8.17/5   30.02/5   38.28/6   43.21/6   47.38/6   56.22/6   61.53/6   62.20/6  
    TJ Jiskra Nejdek                      8.17/5   21.45/4    8.26/6    4.53/5    4.17/6    8.44/6    5.31/6    0.27/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.7km   35m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-142     2-138     3-141     4-133     5-134     6-140     7-143     8-100   
  1 Tokárová Regina                27.11  4.51/1*  10.48/1*  13.42/1*  16.24/1*  19.16/1*  22.51/1*  25.52/1*  26.45/1*  27.11/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.51/1*   5.57/2    2.54/1*   2.42/1*   2.52/1*   3.35/1*   3.01/2    0.53/1*   0.26/3  
  2 Nádeníčková Pavla              32.06  5.39/2   11.03/2   14.32/2   17.40/2   23.19/2   27.52/2   30.45/2   31.41/2   32.06/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.39/2    5.24/1*   3.29/2    3.08/2    5.39/2    4.33/2    2.53/1*   0.56/2    0.25/1* 
  3 Staňková Markéta               42.43  7.32/3   18.28/3   22.03/3   25.48/3   31.49/3   36.47/3   40.26/3   42.18/3   42.43/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   7.32/3   10.56/3    3.35/3    3.45/3    6.01/3    4.58/3    3.39/3    1.52/3    0.25/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.3km   20m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-142     2-120     3-127     4-139     5-134     6-135     7-143     8-100   
  1 Biersaková Dagmar              32.50  3.33/1*  10.31/1*  20.22/1*  23.39/1*  25.50/1*  28.15/1*  31.31/1*  32.29/1*  32.50/1* 
    Kometa Kralovice                      3.33/1*   6.58/1*   9.51/2    3.17/1*   2.11/2    2.25/1*   3.16/1*   0.58/4    0.21/2  
  2 Pelcová Tereza                 45.26  4.40/3   13.46/3   23.38/2   34.09/2   36.44/2   40.27/2   44.07/2   45.00/2   45.26/2  
    KČT Aš                                4.40/3    9.06/3    9.52/3   10.31/4    2.35/4    3.43/4    3.40/2    0.53/1*   0.26/3  
  3 Hanáková Lenka                 48.11  5.09/4   12.34/2   33.19/4   37.40/3   39.46/3   43.17/3   46.58/3   47.51/3   48.11/3  
    Kometa Kralovice                      5.09/4    7.25/2   20.45/4    4.21/2    2.06/1*   3.31/2    3.41/3    0.53/1*   0.20/1* 
  4 Svobodová Simona               53.40  4.29/2   21.48/5   31.35/3   42.12/4   44.46/4   48.25/4   52.10/4   53.03/4   53.40/4  
    KČT Aš                                4.29/2   17.19/5    9.47/1*  10.37/5    2.34/3    3.39/3    3.45/4    0.53/1*   0.37/4  
  5 Ištvánová Klára                74.45  8.12/5   21.06/4   45.46/5   56.06/5   59.35/5   65.28/5   72.29/5   74.03/5   74.45/5  
    KČT Aš                                8.12/5   12.54/4   24.40/5   10.20/3    3.29/5    5.53/5    7.01/5    1.34/5    0.42/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.6km   20m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-144     2-138     3-120     4-145     5-133     6-134     7-135     8-143     9-100   
  1 Šiková Barbora                 30.09  4.07/6    8.24/3   11.13/2   15.28/3   22.14/2   24.39/2   26.28/1*  28.59/2   29.48/2   30.09/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.07/6    4.17/1*   2.49/2    4.15/2    6.46/1*   2.25/1*   1.49/1*   2.31/2    0.49/1*   0.21/2  
  2 Šiková Karolína                30.17  2.07/4    8.31/4   11.17/3   15.05/2   22.00/1*  24.26/1*  26.28/1*  28.52/1*  29.42/1*  30.17/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.07/4    6.24/4    2.46/1*   3.48/1*   6.55/2    2.26/2    2.02/2    2.24/1*   0.50/2    0.35/6  
  3 Kubínová Veronika              31.48  1.48/1*   6.50/1*   9.58/1*  14.49/1*  22.27/3   25.10/3   27.40/3   30.27/3   31.27/3   31.48/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.48/1*   5.02/2    3.08/3    4.51/3    7.38/3    2.43/3    2.30/4    2.47/3    1.00/4    0.21/2  
  4 Žandová Marcela                39.06  1.50/2    9.43/5   12.55/4   18.00/4   29.14/5   32.12/5   34.40/4   37.40/4   38.41/4   39.06/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.50/2    7.53/5    3.12/4    5.05/4   11.14/6    2.58/5    2.28/3    3.00/5    1.01/5    0.25/4  
  5 Lubinová Markéta               40.35  2.17/5    7.43/2   13.06/5   18.22/5   28.51/4   31.46/4   35.21/5   39.25/5   40.18/5   40.35/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.17/5    5.26/3    5.23/6    5.16/5   10.29/4    2.55/4    3.35/5    4.04/6    0.53/3    0.17/1* 
  6 Vítková Markéta                43.22  1.54/3   11.39/6   16.06/6   21.25/6   32.03/6   35.03/6   38.48/6   41.39/6   42.56/6   43.22/6  
    KČT Aš                                1.54/3    9.45/6    4.27/5    5.19/6   10.38/5    3.00/6    3.45/6    2.51/4    1.17/6    0.26/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         5.3km   35m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-149     2-126     3-147     4-146     5-121     6-141     7-134     8-136     9-100   
  1 Kubínová Romana                48.38  4.09/2   11.54/2   16.46/2   22.59/2   31.03/1*  38.52/1*  42.17/1*  46.54/1*  48.11/1*  48.38/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.09/2    7.45/2    4.52/2    6.13/1*   8.04/1*   7.49/1*   3.25/1*   4.37/1*   1.17/1*   0.27/2  
  2 Chvalová Věra                  50.48  3.45/1*  11.12/1*  15.58/1*  22.39/1*  31.38/2   40.26/2   44.13/2   48.57/2   50.23/2   50.48/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.45/1*   7.27/1*   4.46/1*   6.41/2    8.59/2    8.48/3    3.47/2    4.44/2    1.26/2    0.25/1* 
  3 Sklenářová Magda               56.01  4.54/3   12.57/3   18.55/3   25.42/3   34.41/3   43.28/3   48.07/3   53.49/3   55.33/3   56.01/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.54/3    8.03/3    5.58/3    6.47/3    8.59/2    8.47/2    4.39/3    5.42/3    1.44/3    0.28/3  
    Kuberková Lucie            DISK       5.25/    15.41/    30.32/         /    54.17/    72.44/    77.59/    83.42/    85.29/    85.55/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.25/    10.16/    14.51/         /         /    18.27/     5.15/     5.43/     1.47/     0.26/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         6.8km   25m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-122     3-123     4-125     5-126     6-139     7-148     8-135     9-100   
  1 Hulcová Pavla                  55.57  6.07/1*  15.26/1*  21.55/1*  32.15/1*  37.09/1*  45.14/1*  49.37/1*  52.35/1*  55.32/1*  55.57/1* 
    OOB TJ Kašperské Hory                 6.07/1*   9.19/1*   6.29/1*  10.20/1*   4.54/1*   8.05/4    4.23/8    2.58/1*   2.57/1*   0.25/4  
  2 Bořánková Karolína             61.13  7.54/2   19.12/2   26.03/2   37.24/2   42.18/2   51.06/2   53.58/2   57.43/2   60.47/2   61.13/2  
    SK Kamenice                           7.54/2   11.18/6    6.51/2   11.21/2    4.54/1*   8.48/5    2.52/1*   3.45/5    3.04/2    0.26/7  
  3 Veselá Anna                    62.18  8.46/5   19.27/4   26.48/3   38.28/3   44.16/3   52.06/3   55.11/3   58.34/3   61.52/3   62.18/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   8.46/5   10.41/3    7.21/3   11.40/3    5.48/4    7.50/2    3.05/2    3.23/3    3.18/4    0.26/7  
  4 Horová Magda                   66.05  8.56/7   19.50/6   27.48/5   40.16/5   46.06/5   54.01/5   57.23/5   62.20/5   65.40/4   66.05/4  
    USK Praha                             8.56/7   10.54/4    7.58/5   12.28/4    5.50/5    7.55/3    3.22/3    4.57/11   3.20/5    0.25/4  
  5 Honnerová Blanka               66.17  8.48/6   19.16/3   26.57/4   39.34/4   45.07/4   52.54/4   57.04/4   60.48/4   65.50/5   66.17/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   8.48/6   10.28/2    7.41/4   12.37/5    5.33/3    7.47/1*   4.10/7    3.44/4    5.02/11   0.27/10 
  6 Kovářová Jitka                 74.27  8.39/4   19.43/5   29.26/6   46.23/7   53.02/7   62.24/7   67.40/7   70.50/7   74.03/6   74.27/6  
    KČT Aš                                8.39/4   11.04/5    9.43/9   16.57/10   6.39/6    9.22/6    5.16/9    3.10/2    3.13/3    0.24/2  
  7 Urbánková Kateřina             74.42  8.26/3   21.31/7   29.51/7   43.19/6   50.05/6   60.38/6   66.40/6   70.37/6   74.18/7   74.42/7  
    SKOB Ostrov                           8.26/3   13.05/8    8.20/6   13.28/6    6.46/7   10.33/9    6.02/11   3.57/7    3.41/8    0.24/2  
  8 Žandová Kateřina               78.00 11.17/10  24.28/10  34.25/10  48.37/9   56.26/9   66.17/9   70.24/9   74.13/8   77.35/8   78.00/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary               11.17/10  13.11/9    9.57/10  14.12/7    7.49/10   9.51/7    4.07/6    3.49/6    3.22/6    0.25/4  
  9 Zayats Inna                    80.45  9.02/8   22.41/8   31.20/8   48.06/8   55.16/8   65.46/8   69.52/8   74.15/9   80.22/9   80.45/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.02/8   13.39/10   8.39/7   16.46/9    7.10/8   10.30/8    4.06/5    4.23/9    6.07/12   0.23/1* 
 10 Žandová Monika                 92.49  9.51/9   22.48/9   32.46/9   57.36/10  67.09/10  80.09/11  84.13/10  88.33/10  92.23/10  92.49/10 
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.51/9   12.57/7    9.58/11  24.50/12   9.33/11  13.00/12   4.04/4    4.20/8    3.50/9    0.26/7  
 11 Ottová Terezka                 95.12 11.46/11  36.34/12  45.34/12  61.28/11  68.51/11  80.01/10  85.37/11  90.10/11  94.43/11  95.12/11 
    KOS Jesenice                         11.46/11  24.48/12   9.00/8   15.54/8    7.23/9   11.10/10   5.36/10   4.33/10   4.33/10   0.29/11 
 12 Fremrová Jaroslava            106.40 15.25/12  30.17/11  42.01/11  62.39/12  73.09/12  85.46/12  97.01/12 102.37/12 106.00/12 106.40/12 
    OK Lokomotiva Plzeň                  15.25/12  14.52/11  11.44/12  20.38/11  10.30/12  12.37/11  11.15/12   5.36/12   3.23/7    0.40/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         5.3km   35m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-149     2-126     3-147     4-146     5-121     6-141     7-134     8-136     9-100   
  1 Danihelová Janka               57.39  4.05/1*  12.07/1*  18.16/1*  25.27/1*  36.50/2   45.50/1*  49.34/1*  55.21/1*  57.06/1*  57.39/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.05/1*   8.02/1*   6.09/3    7.11/1*  11.23/5    9.00/1*   3.44/1*   5.47/5    1.45/4    0.33/12 
  2 Jandová Lenka                  60.26  4.43/2   12.58/2   18.27/2   26.30/2   36.40/1*  47.29/2   51.43/2   58.02/2   59.58/2   60.26/2  
    Originální Vivalín team Kadaň         4.43/2    8.15/2    5.29/2    8.03/3   10.10/3   10.49/7    4.14/9    6.19/6    1.56/9    0.28/7  
  3 Kamarytová Martina             63.46  5.14/3   16.09/4   24.14/5   31.50/4   41.58/4   51.54/4   55.57/4   61.07/3   63.20/3   63.46/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.14/3   10.55/7    8.05/10   7.36/2   10.08/2    9.56/2    4.03/6    5.10/2    2.13/12   0.26/3  
  4 Hasalová Jana                  64.27  5.15/4   14.16/3   20.52/3   30.07/3   40.14/3   50.15/3   55.11/3   61.58/4   63.47/4   64.27/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.15/4    9.01/3    6.36/4    9.15/6   10.07/1*  10.01/3    4.56/12   6.47/9    1.49/5    0.40/13 
  5 Kubínová Jana                  65.31  5.26/5   16.16/5   23.20/4   32.01/5   42.24/5   53.15/5   57.25/5   63.09/5   65.04/5   65.31/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.26/5   10.50/6    7.04/5    8.41/4   10.23/4   10.51/8    4.10/7    5.44/3    1.55/8    0.27/6  
  6 Žandová Marie                  71.34  8.50/10  20.36/11  26.01/7   35.18/7   46.51/6   58.26/6   62.45/6   69.10/6   71.06/6   71.34/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.50/10  11.46/10   5.25/1*   9.17/7   11.33/6   11.35/9    4.19/10   6.25/8    1.56/9    0.28/7  
  7 Bínová Kateřina                75.24  6.59/8   18.43/9   26.16/8   36.13/8   49.44/7   62.01/9   66.03/8   72.24/7   74.53/7   75.24/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.59/8   11.44/9    7.33/9    9.57/8   13.31/11  12.17/11   4.02/5    6.21/7    2.29/13   0.31/10 
  8 Krausová Marcela               75.51  8.41/9   18.28/8   27.18/11  37.43/10  50.53/10  61.39/7   65.52/7   73.26/8   75.20/8   75.51/8  
    TJ Loko Chomutov                      8.41/9    9.47/4    8.50/13  10.25/9   13.10/10  10.46/6    4.13/8    7.34/10   1.54/7    0.31/10 
  9 Bartošová Jana                 76.37  6.13/6   18.06/6   25.17/6   34.25/6   50.12/8   61.54/8   66.13/9   74.09/9   76.11/9   76.37/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.13/6   11.53/11   7.11/6    9.08/5   15.47/12  11.42/10   4.19/10   7.56/11   2.02/11   0.26/3  
 10 Ledererová Kamila              78.23  9.17/11  19.58/10  27.14/10  37.43/10  50.15/9   63.11/10  67.02/10  76.28/10  77.58/10  78.23/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   9.17/11  10.41/5    7.16/8   10.29/10  12.32/9   12.56/12   3.51/3    9.26/13   1.30/2    0.25/2  
 11 Lošťáková Ivana                80.28  6.32/7   18.09/7   26.18/9   37.23/9   53.36/11  69.16/11  73.14/11  78.19/11  80.02/11  80.28/11 
    TJ Lokomotiva Teplice                 6.32/7   11.37/8    8.09/11  11.05/13  16.13/13  15.40/13   3.58/4    5.05/1*   1.43/3    0.26/3  
 12 Lepší Michaela                 88.59 17.56/12  32.26/12  39.38/12  50.30/12  62.36/12  73.09/12  78.34/12  86.41/12  88.31/12  88.59/12 
    TJ Jiskra Nejdek                     17.56/12  14.30/12   7.12/7   10.52/12  12.06/7   10.33/5    5.25/13   8.07/12   1.50/6    0.28/7  
 13 Richtrová Lucie                96.36 27.11/13  43.27/13  51.46/13  62.32/13  74.47/13  85.13/13  89.01/13  94.47/13  96.13/13  96.36/13 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  27.11/13  16.16/13   8.19/12  10.46/11  12.15/8   10.26/4    3.48/2    5.46/4    1.26/1*   0.23/1* 
    Zierhutová Michaela        DISK       7.29/    21.51/         /    46.52/    63.17/         /    81.31/    89.29/    92.18/    92.47/   
    TJ Loko Chomutov                      7.29/    14.22/         /         /    16.25/         /         /     7.58/     2.49/     0.29/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         4.6km   50m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-121     3-127     4-128     5-132     6-139     7-148     8-135     9-136    10-100   
  1 Řehořková Štěpánka             66.13 11.07/1*  19.31/1*  28.58/2   34.20/2   38.12/1*  47.12/1*  53.56/2   59.09/1*  63.19/1*  65.50/1*  66.13/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary               11.07/1*   8.24/2    9.27/4    5.22/4    3.52/3    9.00/1*   6.44/6    5.13/2    4.10/1*   2.31/7    0.23/1* 
  2 Janečková Eva                  68.48 12.10/3   19.35/2   28.33/1*  33.53/1*  38.19/2   48.02/2   53.28/1*  60.47/2   66.30/2   68.16/2   68.48/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                  12.10/3    7.25/1*   8.58/2    5.20/2    4.26/5    9.43/3    5.26/2    7.19/5    5.43/6    1.46/1*   0.32/4  
  3 Šilhavá Jana                   73.34 11.11/2   22.11/3   34.52/5   41.44/5   46.07/5   56.23/4   60.21/4   65.19/3   70.50/3   72.48/3   73.34/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                  11.11/2   11.00/6   12.41/6    6.52/6    4.23/4   10.16/4    3.58/1*   4.58/1*   5.31/5    1.58/2    0.46/6  
  4 Tenglerová Helena              75.20 13.32/6   23.23/5   32.22/4   37.38/3   41.23/3   51.49/3   59.43/3   68.14/4   72.42/4   74.52/4   75.20/4  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.32/6    9.51/3    8.59/3    5.16/1*   3.45/1*  10.26/5    7.54/7    8.31/8    4.28/3    2.10/3    0.28/2  
  5 Šplinarová Jana                78.28 13.15/5   24.14/6   41.09/6   46.29/6   50.18/6   59.25/5   66.03/5   71.17/5   75.30/5   77.54/5   78.28/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary               13.15/5   10.59/5   16.55/8    5.20/2    3.49/2    9.07/2    6.38/4    5.14/3    4.13/2    2.24/6    0.34/5  
  6 Sklenářová Jana                87.58 13.06/4   22.57/4   31.28/3   37.55/4   42.58/4   65.34/6   73.43/6   79.36/6   85.06/6   87.28/6   87.58/6  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.06/4    9.51/3    8.31/1*   6.27/5    5.03/6   22.36/7    8.09/8    5.53/4    5.30/4    2.22/4    0.30/3  
  7 Mágrová Ivana                  98.31 14.31/7   36.58/7   46.39/7   53.56/7   62.57/7   74.54/7   81.13/7   89.12/7   95.18/7   97.40/7   98.31/7  
    TJ Loko Chomutov                     14.31/7   22.27/7    9.41/5    7.17/7    9.01/8   11.57/6    6.19/3    7.59/7    6.06/7    2.22/4    0.51/7  
  8 Šmejkalová Karla              126.40 17.49/8   43.45/8   59.11/8   68.23/8   76.34/8  100.52/8  107.31/8  114.58/8  122.19/8  125.39/8  126.40/8  
    MLOK Mariánské Lázně                 17.49/8   25.56/8   15.26/7    9.12/8    8.11/7   24.18/8    6.39/5    7.27/6    7.21/8    3.20/8    1.01/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         3.5km   15m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-149     2-120     3-121     4-145     5-139     6-148     7-135     8-100   
  1 Kubátová Lenka                 56.00  9.44/4   18.14/1*  26.54/1*  30.25/1*  38.51/1*  44.24/1*  51.02/1*  55.31/1*  56.00/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.44/4    8.30/1*   8.40/1*   3.31/1*   8.26/1*   5.33/1*   6.38/2    4.29/1*   0.29/1* 
  2 Bohuslavová Věra               65.19  8.55/3   19.28/2   34.24/2   39.11/2   48.09/2   53.54/2   60.07/2   64.44/2   65.19/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.55/3   10.33/2   14.56/2    4.47/4    8.58/2    5.45/2    6.13/1*   4.37/2    0.35/2  
  3 Zenkerová Miluše               75.05  8.29/2   22.38/3   39.42/3   43.46/3   54.02/3   61.26/3   68.07/3   74.29/3   75.05/3  
    TJ Loko Chomutov                      8.29/2   14.09/3   17.04/3    4.04/3   10.16/3    7.24/4    6.41/3    6.22/3    0.36/3  
  4 Brabcová Jindra                83.07  8.02/1*  25.14/4   42.31/4   46.17/4   61.09/4   67.34/4   74.45/4   81.58/4   83.07/4  
    TJ Loko Chomutov                      8.02/1*  17.12/4   17.17/4    3.46/2   14.52/4    6.25/3    7.11/4    7.13/4    1.09/4  
    Nyklová Helena             DISK      13.10/    24.07/         /    46.58/    63.57/    71.10/    78.00/    83.34/    84.12/   
    Klub vodáků Karlovy Vary             13.10/    10.57/         /         /    16.59/     7.13/     6.50/     5.34/     0.38/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.4km   20m 7k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-138     3-141     4-139     5-134     6-140     7-100   
  1 Stehlík Petr                   45.36  5.26/1*  25.31/1*  29.50/1*  32.29/1*  35.29/1*  40.18/1*  45.04/1*  45.36/1* 
    KČT Aš                                5.26/1*  20.05/1*   4.19/3    2.39/2    3.00/5    4.49/3    4.46/3    0.32/4  
  2 Kovář Ondřej                   53.36  5.30/2   34.23/3   38.28/3   41.12/2   44.11/2   48.54/2   53.00/2   53.36/2  
    KČT Aš                                5.30/2   28.53/4    4.05/2    2.44/3    2.59/4    4.43/1*   4.06/2    0.36/5  
  3 Šustr Antonín                  56.27  6.23/4   37.02/4   40.18/4   42.23/3   44.53/3   49.38/3   55.59/3   56.27/3  
    OOB TJ Kašperské Hory                 6.23/4   30.39/5    3.16/1*   2.05/1*   2.30/3    4.45/2    6.21/5    0.28/2  
  4 Kohoutek Oldřich               59.13  5.34/3   28.32/2   33.31/2   43.01/4   45.21/4   53.09/4   58.46/4   59.13/4  
    KOB Baník Sokolov                     5.34/3   22.58/2    4.59/5    9.30/5    2.20/2    7.48/5    5.37/4    0.27/1* 
  5 Tokár Radim                    59.39 13.26/5   37.35/5   42.26/5   48.06/5   50.20/5   55.39/5   59.11/5   59.39/5  
    TJ Jiskra Nejdek                     13.26/5   24.09/3    4.51/4    5.40/4    2.14/1*   5.19/4    3.32/1*   0.28/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.3km   20m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-142     2-120     3-127     4-139     5-134     6-135     7-143     8-100   
  1 Richtr Lukáš                   38.31  6.37/3   13.42/1*  24.49/1*  29.01/1*  31.30/1*  33.49/1*  37.07/1*  38.05/1*  38.31/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   6.37/3    7.05/1*  11.07/2    4.12/1*   2.29/1*   2.19/1*   3.18/1*   0.58/1*   0.26/2  
  2 Solomko Adam                   45.43  5.26/1*  14.44/2   25.28/2   30.45/2   34.04/2   37.26/2   44.11/2   45.17/2   45.43/2  
    KOB Baník Sokolov                     5.26/1*   9.18/3   10.44/1*   5.17/2    3.19/4    3.22/2    6.45/3    1.06/2    0.26/2  
  3 Hejduk Jan                     70.03  5.54/2   14.50/3   41.29/3   54.41/3   57.38/3   61.58/3   67.46/3   69.36/3   70.03/3  
    KOB Baník Sokolov                     5.54/2    8.56/2   26.39/4   13.12/4    2.57/3    4.20/3    5.48/2    1.50/4    0.27/4  
  4 Bartoš Václav                  80.58 19.30/4   32.41/4   55.51/4   63.20/4   66.13/4   72.27/4   79.28/4   80.34/4   80.58/4  
    MLOK Mariánské Lázně                 19.30/4   13.11/4   23.10/3    7.29/3    2.53/2    6.14/4    7.01/4    1.06/2    0.24/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.6km   20m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-144     2-138     3-120     4-145     5-133     6-134     7-135     8-143     9-100   
  1 Macura Vít                     44.30  3.37/1*  11.01/1*  15.49/1*  22.44/1*  32.24/1*  35.59/2   39.11/1*  42.59/1*  43.54/1*  44.30/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.37/1*   7.24/1*   4.48/2    6.55/1*   9.40/1*   3.35/2    3.12/1*   3.48/1*   0.55/1*   0.36/2  
  2 Hasal Martin                   44.53  4.24/2   12.07/2   15.50/2   22.46/2   33.02/2   35.56/1*  39.19/2   43.35/2   44.35/2   44.53/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.24/2    7.43/2    3.43/1*   6.56/2   10.16/2    2.54/1*   3.23/2    4.16/2    1.00/2    0.18/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.8km   25m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-122     3-123     4-125     5-126     6-139     7-148     8-135     9-100   
  1 Frank Jiří                     58.27  6.55/1*  16.04/1*  22.51/1*  34.22/1*  40.14/1*  47.54/1*  50.57/1*  55.09/1*  58.06/1*  58.27/1* 
    KČT Aš                                6.55/1*   9.09/1*   6.47/1*  11.31/1*   5.52/1*   7.40/1*   3.03/1*   4.12/3    2.57/1*   0.21/2  
  2 Řehořek Tomáš                  77.02  8.19/2   19.44/2   30.26/2   49.13/2   56.18/2   65.13/2   69.45/2   73.48/2   76.47/2   77.02/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.19/2   11.25/2   10.42/3   18.47/3    7.05/2    8.55/2    4.32/3    4.03/2    2.59/2    0.15/1* 
  3 Vacek Jiří                     83.17 11.20/3   27.16/3   36.40/3   55.16/3   62.21/3   71.19/3   75.50/3   79.24/3   82.47/3   83.17/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary               11.20/3   15.56/3    9.24/2   18.36/2    7.05/2    8.58/3    4.31/2    3.34/1*   3.23/3    0.30/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         7.3km   45m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-126     3-121     4-122     5-123     6-146     7-147     8-127     9-133    10-148    11-135    12-136    13-100   
  1 Štros Jan                      64.38  1.54/1*  10.37/1*  16.09/1*  23.03/1*  32.00/1*  36.19/1*  42.26/1*  51.47/1*  54.53/1*  57.37/1*  60.20/1*  63.16/1*  64.20/1*  64.38/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.54/1*   8.43/1*   5.32/1*   6.54/1*   8.57/2    4.19/1*   6.07/2    9.21/1*   3.06/2    2.44/1*   2.43/1*   2.56/2    1.04/1*   0.18/1* 
  2 Novák Karel                    70.43  2.22/2   16.35/2   22.31/2   31.55/2   38.07/2   42.31/2   48.24/2   57.59/2   60.44/2   63.31/2   66.25/2   69.10/2   70.17/2   70.43/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.22/2   14.13/2    5.56/2    9.24/2    6.12/1*   4.24/2    5.53/1*   9.35/2    2.45/1*   2.47/2    2.54/2    2.45/1*   1.07/2    0.26/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         9.6km   85m 21k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-144     2-120     3-121     4-131     5-122     6-123     7-146     8-124     9-125    10-126    11-145    12-127    13-128    14-132    15-133    16-141    17-149    18-137    19-135    20-136    21-100   
  1 Hora Vojtěch                   66.20  1.11/1*   6.37/1*  10.23/1*  13.21/1*  16.24/1*  21.47/1*  25.07/1*  27.20/1*  31.53/1*  35.55/1*  41.25/1*  44.46/1*  47.56/1*  49.58/1*  53.53/1*  54.57/1*  58.52/1*  60.06/1*  62.35/1*  64.59/1*  66.00/1*  66.20/1* 
    TJ Praga Praha                        1.11/1*   5.26/1*   3.46/1*   2.58/1*   3.03/2    5.23/2    3.20/1*   2.13/1*   4.33/1*   4.02/1*   5.30/2    3.21/3    3.10/3    2.02/1*   3.55/1*   1.04/1*   3.55/1*   1.14/2    2.29/1*   2.24/1*   1.01/2    0.20/3  
  2 Kamaryt Tomáš                  73.41  1.16/2    7.07/2   11.07/2   14.28/2   17.29/2   22.43/2   26.09/2   29.45/2   34.32/2   38.39/2   44.06/2   47.54/2   50.55/2   53.26/2   57.41/2   60.38/2   65.14/2   66.35/2   69.15/2   72.13/2   73.12/2   73.41/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.16/2    5.51/5    4.00/2    3.21/2    3.01/1*   5.14/1*   3.26/3    3.36/15   4.47/3    4.07/2    5.27/1*   3.48/9    3.01/2    2.31/8    4.15/2    2.57/21   4.36/4    1.21/3    2.40/3    2.58/8    0.59/1*   0.29/19 
  3 Ritter Aleš                    76.32  1.28/3    7.07/2   11.27/4   14.53/3   19.31/5   26.14/3   30.26/4   32.41/3   37.22/3   41.30/3   47.58/3   51.07/3   54.07/3   56.30/3   61.36/3   63.17/3   67.37/3   69.11/3   72.07/3   74.45/3   76.11/3   76.32/3  
    SKOB Ostrov                           1.28/3    5.39/2    4.20/4    3.26/3    4.38/19   6.43/8    4.12/14   2.15/2    4.41/2    4.08/3    6.28/9    3.09/1*   3.00/1*   2.23/5    5.06/5    1.41/8    4.20/3    1.34/10   2.56/5    2.38/2    1.26/18   0.21/7  
  4 Pilař Karel                    79.11  1.45/12   8.00/9   16.45/15  20.29/14  23.35/11  29.51/9   33.24/9   35.55/8   40.48/6   44.58/5   51.24/6   54.37/5   57.49/5   60.32/5   66.01/5   67.08/5   71.04/5   72.17/4   74.48/4   77.45/4   78.50/4   79.11/4  
    KČT Aš                                1.45/12   6.15/8    8.45/20   3.44/6    3.06/3    6.16/3    3.33/5    2.31/8    4.53/4    4.10/4    6.26/8    3.13/2    3.12/4    2.43/11   5.29/8    1.07/2    3.56/2    1.13/1*   2.31/2    2.57/7    1.05/3    0.21/7  
  5 Bořánek Petr                   80.07  1.44/11   7.36/6   12.42/7   17.20/8   21.01/8   27.37/6   31.08/6   33.37/4   39.08/4   43.30/4   50.00/4   53.27/4   56.59/4   59.28/4   64.51/4   66.20/4   70.59/4   72.29/5   75.29/5   78.27/5   79.42/5   80.07/5  
    USK Praha                             1.44/11   5.52/6    5.06/8    4.38/13   3.41/11   6.36/6    3.31/4    2.29/5    5.31/8    4.22/5    6.30/10   3.27/4    3.32/7    2.29/7    5.23/7    1.29/6    4.39/5    1.30/7    3.00/6    2.58/8    1.15/11   0.25/13 
  6 Suchý Petr                     82.04  1.28/3    7.09/4   11.14/3   15.13/4   18.20/3   29.59/10  33.41/10  36.04/10  41.10/7   45.46/7   51.23/5   54.58/6   58.35/6   60.59/6   66.46/6   68.08/6   73.09/6   74.44/6   77.52/6   80.38/6   81.44/6   82.04/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.28/3    5.41/3    4.05/3    3.59/10   3.07/4   11.39/19   3.42/7    2.23/3    5.06/5    4.36/9    5.37/3    3.35/6    3.37/9    2.24/6    5.47/9    1.22/3    5.01/7    1.35/11   3.08/7    2.46/5    1.06/5    0.20/3  
  7 Šilhavý Jakub                  85.28  1.38/8    8.07/10  13.01/8   16.52/7   20.18/7   26.43/5   30.28/5   34.42/5   40.30/5   45.45/6   52.06/7   55.43/7   59.22/7   62.22/7   69.00/7   70.46/7   75.54/7   77.25/7   80.47/7   83.52/7   85.09/7   85.28/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.38/8    6.29/13   4.54/7    3.51/7    3.26/6    6.25/4    3.45/10   4.14/18   5.48/11   5.15/14   6.21/6    3.37/8    3.39/10   3.00/13   6.38/14   1.46/9    5.08/9    1.31/8    3.22/10   3.05/10   1.17/12   0.19/2  
  8 Kovář Jindřich                 88.27  1.36/6    7.17/5   11.54/5   15.20/5   18.50/4   31.44/12  35.20/11  38.23/12  43.31/11  47.57/10  54.18/9   62.58/14  66.14/12  68.33/11  73.27/11  74.51/10  80.16/9   81.37/9   84.20/8   87.04/8   88.09/8   88.27/8  
    KČT Aš                                1.36/6    5.41/3    4.37/6    3.26/3    3.30/9   12.54/21   3.36/6    3.03/10   5.08/6    4.26/6    6.21/6    8.40/21   3.16/5    2.19/3    4.54/4    1.24/4    5.25/12   1.21/3    2.43/4    2.44/4    1.05/3    0.18/1* 
  9 Redlich Tomáš                  89.22  1.31/5    7.55/8   12.22/6   16.18/6   19.31/5   26.39/4   30.22/3   35.19/6   43.12/10  48.12/11  54.23/10  62.50/12  66.08/11  68.54/12  73.20/10  75.14/11  80.17/10  81.41/10  84.55/9   87.50/9   88.56/9   89.22/9  
    KČT Aš                                1.31/5    6.24/11   4.27/5    3.56/8    3.13/5    7.08/12   3.43/9    4.57/22   7.53/20   5.00/10   6.11/4    8.27/20   3.18/6    2.46/12   4.26/3    1.54/11   5.03/8    1.24/5    3.14/9    2.55/6    1.06/5    0.26/16 
 10 Milota Josef                   90.20  2.49/20   9.22/14  14.31/10  18.06/10  21.34/10  28.33/7   32.15/7   35.56/9   41.19/8   46.23/8   53.41/8   57.58/8   61.52/8   64.32/8   70.48/8   73.42/9   78.59/8   80.36/8   85.07/10  88.49/10  89.56/10  90.20/10 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.49/20   6.33/14   5.09/9    3.35/5    3.28/8    6.59/11   3.42/7    3.41/16   5.23/7    5.04/11   7.18/13   4.17/14   3.54/11   2.40/9    6.16/12   2.54/20   5.17/10   1.37/12   4.31/20   3.42/21   1.07/8    0.24/12 
 11 Bartoš Luděk                   92.49  5.07/22  11.35/21  17.54/19  21.51/17  26.06/17  32.51/15  36.55/15  40.16/14  46.14/14  51.25/14  58.06/14  62.19/11  66.35/13  68.55/13  74.42/12  76.17/12  82.45/11  84.28/11  88.09/11  91.23/11  92.29/11  92.49/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.07/22   6.28/12   6.19/15   3.57/9    4.15/14   6.45/9    4.04/12   3.21/13   5.58/14   5.11/12   6.41/11   4.13/12   4.16/13   2.20/4    5.47/9    1.35/7    6.28/18   1.43/14   3.41/13   3.14/13   1.06/5    0.20/3  
 12 Jiskra Martin                  93.14  2.01/16   8.14/11  17.33/18  21.49/16  25.38/16  32.05/13  35.30/12  38.00/11  43.42/12  50.56/13  57.11/12  60.42/10  64.38/10  66.55/9   72.05/9   73.32/8   83.13/12  85.04/12  88.14/12  91.28/12  92.54/12  93.14/12 
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.01/16   6.13/7    9.19/21   4.16/11   3.49/12   6.27/5    3.25/2    2.30/7    5.42/10   7.14/20   6.15/5    3.31/5    3.56/12   2.17/2    5.10/6    1.27/5    9.41/22   1.51/17   3.10/8    3.14/13   1.26/18   0.20/3  
 13 Martínek Robert                95.50  1.36/6    7.53/7   13.09/9   17.35/9   21.02/9   28.50/8   33.03/8   35.32/7   41.25/9   46.37/9   55.29/11  59.29/9   64.27/9   68.15/10  76.04/13  78.51/13  85.00/13  86.32/13  90.28/13  93.53/13  95.15/13  95.50/13 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.36/6    6.17/9    5.16/10   4.26/12   3.27/7    7.48/15   4.13/15   2.29/5    5.53/13   5.12/13   8.52/21   4.00/11   4.58/16   3.48/20   7.49/19   2.47/19   6.09/15   1.32/9    3.56/17   3.25/16   1.22/16   0.35/22 
 14 Macura Jan                    100.50  1.40/10   9.21/13  15.16/12  20.01/11  24.49/15  31.28/11  36.10/13  38.34/13  44.59/13  50.48/12  57.39/13  62.52/13  70.17/14  73.26/14  81.42/14  83.46/14  90.52/15  92.39/14  96.01/14  99.06/14 100.18/14 100.50/14 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.40/10   7.41/16   5.55/11   4.45/16   4.48/20   6.39/7    4.42/19   2.24/4    6.25/16   5.49/17   6.51/12   5.13/16   7.25/22   3.09/14   8.16/20   2.04/12   7.06/19   1.47/16   3.22/10   3.05/10   1.12/10   0.32/20 
 15 Kamaryt Michal                102.18  1.54/15   9.42/15  15.41/13  20.32/15  24.41/13  32.28/14  37.29/16  40.44/15  48.04/16  54.11/16  61.33/16  66.35/15  71.31/16  75.10/16  82.14/15  84.21/15  90.48/14  92.41/15  96.59/15 100.33/15 101.56/15 102.18/15 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.54/15   7.48/17   5.59/12   4.51/17   4.09/13   7.47/13   5.01/22   3.15/11   7.20/19   6.07/18   7.22/14   5.02/15   4.56/15   3.39/19   7.04/15   2.07/13   6.27/16   1.53/18   4.18/19   3.34/19   1.23/17   0.22/9  
 16 Badura Václav                 106.28  1.38/8    8.37/12  14.53/11  20.12/12  24.43/14  37.35/18  42.08/18  44.49/18  50.38/17  55.05/17  62.42/17  73.05/17  78.31/17  81.44/17  88.00/17  90.24/16  96.13/16  97.50/16 101.28/16 104.55/16 106.03/16 106.28/16 
    TJ Slovan Karlovy Vary                1.38/8    6.59/15   6.16/14   5.19/18   4.31/17  12.52/20   4.33/17   2.41/9    5.49/12   4.27/7    7.37/16  10.23/22   5.26/18   3.13/15   6.16/12   2.24/15   5.49/14   1.37/12   3.38/12   3.27/17   1.08/9    0.25/13 
 17 Tošner Michal                 107.49  4.16/21  10.35/18  17.08/16  21.51/17  26.11/18  33.00/16  36.50/14  41.26/16  46.58/15  51.30/15  60.15/15  66.55/16  70.28/15  74.17/15  82.48/16  91.47/17  97.09/17  98.38/17 102.43/17 106.07/17 107.26/17 107.49/17 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.16/21   6.19/10   6.33/16   4.43/15   4.20/16   6.49/10   3.50/11   4.36/21   5.32/9    4.32/8    8.45/20   6.40/19   3.33/8    3.49/21   8.31/22   8.59/22   5.22/11   1.29/6    4.05/18   3.24/15   1.19/13   0.23/10 
 18 Hegner Lukáš                  110.11  2.24/19  10.22/17  18.23/20  26.34/20  31.33/20  40.04/19  44.46/19  48.05/19  54.10/19  59.47/19  69.49/19  73.25/18  80.22/19  83.41/18  92.00/19  94.14/19  99.50/19 101.47/18 105.38/18 108.20/18 109.39/18 110.11/18 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.24/19   7.58/18   8.01/19   8.11/21   4.59/21   8.31/16   4.42/19   3.19/12   6.05/15   5.37/16  10.02/22   3.36/7    6.57/21   3.19/16   8.19/21   2.14/14   5.36/13   1.57/19   3.51/14   2.42/3    1.19/13   0.32/20 
 19 Lhoták Luboš                  111.40  1.46/13   9.45/16  15.45/14  20.26/13  24.01/12  46.32/22  51.15/22  55.38/22  62.27/22  67.59/21  75.32/21  79.29/21  84.27/21  87.47/21  93.34/20  96.13/20 101.07/20 102.53/20 106.45/19 109.56/19 111.17/19 111.40/19 
    KČT Aš                                1.46/13   7.59/19   6.00/13   4.41/14   3.35/10  22.31/22   4.43/21   4.23/20   6.49/17   5.32/15   7.33/15   3.57/10   4.58/16   3.20/17   5.47/9    2.39/17   4.54/6    1.46/15   3.52/15   3.11/12   1.21/15   0.23/10 
 20 Hora Vladimír                 113.11  2.12/18  10.42/19  17.17/17  22.55/19  27.13/19  35.00/17  39.35/17  43.55/17  50.51/18  59.34/18  67.44/18  73.48/19  80.09/18  83.47/19  91.02/18  92.50/18  99.17/18 102.04/19 107.37/20 111.16/20 112.43/20 113.11/20 
    USK Praha                             2.12/18   8.30/20   6.35/17   5.38/19   4.18/15   7.47/13   4.35/18   4.20/19   6.56/18   8.43/21   8.10/19   6.04/18   6.21/19   3.38/18   7.15/16   1.48/10   6.27/16   2.47/21   5.33/22   3.39/20   1.27/20   0.28/18 
 21 Hulec Jakub                   118.36  1.50/14  10.49/20  20.34/22  27.30/21  32.03/21  41.42/20  46.09/20  49.34/20  57.40/20  64.02/20  71.46/20  77.30/20  82.18/20  86.49/20  94.19/21  96.54/21 104.39/21 108.19/21 112.56/21 116.40/21 118.10/21 118.36/21 
    OOB TJ Kašperské Hory                 1.50/14   8.59/21   9.45/22   6.56/20   4.33/18   9.39/18   4.27/16   3.25/14   8.06/22   6.22/19   7.44/18   5.44/17   4.48/14   4.31/22   7.30/17   2.35/16   7.45/21   3.40/22   4.37/21   3.44/22   1.30/21   0.26/16 
 22 Honner Jaroslav               124.53  2.01/16  12.09/22  18.44/21  29.34/22  35.25/22  44.34/21  48.44/21  52.29/21  60.32/21  73.50/22  81.29/22  85.42/22  92.18/22  94.59/22 102.45/22 105.27/22 112.53/22 115.35/22 119.28/22 122.58/22 124.28/22 124.53/22 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.01/16  10.08/22   6.35/17  10.50/22   5.51/22   9.09/17   4.10/13   3.45/17   8.03/21  13.18/22   7.39/17   4.13/12   6.36/20   2.41/10   7.46/18   2.42/18   7.26/20   2.42/20   3.53/16   3.30/18   1.30/21   0.25/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         7.3km   45m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-126     3-121     4-122     5-123     6-146     7-147     8-127     9-133    10-148    11-135    12-136    13-100   
  1 Bílý Milan                     58.30  2.00/3   10.25/4   15.10/2   19.38/1*  27.39/1*  31.16/1*  36.55/1*  46.06/1*  48.42/1*  51.22/1*  54.16/1*  57.12/1*  58.12/1*  58.30/1* 
    KOS Jesenice                          2.00/3    8.25/5    4.45/1*   4.28/1*   8.01/7    3.37/2    5.39/2    9.11/1*   2.36/1*   2.40/1*   2.54/1*   2.56/2    1.00/1*   0.18/1* 
  2 Richtr Aleš                    62.55  1.52/2    9.57/2   16.26/4   21.35/4   28.43/4   32.37/4   38.51/4   48.20/3   51.26/3   54.55/3   58.17/3   61.20/3   62.30/3   62.55/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.52/2    8.05/2    6.29/8    5.09/4    7.08/3    3.54/5    6.14/4    9.29/2    3.06/6    3.29/7    3.22/5    3.03/3    1.10/5    0.25/8  
  3 Hájek Jiří                     62.56  2.09/5   10.14/3   16.42/5   22.36/5   28.43/4   32.30/3   38.07/2   48.09/2   51.22/2   54.47/2   57.56/2   61.18/2   62.22/2   62.56/3  
    SKOB Ostrov                           2.09/5    8.05/2    6.28/7    5.54/5    6.07/1*   3.47/4    5.37/1*  10.02/4    3.13/8    3.25/6    3.09/3    3.22/8    1.04/2    0.34/16 
  4 Hasman Jan                     63.22  2.04/4    9.31/1*  14.32/1*  19.40/2   27.54/2   31.48/2   38.07/2   49.26/5   52.04/5   55.20/5   58.46/5   61.56/5   63.00/5   63.22/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.04/4    7.27/1*   5.01/2    5.08/3    8.14/8    3.54/5    6.19/5   11.19/7    2.38/2    3.16/4    3.26/6    3.10/5    1.04/2    0.22/4  
  5 Bohuslav Václav                63.23  2.12/6   10.42/5   16.06/3   20.50/3   27.59/3   32.37/4   39.03/5   49.23/4   52.02/4   55.11/4   58.26/4   61.39/4   62.52/4   63.23/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.12/6    8.30/6    5.24/3    4.44/2    7.09/4    4.38/11   6.26/6   10.20/5    2.39/3    3.09/3    3.15/4    3.13/7    1.13/6    0.31/14 
  6 Sedláček Tomáš                 66.13  2.51/10  13.22/10  19.21/10  25.24/9   31.54/7   35.39/7   41.35/6   51.16/6   54.26/6   57.49/6   61.15/6   64.41/6   65.54/6   66.13/6  
    Kometa Kralovice                      2.51/10  10.31/10   5.59/5    6.03/6    6.30/2    3.45/3    5.56/3    9.41/3    3.10/7    3.23/5    3.26/6    3.26/9    1.13/6    0.19/2  
  7 Mareš Alexander                74.34  2.25/8   12.24/9   18.16/9   24.19/6   31.33/6   35.31/6   42.05/7   62.04/8   64.47/8   67.33/8   70.38/7   73.08/7   74.14/7   74.34/7  
    TJ Jiskra Nejdek                      2.25/8    9.59/9    5.52/4    6.03/6    7.14/5    3.58/7    6.34/7   19.59/18   2.43/4    2.46/2    3.05/2    2.30/1*   1.06/4    0.20/3  
  8 Růžička Miloslav               78.33  2.14/7   11.20/7   17.59/8   24.24/7   36.29/10  40.58/10  47.40/9   58.32/7   61.32/7   66.29/7   72.35/8   76.42/8   78.10/8   78.33/8  
    TJ Lokomotiva Beroun                  2.14/7    9.06/7    6.39/11   6.25/8   12.05/17   4.29/10   6.42/8   10.52/6    3.00/5    4.57/10   6.06/16   4.07/13   1.28/9    0.23/5  
  9 Kamaryt Miloš                  82.21  2.59/12  11.22/8   17.55/7   30.22/11  38.56/11  42.59/11  51.52/11  64.07/10  67.39/9   72.03/9   76.38/9   80.27/9   81.45/9   82.21/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.59/12   8.23/4    6.33/10  12.27/16   8.34/9    4.03/8    8.53/11  12.15/8    3.32/9    4.24/9    4.35/12   3.49/11   1.18/8    0.36/17 
 10 Bína Pavel                     83.37  2.37/9   13.31/11  20.01/11  27.44/10  35.32/8   39.57/9   47.02/8   64.21/11  68.10/10  73.35/10  77.38/10  80.49/10  83.12/10  83.37/10 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.37/9   10.54/12   6.30/9    7.43/9    7.48/6    4.25/9    7.05/9   17.19/16   3.49/11   5.25/11   4.03/9    3.11/6    2.23/18   0.25/8  
 11 Vastl Oldřich                  83.50  1.47/1*  11.15/6   17.15/6   25.20/8   35.55/9   39.29/8   49.01/10  64.00/9   68.37/11  74.20/11  78.13/11  81.17/11  83.24/11  83.50/11 
    SKOB Ostrov                           1.47/1*   9.28/8    6.00/6    8.05/10  10.35/14   3.34/1*   9.32/14  14.59/10   4.37/14   5.43/13   3.53/8    3.04/4    2.07/16   0.26/10 
 12 Staněk Rostislav               96.37  2.57/11  13.35/12  22.57/12  32.00/12  41.43/12  47.28/12  56.34/12  73.25/12  77.07/12  85.13/12  89.58/12  94.06/12  96.13/12  96.37/12 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.57/11  10.38/11   9.22/16   9.03/11   9.43/11   5.45/13   9.06/12  16.51/15   3.42/10   8.06/16   4.45/13   4.08/14   2.07/16   0.24/7  
 13 Černý Miroslav                 99.56  3.04/13  16.09/14  27.40/17  38.18/16  48.26/16  54.37/15  64.38/15  80.44/15  84.33/14  88.29/13  92.51/13  97.46/13  99.23/13  99.56/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.04/13  13.05/15  11.31/17  10.38/14  10.08/12   6.11/15  10.01/16  16.06/14   3.49/11   3.56/8    4.22/10   4.55/17   1.37/11   0.33/15 
 14 Nádeníček Josef               100.17  4.37/19  18.50/18  27.21/16  37.29/15  46.43/15  51.42/13  60.54/13  76.06/13  81.46/13  90.04/14  94.27/14  98.20/14  99.48/14 100.17/14 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.37/19  14.13/17   8.31/15  10.08/13   9.14/10   4.59/12   9.12/13  15.12/12   5.40/17   8.18/17   4.23/11   3.53/12   1.28/9    0.29/11 
 15 Šustr Pavel                   104.55  3.09/14  14.54/13  23.11/13  34.50/14  46.01/14  52.35/14  64.01/14  79.01/14  84.39/15  90.15/15  99.06/15 102.51/15 104.32/15 104.55/15 
    OOB TJ Kašperské Hory                 3.09/14  11.45/13   8.17/13  11.39/15  11.11/15   6.34/16  11.26/18  15.00/11   5.38/16   5.36/12   8.51/19   3.45/10   1.41/13   0.23/5  
 16 Šoupa Karel                   112.54  4.00/15  17.13/15  25.30/14  34.33/13  45.44/13  64.35/17  74.14/17  89.27/17  93.57/17  99.53/17 105.52/16 110.29/16 112.24/16 112.54/16 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.00/15  13.13/16   8.17/13   9.03/11  11.11/15  18.51/19   9.39/15  15.13/13   4.30/13   5.56/14   5.59/15   4.37/15   1.55/15   0.30/12 
 17 Černý Libor                   123.39  4.33/18  17.23/16  28.59/18  45.40/18  63.46/18  69.39/18  81.01/18  93.51/18 103.06/18 110.38/18 115.51/18 121.27/18 123.09/18 123.39/18 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.33/18  12.50/14  11.36/18  16.41/19  18.06/19   5.53/14  11.22/17  12.50/9    9.15/19   7.32/15   5.13/14   5.36/18   1.42/14   0.30/12 
 18 Kozelka Jan                   151.24  4.13/17  23.13/19  36.06/19  48.33/19  63.55/19  74.11/19  91.49/19 111.55/19 118.35/19 130.20/19 138.56/19 148.12/19 150.45/19 151.24/19 
    TJ Loko Chomutov                      4.13/17  19.00/19  12.53/19  12.27/16  15.22/18  10.16/18  17.38/19  20.06/19   6.40/18  11.45/19   8.36/18   9.16/19   2.33/19   0.39/18 
 19 Dvořák Pavel              MS  115.09  4.03/16  18.34/17  26.43/15  40.29/17  50.40/17  57.31/16  65.30/16  84.28/16  89.43/16  99.49/16 107.56/17 112.48/17 114.26/17 115.09/17 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.03/16  14.31/18   8.09/12  13.46/18  10.11/13   6.51/17   7.59/10  18.58/17   5.15/15  10.06/18   8.07/17   4.52/16   1.38/12   0.43/19 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         6.8km   25m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-122     3-123     4-125     5-126     6-139     7-148     8-135     9-100   
  1 Blažek Jiří                    72.13  9.31/2   21.27/1*  29.25/1*  42.32/1*  48.50/1*  58.25/1*  63.11/1*  67.46/1*  71.41/1*  72.13/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   9.31/2   11.56/1*   7.58/1*  13.07/1*   6.18/1*   9.35/1*   4.46/2    4.35/2    3.55/2    0.32/2  
  2 Chotětický Václav              75.20  9.09/1*  22.52/2   33.14/2   46.53/2   53.38/2   63.14/2   66.57/2   71.19/2   74.53/2   75.20/2  
    KČT Aš                                9.09/1*  13.43/2   10.22/2   13.39/2    6.45/2    9.36/2    3.43/1*   4.22/1*   3.34/1*   0.27/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         4.6km   50m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-120     2-121     3-127     4-128     5-132     6-139     7-148     8-135     9-136    10-100   
  1 Jirásek Jaroslav               52.47  9.02/2   17.42/2   23.13/1*  29.28/2   32.33/2   39.30/1*  43.02/1*  47.14/1*  50.50/1*  52.12/1*  52.47/1* 
    TJ Skalka Cheb                        9.02/2    8.40/7    5.31/1*   6.15/10   3.05/1*   6.57/1*   3.32/1*   4.12/2    3.36/1*   1.22/1*   0.35/8  
  2 Kubát Jaroslav                 58.50 10.27/4   17.31/1*  24.16/3   29.40/3   34.29/3   42.25/2   46.24/2   51.57/2   56.19/2   58.27/2   58.50/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary               10.27/4    7.04/1*   6.45/4    5.24/5    4.49/10   7.56/2    3.59/7    5.33/11   4.22/5    2.08/10   0.23/1* 
  3 Janda Josef                    60.31  8.48/1*  17.45/3   24.26/4   29.00/1*  32.13/1*  45.18/4   48.58/3   53.36/3   58.25/3   59.50/3   60.31/3  
    Originální Vivalín team Kadaň         8.48/1*   8.57/9    6.41/3    4.34/1*   3.13/2   13.05/11   3.40/2    4.38/4    4.49/8    1.25/2    0.41/10 
  4 Fišák Jan                      61.06 10.22/3   17.48/4   24.11/2   33.27/6   38.10/6   46.10/5   50.27/6   54.37/5   58.52/4   60.38/4   61.06/4  
    MLOK Mariánské Lázně                 10.22/3    7.26/2    6.23/2    9.16/12   4.43/9    8.00/3    4.17/9    4.10/1*   4.15/4    1.46/8    0.28/6  
  5 Bohuslav Václav                61.57 10.38/5   20.24/7   29.07/8   34.46/8   38.31/8   46.35/6   50.21/5   55.15/6   59.56/5   61.30/5   61.57/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                  10.38/5    9.46/11   8.43/9    5.39/7    3.45/4    8.04/4    3.46/3    4.54/8    4.41/7    1.34/4    0.27/4  
  6 Otta Pavel                     62.23 11.23/7   20.12/6   26.58/5   32.06/4   35.32/4   44.57/3   49.41/4   54.11/4   60.05/6   61.39/6   62.23/6  
    KOS Jesenice                         11.23/7    8.49/8    6.46/5    5.08/2    3.26/3    9.25/7    4.44/10   4.30/3    5.54/11   1.34/4    0.44/12 
  7 Fiala Miloš                    63.14 12.23/9   21.46/10  28.51/7   34.08/7   38.24/7   46.39/7   50.29/7   56.01/7   61.18/7   62.47/7   63.14/7  
    OOB TJ Kašperské Hory                12.23/9    9.23/10   7.05/6    5.17/4    4.16/6    8.15/5    3.50/5    5.32/10   5.17/10   1.29/3    0.27/4  
  8 Mágr Zdeněk                    68.30 14.48/12  22.20/11  29.26/9   35.23/9   40.28/9   49.56/8   53.57/8   58.46/8   65.16/8   68.05/8   68.30/8  
    TJ Loko Chomutov                     14.48/12   7.32/4    7.06/7    5.57/9    5.05/11   9.28/8    4.01/8    4.49/7    6.30/12   2.49/12   0.25/2  
  9 Nykles Vladimír                71.14 12.07/8   19.37/5   27.28/6   33.12/5   37.40/5   55.41/10  59.34/11  64.46/10  68.53/10  70.39/9   71.14/9  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  12.07/8    7.30/3    7.51/8    5.44/8    4.28/7   18.01/12   3.53/6    5.12/9    4.07/2    1.46/8    0.35/8  
 10 Valeška Rudolf                 71.27 12.34/10  20.43/8   29.45/10  36.06/10  41.44/10  52.51/9   59.12/9   63.57/9   68.37/9   70.46/10  71.27/10 
    TJ Loko Chomutov                     12.34/10   8.09/6    9.02/10   6.21/11   5.38/12  11.07/9    6.21/11   4.45/6    4.40/6    2.09/11   0.41/10 
 11 Janeček Eduard                 72.10 13.19/11  21.04/9   36.49/12  42.13/12  46.41/12  55.44/11  59.32/10  65.05/11  70.06/11  71.45/11  72.10/11 
    OK Lokomotiva Plzeň                  13.19/11   7.45/5   15.45/12   5.24/5    4.28/7    9.03/6    3.48/4    5.33/11   5.01/9    1.39/6    0.25/2  
 12 Sklenář Jan                    76.06 11.09/6   23.42/12  36.03/11  41.18/11  45.05/11  57.47/12  64.59/12  69.40/12  73.53/12  75.37/12  76.06/12 
    MLOK Mariánské Lázně                 11.09/6   12.33/12  12.21/11   5.15/3    3.47/5   12.42/10   7.12/12   4.41/5    4.13/3    1.44/7    0.29/7  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HD10L       2.8km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-142     3-134     4-140     5-143     6-100   
  1 Knepr Tomáš                    23.52  5.44/1*   8.27/1*  11.42/1*  17.08/1*  21.52/1*  23.14/1*  23.52/1* 
    KOB Baník Sokolov                     5.44/1*   2.43/2    3.15/1*   5.26/1*   4.44/3    1.22/3    0.38/6  
  2 Oncirk Honzík                  28.29  7.51/3   12.30/4   16.48/2   22.58/2   26.51/2   28.05/2   28.29/2  
    SKOB Ostrov                           7.51/3    4.39/7    4.18/4    6.10/2    3.53/1*   1.14/2    0.24/1* 
  3 Janoch Samuel                  33.05 13.56/7   15.41/6   19.20/4   26.42/4   31.12/3   32.12/3   33.05/3  
    MLOK Mariánské Lázně                 13.56/7    1.45/1*   3.39/2    7.22/3    4.30/2    1.00/1*   0.53/7  
  4 Zierhutová Michaela            35.09  8.32/4   12.26/3   17.35/3   26.34/3   33.06/4   34.37/4   35.09/4  
    TJ Loko Chomutov                      8.32/4    3.54/4    5.09/5    8.59/5    6.32/4    1.31/4    0.32/3  
  5 Dellingerová Anička            41.44  7.22/2   11.06/2   19.49/5   31.56/6   38.59/5   41.09/5   41.44/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      7.22/2    3.44/3    8.43/7   12.07/6    7.03/5    2.10/5    0.35/4  
  6 Bartošová Marie                46.59 11.25/6   15.56/7   20.11/6   28.02/5   39.45/6   46.31/6   46.59/6  
    MLOK Mariánské Lázně                 11.25/6    4.31/6    4.15/3    7.51/4   11.43/6    6.46/7    0.28/2  
  7 Řezáč Jan                      56.06 10.32/5   14.51/5   22.51/7   36.44/7   49.09/7   55.30/7   56.06/7  
    KČT Aš                               10.32/5    4.19/5    8.00/6   13.53/7   12.25/7    6.21/6    0.36/5  
    Bohuslav Pepík             DISK      10.14/    13.08/    19.42/         /    48.32/    50.18/    50.49/   
    OK Lokomotiva Plzeň                  10.14/     2.54/     6.34/         /         /     1.46/     0.31/   
    Sluková Veronika           DISK      12.58/    16.52/    22.54/         /    43.17/    45.08/    45.36/   
    KČT Aš                               12.58/     3.54/     6.02/         /         /     1.51/     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.8km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-137     2-142     3-134     4-140     5-143     6-100   
  1 Hasman Jakub                   16.49  3.32/1*   5.33/2    7.55/1*  11.56/1*  14.57/1*  16.04/1*  16.49/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.32/1*   2.01/1*   2.22/1*   4.01/1*   3.01/1*   1.07/1*   0.45/9  
  2 Kaššáková Anička               20.53724.19/22 726.49/27  10.00/3   15.09/2   18.56/2   20.13/2   20.53/2  
    Nové Hamry Lyžaři                   724.19/22   2.30/2        /     5.09/3    3.47/4    1.17/5    0.40/4  
  3 Děbnár Pepa                    23.46725.33/24 728.53/28  12.12/5   17.33/4   21.37/3   23.04/3   23.46/3  
    Nové Hamry Lyžaři                   725.33/24   3.20/7        /     5.21/5    4.04/5    1.27/8    0.42/6  
  4 Děbnárová Janička              24.36726.28/26  10.09/6   13.19/8   17.59/5   22.18/4   23.47/4   24.36/4  
    Nové Hamry Lyžaři                   726.28/26       /     3.10/6    4.40/2    4.19/6    1.29/11   0.49/13 
  5 Lintimer Šimon                 25.43  4.25/2    7.31/3   11.17/4   17.23/3   23.01/5   24.59/6   25.43/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.25/2    3.06/6    3.46/8    6.06/7    5.38/19   1.58/17   0.44/8  
  6 Holíková Peťka                 27.10726.10/25 730.03/29  14.09/11  20.00/8   24.48/7   26.16/7   27.10/7  
    Nové Hamry Lyžaři                   726.10/25   3.53/9        /     5.51/6    4.48/12   1.28/10   0.54/15 
  7 Šustr Ondřej                   27.17  7.35/12  10.07/5   13.19/8   19.41/6   25.10/8   26.31/8   27.17/8  
    OOB TJ Kašperské Hory                 7.35/12   2.32/3    3.12/7    6.22/9    5.29/18   1.21/6    0.46/10 
  8 Štěřík Honzík                  28.08725.00/23  12.55/17  15.53/14  21.07/11  25.31/10  27.27/10  28.08/9  
    Nové Hamry Lyžaři                   725.00/23       /     2.58/3    5.14/4    4.24/7    1.56/16   0.41/5  
  9 Černý Jonáš                    28.10  7.13/11  10.09/6   13.04/7   22.52/12  26.25/12  27.35/11  28.10/10 
    MLOK Mariánské Lázně                  7.13/11   2.56/4    2.55/2    9.48/20   3.33/2    1.10/2    0.35/2  
 10 Vyskočil Honzík                28.11  7.09/9   10.37/9   13.41/10  20.41/9   25.26/9   27.14/9   28.11/11 
    Nové Hamry Lyžaři                     7.09/9    3.28/8    3.04/5    7.00/12   4.45/11   1.48/15   0.57/19 
 11 Huk Míša                       28.30  6.15/4   10.10/8   14.32/12  20.43/10  26.05/11  27.43/12  28.30/12 
    SKOB Ostrov                           6.15/4    3.55/11   4.22/12   6.11/8    5.22/17   1.38/13   0.47/11 
 12 Kastner Filip                  31.28727.53/27  11.22/12  15.14/13  23.15/13  29.17/14  30.40/13  31.28/13 
    Nové Hamry Lyžaři                   727.53/27       /     3.52/10   8.01/16   6.02/20   1.23/7    0.48/12 
 13 Bořutová Týnka                 31.56  7.07/7   11.25/14  17.25/17  24.36/15  29.15/13  31.02/14  31.56/14 
    Nové Hamry Lyžaři                     7.07/7    4.18/15   6.00/17   7.11/13   4.39/10   1.47/14   0.54/15 
 14 Ječmen Matyáš                  33.03  7.11/10  11.58/15  16.46/16  25.12/17  30.32/16  32.06/15  33.03/15 
    SKOB Ostrov                           7.11/10   4.47/20   4.48/14   8.26/18   5.20/16   1.34/12   0.57/19 
 15 Pejšová Bára                   33.271440.55/29   4.57/1*   8.58/2   24.54/16  30.10/15  32.19/16  33.27/16 
    Nové Hamry Lyžaři                   1440.55/29       /     4.01/11  15.56/26   5.16/15   2.09/21   1.08/22 
 16 Hendrich Aleš                  33.30  9.26/17  14.11/20  18.54/21  26.37/19  31.11/18  32.38/17  33.30/17 
    KOB Baník Sokolov                     9.26/17   4.45/19   4.43/13   7.43/15   4.34/9    1.27/8    0.52/14 
 17 Hejduk Zdeněk                  33.53  9.37/18  14.36/21  20.58/23  27.35/21  32.04/20  33.15/19  33.53/18 
    KOB Baník Sokolov                     9.37/18   4.59/21   6.22/19   6.37/10   4.29/8    1.11/3    0.38/3  
 18 Kohoutková Klára               33.55  7.08/8   11.24/13  17.33/18  24.31/14  30.41/17  33.01/18  33.55/19 
    KOB Baník Sokolov                     7.08/8    4.16/14   6.09/18   6.58/11   6.10/21   2.20/22   0.54/15 
 19 Šnourová Kateřina              35.13  7.46/13  12.28/16  16.18/15  26.49/20  31.49/19  34.40/20  35.13/20 
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.46/13   4.42/18   3.50/9   10.31/22   5.00/13   2.51/24   0.33/1* 
 20 Štěřík Kuba                    39.45 11.57/20  16.21/25  21.45/24  31.26/22  36.32/22  38.33/21  39.45/21 
    Nové Hamry Lyžaři                    11.57/20   4.24/16   5.24/16   9.41/19   5.06/14   2.01/19   1.12/24 
 21 Pichlík Tomáš                  41.57  6.57/6   10.56/11  18.45/20  32.12/23  38.43/23  40.48/22  41.57/22 
    Nové Hamry Lyžaři                     6.57/6    3.59/12   7.49/23  13.27/24   6.31/22   2.05/20   1.09/23 
 22 Zachová Barča                  42.08  9.04/15  13.04/19  18.19/19  26.35/18  35.33/21  41.12/23  42.08/23 
    KOB Baník Sokolov                     9.04/15   4.00/13   5.15/15   8.16/17   8.58/25   5.39/29   0.56/18 
 23 Bílá Tereza                    45.20729.07/28  15.28/23  22.07/27  32.32/24  41.04/25  44.05/24  45.20/24 
    KOS Jesenice                        729.07/28       /     6.39/20  10.25/21   8.32/24   3.01/25   1.15/25 
 24 Vastl Viktor                   47.45  9.39/19  15.07/22  21.48/25  32.55/25  40.59/24  46.06/25  47.45/25 
    SKOB Ostrov                           9.39/19   5.28/22   6.41/21  11.07/23   8.04/23   5.07/28   1.39/28 
 25 Žahourová Emma                 52.07  6.11/3   10.52/10  19.11/22  36.03/26  48.47/26  51.07/26  52.07/26 
    Nové Hamry Lyžaři                     6.11/3    4.41/17   8.19/24  16.52/28  12.44/28   2.20/22   1.00/21 
 26 Žahourová Ella                 52.55  9.05/16  12.59/18  21.53/26  38.44/27  50.15/27  52.13/27  52.55/27 
    Nové Hamry Lyžaři                     9.05/16   3.54/10   8.54/26  16.51/27  11.31/27   1.58/17   0.42/6  
 27 Gregor Ríša                    58.38  8.43/14  15.29/24  22.55/28  38.45/28  53.30/28  57.02/28  58.38/28 
    KOB Baník Sokolov                     8.43/14   6.46/23   7.26/22  15.50/25  14.45/29   3.32/26   1.36/27 
 28 Vyskočilová Majda              64.56 16.36/21  23.30/26  32.00/29  50.02/29  59.18/29  62.52/29  64.56/29 
    Nové Hamry Lyžaři                    16.36/21   6.54/24   8.30/25  18.02/29   9.16/26   3.34/27   2.04/29 
    Honner Jaroslav            DISK           /         /         /         /         /         /    10.00/   
    KOS Slavia VŠ Plzeň                       /         /         /         /         /         /         /   
 30 Mariánka                  MS   26.15  6.26/5    9.27/4   12.27/6   19.56/7   23.40/6   24.56/5   26.15/6  
    Nové Hamry Lyžaři                     6.26/5    3.01/5    3.00/4    7.29/14   3.44/3    1.16/4    1.19/26 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: P3          3.3km   20m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-142     2-120     3-127     4-139     5-134     6-135     7-143     8-100   
  1 Hříbalová Andy                 47.47  8.05/1*  23.22/3   31.04/1*  36.46/1*  39.02/1*  42.09/1*  46.07/1*  47.08/1*  47.47/1* 
                                          8.05/1*  15.17/5    7.42/1*   5.42/3    2.16/2    3.07/1*   3.58/3    1.01/1*   0.39/3  
  2 Kremláčková Zuzka              53.12  9.53/3   20.54/1*  35.55/2   41.30/2   43.43/2   46.52/2   51.40/2   52.43/2   53.12/2  
                                          9.53/3   11.01/3   15.01/3    5.35/2    2.13/1*   3.09/2    4.48/4    1.03/3    0.29/1* 
  3 Rejschigová Růžena             60.27 20.45/5   28.47/5   41.55/4   46.43/4   49.10/3   54.54/4   58.26/3   59.43/3   60.27/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary               20.45/5    8.02/1*  13.08/2    4.48/1*   2.27/3    5.44/5    3.32/2    1.17/5    0.44/4  
  4 Černá Monika                   62.26 15.37/4   25.21/4   43.26/5   49.51/5   52.37/5   57.41/5   60.55/4   61.56/4   62.26/4  
    MLOK Mariánské Lázně                 15.37/4    9.44/2   18.05/5    6.25/4    2.46/4    5.04/4    3.14/1*   1.01/1*   0.30/2  
  5 Tokárová Regina                63.02  9.15/2   22.54/2   39.19/3   46.04/3   49.25/4   54.22/3   60.56/5   62.11/5   63.02/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.15/2   13.39/4   16.25/4    6.45/5    3.21/5    4.57/3    6.34/5    1.15/4    0.51/5