Konečné výsledky kategorie                                                 16.4.2012 6:55:19
                                           6. OŽ
===ČSOS-BSO===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.3km   10m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     33.23  +      0.00
  2.Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250       34.50  +      1.27
  3.Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     37.02  +      3.39
  4.Kovářová Lucie           KČT Aš               MAS0350 C     37.17  +      3.54
  5.Chladová Martina         MLOK Mariánské Lázně MLA0250 C     40.49  +      7.26
  6.Černá Kateřina           MLOK Mariánské Lázně MLA0251       41.27  +      8.04
  7.Dellingerová Anna        TJ Jiskra Nejdek     NEJ           44.57  +     11.34
  8.Ziebová Veronika         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0450       49.33  +     16.10
  9.Vítová Lucie             KOB Baník Sokolov    BSO0250 C     72.42  +     39.19
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.3km   25m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 C     40.03  +      0.00
  2.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 C     40.41  +      0.38
  3.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     63.20  +     23.17
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.1km   35m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     28.37  +      0.00
  2.Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B     33.47  +      5.10
  3.Pelcová Tereza           KČT Aš               MAS9853 C     35.55  +      7.18
  4.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     38.03  +      9.26
  5.Papežová Kateřina        TJ Skalka Cheb       SCH9853 C     40.12  +     11.35
  6.Svatková Charlota        TJ Skalka Cheb       SCH9852 C     60.00  +     31.23
  7.Ištvánová Klára          KČT Aš               MAS9850 C     74.29  +     45.52
  8.Synková Tereza           TJ Skalka Cheb       SCH9854 C     88.00  +     59.23
    Svobodová Simona         KČT Aš               MAS9852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.9km   55m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     30.36  +      0.00
  2.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     31.36  +      1.00
  3.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 A     34.47  +      4.11
  4.Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B     37.41  +      7.05
  5.Lubinová Markéta         TJ Slovan Karlovy Va SKV9753 B     52.36  +     22.00
  6.Vítková Markéta          KČT Aš               MAS9650 C     87.07  +     56.31
  7.Kučová Michaela          TJ Skalka Cheb       SCH9751       87.13  +     56.37
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.2km   80m 10k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     57.27  +      0.00
  2.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     61.11  +      3.44
  3.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452       64.19  +      6.52
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.2km   75m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hulcová Pavla            OOB TJ Kašperské Hor KSH7753 C     55.24  +      0.00  R:    0b
  2.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     59.22  +      3.58  R:    0b
  3.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     62.31  +      7.07  R:    0b
  4.Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     70.18  +     14.54  R:    0b
  5.Žandová Kateřina         TJ Slovan Karlovy Va SKV8651 C     76.27  +     21.03  R:    0b
  6.Zayats Inna              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9353 B     85.24  +     30.00  R:    0b
  7.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     88.28  +     33.04  R:    0b
  8.Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV8751 C    103.10  +     47.46  R:    0b
  9.Fremrová Jaroslava       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7954 C    105.45  +     50.21  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.2km   80m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     68.27  +      0.00
  2.Danihelová Janka         TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C     69.15  +      0.48
  3.Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     77.35  +      9.08
  4.Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6551 C     83.29  +     15.02
  5.Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     83.52  +     15.25
  6.Ledererová Kamila        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7352 C     86.41  +     18.14
  7.Lepší Michaela           TJ Jiskra Nejdek     NEJ7651 C     87.47  +     19.20
  8.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C     87.48  +     19.21
  9.Krausová Marcela         TJ Loko Chomutov     LCV7351 C     89.04  +     20.37
 10.Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450       90.35  +     22.08
 11.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C     92.25  +     23.58
 12.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV7151 C    117.39  +     49.12
    Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C DISK              
    Monika Černá             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C DISK              
    Hasalová Jana            TJ Jiskra Nejdek     NEJ6750 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.2km   60m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C     60.38  +      0.00
  2.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     68.22  +      7.44
  3.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C     69.03  +      8.25
  4.Tenglerová Helena        MLOK Mariánské Lázně MLA6551 C     73.18  +     12.40
  5.Macurová Jana            MLOK Mariánské Lázně MLA6657 C     82.33  +     21.55
  6.Šplinarová Jana          TJ Slovan Karlovy Va SKV6451       84.25  +     23.47
  7.Šmejkalová Karla         MLOK Mariánské Lázně MLA6256 C     87.17  +     26.39
  8.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     95.12  +     34.34
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.6km   35m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     81.23  +      0.00
  2.Nyklová Helena           Klub vodáků Karlovy  LKV5151 C     83.15  +      1.52
  3.Zenkerová Miluše         TJ Loko Chomutov     LCV4550 C     87.06  +      5.43
 MS Jandová Hana             TJ Loko Chomutov     LCV7150 CMS   91.35  +     10.12
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.3km   10m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hasman Marek             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0201 C     29.28  +      0.00
  2.Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 C     33.12  +      3.44
  3.Kovář Ondřej             KČT Aš               MAS0200 C     33.26  +      3.58
  4.Šustr Antonín            OOB TJ Kašperské Hor KSH0201 C     43.18  +     13.50
  5.Stehlík Petr             KČT Aš               MAS0202 C     51.20  +     21.52
  6.Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C     53.57  +     24.29
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.1km   35m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     32.10  +      0.00
  2.Hasman Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0002 B     40.20  +      8.10
  3.Solomko Adam             KOB Baník Sokolov    BSO0002 C     50.49  +     18.39
  4.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     57.36  +     25.26
  5.Hejduk Jan               KOB Baník Sokolov    BSO0001       64.35  +     32.25
  6.Svatek Daniel            TJ Skalka Cheb       SCH0102 C     96.05  +     63.55
  7.Dellinger Mikuláš        TJ Jiskra Nejdek     NEJ          114.40  +     82.30
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.9km   55m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 C     47.37  +      0.00
  2.Macura Vít               MLOK Mariánské Lázně MLA9800 C     55.40  +      8.03
  3.Hasal Martin             TJ Jiskra Nejdek     NEJ9801 C     59.39  +     12.02
  4.Stárek Martin            TJ Skalka Cheb       SCH9801 C     68.26  +     20.49
    Lahučký Tomáš            TJ Skalka Cheb       SCH9901   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.2km   75m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     60.47  +      0.00
  2.Řehořek Tomáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV9601 C     72.53  +     12.06
  3.Vacek Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV9602 C     87.07  +     26.20
 
Konečné výsledky kategorie: H18         8.6km   60m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Novák Karel              TJ Slovan Karlovy Va SKV9401       92.53  +      0.00
  2.Štros Jan                TJ Slovan Karlovy Va SKV9501       94.33  +      1.40
  3.Kraus Petr               TJ Loko Chomutov     LCV9501 C    130.55  +     38.02
 
Konečné výsledky kategorie: H21        10.1km   85m 16k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hora Vojtěch             SK Praga Praha       PGP8301 C     70.20  +      0.00  R:    0b
  2.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     72.57  +      2.37  R:    0b
  3.Ritter Aleš              SKOB Ostrov          ONO7401 C     76.04  +      5.44  R:    0b
  4.Redlich Tomáš            KČT Aš               MAS8200 C     79.50  +      9.30  R:    0b
  5.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     81.09  +     10.49  R:    0b
  6.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     81.41  +     11.21  R:    0b
  7.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     82.23  +     12.03  R:    0b
  8.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     85.24  +     15.04  R:    0b
  9.Honner Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7802 C     86.54  +     16.34  R:    0b
 10.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700 C     88.23  +     18.03  R:    0b
 11.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     91.15  +     20.55  R:    0b
 12.Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C     93.32  +     23.12  R:    0b
 13.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 B     94.00  +     23.40  R:    0b
 14.Badura Václav            TJ Slovan Karlovy Va SKV8101 C    107.48  +     37.28  R:    0b
 15.Hulec Jakub              OOB TJ Kašperské Hor KSH8401 C    112.26  +     42.06  R:    0b
 16.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B    121.21  +     51.01  R:    0b
 17.Hegner Lukáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8104 C    121.31  +     51.11  R:    0b
 18.Ječmen Vladimír          SKOB Ostrov          ONO7900 C    131.03  +     60.43  R:    0b
 19.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    137.55  +     67.35  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         8.6km   60m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     71.47  +      0.00
  2.Ševčík Petr              SKOB Ostrov          ONO7200 C     74.34  +      2.47
  3.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     75.25  +      3.38
  4.Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300       80.17  +      8.30
  5.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401       80.18  +      8.31
  6.Vastl Oldřich            SKOB Ostrov          ONO           82.39  +     10.52
  7.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     84.33  +     12.46
  8.Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C     90.29  +     18.42
  9.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404 C     96.58  +     25.11
 10.Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 C    100.58  +     29.11
 11.Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C    103.33  +     31.46
 12.Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C    113.31  +     41.44
 13.Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C    118.50  +     47.03
 14.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900      131.57  +     60.10
 15.Šustr Pavel              OOB TJ Kašperské Hor KSH7001 C    151.51  +     80.04
    Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C DISK              
    Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C DISK              
 MS Dvořák Pavel             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7805 CMS  113.47  +     42.00
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.2km   75m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hnyk Michal              TJ Slovan Karlovy Va SKV6002 C     72.38  +      0.00
  2.Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH6101 C     72.43  +      0.05
  3.Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     80.23  +      7.45
  4.Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009 C     83.28  +     10.50
  5.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     95.23  +     22.45
  6.Čech Petr                TJ Skalka Cheb       SCH6001 C    105.20  +     32.42
 MS Motyčka Radek            TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS   92.14  +     19.36
 MS Dušek Petr               TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS   73.53  +      1.15
 MS Skala David              TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS   94.57  +     22.19
 MS Šobíšek Václav           TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS  107.31  +     34.53
 MS Plachý Adam              TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS   86.43  +     14.05
 MS Šperl Milan              TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS   73.20  +      0.42
 MS Hnyk Daniel              TJ Slovan Karlovy Va SKV      MS   66.36  +     -6.02
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.2km   60m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     50.02  +      0.00
  2.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     50.17  +      0.15
  3.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201 C     53.36  +      3.34
  4.Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C     56.04  +      6.02
  5.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     58.24  +      8.22
  6.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     65.47  +     15.45
  7.Nykles Vladimír          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM4702 C     66.18  +     16.16
  8.Schejbal Ladislav        TJ Skalka Cheb       SCH5301      106.49  +     56.47
 
Konečné výsledky kategorie: HD10L       3.1km   15m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0301 C     22.44  +      0.00
  2.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV0250 C     32.00  +      9.16
  3.Sluková Veronika         KČT Aš               MAS0351 C     32.23  +      9.39
  4.Knepr Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO0200       40.11  +     17.27
  5.Svatek Samuel            TJ Skalka Cheb       SCH           42.35  +     19.51
  6.Ševčík Daniel            SKOB Ostrov          ONO0200 C     46.13  +     23.29
  7.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     51.38  +     28.54
  8.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     52.57  +     30.13
  9.Řezáč Jan                KČT Aš               MAS0300 C     79.59  +     57.15
    Turčin Jan               Ski klub Karlovy Var KVL       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         3.1km   15m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501 C     19.26  +      0.00
  2.Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     26.09  +      6.43
  3.Hejduk Zdeněk            KOB Baník Sokolov    BSO           26.47  +      7.21
  4.Tošovská Vaneska         Ski klub Karlovy Var KVL           28.56  +      9.30
  5.Tošovský Filip           Ski klub Karlovy Var KVL           29.43  +     10.17
  6.Ševčíková Anežka         SKOB Ostrov          ONO0550 C     31.19  +     11.53
  7.Turčinová Anna           Ski klub Karlovy Var KVL           31.36  +     12.10
  8.Ječmen Matyáš            SKOB Ostrov          ONO0600 C     33.40  +     14.14
  9.Honzík Šimon             KOB Baník Sokolov    BSO           33.51  +     14.25
 10.Kohoutková Klárka        KOB Baník Sokolov    BSO           36.10  +     16.44
 11.Šustr Ondřej             OOB TJ Kašperské Hor KSH0501 C     40.59  +     21.33
 12.Křiklavovi Magda + Adam  Ski klub Karlovy Var KVL           41.37  +     22.11
 13.Zachová Barča            KOB Baník Sokolov    BSO           46.44  +     27.18
 14.Jirková Jitka            KOB Baník Sokolov    BSO           52.25  +     32.59
 15.Šedá Míša                Ski klub Karlovy Var KVL           59.02  +     39.36
 16.Šedá Kačka               Ski klub Karlovy Var KVL           59.15  +     39.49
 17.Podivín Vít              SKOB Ostrov          ONO           61.45  +     42.19
 18.Vastl Viktor             SKOB Ostrov          ONO           63.07  +     43.41
 19.Gregor Ríša              KOB Baník Sokolov    BSO           65.46  +     46.20
 20.Bílá Tereza              KOS Jesenice         JES0551 C     68.19  +     48.53
 21.Ritterová Lída + Filip   Ski klub Karlovy Var KVL           82.34  +     63.08
 22.Ječmenová Veronika       SKOB Ostrov          ONO          116.38  +     97.12
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.6km   35m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ          111.37  +      0.00
    Mutínská Pavlína         TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK