Konečné výsledky kategorie                                                14.4.2012 19:03:22
                                           5. OŽ
===ČSOS-BSO===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.4km   20m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------
  1.Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250       36.30  +      0.00
  2.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     38.00  +      1.30
  3.Kovářová Lucie           KČT Aš               MAS0350 C     41.11  +      4.41
  4.Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     46.31  +     10.01
  5.Chladová Martina         MLOK Mariánské Lázně MLA0250       50.25  +     13.55
  6.Ziebová Veronika         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0450       62.20  +     25.50
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.7km   35m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0150 C     27.11  +      0.00
  2.Nádeníčková Pavla        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 C     32.06  +      4.55
  3.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     42.43  +     15.32
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.3km   20m 8k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     32.50  +      0.00
  2.Pelcová Tereza           KČT Aš               MAS9853 C     45.26  +     12.36
  3.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     48.11  +     15.21
  4.Svobodová Simona         KČT Aš               MAS9852 C     53.40  +     20.50
  5.Ištvánová Klára          KČT Aš               MAS9850 C     74.45  +     41.55
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.6km   20m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     30.09  +      0.00
  2.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     30.17  +      0.08
  3.Kubínová Veronika        TJ Slovan Karlovy Va SKV9752 A     31.48  +      1.39
  4.Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B     39.06  +      8.57
  5.Lubinová Markéta         TJ Slovan Karlovy Va SKV9753 B     40.35  +     10.26
  6.Vítková Markéta          KČT Aš               MAS9650 C     43.22  +     13.13
 
Konečné výsledky kategorie: D18         5.3km   35m 9k  
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubínová Romana          TJ Slovan Karlovy Va SKV9452 B     48.38  +      0.00
  2.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 A     50.48  +      2.10
  3.Sklenářová Magda         MLOK Mariánské Lázně MLA9559 C     56.01  +      7.23
    Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D21         6.8km   25m 9k  Ranking:0.0000 * 1.00
----------------------------------------------------------------------------------
  1.Hulcová Pavla            OOB TJ Kašperské Hor KSH7753 C     55.57  +      0.00  R:    0b
  2.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     61.13  +      5.16  R:    0b
  3.Veselá Anna              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9251       62.18  +      6.21  R:    0b
  4.Horová Magda             USK Praha            VSP5450 C     66.05  +     10.08  R:    0b
  5.Honnerová Blanka         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8051 C     66.17  +     10.20  R:    0b
  6.Kovářová Jitka           KČT Aš               MAS7350 C     74.27  +     18.30  R:    0b
  7.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250       74.42  +     18.45  R:    0b
  8.Žandová Kateřina         TJ Slovan Karlovy Va SKV8651 C     78.00  +     22.03  R:    0b
  9.Zayats Inna              OK Lokomotiva Plzeň  LPM9353 B     80.45  +     24.48  R:    0b
 10.Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV8751 C     92.49  +     36.52  R:    0b
 11.Ottová Terezka           KOS Jesenice         JES8651 C     95.12  +     39.15  R:    0b
 12.Fremrová Jaroslava       OK Lokomotiva Plzeň  LPM7954 C    106.40  +     50.43  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         5.3km   35m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Danihelová Janka         TJ Jiskra Nejdek     NEJ6550 C     57.39  +      0.00
  2.Jandová Lenka            Originální Vivalín t KAD7250 C     60.26  +      2.47
  3.Kamarytová Martina       MLOK Mariánské Lázně MLA6651 C     63.46  +      6.07
  4.Hasalová Jana            TJ Jiskra Nejdek     NEJ6750 C     64.27  +      6.48
  5.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C     65.31  +      7.52
  6.Žandová Marie            TJ Slovan Karlovy Va SKV6551 C     71.34  +     13.55
  7.Bínová Kateřina          MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     75.24  +     17.45
  8.Krausová Marcela         TJ Loko Chomutov     LCV7351 C     75.51  +     18.12
  9.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     76.37  +     18.58
 10.Ledererová Kamila        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7352 C     78.23  +     20.44
 11.Lošťáková Ivana          TJ Lokomotiva Teplic LTP7758 C     80.28  +     22.49
 12.Lepší Michaela           TJ Jiskra Nejdek     NEJ7651 C     88.59  +     31.20
 13.Richtrová Lucie          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7451 C     96.36  +     38.57
    Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV7151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         4.6km   50m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Řehořková Štěpánka       TJ Slovan Karlovy Va SKV6453 C     66.13  +      0.00
  2.Janečková Eva            OK Lokomotiva Plzeň  LPM6150 C     68.48  +      2.35
  3.Šilhavá Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM5951 C     73.34  +      7.21
  4.Tenglerová Helena        MLOK Mariánské Lázně MLA6551 C     75.20  +      9.07
  5.Šplinarová Jana          TJ Slovan Karlovy Va SKV6451 C     78.28  +     12.15
  6.Sklenářová Jana          MLOK Mariánské Lázně MLA6258 C     87.58  +     21.45
  7.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     98.31  +     32.18
  8.Šmejkalová Karla         MLOK Mariánské Lázně MLA6256 C    126.40  +     60.27
 
Konečné výsledky kategorie: D55         3.5km   15m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kubátová Lenka           TJ Slovan Karlovy Va SKV5551 C     56.00  +      0.00
  2.Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850 C     65.19  +      9.19
  3.Zenkerová Miluše         TJ Loko Chomutov     LCV4550 C     75.05  +     19.05
  4.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     83.07  +     27.07
    Nyklová Helena           Klub vodáků Karlovy  LKV5151 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.4km   20m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehlík Petr             KČT Aš               MAS0202 C     45.36  +      0.00
  2.Kovář Ondřej             KČT Aš               MAS0200 C     53.36  +      8.00
  3.Šustr Antonín            OOB TJ Kašperské Hor KSH0201 C     56.27  +     10.51
  4.Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C     59.13  +     13.37
  5.Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 C     59.39  +     14.03
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.3km   20m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     38.31  +      0.00
  2.Solomko Adam             KOB Baník Sokolov    BSO0002 C     45.43  +      7.12
  3.Hejduk Jan               KOB Baník Sokolov    BSO0001       70.03  +     31.32
  4.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 C     80.58  +     42.27
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.6km   20m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Macura Vít               MLOK Mariánské Lázně MLA9800 C     44.30  +      0.00
  2.Hasal Martin             TJ Jiskra Nejdek     NEJ9801 C     44.53  +      0.23
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.8km   25m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     58.27  +      0.00
  2.Řehořek Tomáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV9601 C     77.02  +     18.35
  3.Vacek Jiří               TJ Slovan Karlovy Va SKV9602 C     83.17  +     24.50
 
Konečné výsledky kategorie: H18         7.3km   45m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štros Jan                TJ Slovan Karlovy Va SKV9501 B     64.38  +      0.00
  2.Novák Karel              TJ Slovan Karlovy Va SKV9401       70.43  +      6.05
 
Konečné výsledky kategorie: H21         9.6km   85m 21k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hora Vojtěch             TJ Praga Praha       PGP8301 C     66.20  +      0.00  R:    0b
  2.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     73.41  +      7.21  R:    0b
  3.Ritter Aleš              SKOB Ostrov          ONO7401 C     76.32  +     10.12  R:    0b
  4.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     79.11  +     12.51  R:    0b
  5.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     80.07  +     13.47  R:    0b
  6.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     82.04  +     15.44  R:    0b
  7.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     85.28  +     19.08  R:    0b
  8.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     88.27  +     22.07  R:    0b
  9.Redlich Tomáš            KČT Aš               MAS8200 C     89.22  +     23.02  R:    0b
 10.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     90.20  +     24.00  R:    0b
 11.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     92.49  +     26.29  R:    0b
 12.Jiskra Martin            TJ Slovan Karlovy Va SKV           93.14  +     26.54  R:    0b
 13.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700 C     95.50  +     29.30  R:    0b
 14.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 B    100.50  +     34.30  R:    0b
 15.Kamaryt Michal           MLOK Mariánské Lázně MLA9205 B    102.18  +     35.58  R:    0b
 16.Badura Václav            TJ Slovan Karlovy Va SKV8101 C    106.28  +     40.08  R:    0b
 17.Tošner Michal            TJ Slovan Karlovy Va SKV8002 C    107.49  +     41.29  R:    0b
 18.Hegner Lukáš             OK Lokomotiva Plzeň  LPM8104 C    110.11  +     43.51  R:    0b
 19.Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C    111.40  +     45.20  R:    0b
 20.Hora Vladimír            USK Praha            VSP5100 C    113.11  +     46.51  R:    0b
 21.Hulec Jakub              OOB TJ Kašperské Hor KSH8401 C    118.36  +     52.16  R:    0b
 22.Honner Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7802 C    124.53  +     58.33  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         7.3km   45m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bílý Milan               KOS Jesenice         JES7001 C     58.30  +      0.00
  2.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     62.55  +      4.25
  3.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     62.56  +      4.26
  4.Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901 C     63.22  +      4.52
  5.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     63.23  +      4.53
  6.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401       66.13  +      7.43
  7.Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300       74.34  +     16.04
  8.Růžička Miloslav         TJ Lokomotiva Beroun LBE6300 C     78.33  +     20.03
  9.Kamaryt Miloš            MLOK Mariánské Lázně MLA6404 C     82.21  +     23.51
 10.Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     83.37  +     25.07
 11.Vastl Oldřich            SKOB Ostrov          ONO           83.50  +     25.20
 12.Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     96.37  +     38.07
 13.Černý Miroslav           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7504 C     99.56  +     41.26
 14.Nádeníček Josef          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7000 C    100.17  +     41.47
 15.Šustr Pavel              OOB TJ Kašperské Hor KSH7001 C    104.55  +     46.25
 16.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900      112.54  +     54.24
 17.Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C    123.39  +     65.09
 18.Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C    151.24  +     92.54
 MS Dvořák Pavel             OK Lokomotiva Plzeň  LPM7805 CMS  115.09  +     56.39
 
Konečné výsledky kategorie: H45         6.8km   25m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009 C     72.13  +      0.00
  2.Chotětický Václav        KČT Aš               MAS5200 C     75.20  +      3.07
 
Konečné výsledky kategorie: H55         4.6km   50m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     52.47  +      0.00
  2.Kubát Jaroslav           TJ Slovan Karlovy Va SKV5203 C     58.50  +      6.03
  3.Janda Josef              Originální Vivalín t KAD4701 C     60.31  +      7.44
  4.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401 C     61.06  +      8.19
  5.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201 C     61.57  +      9.10
  6.Otta Pavel               KOS Jesenice         JES4601 C     62.23  +      9.36
  7.Fiala Miloš              OOB TJ Kašperské Hor KSH4801 C     63.14  +     10.27
  8.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     68.30  +     15.43
  9.Nykles Vladimír          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM4702 C     71.14  +     18.27
 10.Valeška Rudolf           TJ Loko Chomutov     LCV4700 C     71.27  +     18.40
 11.Janeček Eduard           OK Lokomotiva Plzeň  LPM5100 C     72.10  +     19.23
 12.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     76.06  +     23.19
 
Konečné výsledky kategorie: HD10L       2.8km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Knepr Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO0200       23.52  +      0.00
  2.Oncirk Honzík            SKOB Ostrov          ONO0301 C     28.29  +      4.37
  3.Janoch Samuel            MLOK Mariánské Lázně MLA           33.05  +      9.13
  4.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV0250 C     35.09  +     11.17
  5.Dellingerová Anička      TJ Jiskra Nejdek     NEJ           41.44  +     17.52
  6.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     46.59  +     23.07
  7.Řezáč Jan                KČT Aš               MAS0300 C     56.06  +     32.14
    Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C DISK              
    Sluková Veronika         KČT Aš               MAS0351 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.8km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501 C     16.49  +      0.00
  2.Kaššáková Anička         Nové Hamry Lyžaři    NHL0250       20.53  +      4.04
  3.Děbnár Pepa              Nové Hamry Lyžaři    NHL0600       23.46  +      6.57
  4.Děbnárová Janička        Nové Hamry Lyžaři    NHL0350       24.36  +      7.47
  5.Lintimer Šimon           OK Lokomotiva Plzeň  LPM     C     25.43  +      8.54
  6.Holíková Peťka           Nové Hamry Lyžaři    NHL0651       27.10  +     10.21
  7.Šustr Ondřej             OOB TJ Kašperské Hor KSH0501 C     27.17  +     10.28
  8.Štěřík Honzík            Nové Hamry Lyžaři    NHL0500       28.08  +     11.19
  9.Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     28.10  +     11.21
 10.Vyskočil Honzík          Nové Hamry Lyžaři    NHL0601       28.11  +     11.22
 11.Huk Míša                 SKOB Ostrov          ONO           28.30  +     11.41
 12.Kastner Filip            Nové Hamry Lyžaři    NHL0400       31.28  +     14.39
 13.Bořutová Týnka           Nové Hamry Lyžaři    NHL0650       31.56  +     15.07
 14.Ječmen Matyáš            SKOB Ostrov          ONO0600 C     33.03  +     16.14
 15.Pejšová Bára             Nové Hamry Lyžaři    NHL0851       33.27  +     16.38
 16.Hendrich Aleš            KOB Baník Sokolov    BSO           33.30  +     16.41
 17.Hejduk Zdeněk            KOB Baník Sokolov    BSO           33.53  +     17.04
 18.Kohoutková Klára         KOB Baník Sokolov    BSO           33.55  +     17.06
 19.Šnourová Kateřina        TJ Slovan Karlovy Va SKV     C     35.13  +     18.24
 20.Štěřík Kuba              Nové Hamry Lyžaři    NHL1000       39.45  +     22.56
 21.Pichlík Tomáš            Nové Hamry Lyžaři    NHL0501       41.57  +     25.08
 22.Zachová Barča            KOB Baník Sokolov    BSO           42.08  +     25.19
 23.Bílá Tereza              KOS Jesenice         JES0551 C     45.20  +     28.31
 24.Vastl Viktor             SKOB Ostrov          ONO           47.45  +     30.56
 25.Žahourová Emma           Nové Hamry Lyžaři    NHL0850       52.07  +     35.18
 26.Žahourová Ella           Nové Hamry Lyžaři    NHL0551       52.55  +     36.06
 27.Gregor Ríša              KOB Baník Sokolov    BSO           58.38  +     41.49
 28.Vyskočilová Majda        Nové Hamry Lyžaři    NHL0950       64.56  +     48.07
    Honner Jaroslav          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0701 C DISK              
 MS Mariánka                 Nové Hamry Lyžaři    NHL8850  MS   26.15  +      9.26
 
Konečné výsledky kategorie: P3          3.3km   20m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hříbalová Andy                                NER           47.47  +      0.00
  2.Kremláčková Zuzka                             NER           53.12  +      5.25
  3.Rejschigová Růžena       TJ Slovan Karlovy Va SKV           60.27  +     12.40
  4.Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451 C     62.26  +     14.39
  5.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ           63.02  +     15.15