Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               4.5.2014 16:26:48
                                                                                                                                                     8. OŽ klasika
===ČSOS-BSO==============Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         2.6km   35m 6k
-------------------------------------------------------
                                          1-127     2-120     3-121     4-128     5-125     6-100   
  1 Ziebová Veronika               30.11  3.37/2    6.37/1*  14.50/1*  18.59/1*  26.25/1*  29.38/1*  30.11/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.37/2    3.00/1*   8.13/4    4.09/2    7.26/2    3.13/2    0.33/1* 
  2 Bartošová Marie                31.39  3.34/1*  12.39/5   16.41/3   21.07/2   27.49/2   31.04/2   31.39/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.34/1*   9.05/5    4.02/1*   4.26/3    6.42/1*   3.15/3    0.35/2  
  3 Nejedlá Klára                  35.34  4.43/5    7.55/2   14.55/2   21.09/3   31.26/3   34.55/3   35.34/3  
    SKOB Ostrov                           4.43/5    3.12/2    7.00/2    6.14/5   10.17/4    3.29/4    0.39/4  
  4 Postránská Adéla               36.05  4.18/3   12.35/4   20.40/4   24.46/4   32.24/4   35.28/4   36.05/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.18/3    8.17/4    8.05/3    4.06/1*   7.38/3    3.04/1*   0.37/3  
  5 Jechová Anita                  48.42  4.40/4    8.19/3   26.11/5   31.16/5   42.51/5   48.00/5   48.42/5  
    KOB Baník Sokolov                     4.40/4    3.39/3   17.52/5    5.05/4   11.35/5    5.09/5    0.42/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         3.0km   40m 6k
-------------------------------------------------------
                                          1-120     2-121     3-122     4-123     5-124     6-100   
  1 Černá Kateřina                 24.12  4.16/2    8.06/1*  14.18/1*  18.20/1*  19.53/1*  23.37/1*  24.12/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.16/2    3.50/1*   6.12/6    4.02/1*   1.33/1*   3.44/1*   0.35/8  
  2 Vítová Lucie                   28.12  4.00/1*  11.48/7   16.41/5   21.27/3   23.03/3   27.43/2   28.12/2  
    KOB Baník Sokolov                     4.00/1*   7.48/11   4.53/1*   4.46/5    1.36/2    4.40/5    0.29/1* 
  3 Richtrová Kamila               28.48  5.07/4    9.02/2   15.57/3   20.13/2   22.40/2   28.14/3   28.48/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.07/4    3.55/2    6.55/10   4.16/3    2.27/10   5.34/10   0.34/7  
  4 Marešová Klára                 29.01  5.00/3    9.15/3   15.39/2   21.45/5   23.54/5   28.28/4   29.01/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.00/3    4.15/3    6.24/8    6.06/11   2.09/7    4.34/2    0.33/5  
  5 Kovářová Lucie                 29.04  5.21/6   10.43/4   16.18/4   21.29/4   23.40/4   28.29/5   29.04/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.21/6    5.22/8    5.35/3    5.11/10   2.11/9    4.49/7    0.35/8  
  6 Staňková Radka                 29.34  7.28/9   12.03/8   17.26/6   21.53/7   24.26/6   29.02/6   29.34/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   7.28/9    4.35/5    5.23/2    4.27/4    2.33/11   4.36/3    0.32/4  
  7 Fišarová Eliška                31.36  5.19/5   11.12/5   17.35/7   21.48/6   26.25/7   31.03/7   31.36/7  
    Kometa Kralovice                      5.19/5    5.53/9    6.23/7    4.13/2    4.37/15   4.38/4    0.33/5  
  8 Nádeníčková Iva                32.58  9.28/11  14.37/10  20.23/9   25.31/8   27.35/8   32.16/8   32.58/8  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.28/11   5.09/7    5.46/5    5.08/9    2.04/6    4.41/6    0.42/14 
  9 Petříková Adéla                34.23 11.36/12  16.01/11  21.37/11  26.36/9   28.46/9   33.38/9   34.23/9  
    KČT Aš                               11.36/12   4.25/4    5.36/4    4.59/7    2.10/8    4.52/8    0.45/16 
 10 Dellingerová Anna              36.14  6.25/8   13.17/9   20.56/10  27.33/10  29.27/10  35.44/10  36.14/10 
    TJ Jiskra Nejdek                      6.25/8    6.52/10   7.39/11   6.37/12   1.54/5    6.17/13   0.30/3  
 11 Turčinová Anna                 41.48  6.17/7   11.16/6   19.38/8   28.19/11  34.56/11  41.11/11  41.48/11 
    Ski klub KV                           6.17/7    4.59/6    8.22/12   8.41/13   6.37/16   6.15/12   0.37/11 
 12 Kosařová Aneta                 46.52  7.30/10  18.23/12  25.03/12  37.09/12  39.54/12  46.17/12  46.52/12 
    SKOB Ostrov                           7.30/10  10.53/15   6.40/9   12.06/14   2.45/12   6.23/14   0.35/8  
 13 Křížová Daniela                51.39 12.41/14  23.06/13  39.18/13  44.08/13  45.56/13  51.10/13  51.39/13 
    KČT Aš                               12.41/14  10.25/14  16.12/15   4.50/6    1.48/3    5.14/9    0.29/1* 
 14 Urbančíková Nela               56.42 17.06/15  27.11/15  43.28/16  48.34/14  50.22/14  56.04/14  56.42/14 
    TJ Jiskra Nejdek                     17.06/15  10.05/13  16.17/16   5.06/8    1.48/3    5.42/11   0.38/12 
 15 Jirková Jitka                  63.58 12.08/13  25.45/14  40.33/14  53.07/15  55.56/15  63.14/15  63.58/15 
    KOB Baník Sokolov                    12.08/13  13.37/16  14.48/14  12.34/15   2.49/13   7.18/15   0.44/15 
 16 Zierhutová Michaela            67.26 25.52/16  34.03/16  42.31/15  55.50/16  58.54/16  66.48/16  67.26/16 
    TJ Loko Chomutov                     25.52/16   8.11/12   8.28/13  13.19/16   3.04/14   7.54/16   0.38/12 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         3.5km   45m 8k
-------------------------------------------------------
                                          1-145     2-121     3-129     4-128     5-139     6-123     7-124     8-100   
  1 Tokárová Regina                30.48  2.28/1*   9.25/2   11.30/1*  14.39/1*  19.56/1*  24.54/1*  26.35/1*  30.14/1*  30.48/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      2.28/1*   6.57/3    2.05/1*   3.09/1*   5.17/1*   4.58/2    1.41/5    3.39/1*   0.34/5  
  2 Lučanová Barbora               33.38  2.39/2    9.57/4   12.21/4   15.52/2   21.59/2   27.34/2   28.57/2   33.06/2   33.38/2  
    KČT Aš                                2.39/2    7.18/6    2.24/2    3.31/2    6.07/6    5.35/4    1.23/1*   4.09/4    0.32/2  
  3 Šlechtová Tereza               34.37  2.43/3    9.34/3   12.18/3   16.08/3   22.08/3   28.34/3   30.05/3   34.05/3   34.37/3  
    Kometa Kralovice                      2.43/3    6.51/2    2.44/3    3.50/4    6.00/4    6.26/6    1.31/4    4.00/3    0.32/2  
  4 Mudrová Lenka                  36.53  2.55/6   12.15/8   15.13/8   18.47/5   24.49/4   30.35/4   32.03/4   36.20/4   36.53/4  
    Kometa Kralovice                      2.55/6    9.20/9    2.58/7    3.34/3    6.02/5    5.46/5    1.28/2    4.17/5    0.33/4  
  5 Horová Eliška                  37.37  2.51/4   11.36/6   14.24/6   19.44/7   26.03/7   30.56/5   33.15/5   37.07/5   37.37/5  
    KOB Baník Sokolov                     2.51/4    8.45/8    2.48/4    5.20/8    6.19/7    4.53/1*   2.19/6    3.52/2    0.30/1* 
  6 Staňková Markéta               41.42  3.06/7   10.11/5   13.22/5   18.27/4   25.43/6   32.49/6   36.17/6   41.03/6   41.42/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.06/7    7.05/4    3.11/9    5.05/6    7.16/9    7.06/7    3.28/9    4.46/8    0.39/7  
  7 Trpáková Daniela               43.04  2.54/5    9.05/1*  11.58/2   25.20/9   31.03/9   36.36/7   38.04/7   42.27/7   43.04/7  
    TJ Skalka Cheb                        2.54/5    6.11/1*   2.53/6   13.22/11   5.43/2    5.33/3    1.28/2    4.23/6    0.37/6  
  8 Kavalíková Markéta        MS   85.22  8.08/11  18.26/10  22.19/10  30.44/10  41.54/10  58.44/10  78.38/10  84.35/10  85.22/10 
    Ski klub KV                           8.08/11  10.18/10   3.53/10   8.25/10  11.10/10  16.50/11  19.54/10   5.57/10   0.47/9  
  9 Křiklavová Petra          MS   88.22  4.06/8   21.07/11  25.21/11  33.42/11  45.05/11  61.42/11  81.36/11  87.35/11  88.22/11 
    Ski klub KV                           4.06/8   17.01/11   4.14/11   8.21/9   11.23/11  16.37/10  19.54/10   5.59/11   0.47/9  
 10 Turčinová Kamila          MS   51.09  6.54/10  15.16/9   18.14/9   23.23/8   30.03/8   42.00/9   45.00/9   50.20/9   51.09/9  
    Ski klub KV                           6.54/10   8.22/7    2.58/7    5.09/7    6.40/8   11.57/9    3.00/8    5.20/9    0.49/11 
 11 Gregorová Petra           MS   44.28  4.36/9   11.52/7   14.43/7   19.32/6   25.22/5   36.58/8   39.21/8   43.47/8   44.28/8  
    Ski klub KV                           4.36/9    7.16/5    2.51/5    4.49/5    5.50/3   11.36/8    2.23/7    4.26/7    0.41/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         5.2km  125m 7k
-------------------------------------------------------
                                          1-129     2-136     3-143     4-138     5-122     6-125     7-100   
  1 Kroupová Eliška                48.48  9.04/1*  16.48/1*  25.34/1*  32.42/1*  41.56/1*  45.37/1*  48.09/1*  48.48/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   9.04/1*   7.44/3    8.46/2    7.08/6    9.14/1*   3.41/2    2.32/1*   0.39/6  
  2 Mikešová Adéla                 51.33 11.57/5   19.29/3   29.32/3   34.37/2   44.57/2   48.21/2   51.00/2   51.33/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  11.57/5    7.32/1*  10.03/5    5.05/1*  10.20/5    3.24/1*   2.39/4    0.33/3  
  3 Pelcová Tereza                 53.34 10.40/4   22.10/6   31.08/5   36.43/4   46.44/4   50.29/3   53.02/3   53.34/3  
    KČT Aš                               10.40/4   11.30/7    8.58/4    5.35/3   10.01/4    3.45/3    2.33/2    0.32/2  
  4 Hanáková Lenka                 56.33 10.33/3   18.32/2   28.37/2   35.47/3   45.15/3   53.27/5   56.02/5   56.33/4  
    Kometa Kralovice                     10.33/3    7.59/4   10.05/6    7.10/7    9.28/2    8.12/9    2.35/3    0.31/1* 
  5 Šťastná Jana                   56.44 12.36/6   21.07/5   29.56/4   36.49/5   47.26/5   52.48/4   56.01/4   56.44/5  
    KČT Aš                               12.36/6    8.31/5    8.49/3    6.53/5   10.37/6    5.22/8    3.13/7    0.43/7  
  6 Biersaková Dagmar              57.50 15.48/8   23.20/7   31.13/6   40.44/7   50.43/7   54.33/7   57.14/7   57.50/6  
    Kometa Kralovice                     15.48/8    7.32/1*   7.53/1*   9.31/9    9.59/3    3.50/4    2.41/5    0.36/5  
  7 Marešová Alexandra             57.54  9.39/2   20.51/4   31.29/7   36.56/6   49.54/6   53.54/6   57.10/6   57.54/7  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.39/2   11.12/6   10.38/7    5.27/2   12.58/7    4.00/5    3.16/8    0.44/8  
  8 Doležalová Dorotka             71.34 14.16/7   31.47/8   43.56/8   50.07/8   63.13/8   68.03/8   71.01/8   71.34/8  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                  14.16/7   17.31/9   12.09/8    6.11/4   13.06/8    4.50/6    2.58/6    0.33/3  
  9 Istvánová Klára                87.52 19.32/9   35.05/9   50.21/9   59.14/9   76.50/9   81.58/9   86.57/9   87.52/9  
    KČT Aš                               19.32/9   15.33/8   15.16/9    8.53/8   17.36/9    5.08/7    4.59/9    0.55/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         6.6km  200m 10k
-------------------------------------------------------
                                          1-127     2-129     3-130     4-135     5-134     6-133     7-136     8-139     9-140    10-100   
  1 Hlinovská Johana               82.30  2.34/2    9.44/2   17.52/2   24.38/1*  31.50/2   38.27/2   58.39/3   64.38/3   78.05/2   81.57/2   82.30/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.34/2    7.10/2    8.08/2    6.46/1*   7.12/3    6.37/1*  20.12/3    5.59/3   13.27/1*   3.52/2    0.33/1* 
  2 Šafrhansová Lucie              83.17  2.41/3   11.30/3   20.21/3   28.54/3   35.32/3   42.11/3   55.23/2   61.03/2   78.50/3   82.39/3   83.17/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.41/3    8.49/3    8.51/3    8.33/3    6.38/2    6.39/2   13.12/1*   5.40/2   17.47/4    3.49/1*   0.38/3  
  3 Peterková Veronika            120.36  2.46/4   21.17/4   34.47/4   44.02/4   55.26/4   70.17/4   90.59/4   99.35/4  114.36/4  119.56/4  120.36/4  
    Kometa Kralovice                      2.46/4   18.31/4   13.30/4    9.15/4   11.24/4   14.51/4   20.42/4    8.36/4   15.01/2    5.20/4    0.40/4  
  4 Žandová Monika            MS   77.19  2.31/1*   9.03/1*  16.43/1*  25.12/2   30.25/1*  37.10/1*  50.31/1*  56.08/1*  72.33/1*  76.43/1*  77.19/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.31/1*   6.32/1*   7.40/1*   8.29/2    5.13/1*   6.45/3   13.21/2    5.37/1*  16.25/3    4.10/3    0.36/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         8.0km  210m 12k
-------------------------------------------------------
                                          1-122     2-129     3-136     4-133     5-134     6-141     7-144     8-143     9-138    10-123    11-125    12-100   
  1 Tichovská Hana                 65.49  3.40/2    9.06/1*  14.56/1*  22.43/1*  27.52/1*  32.22/1*  39.45/3   50.17/2   54.46/2   60.45/1*  62.45/1*  65.09/1*  65.49/1* 
    SK Praga Praha                        3.40/2    5.26/1*   5.50/2    7.47/4    5.09/5    4.30/4    7.23/4   10.32/4    4.29/4    5.59/3    2.00/4    2.24/6    0.40/7  
  2 Svobodová Jitka                66.01  3.41/3    9.22/3   15.46/2   23.44/3   28.28/2   32.34/2   39.17/1*  51.01/3   55.06/3   60.56/2   63.13/2   65.28/2   66.01/2  
    USK Praha                             3.41/3    5.41/3    6.24/3    7.58/5    4.44/2    4.06/3    6.43/3   11.44/6    4.05/1*   5.50/2    2.17/5    2.15/4    0.33/4  
  3 Chvalová Věra                  66.09  3.41/3   10.49/5   16.13/3   23.39/2   28.47/3   33.19/3   39.44/2   49.48/1*  54.21/1*  61.35/3   63.23/3   65.37/3   66.09/3  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.41/3    7.08/5    5.24/1*   7.26/3    5.08/4    4.32/5    6.25/2   10.04/2    4.33/5    7.14/6    1.48/3    2.14/3    0.32/1* 
  4 Šiková Karolína                66.53  3.46/5    9.38/4   20.03/5   26.59/4   31.33/4   35.25/4   41.27/4   51.39/4   55.53/4   62.24/4   64.09/4   66.21/4   66.53/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.46/5    5.52/4   10.25/6    6.56/1*   4.34/1*   3.52/2    6.02/1*  10.12/3    4.14/2    6.31/4    1.45/1*   2.12/2    0.32/1* 
  5 Šiková Barbora                 72.02  3.31/1*   9.07/2   23.32/7   30.41/6   35.34/6   39.21/5   47.35/5   57.35/5   61.52/5   67.38/5   69.23/5   71.29/5   72.02/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.31/1*   5.36/2   14.25/7    7.09/2    4.53/3    3.47/1*   8.14/5   10.00/1*   4.17/3    5.46/1*   1.45/1*   2.06/1*   0.33/4  
  6 Urbánková Kateřina             78.48  4.16/6   12.19/6   18.55/4   29.10/5   35.23/5   39.59/6   48.21/6   59.52/6   65.12/6   73.05/6   75.31/6   78.11/6   78.48/6  
    SKOB Ostrov                           4.16/6    8.03/7    6.36/4   10.15/6    6.13/6    4.36/6    8.22/6   11.31/5    5.20/6    7.53/7    2.26/6    2.40/7    0.37/6  
  7 Kuberková Lucie               100.11  5.37/7   13.19/7   21.59/6   44.47/7   52.59/7   60.59/7   69.29/7   82.05/7   87.57/7   94.36/7   97.19/7   99.39/7  100.11/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.37/7    7.42/6    8.40/5   22.48/7    8.12/7    8.00/7    8.30/7   12.36/7    5.52/7    6.39/5    2.43/7    2.20/5    0.32/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         6.6km  200m 10k
-------------------------------------------------------
                                          1-127     2-129     3-130     4-135     5-134     6-133     7-136     8-139     9-140    10-100   
  1 Hasmanová Lenka                62.19  2.24/3    8.26/2   15.12/1*  19.29/1*  23.49/1*  29.11/1*  39.44/1*  48.31/3   58.44/1*  61.44/1*  62.19/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.24/3    6.02/1*   6.46/2    4.17/3    4.20/4    5.22/1*  10.33/1*   8.47/20  10.13/1*   3.00/1*   0.35/3  
  2 Fišáková Hana                  64.24  2.12/1*   8.17/1*  15.46/2   20.16/2   24.30/2   30.18/2   41.45/2   46.33/1*  59.47/2   63.50/2   64.24/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.12/1*   6.05/2    7.29/6    4.30/4    4.14/3    5.48/2   11.27/4    4.48/3   13.14/5    4.03/9    0.34/2  
  3 Staňková Marcela               67.22  2.37/6    9.32/5   16.24/4   21.31/5   26.10/4   35.45/8   46.18/5   51.15/5   62.47/3   66.42/3   67.22/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.37/6    6.55/5    6.52/4    5.07/7    4.39/6    9.35/17  10.33/1*   4.57/5   11.32/3    3.55/4    0.40/10 
  4 Ševčíková Petra                68.17  2.15/2    8.56/3   18.46/10  22.56/7   26.29/5   33.55/5   44.29/4   48.22/2   64.09/4   67.44/4   68.17/4  
    SKOB Ostrov                           2.15/2    6.41/3    9.50/15   4.10/2    3.33/1*   7.26/9   10.34/3    3.53/1*  15.47/12   3.35/2    0.33/1* 
  5 Sobotová Jana                  69.18  2.33/4    9.21/4   16.10/3   21.15/3   25.27/3   31.33/3   43.55/3   50.36/4   64.42/5   68.43/5   69.18/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.33/4    6.48/4    6.49/3    5.05/5    4.12/2    6.06/5   12.22/7    6.41/15  14.06/6    4.01/8    0.35/3  
  6 Ritterová Michaela             69.50  2.52/11  10.45/11  17.25/6   21.16/4   26.43/6   34.59/6   48.06/6   52.37/6   64.46/6   69.08/6   69.50/6  
    Ski klub KV                           2.52/11   7.53/12   6.40/1*   3.51/1*   5.27/11   8.16/14  13.07/8    4.31/2   12.09/4    4.22/11   0.42/12 
  7 Kovářová Jitka                 71.28  2.39/7    9.55/7   17.12/5   22.17/6   27.33/7   33.36/4   51.48/9   56.38/8   67.08/7   70.50/7   71.28/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.39/7    7.16/9    7.17/5    5.05/5    5.16/10   6.03/3   18.12/12   4.50/4   10.30/2    3.42/3    0.38/7  
  8 Kavková Dana                   76.36  3.08/13  10.17/10  18.30/9   24.23/9   29.23/9   37.35/10  49.39/8   55.15/7   72.01/8   75.58/8   76.36/8  
    AC Sparta Praha                       3.08/13   7.09/7    8.13/7    5.53/10   5.00/8    8.12/13  12.04/5    5.36/11  16.46/14   3.57/5    0.38/7  
  9 Lisá Monika                    77.59  2.48/10   9.46/6   18.03/7   24.06/8   29.39/10  36.10/9   48.23/7   57.36/9   73.14/9   77.18/9   77.59/9  
    SKOB Ostrov                           2.48/10   6.58/6    8.17/8    6.03/11   5.33/12   6.31/7   12.13/6    9.13/21  15.38/10   4.04/10   0.41/11 
 10 Šauli Iva                      81.26  2.46/8    9.56/8   18.18/8   25.39/11  30.47/11  38.20/11  52.33/10  57.55/10  76.46/10  80.44/10  81.26/10 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.46/8    7.10/8    8.22/9    7.21/16   5.08/9    7.33/10  14.13/9    5.22/8   18.51/18   3.58/7    0.42/12 
 11 Bínová Kathrin                 83.23  3.34/20  11.31/13  21.03/13  26.39/13  33.13/13  41.14/13  56.10/11  62.22/11  77.27/11  82.37/11  83.23/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.34/20   7.57/13   9.32/14   5.36/9    6.34/17   8.01/12  14.56/10   6.12/12  15.05/9    5.10/16   0.46/19 
 12 Bohuslavová Jana               83.54  3.00/12  12.34/18  21.44/14  28.33/14  33.26/14  39.32/12  57.53/12  62.55/12  78.39/12  83.09/12  83.54/12 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.00/12   9.34/19   9.10/12   6.49/14   4.53/7    6.06/5   18.21/13   5.02/7   15.44/11   4.30/12   0.45/17 
 13 Bartošová Jana                 85.29  5.08/22  12.55/19  23.10/17  30.40/17  37.07/17  44.17/17  60.13/14  65.13/14  80.10/13  84.53/13  85.29/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.08/22   7.47/11  10.15/16   7.30/18   6.27/16   7.10/8   15.56/11   5.00/6   14.57/8    4.43/13   0.36/6  
 14 Ledererová Kamila              86.08  2.35/5   10.08/9   19.08/11  24.28/10  29.06/8   35.10/7   59.36/13  65.06/13  81.36/14  85.33/14  86.08/14 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.35/5    7.33/10   9.00/11   5.20/8    4.38/5    6.04/4   24.26/20   5.30/10  16.30/13   3.57/5    0.35/3  
 15 Jandová Lenka                  91.19  2.47/9   11.19/12  19.52/12  26.04/12  32.09/12  43.35/15  65.06/17  70.29/16  85.15/15  90.34/15  91.19/15 
    Originální Vivalín team Kadaň         2.47/9    8.32/14   8.33/10   6.12/12   6.05/15  11.26/22  21.31/18   5.23/9   14.46/7    5.19/18   0.45/17 
 16 Kubínová Jana                  92.16  3.24/16  11.57/14  22.38/16  29.59/16  35.57/16  43.38/16  62.11/15  68.33/15  86.33/16  91.33/16  92.16/16 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.24/16   8.33/15  10.41/17   7.21/16   5.58/14   7.41/11  18.33/14   6.22/13  18.00/17   5.00/15   0.43/16 
 17 Krausová Marcela               97.29  3.26/17  12.17/16  21.46/15  28.45/15  34.38/15  43.18/14  62.44/16  70.37/17  91.28/17  96.50/17  97.29/17 
    TJ Loko Chomutov                      3.26/17   8.51/17   9.29/13   6.59/15   5.53/13   8.40/15  19.26/15   7.53/18  20.51/21   5.22/19   0.39/9  
 18 Pechová Iva                   100.19  3.31/19  12.12/15  24.59/19  31.38/18  40.03/19  49.56/19  70.29/18  77.11/18  94.19/18  99.37/18 100.19/18 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.31/19   8.41/16  12.47/21   6.39/13   8.25/20   9.53/19  20.33/17   6.42/16  17.08/15   5.18/17   0.42/12 
 19 Marešová Marcela              106.25  3.14/14  12.32/17  23.52/18  32.24/19  39.19/18  48.41/18  73.26/19  80.00/19  99.56/19 105.36/19 106.25/19 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.14/14   9.18/18  11.20/19   8.32/19   6.55/18   9.22/16  24.45/21   6.34/14  19.56/19   5.40/20   0.49/21 
 20 Zierhutová Michaela           116.12  3.43/21  14.55/21  26.30/21  35.42/20  44.57/21  55.43/20  77.49/20  87.16/20 104.29/20 115.25/20 116.12/20 
    TJ Loko Chomutov                      3.43/21  11.12/20  11.35/20   9.12/20   9.15/22  10.46/20  22.06/19   9.27/22  17.13/16  10.56/22   0.47/20 
 21 Šustrová Hana                 118.18  3.22/15  14.46/20  25.47/20  36.55/21  44.56/20  56.00/21  83.50/22  92.20/22 112.41/22 117.36/21 118.18/21 
    TJ Kašperské Hory                     3.22/15  11.24/21  11.01/18  11.08/21   8.01/19  11.04/21  27.50/22   8.30/19  20.21/20   4.55/14   0.42/12 
 22 Davidová Jana                 122.35  3.30/18  15.21/22  30.46/22  43.24/22  52.17/22  62.08/22  82.40/21  90.00/21 111.40/21 121.40/22 122.35/22 
    Ski klub KV                           3.30/18  11.51/22  15.25/22  12.38/22   8.53/21   9.51/18  20.32/16   7.20/17  21.40/22  10.00/21   0.55/22 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         5.5km  145m 9k
-------------------------------------------------------
                                          1-145     2-128     3-130     4-135     5-144     6-136     7-123     8-125     9-100   
  1 Mrázová Pavla                  57.29  3.35/3    9.20/1*  20.57/1*  26.57/1*  34.16/1*  40.35/1*  51.22/1*  53.36/1*  56.49/1*  57.29/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.35/3    5.45/1*  11.37/1*   6.00/2    7.19/4    6.19/1*  10.47/1*   2.14/1*   3.13/3    0.40/2  
  2 Šoupová Jana                   70.55  3.33/2   11.54/3   26.47/3   32.41/2   37.36/2   45.49/2   63.35/2   66.49/2   70.14/2   70.55/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.33/2    8.21/3   14.53/4    5.54/1*   4.55/1*   8.13/3   17.46/5    3.14/4    3.25/4    0.41/3  
  3 Tenglerová Helena              72.48  3.25/1*  13.32/6   28.03/5   35.24/4   43.03/5   50.11/4   65.15/3   68.38/3   72.05/3   72.48/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.25/1*  10.07/7   14.31/3    7.21/3    7.39/6    7.08/2   15.04/2    3.23/5    3.27/5    0.43/4  
  4 Tokárová Regina                75.40  4.18/6   11.43/2   25.56/2   33.46/3   39.04/3   49.31/3   69.09/4   71.45/4   74.54/4   75.40/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.18/6    7.25/2   14.13/2    7.50/4    5.18/3   10.27/4   19.38/7    2.36/2    3.09/2    0.46/5  
  5 Šplinarová Jana                76.52  3.54/4   12.15/4   27.10/4   35.41/5   40.56/4   53.30/5   69.20/5   73.12/5   76.19/5   76.52/5  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.54/4    8.21/3   14.55/5    8.31/7    5.15/2   12.34/7   15.50/4    3.52/6    3.07/1*   0.33/1* 
  6 Mágrová Ivana                  78.58  4.11/5   13.07/5   29.07/6   37.21/6   44.47/6   56.09/6   71.29/6   74.42/6   78.12/6   78.58/6  
    TJ Loko Chomutov                      4.11/5    8.56/5   16.00/6    8.14/6    7.26/5   11.22/6   15.20/3    3.13/3    3.30/6    0.46/5  
  7 Šmejkalová Karla               93.18  4.32/8   14.50/8   35.24/8   43.30/7   51.20/7   65.38/8   83.27/7   88.07/7   92.21/7   93.18/7  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.32/8   10.18/8   20.34/8    8.06/5    7.50/8   14.18/8   17.49/6    4.40/7    4.14/7    0.57/7  
  8 Kriegelsteinová  Jelena        97.54  4.21/7   14.10/7   33.18/7   44.32/8   52.11/8   63.07/7   85.15/8   91.06/8   96.20/8   97.54/8  
    SKOB Ostrov                           4.21/7    9.49/6   19.08/7   11.14/8    7.39/6   10.56/5   22.08/8    5.51/9    5.14/8    1.34/9  
  9 Huková Šárka                  140.00  5.49/9   19.20/9   47.37/9   59.33/9   67.25/9   98.39/9  126.52/9  132.24/9  138.28/9  140.00/9  
    SKOB Ostrov                           5.49/9   13.31/9   28.17/9   11.56/9    7.52/9   31.14/9   28.13/9    5.32/8    6.04/9    1.32/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         4.6km  135m 7k
-------------------------------------------------------
                                          1-126     2-120     3-130     4-136     5-122     6-125     7-100   
  1 Nováková Svatava               52.28  3.12/1*   6.54/1*  23.49/1*  31.55/1*  44.02/1*  48.24/1*  51.42/1*  52.28/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.12/1*   3.42/1*  16.55/2    8.06/1*  12.07/2    4.22/2    3.18/2    0.46/4  
  2 Kubátová Lenka                 62.37  9.05/2   14.16/3   33.52/3   41.59/3   54.04/2   58.19/2   61.52/2   62.37/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.05/2    5.11/5   19.36/4    8.07/2   12.05/1*   4.15/1*   3.33/4    0.45/2  
  3 Gabrielová Šárka               76.34  9.25/3   13.40/2   33.13/2   41.30/2   67.36/4   72.34/4   75.49/3   76.34/3  
    SKOB Ostrov                           9.25/3    4.15/2   19.33/3    8.17/3   26.06/8    4.58/4    3.15/1*   0.45/2  
  4 Savičová Irena                 77.50 11.19/5   16.24/4   37.59/6   47.33/5   66.02/3   71.56/3   76.39/4   77.50/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary               11.19/5    5.05/4   21.35/7    9.34/5   18.29/4    5.54/7    4.43/8    1.11/8  
  5 Zavadilová Naďa                78.30 12.58/7   17.19/5   33.55/4   45.00/4   69.38/6   74.25/5   77.47/5   78.30/5  
    AC Sparta Praha                      12.58/7    4.21/3   16.36/1*  11.05/7   24.38/7    4.47/3    3.22/3    0.43/1* 
  6 Nyklová Helena                 82.31 11.12/4   17.59/6   37.36/5   49.03/6   68.31/5   77.32/6   81.32/6   82.31/6  
    Klub vodáků Karlovy Vary             11.12/4    6.47/8   19.37/5   11.27/8   19.28/5    9.01/9    4.00/6    0.59/6  
  7 Bohuslavová Věra               87.05 16.31/8   27.11/8   48.03/8   56.34/7   76.51/7   82.11/7   86.10/7   87.05/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                  16.31/8   10.40/9   20.52/6    8.31/4   20.17/6    5.20/5    3.59/5    0.55/5  
  8 Dlouhá Lenka                   95.36 12.50/6   19.15/7   46.10/7   57.06/8   83.14/8   89.43/8   94.27/8   95.36/8  
    KČT Aš                               12.50/6    6.25/7   26.55/9   10.56/6   26.08/9    6.29/8    4.44/9    1.09/7  
  9 Paulová Mirka                  96.17 21.47/9   28.01/9   51.36/9   66.21/9   84.24/9   90.09/9   94.36/9   96.17/9  
    TJ Sokol Dobřichovice                21.47/9    6.14/6   23.35/8   14.45/9   18.03/3    5.45/6    4.27/7    1.41/9  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         3.5km   45m 8k
-------------------------------------------------------
                                          1-145     2-121     3-129     4-128     5-139     6-123     7-124     8-100   
  1 Zenkerová Miluše               64.27  4.26/1*  13.58/1*  18.03/1*  25.41/1*  40.14/1*  53.52/1*  57.21/1*  63.31/1*  64.27/1* 
    TJ Loko Chomutov                      4.26/1*   9.32/1*   4.05/1*   7.38/1*  14.33/1*  13.38/2    3.29/2    6.10/1*   0.56/1* 
  2 Horáková Magdalena             70.08  5.12/2   17.06/2   21.25/2   29.20/2   45.38/2   57.51/2   60.52/2   68.43/2   70.08/2  
                                          5.12/2   11.54/2    4.19/2    7.55/2   16.18/2   12.13/1*   3.01/1*   7.51/2    1.25/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         2.6km   35m 6k
-------------------------------------------------------
                                          1-127     2-120     3-121     4-128     5-125     6-100   
  1 Štěrba Marek                   25.28  3.04/3    5.31/2   10.03/1*  14.27/1*  21.37/2   24.52/1*  25.28/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.04/3    2.27/1*   4.32/1*   4.24/5    7.10/3    3.15/2    0.36/3  
  2 Janoch Samuel                  26.11  3.22/4    5.50/3   12.37/4   16.43/4   23.12/3   25.37/2   26.11/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.22/4    2.28/2    6.47/4    4.06/3    6.29/1*   2.25/1*   0.34/2  
  3 Černý Jonáš                    28.09  2.34/1*   6.25/4   11.07/3   15.04/3   21.33/1*  27.38/3   28.09/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.34/1*   3.51/5    4.42/2    3.57/2    6.29/1*   6.05/7    0.31/1* 
  4 Šustr Ondřej                   32.50  4.08/5    7.32/5   15.14/5   20.50/5   28.43/4   32.12/4   32.50/4  
    TJ Kašperské Hory                     4.08/5    3.24/4    7.42/5    5.36/6    7.53/4    3.29/3    0.38/5  
  5 Honzík Šimon                   37.04  7.31/8   11.39/7   20.40/7   24.46/6   32.47/5   36.28/5   37.04/5  
    KOB Baník Sokolov                     7.31/8    4.08/6    9.01/6    4.06/3    8.01/5    3.41/4    0.36/3  
  6 Hasman Jakub                   38.18  2.39/2    5.19/1*  10.50/2   14.29/2   32.57/6   37.39/6   38.18/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.39/2    2.40/3    5.31/3    3.39/1*  18.28/7    4.42/5    0.39/6  
  7 Bohuslav Pepík                 49.48  5.42/6   10.17/6   20.14/6   29.10/7   43.26/7   49.02/7   49.48/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.42/6    4.35/7    9.57/7    8.56/7   14.16/6    5.36/6    0.46/7  
  8 Křiklava Adam                  95.55  5.54/7   36.58/8   50.50/8   65.34/8   86.49/8   94.46/8   95.55/8  
    Ski klub KV                           5.54/7   31.04/8   13.52/8   14.44/8   21.15/8    7.57/8    1.09/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         3.5km   45m 8k
-------------------------------------------------------
                                          1-145     2-121     3-129     4-128     5-139     6-123     7-124     8-100   
  1 Tokár Radim                    31.18  3.52/5   10.37/5   12.45/3   15.47/2   20.16/2   26.07/2   27.28/2   30.44/1*  31.18/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.52/5    6.45/3    2.08/1*   3.02/1*   4.29/1*   5.51/1*   1.21/1*   3.16/1*   0.34/6  
  2 Kurz Šimon                     32.01  2.36/1*   8.08/1*  10.18/1*  13.37/1*  18.41/1*  24.43/1*  26.56/1*  31.30/2   32.01/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.36/1*   5.32/1*   2.10/2    3.19/2    5.04/2    6.02/2    2.13/7    4.34/7    0.31/4  
  3 Oncirk Jan                     38.20  2.38/2    8.22/2   10.41/2   16.08/3   22.43/3   31.53/3   33.44/3   37.53/3   38.20/3  
    SKOB Ostrov                           2.38/2    5.44/2    2.19/3    5.27/7    6.35/4    9.10/7    1.51/4    4.09/4    0.27/1* 
  4 Šauli Filip                    41.05  3.27/4   10.25/3   13.14/4   18.11/4   25.41/4   34.30/4   36.24/4   40.29/4   41.05/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.27/4    6.58/4    2.49/6    4.57/3    7.30/6    8.49/6    1.54/5    4.05/3    0.36/9  
  5 Kovář Ondřej                   44.00  4.24/7   12.08/6   14.43/6   20.04/6   27.06/5   35.38/5   39.51/6   43.33/5   44.00/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.24/7    7.44/6    2.35/4    5.21/5    7.02/5    8.32/4    4.13/15   3.42/2    0.27/1* 
  6 Šustr Antonín                  44.41  4.00/6   13.31/7   16.09/7   21.08/7   28.44/6   37.32/6   39.32/5   44.04/6   44.41/6  
    TJ Kašperské Hory                     4.00/6    9.31/10   2.38/5    4.59/4    7.36/8    8.48/5    2.00/6    4.32/6    0.37/10 
  7 Hejduk Zdeněk                  48.38  5.06/9   14.11/8   17.21/8   25.20/8   31.49/7   41.04/7   42.52/7   48.01/7   48.38/7  
    KOB Baník Sokolov                     5.06/9    9.05/7    3.10/7    7.59/10   6.29/3    9.15/8    1.48/2    5.09/8    0.37/10 
  8 Trpák Jan                      53.43  3.18/3   10.28/4   14.08/5   19.31/5   38.19/9   46.46/8   48.35/8   53.06/8   53.43/8  
    TJ Skalka Cheb                        3.18/3    7.10/5    3.40/9    5.23/6   18.48/15   8.27/3    1.49/3    4.31/5    0.37/10 
  9 Kohoutek Oldřich               60.01  5.35/10  14.56/9   19.12/9   26.07/9   35.19/8   51.12/9   53.32/9   59.26/9   60.01/9  
    KOB Baník Sokolov                     5.35/10   9.21/8    4.16/12   6.55/8    9.12/9   15.53/12   2.20/8    5.54/10   0.35/7  
 10 Knepr Tomáš                    66.30  7.11/11  16.40/10  19.57/10  31.44/11  41.17/10  57.14/10  59.37/10  65.44/10  66.30/10 
    KOB Baník Sokolov                     7.11/11   9.29/9    3.17/8   11.47/14   9.33/10  15.57/13   2.23/9    6.07/11   0.46/15 
 11 Křížek Filip                   69.34  8.31/13  20.01/13  24.02/12  31.37/10  46.19/11  59.50/12  63.15/12  69.05/11  69.34/11 
    KČT Aš                                8.31/13  11.30/11   4.01/10   7.35/9   14.42/13  13.31/11   3.25/12   5.50/9    0.29/3  
 12 Křížek Josef                   71.25  7.26/12  19.00/12  27.26/13  39.29/13  46.59/12  57.43/11  61.00/11  70.44/12  71.25/12 
    KČT Aš                                7.26/12  11.34/12   8.26/15  12.03/15   7.30/6   10.44/9    3.17/10   9.44/12   0.41/13 
 13 Stehlík Petr                   77.29  4.39/8   18.10/11  22.38/11  33.02/12  51.31/13  63.41/13  67.01/13  76.47/13  77.29/13 
    KČT Aš                                4.39/8   13.31/14   4.28/13  10.24/11  18.29/14  12.10/10   3.20/11   9.46/13   0.42/14 
 14 Jirkovský Filip               110.59 16.48/15  29.25/14  34.15/14  45.39/14  57.13/14  93.52/14  97.36/14 110.27/14 110.59/14 
    Ski klub KV                          16.48/15  12.37/13   4.50/14  11.24/13  11.34/11  36.39/14   3.44/13  12.51/15   0.32/5  
 15 Weissar Samuel                128.57 16.34/14  48.00/15  52.13/15  63.29/15  75.03/15 111.54/15 115.39/15 128.22/15 128.57/15 
    OK Lokomotiva Plzeň                  16.34/14  31.26/15   4.13/11  11.16/12  11.34/11  36.51/15   3.45/14  12.43/14   0.35/7  
    Šesták Štěpán              DISK           /    22.49/         /    27.52/         /         /         /    47.15/    47.54/   
    MLOK Mariánské Lázně                      /         /         /         /         /         /         /         /     0.39/   
    Dlabač Marek               DISK      30.28/         /         /         /         /         /         /         /   172.24/   
    Ski klub KV                          30.28/         /         /         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         5.2km  125m 7k
-------------------------------------------------------
                                          1-129     2-136     3-143     4-138     5-122     6-125     7-100   
  1 Richtr Lukáš                   41.05  8.14/1*  15.26/1*  22.24/1*  26.33/1*  35.21/1*  38.22/1*  40.42/1*  41.05/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   8.14/1*   7.12/1*   6.58/1*   4.09/1*   8.48/1*   3.01/1*   2.20/1*   0.23/1* 
  2 Bartoš Václav                  49.27  8.57/2   17.23/2   25.16/2   31.08/2   41.29/2   45.55/2   48.56/2   49.27/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.57/2    8.26/2    7.53/2    5.52/4   10.21/4    4.26/5    3.01/4    0.31/2  
  3 Vecko Jan                      50.57  9.24/3   18.26/3   28.48/3   34.04/3   44.10/3   47.47/3   50.21/3   50.57/3  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.24/3    9.02/3   10.22/4    5.16/2   10.06/3    3.37/3    2.34/2    0.36/3  
  4 Černý Jan                      64.18 15.08/6   25.21/4   35.23/4   41.30/4   56.16/4   60.38/4   63.37/4   64.18/4  
    KČT Aš                               15.08/6   10.13/4   10.02/3    6.07/5   14.46/5    4.22/4    2.59/3    0.41/6  
  5 Solomko Adam                   70.13 13.04/4   25.51/5   37.31/5   45.35/5   60.38/5   65.41/5   69.34/5   70.13/5  
    KOB Baník Sokolov                    13.04/4   12.47/5   11.40/5    8.04/7   15.03/6    5.03/7    3.53/7    0.39/5  
  6 Dellinger Mikuláš              74.38 13.47/5   29.33/6   41.17/6   48.54/6   65.42/6   70.34/6   74.01/6   74.38/6  
    TJ Jiskra Nejdek                     13.47/5   15.46/6   11.44/6    7.37/6   16.48/7    4.52/6    3.27/5    0.37/4  
  7 Mašek Matěj                   101.10 39.29/7   56.52/7   77.35/7   83.19/7   93.16/7   96.39/7  100.29/7  101.10/7  
    Ski klub KV                          39.29/7   17.23/7   20.43/7    5.44/3    9.57/2    3.23/2    3.50/6    0.41/6  
    Křiklava Jakub             DISK      16.19/    38.50/         /         /         /         /   161.06/   162.27/   
    Ski klub KV                          16.19/    22.31/         /         /         /         /         /     1.21/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         6.6km  200m 10k
-------------------------------------------------------
                                          1-127     2-129     3-130     4-135     5-134     6-133     7-136     8-139     9-140    10-100   
  1 Zieba Jakub                    63.34  2.36/1*   9.17/1*  16.29/1*  22.33/1*  27.16/1*  33.21/1*  43.22/1*  48.08/1*  59.14/1*  63.03/1*  63.34/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      2.36/1*   6.41/1*   7.12/1*   6.04/1*   4.43/1*   6.05/1*  10.01/1*   4.46/1*  11.06/1*   3.49/1*   0.31/1* 
  2 Stárek Martin                 134.23  5.50/2   18.06/2   33.55/2   42.48/2   51.58/2   73.18/2   95.49/2  104.52/2  129.07/2  133.46/2  134.23/2  
    TJ Skalka Cheb                        5.50/2   12.16/2   15.49/2    8.53/2    9.10/2   21.20/2   22.31/2    9.03/2   24.15/2    4.39/2    0.37/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         9.2km  310m 14k
-------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-142     4-131     5-132     6-133     7-135     8-144     9-143    10-138    11-139    12-122    13-140    14-100   
  1 Sova František                 76.09  4.23/1*  13.36/1*  24.02/1*  26.01/1*  27.57/1*  30.28/1*  34.39/1*  40.16/1*  49.25/1*  53.53/1*  63.19/1*  67.38/1*  73.05/1*  75.44/1*  76.09/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.23/1*   9.13/1*  10.26/1*   1.59/2    1.56/2    2.31/1*   4.11/1*   5.37/4    9.09/1*   4.28/2    9.26/2    4.19/1*   5.27/2    2.39/1*   0.25/2  
  2 Frank Jiří                     80.20  5.05/3   16.10/2   26.59/2   29.26/3   31.54/3   35.32/3   40.45/3   44.23/3   54.36/3   58.50/3   67.20/2   71.57/2   76.51/2   79.53/2   80.20/2  
    KČT Aš                                5.05/3   11.05/3   10.49/3    2.27/4    2.28/3    3.38/3    5.13/3    3.38/1*  10.13/3    4.14/1*   8.30/1*   4.37/2    4.54/1*   3.02/2    0.27/3  
  3 Bartoš Vojtěch                 89.42  6.49/4   16.34/3   27.11/3   29.05/2   30.57/2   33.59/2   38.46/2   43.05/2   53.15/2   57.48/2   69.02/3   74.41/3   85.53/3   89.18/3   89.42/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.49/4    9.45/2   10.37/2    1.54/1*   1.52/1*   3.02/2    4.47/2    4.19/3   10.10/2    4.33/3   11.14/3    5.39/3   11.12/4    3.25/3    0.24/1* 
  4 Pešek Martin                  100.22  4.52/2   18.04/4   30.11/4   32.22/4   34.54/4   38.48/4   44.17/4   47.58/4   64.05/4   69.09/4   82.07/4   88.30/4   95.50/4   99.43/4  100.22/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.52/2   13.12/4   12.07/4    2.11/3    2.32/4    3.54/4    5.29/4    3.41/2   16.07/4    5.04/4   12.58/4    6.23/4    7.20/3    3.53/4    0.39/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21        11.2km  380m 18k
-------------------------------------------------------
                                          1-126     2-120     3-129     4-130     5-142     6-131     7-132     8-134     9-141    10-135    11-144    12-136    13-137    14-143    15-138    16-139    17-140    18-100   
  1 Valeš Jiří                     71.43  4.12/1*   6.16/1*  10.12/1*  16.01/3   24.48/3   26.26/3   28.10/3   33.54/3   36.50/3   39.19/3   41.47/3   46.39/3   52.32/3   54.55/3   58.10/2   62.21/2   69.05/1*  71.20/1*  71.43/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.12/1*   2.04/2    3.56/3    5.49/7    8.47/5    1.38/1*   1.44/1*   5.44/1*   2.56/1*   2.29/2    2.28/1*   4.52/7    5.53/1*   2.23/1*   3.15/1*   4.11/1*   6.44/1*   2.15/1*   0.23/1* 
  2 Kolovský František             72.36  4.26/3    6.34/2   10.18/2   14.39/1*  22.16/1*  24.02/1*  25.56/1*  31.45/1*  35.03/1*  37.20/1*  39.50/1*  43.50/1*  51.00/1*  53.56/1*  57.16/1*  62.11/1*  69.26/2   72.08/2   72.36/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.26/3    2.08/4    3.44/1*   4.21/1*   7.37/2    1.46/3    1.54/2    5.49/2    3.18/2    2.17/1*   2.30/2    4.00/3    7.10/3    2.56/3    3.20/2    4.55/3    7.15/2    2.42/3    0.28/4  
  3 Kamaryt Tomáš                  76.39  4.32/4    6.35/3   10.51/3   15.48/2   22.58/2   24.38/2   26.32/2   32.41/2   36.12/2   38.45/2   41.23/2   45.13/2   52.03/2   54.52/2   58.40/3   63.12/3   73.37/3   76.11/3   76.39/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.32/4    2.03/1*   4.16/5    4.57/2    7.10/1*   1.40/2    1.54/2    6.09/3    3.31/3    2.33/3    2.38/3    3.50/1*   6.50/2    2.49/2    3.48/5    4.32/2   10.25/10   2.34/2    0.28/4  
  4 Redlich Tomáš                  80.59  5.27/8    7.31/6   11.25/5   17.34/5   26.02/4   27.57/4   29.53/4   36.03/4   39.34/4   42.25/4   45.09/4   49.00/4   57.08/4   60.14/4   63.37/4   68.35/4   77.19/4   80.24/4   80.59/4  
    KČT Aš                                5.27/8    2.04/2    3.54/2    6.09/11   8.28/4    1.55/5    1.56/4    6.10/4    3.31/3    2.51/5    2.44/4    3.51/2    8.08/5    3.06/5    3.23/3    4.58/4    8.44/5    3.05/11   0.35/11 
  5 Tichovský Martin               84.00  5.43/9    7.55/7   12.38/7   17.57/6   26.19/5   28.12/5   30.30/5   37.04/5   40.55/5   43.48/5   47.01/5   51.12/5   59.26/5   62.36/5   66.28/5   72.05/5   80.29/5   83.26/5   84.00/5  
    SK Praga Praha                        5.43/9    2.12/5    4.43/8    5.19/4    8.22/3    1.53/4    2.18/7    6.34/5    3.51/7    2.53/6    3.13/8    4.11/4    8.14/6    3.10/6    3.52/6    5.37/7    8.24/3    2.57/7    0.34/9  
  6 Novák Petr                     88.15  6.24/12   9.13/12  13.22/9   18.51/7   28.55/6   30.57/6   32.55/6   39.44/6   43.20/6   46.45/6   50.05/6   55.50/6   63.42/6   66.41/6   70.46/6   75.53/6   84.59/6   87.42/6   88.15/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.24/12   2.49/14   4.09/4    5.29/5   10.04/7    2.02/7    1.58/5    6.49/7    3.36/5    3.25/12   3.20/11   5.45/13   7.52/4    2.59/4    4.05/8    5.07/5    9.06/6    2.43/4    0.33/8  
  7 Suchý Petr                     91.56  4.22/2    6.50/4   11.19/4   16.36/4   32.51/12  34.51/12  37.17/11  44.02/10  48.45/10  51.40/10  54.57/10  59.18/9   67.41/8   71.06/8   74.43/7   80.01/7   88.37/7   91.28/7   91.56/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   4.22/2    2.28/7    4.29/6    5.17/3   16.15/17   2.00/6    2.26/8    6.45/6    4.43/14   2.55/7    3.17/10   4.21/5    8.23/7    3.25/8    3.37/4    5.18/6    8.36/4    2.51/5    0.28/4  
  8 Macura Jan                     94.42  6.10/11   8.41/10  13.25/10  19.15/9   29.51/8   32.07/8   34.36/8   41.54/7   45.31/7   48.21/7   51.14/7   56.53/7   66.59/7   71.03/7   75.23/8   81.02/8   91.11/8   94.15/8   94.42/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  6.10/11   2.31/10   4.44/9    5.50/8   10.36/8    2.16/13   2.29/9    7.18/8    3.37/6    2.50/4    2.53/5    5.39/12  10.06/12   4.04/14   4.20/11   5.39/8   10.09/7    3.04/9    0.27/2  
  9 Šilhavý Jakub                  96.04  5.23/7    9.10/11  14.11/12  20.46/12  29.45/7   31.47/7   34.24/7   42.43/8   46.49/8   50.09/8   53.18/8   58.26/8   67.52/9   71.46/9   76.14/9   82.25/9   92.41/9   95.37/9   96.04/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.23/7    3.47/17   5.01/13   6.35/12   8.59/6    2.02/7    2.37/12   8.19/12   4.06/9    3.20/11   3.09/7    5.08/9    9.26/10   3.54/13   4.28/12   6.11/11  10.16/8    2.56/6    0.27/2  
 10 Filičko Marek                 102.06  7.40/14  10.09/13  14.38/13  20.23/11  33.43/13  35.52/13  38.00/13  48.24/13  53.59/15  57.17/15  60.10/15  64.48/14  73.17/12  76.53/11  81.33/12  88.05/11  98.35/10 101.35/10 102.06/10 
    OK Lokomotiva Pardubice               7.40/14   2.29/8    4.29/6    5.45/6   13.20/15   2.09/11   2.08/6   10.24/16   5.35/17   3.18/9    2.53/5    4.38/6    8.29/8    3.36/9    4.40/15   6.32/13  10.30/11   3.00/8    0.31/7  
 11 Kovář Jindřich                102.17  8.14/16  10.50/15  15.47/14  23.38/14  34.52/14  37.40/14  40.28/14  48.31/14  52.35/13  55.54/13  59.31/13  64.23/13  74.12/14  78.30/14  82.34/14  88.22/12  98.38/11 101.42/11 102.17/11 
    KČT Aš                                8.14/16   2.36/12   4.57/11   7.51/15  11.14/13   2.48/16   2.48/15   8.03/9    4.04/8    3.19/10   3.37/15   4.52/7    9.49/11   4.18/16   4.04/7    5.48/9   10.16/8    3.04/9    0.35/11 
 12 Bořánek Petr                  103.50  5.49/10   8.27/9   13.39/11  20.19/10  30.57/10  33.24/10  36.04/10  44.34/11  49.26/11  52.59/11  56.46/11  62.37/12  73.14/11  77.03/12  81.21/11  88.26/14  99.03/12 103.05/12 103.50/12 
    USK Praha                             5.49/10   2.38/13   5.12/14   6.40/13  10.38/9    2.27/15   2.40/13   8.30/13   4.52/15   3.33/13   3.47/16   5.51/14  10.37/13   3.49/10   4.18/10   7.05/16  10.37/12   4.02/17   0.45/17 
 13 Lhoták Luboš                  103.54  4.41/5    7.02/5   12.34/6   21.48/13  32.33/11  34.37/11  37.23/12  45.30/12  49.50/12  53.23/12  56.59/12  62.30/11  73.37/13  77.30/13  82.07/13  88.23/13  99.48/13 103.19/13 103.54/13 
    KČT Aš                                4.41/5    2.21/6    5.32/15   9.14/17  10.45/10   2.04/10   2.46/14   8.07/11   4.20/10   3.33/13   3.36/14   5.31/11  11.07/17   3.53/12   4.37/14   6.16/12  11.25/14   3.31/13   0.35/11 
 14 Martínek Robert               104.25  4.58/6    8.05/8   12.49/8   18.55/8   30.07/9   32.21/9   34.56/9   43.26/9   47.51/9   51.26/9   54.40/9   60.04/10  70.48/10  74.12/10  78.24/10  84.30/10 100.04/14 103.51/14 104.25/14 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.58/6    3.07/15   4.44/9    6.06/9   11.12/12   2.14/12   2.35/11   8.30/13   4.25/11   3.35/15   3.14/9    5.24/10  10.44/14   3.24/7    4.12/9    6.06/10  15.34/16   3.47/15   0.34/9  
 15 Badura Václav                 117.05 11.58/17  14.27/17  19.27/16  25.35/16  36.24/15  38.26/15  40.56/15  49.00/15  53.32/14  56.43/14  60.04/14  75.17/17  86.15/17  90.06/17  94.47/16 101.38/16 112.44/15 116.24/15 117.05/15 
    TJ Slovan Karlovy Vary               11.58/17   2.29/8    5.00/12   6.08/10  10.49/11   2.02/7    2.30/10   8.04/10   4.32/12   3.11/8    3.21/12  15.13/17  10.58/16   3.51/11   4.41/16   6.51/14  11.06/13   3.40/14   0.41/15 
 16 Lohr Ivo                      120.39  8.10/15  10.44/14  20.01/17  26.46/17  42.31/17  44.51/17  47.51/17  56.25/17  60.58/17  64.40/17  68.07/16  74.31/16  83.30/15  87.40/15  92.11/15  99.07/15 116.28/17 119.56/16 120.39/16 
    AC Sparta Praha                       8.10/15   2.34/11   9.17/17   6.45/14  15.45/16   2.20/14   3.00/16   8.34/15   4.33/13   3.42/16   3.27/13   6.24/16   8.59/9    4.10/15   4.31/13   6.56/15  17.21/17   3.28/12   0.43/16 
 17 Háněl Jaromír                 120.46  7.29/13  10.54/16  16.38/15  24.40/15  37.37/16  40.28/16  43.34/16  54.53/16  60.13/16  64.11/16  68.14/17  74.26/15  85.19/16  89.51/16  95.59/17 103.59/17 116.10/16 120.09/17 120.46/17 
                                          7.29/13   3.25/16   5.44/16   8.02/16  12.57/14   2.51/17   3.06/17  11.19/17   5.20/16   3.58/17   4.03/17   6.12/15  10.53/15   4.32/17   6.08/17   8.00/17  12.11/15   3.59/16   0.37/14 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         9.2km  310m 14k
-------------------------------------------------------
                                          1-128     2-130     3-142     4-131     5-132     6-133     7-135     8-144     9-143    10-138    11-139    12-122    13-140    14-100   
  1 Kurz Zdeněk                    72.22  4.48/3   13.03/1*  23.03/1*  25.05/1*  27.15/1*  30.19/1*  34.58/1*  38.26/1*  49.13/1*  52.59/1*  58.22/1*  63.02/1*  68.25/1*  71.48/1*  72.22/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.48/3    8.15/1*  10.00/3    2.02/3    2.10/1*   3.04/3    4.39/4    3.28/9   10.47/7    3.46/3    5.23/2    4.40/7    5.23/2    3.23/5    0.34/8  
  2 Bohuslav Václav                74.23  5.19/7   14.52/6   24.11/4   26.19/4   29.13/4   32.32/4   37.24/4   40.48/4   50.43/3   55.14/3   61.38/4   66.06/4   71.00/2   73.54/2   74.23/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.19/7    9.33/5    9.19/1*   2.08/6    2.54/9    3.19/5    4.52/5    3.24/6    9.55/3    4.31/9    6.24/7    4.28/5    4.54/1*   2.54/1*   0.29/2  
  3 Kovář Vladimír                 77.42  4.33/2   13.30/2   27.00/5   29.01/5   32.01/5   35.40/5   40.14/5   43.15/5   52.17/4   55.45/4   61.00/3   65.03/3   73.38/3   77.12/3   77.42/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.33/2    8.57/2   13.30/12   2.01/2    3.00/12   3.39/7    4.34/3    3.01/1*   9.02/1*   3.28/1*   5.15/1*   4.03/1*   8.35/13   3.34/7    0.30/3  
  4 Mareš Alexander                78.25  4.55/4   15.03/7   27.49/7   29.40/6   32.22/7   36.04/7   40.56/6   44.24/6   54.21/5   58.36/5   64.28/5   68.55/5   74.33/4   77.50/4   78.25/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.55/4   10.08/10  12.46/10   1.51/1*   2.42/7    3.42/8    4.52/5    3.28/9    9.57/4    4.15/6    5.52/3    4.27/4    5.38/6    3.17/3    0.35/9  
  5 Hájek Jiří                     80.37  5.01/6   14.05/3   24.08/3   26.10/3   28.30/3   31.48/3   36.05/2   39.06/2   49.57/2   53.30/2   60.29/2   64.47/2   76.15/5   79.56/5   80.37/5  
    SKOB Ostrov                           5.01/6    9.04/3   10.03/4    2.02/3    2.20/3    3.18/4    4.17/1*   3.01/1*  10.51/8    3.33/2    6.59/11   4.18/3   11.28/15   3.41/9    0.41/12 
  6 Nejedlý Ladislav               81.52  5.25/9   15.11/8   27.41/6   29.53/7   32.19/6   35.52/6   41.13/7   45.58/7   56.52/8   61.23/7   68.00/7   72.30/7   77.59/6   81.27/6   81.52/6  
    SKOB Ostrov                           5.25/9    9.46/6   12.30/9    2.12/10   2.26/5    3.33/6    5.21/10   4.45/14  10.54/9    4.31/9    6.37/10   4.30/6    5.29/3    3.28/6    0.25/1* 
  7 Vlašímský Robert               82.13  9.25/14  19.16/11  31.41/12  33.46/11  36.13/11  38.58/8   43.23/8   46.58/8   56.34/7   62.28/8   68.43/8   72.54/8   78.36/7   81.40/7   82.13/7  
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.25/14   9.51/8   12.25/8    2.05/5    2.27/6    2.45/1*   4.25/2    3.35/11   9.36/2    5.54/14   6.15/5    4.11/2    5.42/7    3.04/2    0.33/5  
  8 Sedláček Tomáš                 84.07 10.29/15  19.35/13  30.36/10  32.48/10  35.04/10  40.34/10  45.26/10  48.50/10  59.28/10  63.17/9   69.25/9   74.13/9   79.46/9   83.36/8   84.07/8  
    Kometa Kralovice                     10.29/15   9.06/4   11.01/6    2.12/10   2.16/2    5.30/13   4.52/5    3.24/6   10.38/6    3.49/4    6.08/4    4.48/8    5.33/4    3.50/11   0.31/4  
  9 Černý Jan                      84.42  4.12/1*  14.07/4   23.26/2   25.35/2   28.00/2   31.01/2   36.31/3   39.49/3   54.29/6   58.55/6   66.32/6   71.45/6   79.28/8   83.57/9   84.42/9  
    Ski klub KV                           4.12/1*   9.55/9    9.19/1*   2.09/8    2.25/4    3.01/2    5.30/11   3.18/4   14.40/14   4.26/8    7.37/12   5.13/11   7.43/8    4.29/15   0.45/14 
 10 Richtr Aleš                    85.05  5.19/7   17.50/9   28.33/9   30.41/9   33.37/8   39.16/9   44.57/9   48.21/9   58.48/9   63.43/10  70.16/10  75.11/10  80.44/10  84.24/10  85.05/10 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.19/7   12.31/12  10.43/5    2.08/6    2.56/10   5.39/14   5.41/12   3.24/6   10.27/5    4.55/11   6.33/9    4.55/9    5.33/4    3.40/8    0.41/12 
 11 Černý Libor                    88.46  5.26/10  19.24/12  31.23/11  34.15/12  37.06/12  41.49/11  47.00/12  50.20/12  61.18/11  65.27/11  71.43/11  77.00/11  84.51/11  88.10/11  88.46/11 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.26/10  13.58/13  11.59/7    2.52/14   2.51/8    4.43/10   5.11/9    3.20/5   10.58/10   4.09/5    6.16/6    5.17/12   7.51/10   3.19/4    0.36/10 
 12 Fišar Miroslav                 90.49  4.57/5   14.45/5   28.06/8   30.17/8   34.40/9   41.54/12  46.58/11  50.15/11  62.08/12  66.29/12  72.56/12  78.06/12  86.23/12  90.11/12  90.49/12 
    Kometa Kralovice                      4.57/5    9.48/7   13.21/11   2.11/9    4.23/15   7.14/15   5.04/8    3.17/3   11.53/11   4.21/7    6.27/8    5.10/10   8.17/11   3.48/10   0.38/11 
 13 Píchal Jan                    101.29  6.41/12  18.54/10  33.27/13  36.16/13  39.15/13  43.06/13  49.02/13  53.10/13  67.25/13  72.54/13  80.35/13  87.06/13  96.39/13 100.44/13 101.29/13 
    USK Praha                             6.41/12  12.13/11  14.33/13   2.49/13   2.59/11   3.51/9    5.56/13   4.08/13  14.15/12   5.29/13   7.41/13   6.31/13   9.33/14   4.05/13   0.45/14 
 14 Šustr Pavel                   114.39  6.52/13  20.54/14  40.02/14  42.36/14  45.54/14  51.19/14  58.46/14  62.50/14  77.26/14  82.51/14  94.48/14 101.47/14 110.16/14 114.06/14 114.39/14 
    TJ Kašperské Hory                     6.52/13  14.02/14  19.08/15   2.34/12   3.18/13   5.25/12   7.27/15   4.04/12  14.36/13   5.25/12  11.57/15   6.59/15   8.29/12   3.50/11   0.33/5  
 15 Ječmen Vladimír               119.10  6.25/11  23.23/15  41.00/15  44.33/15  47.57/15  53.00/15  60.23/15  68.19/15  85.51/15  91.47/15  99.56/15 106.42/15 114.32/15 118.37/15 119.10/15 
    SKOB Ostrov                           6.25/11  16.58/15  17.37/14   3.33/15   3.24/14   5.03/11   7.23/14   7.56/15  17.32/15   5.56/15   8.09/14   6.46/14   7.50/9    4.05/13   0.33/5  
    Šváb Jan                   DISK           /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    27.21/    28.38/   
    USK Praha                                 /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     1.17/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         8.0km  210m 12k
-------------------------------------------------------
                                          1-122     2-129     3-136     4-133     5-134     6-141     7-144     8-143     9-138    10-123    11-125    12-100   
  1 Šilhavý Miroslav               70.13  3.33/1*   9.33/1*  16.35/1*  28.03/1*  32.44/1*  37.11/1*  43.14/1*  55.07/1*  59.29/1*  65.43/1*  67.40/1*  69.41/1*  70.13/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.33/1*   6.00/1*   7.02/2   11.28/3    4.41/1*   4.27/1*   6.03/1*  11.53/4    4.22/1*   6.14/1*   1.57/1*   2.01/1*   0.32/3  
  2 Bína Pavel                     84.33  4.13/4   14.11/6   21.07/4   34.52/6   40.42/4   45.31/4   53.18/4   64.02/2   70.08/2   78.39/2   81.14/3   83.57/2   84.33/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.13/4    9.58/10   6.56/1*  13.45/10   5.50/2    4.49/3    7.47/4   10.44/1*   6.06/7    8.31/9    2.35/7    2.43/7    0.36/6  
  3 Staněk Rostislav               84.52  4.15/5   11.01/2   19.07/2   31.07/3   39.04/3   44.56/3   52.42/3   65.54/3   71.45/3   78.41/3   81.13/2   84.18/3   84.52/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.15/5    6.46/2    8.06/5   12.00/7    7.57/9    5.52/8    7.46/3   13.12/7    5.51/5    6.56/2    2.32/5    3.05/11   0.34/4  
  4 Kavka Jiří                     86.47  4.48/7   12.38/4   21.21/5   31.23/4   37.56/2   43.55/2   52.18/2   67.01/5   72.15/4   80.04/4   83.02/4   86.04/4   86.47/4  
    AC Sparta Praha                       4.48/7    7.50/4    8.43/7   10.02/1*   6.33/5    5.59/10   8.23/5   14.43/8    5.14/3    7.49/4    2.58/9    3.02/10   0.43/10 
  5 Vlach Miroslav                 86.58  4.08/3   13.24/5   23.17/7   34.38/5   41.36/5   46.26/5   55.12/5   66.32/4   73.49/5   81.49/5   83.57/5   86.17/5   86.58/5  
    TJ Skalka Cheb                        4.08/3    9.16/7    9.53/8   11.21/2    6.58/8    4.50/4    8.46/6   11.20/2    7.17/11   8.00/6    2.08/2    2.20/2    0.41/9  
  6 Hošek Ladislav                 96.35  5.56/11  15.31/9   23.00/6   40.01/10  46.11/6   52.32/7   64.15/9   76.20/6   82.56/7   91.04/6   93.25/6   95.57/6   96.35/6  
    AC Sparta Praha                       5.56/11   9.35/9    7.29/3   17.01/13   6.10/3    6.21/12  11.43/11  12.05/5    6.36/9    8.08/7    2.21/3    2.32/5    0.38/7  
  7 Dědek Miroslav                 98.11  4.28/6   16.14/10  26.57/9   43.05/11  49.49/9   54.21/8   61.01/6   77.03/7   82.22/6   92.33/7   95.07/7   97.47/7   98.11/7  
    SKOB Ostrov                           4.28/6   11.46/11  10.43/11  16.08/12   6.44/6    4.32/2    6.40/2   16.02/9    5.19/4   10.11/11   2.34/6    2.40/6    0.24/1* 
  8 Blažek Jiří                   100.19  7.08/12  19.35/11  27.13/10  39.00/7   50.07/10  55.33/10  67.24/10  80.29/9   86.41/8   94.20/8   97.26/8   99.49/8  100.19/8  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   7.08/12  12.27/12   7.38/4   11.47/5   11.07/12   5.26/6   11.51/12  13.05/6    6.12/8    7.39/3    3.06/11   2.23/3    0.30/2  
  9 Kopp Petr                     104.47 15.32/13  23.43/13  34.07/12  45.55/12  52.41/11  58.17/11  68.01/11  84.06/11  90.07/10  98.04/10 101.09/9  104.07/9  104.47/9  
                                         15.32/13   8.11/5   10.24/9   11.48/6    6.46/7    5.36/7    9.44/9   16.05/10   6.01/6    7.57/5    3.05/10   2.58/9    0.40/8  
 10 Šoupa Karel                   105.18  5.19/9   14.25/7   27.24/11  39.42/9   46.14/7   52.11/6   61.08/7   79.55/8   87.03/9   97.45/9  101.44/10 104.32/10 105.18/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.19/9    9.06/6   12.59/12  12.18/8    6.32/4    5.57/9    8.57/7   18.47/12   7.08/10  10.42/12   3.59/13   2.48/8    0.46/12 
 11 Čech Petr                     110.08  5.46/10  15.16/8   25.57/8   39.17/8   48.10/8   54.29/9   63.47/8   81.06/10  94.52/11 103.23/11 106.03/11 109.24/11 110.08/11 
    TJ Skalka Cheb                        5.46/10   9.30/8   10.41/10  13.20/9    8.53/11   6.19/11   9.18/8   17.19/11  13.46/13   8.31/9    2.40/8    3.21/12   0.44/11 
 12 Švarc Jiří                    111.19  3.59/2   11.06/3   19.28/3   30.56/2   65.40/13  70.41/13  81.02/12  92.37/12  97.35/12 105.53/12 108.19/12 110.44/12 111.19/12 
                                          3.59/2    7.07/3    8.22/6   11.28/3   34.44/13   5.01/5   10.21/10  11.35/3    4.58/2    8.18/8    2.26/4    2.25/4    0.35/5  
 13 Pech Jiří                     133.08  5.13/8   20.57/12  41.35/13  55.24/13  63.24/12  70.16/12  83.35/13 105.09/13 112.32/13 123.50/13 127.21/13 132.16/13 133.08/13 
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.13/8   15.44/13  20.38/13  13.49/11   8.00/10   6.52/13  13.19/13  21.34/13   7.23/12  11.18/13   3.31/12   4.55/13   0.52/13 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         5.5km  145m 9k
-------------------------------------------------------
                                          1-145     2-128     3-130     4-135     5-144     6-136     7-123     8-125     9-100   
  1 Pilař Karel                    49.56  3.20/4    8.30/2   18.31/1*  22.58/1*  26.25/1*  31.23/1*  43.26/1*  46.47/1*  49.13/1*  49.56/1* 
    KČT Aš                                3.20/4    5.10/1*  10.01/1*   4.27/1*   3.27/1*   4.58/1*  12.03/5    3.21/8    2.26/1*   0.43/7  
  2 Buriánek Jaromír               51.12  2.56/1*   8.29/1*  19.40/3   24.27/3   29.00/3   34.56/2   45.37/2   47.46/2   50.34/2   51.12/2  
    AC Sparta Praha                       2.56/1*   5.33/2   11.11/3    4.47/2    4.33/7    5.56/2   10.41/2    2.09/1*   2.48/5    0.38/2  
  3 Jirásek Jaroslav               54.07  2.56/1*   8.32/3   19.28/2   24.15/2   28.04/2   38.17/3   48.35/3   50.51/3   53.33/3   54.07/3  
    TJ Skalka Cheb                        2.56/1*   5.36/3   10.56/2    4.47/2    3.49/2   10.13/7   10.18/1*   2.16/2    2.42/3    0.34/1* 
  4 Přeček Zdeněk                  60.01  5.36/10  11.31/9   23.15/7   28.29/4   32.33/4   41.59/4   54.08/4   56.41/4   59.23/4   60.01/4  
    AC Sparta Praha                       5.36/10   5.55/4   11.44/4    5.14/4    4.04/3    9.26/6   12.09/6    2.33/5    2.42/3    0.38/2  
  5 Fišák Jan                      64.00  3.30/6   10.12/6   22.37/4   28.56/6   33.28/6   42.48/6   57.28/6   60.13/6   63.20/5   64.00/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.30/6    6.42/7   12.25/5    6.19/7    4.32/6    9.20/5   14.40/9    2.45/6    3.07/8    0.40/4  
  6 Janda Josef                    64.15  3.18/3    9.19/4   22.48/5   28.35/5   33.20/5   47.43/7   58.36/7   60.59/7   63.35/7   64.15/6  
    Originální Vivalín team Kadaň         3.18/3    6.01/5   13.29/8    5.47/6    4.45/9   14.23/9   10.53/3    2.23/3    2.36/2    0.40/4  
  7 Kubát Jaroslav                 64.16  3.41/8   10.46/7   24.17/8   30.55/9   35.31/9   42.21/5   56.02/5   59.36/5   63.30/6   64.16/7  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.41/8    7.05/8   13.31/9    6.38/8    4.36/8    6.50/3   13.41/8    3.34/9    3.54/9    0.46/9  
  8 Sklenář Jan                    71.03  3.25/5    9.48/5   23.01/6   30.24/8   34.43/8   53.57/10  64.57/9   67.22/9   70.20/9   71.03/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.25/5    6.23/6   13.13/7    7.23/9    4.19/4   19.14/10  11.00/4    2.25/4    2.58/6    0.43/7  
  9 Mágr Zdeněk                    78.04  4.35/9   12.54/10  29.29/10  36.53/10  43.33/10  51.34/9   68.54/10  73.00/10  77.01/10  78.04/10 
    TJ Loko Chomutov                      4.35/9    8.19/10  16.35/10   7.24/10   6.40/10   8.01/4   17.20/10   4.06/10   4.01/10   1.03/10 
    Mávr Vladimír              DISK       7.41/    18.56/    38.52/    48.23/    59.35/         /         /         /         /   123.35/   
    MLOK Mariánské Lázně                  7.41/    11.15/    19.56/     9.31/    11.12/         /         /         /         /         /   
 11 Švec Zdeněk               MS   67.28  3.34/7   11.22/8   24.26/9   29.40/7   34.08/7   48.13/8   60.45/8   63.46/8   66.46/8   67.28/8  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   3.34/7    7.48/9   13.04/6    5.14/4    4.28/5   14.05/8   12.32/7    3.01/7    3.00/7    0.42/6  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         4.6km  135m 7k
-------------------------------------------------------
                                          1-126     2-120     3-130     4-136     5-122     6-125     7-100   
  1 Bohuslav Václav                54.24  8.32/2   13.14/3   27.55/1*  34.44/1*  47.02/1*  50.48/1*  53.43/1*  54.24/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.32/2    4.42/3   14.41/1*   6.49/1*  12.18/2    3.46/2    2.55/2    0.41/3  
  2 Paul Josef                     55.48  8.09/1*  11.53/1*  28.33/2   35.34/2   48.10/2   51.54/2   55.09/2   55.48/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 8.09/1*   3.44/2   16.40/2    7.01/2   12.36/3    3.44/1*   3.15/3    0.39/1* 
  3 Frey Jaromír                   57.10  9.01/3   12.40/2   30.29/3   37.46/3   49.32/3   53.44/3   56.31/3   57.10/3  
    TJ Jiskra Nejdek                      9.01/3    3.39/1*  17.49/3    7.17/3   11.46/1*   4.12/3    2.47/1*   0.39/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HD10L       2.6km   25m 5k
-------------------------------------------------------
                                          1-146     2-122     3-147     4-125     5-100   
  1 Česáková Eliška                21.18  3.26/1*   4.56/1*  10.16/1*  18.13/1*  20.47/1*  21.18/1* 
    Ski klub KV                           3.26/1*   1.30/1*   5.20/1*   7.57/10   2.34/1*   0.31/1* 
  2 Košina Tobiáš                  23.55  4.30/2    6.04/2   11.27/2   19.41/3   23.15/2   23.55/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.30/2    1.34/2    5.23/2    8.14/11   3.34/4    0.40/4  
  3 Česáková Ivana                 24.07  5.09/3    6.56/3   15.26/3   18.20/2   23.21/3   24.07/3  
    Ski klub KV                           5.09/3    1.47/3    8.30/7    2.54/2    5.01/5    0.46/7  
  4 Šedá Kateřina                  28.41  5.24/4    8.12/4   15.56/4   20.32/4   27.58/5   28.41/4  
    Ski klub KV                           5.24/4    2.48/8    7.44/6    4.36/4    7.26/11   0.43/6  
  5 Křížková Marie                 30.04  7.04/5   10.02/5   18.54/6   24.07/6   29.18/6   30.04/5  
    KČT Aš                                7.04/5    2.58/10   8.52/9    5.13/7    5.11/6    0.46/7  
  6 Šedá Michaela                  30.32  8.22/6   10.58/7   18.21/5   21.08/5   26.45/4   30.32/6  
    Ski klub KV                           8.22/6    2.36/7    7.23/5    2.47/1*   5.37/8    3.47/13 
  7 Kohoutková Klára               32.25  8.41/8   11.30/8   21.40/8   24.39/7   31.08/7   32.25/7  
    KOB Baník Sokolov                     8.41/8    2.49/9   10.10/10   2.59/3    6.29/9    1.17/11 
  8 Rudolfová Magdalena            34.04 11.00/11  14.07/11  22.52/11  28.04/9   33.23/8   34.04/8  
    KČT Aš                               11.00/11   3.07/11   8.45/8    5.12/6    5.19/7    0.41/5  
  9 Šoupa Martin                   35.33  8.51/9   10.46/6   22.48/10  27.26/8   34.33/9   35.33/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.51/9    1.55/4   12.02/11   4.38/5    7.07/10   1.00/10 
 10 Novák Ondřej                   39.05 11.59/12  13.54/10  20.33/7   35.20/12  38.32/10  39.05/10 
    MLOK Mariánské Lázně                 11.59/12   1.55/4    6.39/4   14.47/12   3.12/2    0.33/2  
 11 Kováčová Klaudie               41.08 13.57/13  16.04/13  22.29/9   37.17/13  40.29/11  41.08/11 
    MLOK Mariánské Lázně                 13.57/13   2.07/6    6.25/3   14.48/13   3.12/2    0.39/3  
 12 Mašková Lucie                  42.56  8.32/7   13.25/9   28.25/12  33.58/10  41.57/12  42.56/12 
    Ski klub KV                           8.32/7    4.53/13  15.00/13   5.33/8    7.59/12   0.59/9  
 13 Křiklavová Majda               46.20 10.25/10  14.45/12  28.48/13  34.51/11  44.56/13  46.20/13 
    Ski klub KV                          10.25/10   4.20/12  14.03/12   6.03/9   10.05/13   1.24/12 
    Stehlík Jakub              DISK       6.40/     8.31/    14.18/         /    19.43/    20.39/   
    KČT Aš                                6.40/     1.51/     5.47/         /         /     0.56/   
    Sobota Ondřej              DISK       5.59/     8.20/         /    19.55/    24.08/    24.50/   
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   5.59/     2.21/         /         /     4.13/     0.42/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.6km   25m 5k
-------------------------------------------------------
                                          1-146     2-122     3-147     4-125     5-100   
  1 Česáková Alice                 16.45  3.46/1*   5.17/1*  10.25/1*  12.00/1*  15.56/1*  16.45/1* 
    Ski klub KV                           3.46/1*   1.31/1*   5.08/1*   1.35/1*   3.56/3    0.49/9  
  2 Sobotová Kateřina              17.35  3.56/2    5.49/2   11.45/2   13.23/2   16.49/2   17.35/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.56/2    1.53/2    5.56/3    1.38/2    3.26/1*   0.46/6  
  3 Ševčík Vít                     20.01  5.06/5    7.13/4   12.53/3   14.42/3   18.43/3   20.01/3  
    SKOB Ostrov                           5.06/5    2.07/4    5.40/2    1.49/4    4.01/4    1.18/18 
  4 Bauer David                    21.15  4.41/4    7.06/3   13.45/4   15.25/4   20.37/4   21.15/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.41/4    2.25/12   6.39/4    1.40/3    5.12/12   0.38/3  
  5 Janoch Mikuláš                 26.00  4.38/3    7.24/5   14.30/5   21.45/12  25.12/6   26.00/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.38/3    2.46/15   7.06/5    7.15/23   3.27/2    0.48/8  
  6 Gregor Richard                 26.01  5.11/6    7.25/6   16.09/6   19.03/5   24.54/5   26.01/6  
    KOB Baník Sokolov                     5.11/6    2.14/6    8.44/11   2.54/7    5.51/15   1.07/13 
  7 Smaržík Ondřej                 26.50  5.51/7    8.11/7   18.07/10  21.32/8   26.10/8   26.50/7  
    KOB Baník Sokolov                     5.51/7    2.20/9    9.56/18   3.25/10   4.38/7    0.40/4  
  8 Smaržíková Markéta             26.53  5.59/8    8.12/8   18.07/10  21.36/9   26.07/7   26.53/8  
    KOB Baník Sokolov                     5.59/8    2.13/5    9.55/17   3.29/11   4.31/6    0.46/6  
  9 Řeháková Gábina                27.26  6.03/9    8.24/9   16.26/7   21.37/10  26.42/10  27.26/9  
    Originální Vivalín team Kadaň         6.03/9    2.21/10   8.02/7    5.11/14   5.05/10   0.44/5  
 10 Šobíšková Lucie                27.35  8.21/21  10.37/17  18.47/13  20.54/6   26.18/9   27.35/10 
    KOB Baník Sokolov                     8.21/21   2.16/7    8.10/9    2.07/5    5.24/13   1.17/17 
 11 Řeháková Mirka                 27.36  6.08/10   8.24/9   16.32/8   21.57/13  27.00/13  27.36/11 
    Originální Vivalín team Kadaň         6.08/10   2.16/7    8.08/8    5.25/15   5.03/8    0.36/2  
 12 Hnízdilová Bára                27.54  7.50/19  11.25/21  19.07/15  21.44/11  26.47/11  27.54/12 
    TJ Jiskra Nejdek                      7.50/19   3.35/20   7.42/6    2.37/6    5.03/8    1.07/13 
 13 Jirkovský Lukáš                28.09  7.06/15   9.30/12  18.21/12  21.15/7   26.57/12  28.09/13 
    Ski klub KV                           7.06/15   2.24/11   8.51/12   2.54/7    5.42/14   1.12/16 
 14 Postránský Adam                31.33  6.22/11   9.37/13  19.28/16  24.12/14  30.24/14  31.33/14 
    MLOK Mariánské Lázně                  6.22/11   3.15/18   9.51/16   4.44/13   6.12/16   1.09/15 
 15 Veseleňák Karel                32.43  6.29/12   8.24/9   17.57/9   27.28/20  31.39/15  32.43/15 
    KOB Baník Sokolov                     6.29/12   1.55/3    9.33/14   9.31/24   4.11/5    1.04/12 
 16 Nováková Eliška                34.38  6.54/13  10.09/15  20.40/18  26.24/17  33.46/18  34.38/16 
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.54/13   3.15/18  10.31/20   5.44/16   7.22/22   0.52/11 
 17 Lišková Anna                   35.06  8.25/23  11.14/18  21.10/20  27.00/18  33.25/16  35.06/17 
    Ski klub KV                           8.25/23   2.49/16   9.56/18   5.50/17   6.25/18   1.41/22 
 18 Nováková Anna                  35.13  7.39/17  10.06/14  19.37/17  25.46/15  34.40/20  35.13/18 
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.39/17   2.27/13   9.31/13   6.09/20   8.54/26   0.33/1* 
 19 Liška Vojtěch                  35.28  8.22/22  11.16/19  21.06/19  27.03/19  33.25/16  35.28/19 
    Ski klub KV                           8.22/22   2.54/17   9.50/15   5.57/18   6.22/17   2.03/26 
 20 Štěrba Lukáš                   37.13  7.04/14  11.31/22  22.33/21  26.21/16  34.25/19  37.13/20 
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.04/14   4.27/24  11.02/22   3.48/12   8.04/24   2.48/28 
 21 Apolínová Nela                 38.50  7.40/18  10.14/16  18.52/14  32.50/22  38.01/22  38.50/21 
    Ski klub KV                           7.40/18   2.34/14   8.38/10  13.58/29   5.11/11   0.49/9  
 22 Bohuslav Fanda                 39.24 10.27/27  14.54/27  25.54/24  28.58/21  37.34/21  39.24/22 
    OK Lokomotiva Plzeň                  10.27/27   4.27/24  11.00/21   3.04/9    8.36/25   1.50/24 
 23 Mála Matyáš                    42.46  7.27/16  11.20/20  22.37/22  34.19/25  41.26/23  42.46/23 
    KČT Aš                                7.27/16   3.53/21  11.17/24  11.42/28   7.07/21   1.20/19 
 24 Křížek Ivo                     43.17  7.52/20  11.46/23  22.58/23  34.17/24  41.42/24  43.17/24 
    KČT Aš                                7.52/20   3.54/22  11.12/23  11.19/25   7.25/23   1.35/21 
 25 Vlašimská Karolína             44.24  8.33/24  13.18/25  27.06/25  33.11/23  43.04/25  44.24/25 
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.33/24   4.45/28  13.48/25   6.05/19   9.53/27   1.20/19 
 26 Ritter Jakub                   46.21  8.48/25  13.09/24  28.07/26  34.25/27  44.26/26  46.21/26 
    Ski klub KV                           8.48/25   4.21/23  14.58/27   6.18/22  10.01/28   1.55/25 
 27 Ritterová Lída                 46.32  8.48/25  13.30/26  28.12/27  34.22/26  44.44/27  46.32/27 
    Ski klub KV                           8.48/25   4.42/27  14.42/26   6.10/21  10.22/29   1.48/23 
 28 Jirka František                54.25 11.02/28  15.41/28  33.48/28  45.20/28  52.18/29  54.25/28 
    KOB Baník Sokolov                    11.02/28   4.39/26  18.07/29  11.32/27   6.58/20   2.07/27 
 29 Jirka Jindřich                 55.33 11.11/29  16.18/29  34.00/29  45.25/29  52.11/28  55.33/29 
    KOB Baník Sokolov                    11.11/29   5.07/29  17.42/28  11.25/26   6.46/19   3.22/29 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T3          3.0km   40m 6k
-------------------------------------------------------
                                          1-120     2-121     3-122     4-123     5-124     6-100   
  1 Postránská Radka               25.03  4.37/1*   9.06/1*  15.04/2   18.48/2   20.52/2   24.27/1*  25.03/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  4.37/1*   4.29/2    5.58/2    3.44/2    2.04/1*   3.35/1*   0.36/1* 
  2 Weissar Petr                   31.33  5.42/4    9.20/2   14.08/1*  17.37/1*  19.52/1*  30.55/2   31.33/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.42/4    3.38/1*   4.48/1*   3.29/1*   2.15/3   11.03/5    0.38/3  
  3 Bredlerová Tereza              33.27  4.56/2   11.05/3   17.38/3   25.03/3   27.15/3   32.46/3   33.27/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.56/2    6.09/4    6.33/3    7.25/5    2.12/2    5.31/3    0.41/4  
  4 Švarcová Lenka                 34.45  5.25/3   11.17/4   21.42/4   25.59/4   29.25/4   34.08/4   34.45/4  
                                          5.25/3    5.52/3   10.25/5    4.17/3    3.26/4    4.43/2    0.37/2  
  5 Zieba Jaroslav                 43.04  8.30/5   14.46/5   24.21/5   31.32/5   34.58/5   41.50/5   43.04/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      8.30/5    6.16/5    9.35/4    7.11/4    3.26/4    6.52/4    1.14/5