Výsledky kategorií s mezičasy                                                                                                                                                                                                                                                               3.5.2014 20:03:54
                                                                                                                                                                                 7. OŽ - OP krátká
===ČSOS-BSO==========================================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D10         1.8km   55m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-151     3-135     4-152     5-103     6-153     7-154     8-100   
  1 Postránská Adéla               40.23 10.32/4   16.12/3   23.05/3   26.36/3   29.13/2   34.12/2   37.46/1*  39.54/1*  40.23/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                 10.32/4    5.40/4    6.53/3    3.31/1*   2.37/2    4.59/2    3.34/2    2.08/2    0.29/3  
  2 Bartošová Marie                41.09  4.01/1*   6.37/1*  10.30/1*  20.50/1*  31.52/3   34.41/3   39.07/2   40.33/2   41.09/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.01/1*   2.36/3    3.53/1*  10.20/5   11.02/5    2.49/1*   4.26/3    1.26/1*   0.36/5  
  3 Dítková Markéta                43.28  7.53/3   19.00/4   25.59/4   29.45/4   32.17/4   37.33/4   40.25/3   43.00/3   43.28/3  
    5MC                                   7.53/3   11.07/5    6.59/4    3.46/3    2.32/1*   5.16/3    2.52/1*   2.35/3    0.28/1* 
  4 Ziebová Veronika               45.12  7.43/2    9.18/2   16.40/2   23.28/2   26.15/1*  32.46/1*  42.09/4   44.44/4   45.12/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      7.43/2    1.35/1*   7.22/5    6.48/4    2.47/3    6.31/5    9.23/5    2.35/3    0.28/1* 
  5 Nejedlá Klára                  54.22 21.09/5   23.00/5   29.24/5   32.59/5   35.57/5   41.59/5   51.11/5   53.48/5   54.22/5  
    SKOB Ostrov                          21.09/5    1.51/2    6.24/2    3.35/2    2.58/4    6.02/4    9.12/4    2.37/5    0.34/4  
    Jechová Anita              DISK       7.04/     9.21/    13.32/    23.53/    34.47/    37.43/    41.36/         /    43.55/   
    KOB Baník Sokolov                     7.04/     2.17/     4.11/    10.21/    10.54/     2.56/     3.53/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D12         2.1km   45m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-105     3-135     4-111     5-136     6-153     7-109     8-134     9-100   
  1 Černá Kateřina                 18.24  2.45/1*   4.15/1*   6.17/1*   9.26/1*  11.49/1*  13.57/1*  15.32/1*  16.55/1*  18.00/1*  18.24/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.45/1*   1.30/2    2.02/3    3.09/2    2.23/1*   2.08/5    1.35/1*   1.23/14   1.05/1*   0.24/2  
  2 Kovářová Lucie                 22.17  3.37/4    5.30/5    7.38/2   11.56/4   15.07/3   17.11/4   19.20/2   20.31/2   21.48/2   22.17/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.37/4    1.53/7    2.08/4    4.18/10   3.11/6    2.04/3    2.09/5    1.11/9    1.17/8    0.29/6  
  3 Staňková Radka                 22.21  3.15/2    4.41/2    8.37/4   11.37/2   15.09/4   17.08/3   19.28/3   20.48/3   21.53/3   22.21/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.15/2    1.26/1*   3.56/10   3.00/1*   3.32/9    1.59/2    2.20/6    1.20/13   1.05/1*   0.28/5  
  4 Richtrová Kamila               22.53  3.35/3    5.20/4    8.01/3   11.53/3   14.37/2   16.42/2   20.06/4   21.12/4   22.23/4   22.53/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.35/3    1.45/5    2.41/5    3.52/9    2.44/3    2.05/4    3.24/15   1.06/7    1.11/5    0.30/7  
  5 Nádeníčková Iva                24.21  4.29/10   6.12/6    9.13/5   12.34/5   16.17/5   19.12/6   21.33/6   22.35/6   23.46/5   24.21/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.29/10   1.43/4    3.01/6    3.21/3    3.43/10   2.55/12   2.21/7    1.02/3    1.11/5    0.35/15 
  6 Marešová Klára                 24.33  5.50/13   7.40/7    9.29/6   13.17/6   16.37/6   18.51/5   21.16/5   22.15/5   24.03/6   24.33/6  
    TJ Jiskra Nejdek                      5.50/13   1.50/6    1.49/1*   3.48/7    3.20/7    2.14/6    2.25/8    0.59/2    1.48/12   0.30/7  
  7 Fišarová Eliška                30.05  3.59/8    8.27/9   17.03/11  20.38/8   23.23/8   25.13/7   27.21/7   28.30/7   29.38/7   30.05/7  
    Kometa Kralovice                      3.59/8    4.28/11   8.36/14   3.35/4    2.45/4    1.50/1*   2.08/4    1.09/8    1.08/3    0.27/4  
  8 Zierhutová Michaela            33.44  4.18/9    9.56/11  13.09/8   18.04/7   22.47/7   26.15/8   28.56/8   31.16/8   33.10/8   33.44/8  
    TJ Loko Chomutov                      4.18/9    5.38/13   3.13/7    4.55/11   4.43/12   3.28/16   2.41/9    2.20/16   1.54/14   0.34/14 
  9 Holečková Michaela             36.22  6.33/14  11.25/12  15.03/9   21.14/9   26.52/9   30.05/9   32.52/9   34.08/9   35.52/9   36.22/9  
    KOB MOIRA Brno                        6.33/14   4.52/12   3.38/9    6.11/12   5.38/16   3.13/13   2.47/11   1.16/10   1.44/11   0.30/7  
 10 Dellingerová Anna              36.51  3.51/7   16.15/13  21.39/12  25.22/11  28.27/10  31.02/10  33.45/10  34.50/10  36.15/10  36.51/10 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.51/7   12.24/14   5.24/11   3.43/5    3.05/5    2.35/9    2.43/10   1.05/4    1.25/9    0.36/16 
 11 Vítová Lucie                   37.50  3.39/5    5.10/3   24.22/15  28.12/14  30.49/13  33.29/12  35.12/11  36.17/11  37.27/11  37.50/11 
    KOB Baník Sokolov                     3.39/5    1.31/3   19.12/16   3.50/8    2.37/2    2.40/11   1.43/2    1.05/4    1.10/4    0.23/1* 
 12 Kosařová Aneta                 39.37 14.14/16  18.12/14  23.42/14  27.25/13  30.48/12  33.04/11  35.51/12  37.08/12  39.07/12  39.37/12 
    SKOB Ostrov                          14.14/16   3.58/10   5.30/12   3.43/5    3.23/8    2.16/7    2.47/11   1.17/11   1.59/15   0.30/7  
 13 Petříková Adéla                40.34  7.46/15   9.42/10  16.28/10  25.09/10  30.45/11  34.07/13  37.07/13  38.25/13  40.03/13  40.34/13 
    KČT Aš                                7.46/15   1.56/8    6.46/13   8.41/15   5.36/14   3.22/15   3.00/13   1.18/12   1.38/10   0.31/12 
 14 Jirková Jitka                  46.06  5.32/12   8.14/8   11.34/7   26.47/12  32.20/14  34.53/14  41.38/14  43.06/14  45.34/14  46.06/14 
    KOB Baník Sokolov                     5.32/12   2.42/9    3.20/8   15.13/16   5.33/13   2.33/8    6.45/16   1.28/15   2.28/16   0.32/13 
 15 Urbančíková Nela               46.31  4.58/11  20.40/16  22.37/13  31.11/15  36.48/15  40.08/15  43.08/15  44.13/15  46.01/15  46.31/15 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.58/11  15.42/15   1.57/2    8.34/14   5.37/15   3.20/14   3.00/13   1.05/4    1.48/12   0.30/7  
 16 Křížová Daniela                47.57  3.40/6   20.18/15  30.15/16  36.57/16  40.52/16  43.31/16  45.25/16  46.19/16  47.31/16  47.57/16 
    KČT Aš                                3.40/6   16.38/16   9.57/15   6.42/13   3.55/11   2.39/10   1.54/3    0.54/1*   1.12/7    0.26/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D14         2.8km   45m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-115     4-107     5-131     6-112     7-136     8-153     9-103    10-142    11-109    12-100   
  1 Tokárová Regina                23.10  2.14/4    4.20/1*   5.38/1*   7.20/1*   9.32/1*  13.09/1*  15.41/1*  17.13/1*  18.17/1*  19.33/1*  20.28/1*  22.42/1*  23.10/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      2.14/4    2.06/1*   1.18/1*   1.42/1*   2.12/7    3.37/2    2.32/2    1.32/1*   1.04/2    1.16/1*   0.55/1*   2.14/4    0.28/4  
  2 Lučanová Barbora               25.05  2.02/2    4.20/1*   5.55/2    7.51/2   10.22/2   14.03/2   17.34/3   19.14/3   20.12/3   21.31/3   22.28/2   24.40/2   25.05/2  
    KČT Aš                                2.02/2    2.18/3    1.35/3    1.56/5    2.31/3    3.41/3    3.31/4    1.40/3    0.58/1*   1.19/2    0.57/2    2.12/1*   0.25/3  
  3 Trpáková Daniela               25.29  2.22/6    4.34/3    6.36/3    8.27/3   11.02/3   14.48/3   16.46/2   18.44/2   19.56/2   21.21/2   22.31/3   24.59/3   25.29/3  
    TJ Skalka Cheb                        2.22/6    2.12/2    2.02/5    1.51/4    2.35/4    3.46/4    1.58/1*   1.58/6    1.12/3    1.25/4    1.10/6    2.28/5    0.30/6  
  4 Šlechtová Tereza               27.03  1.54/1*   6.11/5    7.52/5    9.39/5   12.15/4   16.11/5   19.16/4   20.54/4   22.09/4   23.29/4   24.26/4   26.39/4   27.03/4  
    Kometa Kralovice                      1.54/1*   4.17/6    1.41/4    1.47/2    2.36/5    3.56/5    3.05/3    1.38/2    1.15/4    1.20/3    0.57/2    2.13/3    0.24/1* 
  5 Mudrová Lenka                  35.03  2.10/3    4.54/4    6.56/4    9.08/4   12.30/6   16.51/6   26.15/5   28.15/5   29.38/5   31.15/5   32.20/5   34.32/5   35.03/5  
    Kometa Kralovice                      2.10/3    2.44/4    2.02/5    2.12/7    3.22/7    4.21/6    9.24/6    2.00/7    1.23/5    1.37/5    1.05/4    2.12/1*   0.31/7  
  6 Horová Eliška                  55.56  2.48/7    6.42/6    8.13/6   10.01/6   12.28/5   16.02/4   30.29/6   32.15/6   34.07/6   51.28/6   52.49/6   55.32/6   55.56/6  
    KOB Baník Sokolov                     2.48/7    3.54/5    1.31/2    1.48/3    2.27/2    3.34/1*  14.27/7    1.46/4    1.52/6   17.21/7    1.21/7    2.43/6    0.24/1* 
  7 Staňková Markéta               65.42  2.18/5   14.29/7   16.35/7   18.35/7   21.52/7   45.41/7   49.16/7   51.13/7   57.54/7   60.22/7   61.29/7   65.13/7   65.42/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.18/5   12.11/7    2.06/7    2.00/6    3.17/6   23.49/7    3.35/5    1.57/5    6.41/7    2.28/6    1.07/5    3.44/7    0.29/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D16         3.7km   50m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-106     3-115     4-149     5-131     6-148     7-121     8-130     9-129    10-112    11-136    12-111    13-110    14-109    15-108    16-100   
  1 Hanáková Lenka                 36.35  3.39/4    7.03/5    8.52/4   12.07/4   13.53/3   16.11/1*  17.41/1*  20.18/1*  22.46/1*  25.54/1*  28.01/1*  29.53/1*  31.47/1*  32.54/1*  35.05/1*  36.11/1*  36.35/1* 
    Kometa Kralovice                      3.39/4    3.24/8    1.49/2    3.15/6    1.46/3    2.18/3    1.30/2    2.37/2    2.28/1*   3.08/5    2.07/4    1.52/3    1.54/2    1.07/1*   2.11/2    1.06/1*   0.24/1* 
  2 Biersaková Dagmar              37.08  2.31/1*   5.02/1*   6.38/1*   8.55/1*  14.27/4   16.27/3   18.04/2   20.54/2   23.53/2   26.28/2   28.12/2   30.10/2   32.12/2   33.19/2   35.27/2   36.41/2   37.08/2  
    Kometa Kralovice                      2.31/1*   2.31/2    1.36/1*   2.17/1*   5.32/10   2.00/1*   1.37/3    2.50/3    2.59/3    2.35/2    1.44/1*   1.58/6    2.02/5    1.07/1*   2.08/1*   1.14/4    0.27/4  
  3 Kroupová Eliška                39.34  4.41/7    7.33/7    9.45/6   12.41/6   16.54/7   19.13/5   20.35/5   23.09/4   25.42/4   28.53/4   30.48/4   32.44/3   34.40/4   35.47/3   38.02/3   39.10/3   39.34/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.41/7    2.52/4    2.12/5    2.56/4    4.13/9    2.19/4    1.22/1*   2.34/1*   2.33/2    3.11/6    1.55/3    1.56/5    1.56/3    1.07/1*   2.15/4    1.08/2    0.24/1* 
  4 Marešová Alexandra             39.57  3.28/3    5.45/2    8.02/2   11.43/3   13.27/2   16.19/2   18.15/3   21.29/3   24.37/3   27.27/3   30.27/3   32.52/4   34.24/3   35.51/4   38.11/4   39.26/4   39.57/4  
    TJ Jiskra Nejdek                      3.28/3    2.17/1*   2.17/6    3.41/8    1.44/2    2.52/6    1.56/7    3.14/6    3.08/5    2.50/3    3.00/6    2.25/8    1.32/1*   1.27/6    2.20/5    1.15/5    0.31/7  
  5 Mikešová Adéla                 46.15  3.14/2    6.36/3    9.16/5   13.13/7   16.40/6   20.58/7   22.52/7   25.49/7   28.53/6   32.52/6   36.51/6   39.14/6   41.14/6   42.21/5   44.34/5   45.47/5   46.15/5  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   3.14/2    3.22/7    2.40/8    3.57/9    3.27/5    4.18/9    1.54/6    2.57/5    3.04/4    3.59/9    3.59/7    2.23/7    2.00/4    1.07/1*   2.13/3    1.13/3    0.28/5  
  6 Pelcová Tereza                 49.00  3.54/5    6.44/4    8.48/3   11.42/2   13.24/1*  16.45/4   19.53/4   23.36/5   32.07/7   35.12/7   37.59/7   40.34/7   42.51/7   44.44/6   47.09/6   48.27/6   49.00/6  
    KČT Aš                                3.54/5    2.50/3    2.04/4    2.54/3    1.42/1*   3.21/7    3.08/10   3.43/9    8.31/10   3.05/4    2.47/5    2.35/9    2.17/6    1.53/7    2.25/6    1.18/6    0.33/10 
  7 Doležalová Dorotka             54.13  4.10/6    7.29/6    9.50/7   12.35/5   15.19/5   19.21/6   21.17/6   24.09/6   27.23/5   29.42/5   31.31/5   33.23/5   37.16/5   48.05/7   51.49/7   53.44/7   54.13/7  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   4.10/6    3.19/6    2.21/7    2.45/2    2.44/4    4.02/8    1.56/7    2.52/4    3.14/6    2.19/1*   1.49/2    1.52/3    3.53/7   10.49/10   3.44/8    1.55/8    0.29/6  
  8 Škrlová Kristýna               57.29  5.57/8    9.41/8   15.40/9   19.04/9   23.01/9   25.14/9   27.04/9   30.44/9   35.03/9   38.21/9   44.30/9   46.00/9   51.14/9   52.39/9   55.31/9   57.05/8   57.29/8  
    Kometa Kralovice                      5.57/8    3.44/9    5.59/9    3.24/7    3.57/6    2.13/2    1.50/4    3.40/7    4.19/7    3.18/7    6.09/10   1.30/1*   5.14/10   1.25/5    2.52/7    1.34/7    0.24/1* 
  9 Šťastná Jana                   58.26  7.50/10  10.49/9   12.43/8   15.57/8   19.58/8   22.17/8   24.09/8   27.51/8   32.17/8   35.42/8   41.32/8   43.09/8   48.19/8   50.33/8   54.55/8   57.54/9   58.26/9  
    KČT Aš                                7.50/10   2.59/5    1.54/3    3.14/5    4.01/7    2.19/4    1.52/5    3.42/8    4.26/8    3.25/8    5.50/9    1.37/2    5.10/9    2.14/8    4.22/10   2.59/10   0.32/8  
 10 Istvánová Klára                79.21  6.31/9   11.45/10  18.02/10  24.27/10  28.30/10  34.47/10  37.40/10  43.51/10  49.46/10  57.07/10  61.27/10  64.26/10  69.24/10  71.41/10  75.51/10  78.49/10  79.21/10 
    KČT Aš                                6.31/9    5.14/10   6.17/10   6.25/10   4.03/8    6.17/10   2.53/9    6.11/10   5.55/9    7.21/10   4.20/8    2.59/10   4.58/8    2.17/9    4.10/9    2.58/9    0.32/8  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D18         4.1km   65m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-115     3-141     4-112     5-113     6-147     7-146     8-122     9-130    10-145    11-149    12-111    13-142    14-109    15-108    16-100   
  1 Žandová Marcela                45.24  2.29/2    6.16/1*  10.13/1*  13.27/1*  15.13/1*  18.37/1*  23.19/1*  26.47/1*  28.55/1*  30.48/1*  34.36/1*  38.32/1*  40.39/1*  41.30/1*  43.56/1*  44.55/1*  45.24/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.29/2    3.47/1*   3.57/2    3.14/1*   1.46/2    3.24/2    4.42/1*   3.28/2    2.08/1*   1.53/2    3.48/3    3.56/1*   2.07/1*   0.51/1*   2.26/1*   0.59/1*   0.29/3  
  2 Hlinovská Johana               60.39  2.25/1*   7.28/2   11.41/2   19.50/3   21.29/3   27.48/3   33.43/3   36.58/3   40.28/3   42.28/3   45.11/3   51.03/2   55.09/2   56.07/2   59.01/2   60.09/2   60.39/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.25/1*   5.03/3    4.13/3    8.09/4    1.39/1*   6.19/4    5.55/2    3.15/1*   3.30/4    2.00/3    2.43/1*   5.52/3    4.06/3    0.58/2    2.54/3    1.08/2    0.30/4  
  3 Peterková Veronika             62.21  3.04/4    7.35/3   12.21/3   16.50/2   19.39/2   23.17/2   29.51/2   34.07/2   36.28/2   39.10/2   44.54/2   51.17/3   55.41/3   57.08/3   60.23/3   61.54/3   62.21/3  
    Kometa Kralovice                      3.04/4    4.31/2    4.46/4    4.29/3    2.49/4    3.38/3    6.34/3    4.16/3    2.21/2    2.42/4    5.44/4    6.23/4    4.24/4    1.27/4    3.15/4    1.31/4    0.27/1* 
  4 Šafrhansová Lucie              78.09  2.34/3   33.23/4   36.46/4   41.12/4   43.00/4   45.40/4   53.02/4   57.58/4   61.05/4   62.42/4   65.26/4   69.28/4   72.30/4   73.28/4   76.17/4   77.42/4   78.09/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.34/3   30.49/4    3.23/1*   4.26/2    1.48/3    2.40/1*   7.22/4    4.56/4    3.07/3    1.37/1*   2.44/2    4.02/2    3.02/2    0.58/2    2.49/2    1.25/3    0.27/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D20         4.6km   80m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-115     4-107     5-116     6-118     7-119     8-120     9-121    10-122    11-146    12-128    13-145    14-141    15-142    16-143    17-100   
  1 Kuberková Lucie                48.25  2.04/1*   3.54/1*   6.18/1*   7.57/1*  12.17/1*  14.55/1*  16.03/1*  19.05/1*  20.38/1*  24.03/1*  27.10/1*  29.03/1*  35.47/1*  39.38/1*  43.41/1*  46.45/1*  47.56/1*  48.25/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.04/1*   1.50/1*   2.24/1*   1.39/1*   4.20/1*   2.38/1*   1.08/1*   3.02/1*   1.33/1*   3.25/1*   3.07/1*   1.53/1*   6.44/1*   3.51/1*   4.03/1*   3.04/1*   1.11/1*   0.29/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D21         4.6km   80m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-115     4-107     5-116     6-118     7-119     8-120     9-121    10-122    11-146    12-128    13-145    14-141    15-142    16-143    17-100   
  1 Šiková Karolína                35.33  1.47/2    3.18/1*   4.28/1*   5.57/1*   8.17/1*  10.06/1*  11.13/1*  15.12/2   16.36/2   19.30/2   22.27/2   23.51/2   27.07/2   29.20/1*  31.43/1*  34.22/1*  35.10/1*  35.33/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.47/2    1.31/1*   1.10/1*   1.29/4    2.20/1*   1.49/1*   1.07/3    3.59/7    1.24/1*   2.54/3    2.57/3    1.24/2    3.16/2    2.13/1*   2.23/1*   2.39/9    0.48/2    0.23/1* 
  2 Bořánková Karolína             35.50  2.03/6    3.47/5    5.16/5    6.41/3    9.27/3   11.36/4   12.39/3   15.05/1*  16.34/1*  19.15/1*  21.47/1*  23.05/1*  27.03/1*  29.39/2   32.14/2   34.32/2   35.23/2   35.50/2  
    SK Kamenice                           2.03/6    1.44/5    1.29/6    1.25/1*   2.46/5    2.09/4    1.03/2    2.26/1*   1.29/2    2.41/1*   2.32/1*   1.18/1*   3.58/7    2.36/2    2.35/2    2.18/6    0.51/3    0.27/3  
  3 Svobodová Jitka                37.52  2.15/7    3.50/6    5.12/4    6.45/4    9.40/5   12.00/5   13.26/6   16.19/5   17.51/5   21.01/4   23.50/3   25.14/3   28.50/3   31.28/3   34.16/3   36.36/3   37.27/3   37.52/3  
    USK Praha                             2.15/7    1.35/3    1.22/3    1.33/5    2.55/6    2.20/6    1.26/6    2.53/2    1.32/3    3.10/5    2.49/2    1.24/2    3.36/4    2.38/3    2.48/3    2.20/7    0.51/3    0.25/2  
  4 Tichovská Hana                 38.02  1.59/4    3.46/4    5.06/3    6.48/5    9.28/4   11.33/3   12.47/4   15.59/3   17.42/3   20.47/3   24.11/4   25.43/4   28.55/4   31.39/4   34.32/4   36.41/4   37.35/4   38.02/4  
    SK Praga Praha                        1.59/4    1.47/6    1.20/2    1.42/6    2.40/4    2.05/2    1.14/5    3.12/3    1.43/5    3.05/4    3.24/5    1.32/6    3.12/1*   2.44/5    2.53/4    2.09/2    0.54/7    0.27/3  
  5 Chvalová Věra                  40.53  1.48/3    3.19/2    4.44/2    6.12/2    8.44/2   10.52/2   12.02/2   16.00/4   17.48/4   21.35/5   26.10/5   27.34/5   31.13/5   33.55/5   36.56/5   39.34/5   40.26/5   40.53/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.48/3    1.31/1*   1.25/5    1.28/3    2.32/3    2.08/3    1.10/4    3.58/6    1.48/6    3.47/7    4.35/8    1.24/2    3.39/5    2.42/4    3.01/5    2.38/8    0.52/6    0.27/3  
  6 Šiková Barbora                 44.08  1.43/1*   3.24/3    6.11/7    7.38/7   10.02/6   12.12/6   13.13/5   19.16/7   20.48/6   23.38/6   26.43/6   28.27/6   32.45/6   36.43/6   40.43/6   42.53/6   43.40/6   44.08/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.43/1*   1.41/4    2.47/9    1.27/2    2.24/2    2.10/5    1.01/1*   6.03/10   1.32/3    2.50/2    3.05/4    1.44/9    4.18/8    3.58/9    4.00/9    2.10/3    0.47/1*   0.28/6  
  7 Urbánková Kateřina             45.31  2.00/5    3.52/7    5.16/5    7.21/6   10.54/7   13.54/7   15.57/7   19.15/6   21.34/7   25.21/7   30.12/7   31.41/7   35.32/7   38.35/7   42.12/7   44.10/7   45.01/7   45.31/7  
    SKOB Ostrov                           2.00/5    1.52/7    1.24/4    2.05/9    3.33/7    3.00/7    2.03/10   3.18/4    2.19/9    3.47/7    4.51/10   1.29/5    3.51/6    3.03/6    3.37/8    1.58/1*   0.51/3    0.30/7  
  8 Žandová Monika                 47.48  2.42/9    4.36/9    7.09/8    8.59/8   13.02/8   16.02/8   17.44/8   22.26/8   24.14/8   27.28/8   32.14/8   33.52/8   37.27/8   40.44/8   44.10/8   46.23/8   47.17/8   47.48/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.42/9    1.54/8    2.33/8    1.50/7    4.03/9    3.00/7    1.42/8    4.42/8    1.48/6    3.14/6    4.46/9    1.38/7    3.35/3    3.17/7    3.26/7    2.13/5    0.54/7    0.31/8  
  9 Pilařová Petra                 50.47  2.17/8    4.19/8    8.27/10  10.28/10  14.08/10  17.09/9   18.41/9   22.32/9   24.36/9   28.33/9   32.26/9   34.06/9   39.47/9   43.38/9   47.02/9   49.13/9   50.11/9   50.47/9  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.17/8    2.02/9    4.08/10   2.01/8    3.40/8    3.01/9    1.32/7    3.51/5    2.04/8    3.57/9    3.53/6    1.40/8    5.41/9    3.51/8    3.24/6    2.11/4    0.58/10   0.36/9  
 10 Daika Aneta                    63.46  2.50/10   5.34/10   7.31/9    9.39/9   14.03/9   21.48/10  23.50/10  29.28/10  31.57/10  35.58/10  40.04/10  41.58/10  49.11/10  55.12/10  59.34/10  62.14/10  63.10/10  63.46/10 
                                          2.50/10   2.44/10   1.57/7    2.08/10   4.24/10   7.45/10   2.02/9    5.38/9    2.29/10   4.01/10   4.06/7    1.54/10   7.13/10   6.01/10   4.22/10   2.40/10   0.56/9    0.36/9  
    Ondrová Kateřina           DISK       2.32/     7.53/     9.31/    11.21/    15.37/    18.36/    23.45/    28.05/    30.25/    34.49/    38.55/    40.27/    45.45/    49.50/    53.29/    55.48/         /    57.04/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.32/     5.21/     1.38/     1.50/     4.16/     2.59/     5.09/     4.20/     2.20/     4.24/     4.06/     1.32/     5.18/     4.05/     3.39/     2.19/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D35         4.1km   65m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-115     3-141     4-112     5-113     6-147     7-146     8-122     9-130    10-145    11-149    12-111    13-142    14-109    15-108    16-100   
  1 Hasmanová Lenka                39.43  2.12/1*   4.54/1*   7.29/1*  13.22/2   14.51/1*  17.42/2   21.28/1*  23.44/1*  25.40/1*  26.53/1*  28.50/1*  32.13/1*  34.40/1*  35.58/1*  38.10/1*  39.15/1*  39.43/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.12/1*   2.42/1*   2.35/2    5.53/17   1.29/1*   2.51/6    3.46/1*   2.16/1*   1.56/1*   1.13/1*   1.57/1*   3.23/1*   2.27/6    1.18/16   2.12/1*   1.05/3    0.28/4  
  2 Staňková Marcela               46.05  2.45/6    9.45/11  12.15/8   15.10/6   16.54/5   19.10/4   23.29/3   25.53/2   29.35/3   31.21/3   33.32/3   37.04/2   41.06/4   42.09/4   44.26/2   45.34/3   46.05/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.45/6    7.00/14   2.30/1*   2.55/2    1.44/5    2.16/1*   4.19/3    2.24/2    3.42/16   1.46/4    2.11/2    3.32/2    4.02/17   1.03/7    2.17/2    1.08/8    0.31/8  
  3 Soukupová Petra                46.07  2.41/5    6.00/2    9.28/2   13.04/1*  14.57/2   17.37/1*  22.16/2   25.57/3   28.18/2   30.46/2   33.17/2   37.08/3   40.07/2   41.01/2   44.31/3   45.33/2   46.07/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.41/5    3.19/3    3.28/7    3.36/6    1.53/10   2.40/4    4.39/6    3.41/13   2.21/6    2.28/15   2.31/7    3.51/4    2.59/13   0.54/2    3.30/14   1.02/1*   0.34/15 
  4 Bohuslavová Jana               46.56  2.55/10   6.03/3    9.31/3   14.28/3   16.19/4   18.55/3   25.22/5   28.23/4   30.49/5   32.38/4   35.05/4   38.52/4   41.03/3   42.04/3   45.22/4   46.27/4   46.56/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.55/10   3.08/2    3.28/7    4.57/14   1.51/8    2.36/3    6.27/14   3.01/4    2.26/9    1.49/7    2.27/4    3.47/3    2.11/4    1.01/6    3.18/12   1.05/3    0.29/6  
  5 Jandová Lenka                  48.03  4.08/16   8.09/8   11.23/6   15.19/8   17.17/6   20.24/5   25.18/4   28.26/5   30.37/4   32.56/5   35.48/5   39.50/5   42.11/5   43.19/5   46.16/5   47.31/5   48.03/5  
    Originální Vivalín team Kadaň         4.08/16   4.01/6    3.14/4    3.56/7    1.58/11   3.07/9    4.54/8    3.08/7    2.11/2    2.19/13   2.52/13   4.02/7    2.21/5    1.08/9    2.57/7    1.15/10   0.32/9  
  6 Lisá Monika                    48.53  2.34/3    6.12/5    9.54/4   14.57/5   18.03/8   21.09/7   25.30/6   29.06/7   32.03/7   33.52/8   36.28/7   40.48/6   43.20/6   44.18/6   47.16/6   48.21/6   48.53/6  
    SKOB Ostrov                           2.34/3    3.38/4    3.42/10   5.03/15   3.06/18   3.06/8    4.21/4    3.36/12   2.57/13   1.49/7    2.36/9    4.20/8    2.32/9    0.58/4    2.58/9    1.05/3    0.32/9  
  7 Savičová Gabriela              50.05  2.46/7    8.03/7   11.19/5   15.18/7   17.33/7   20.40/6   26.29/8   29.36/8   32.06/8   33.50/7   36.37/8   41.25/8   44.16/8   45.25/8   48.15/7   49.30/7   50.05/7  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.46/7    5.17/8    3.16/5    3.59/9    2.15/14   3.07/9    5.49/10   3.07/6    2.30/10   1.44/2    2.47/10   4.48/9    2.51/12   1.09/12   2.50/5    1.15/10   0.35/17 
  8 Ditkova Jitka                  50.13  3.58/15   9.34/10  14.01/12  17.15/10  19.01/10  21.17/8   25.52/7   29.03/6   31.21/6   33.30/6   36.04/6   41.16/7   43.54/7   44.51/7   48.42/8   49.47/8   50.13/8  
    5MC                                   3.58/15   5.36/9    4.27/13   3.14/4    1.46/6    2.16/1*   4.35/5    3.11/9    2.18/4    2.09/11   2.34/8    5.12/12   2.38/11   0.57/3    3.51/17   1.05/3    0.26/1* 
  9 Kubínová Jana                  54.09  3.13/11  12.10/16  15.36/13  19.32/13  21.39/13  24.31/10  30.27/9   33.35/9   35.55/9   37.43/9   40.41/9   45.38/9   48.14/9   49.28/9   52.19/9   53.36/9   54.09/9  
    TJ Slovan Karlovy Vary                3.13/11   8.57/17   3.26/6    3.56/7    2.07/13   2.52/7    5.56/12   3.08/7    2.20/5    1.48/6    2.58/15   4.57/11   2.36/10   1.14/13   2.51/6    1.17/12   0.33/14 
 10 Ledererová Kamila              54.59  3.36/13   9.49/12  13.29/10  16.50/9   18.29/9   29.17/14  33.31/12  36.26/11  38.51/11  40.40/11  43.09/11  47.05/10  49.08/10  50.16/10  53.19/10  54.33/10  54.59/10 
    OK Lokomotiva Plzeň                   3.36/13   6.13/12   3.40/9    3.21/5    1.39/4   10.48/19   4.14/2    2.55/3    2.25/7    1.49/7    2.29/6    3.56/5    2.03/3    1.08/9    3.03/10   1.14/9    0.26/1* 
 11 Kovářová Jitka                 56.20  2.30/2    6.09/4   12.47/9   17.19/11  19.07/11  27.12/12  32.02/10  35.04/10  37.29/10  39.13/10  42.10/10  48.43/11  50.44/11  51.44/11  54.41/11  55.43/11  56.20/11 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.30/2    3.39/5    6.38/18   4.32/13   1.48/7    8.05/18   4.50/7    3.02/5    2.25/7    1.44/2    2.57/14   6.33/16   2.01/2    1.00/5    2.57/7    1.02/1*   0.37/18 
 12 Ševčíková Petra                57.31  2.40/4    9.14/9   11.49/7   14.38/4   16.14/3   22.37/9   33.09/11  36.41/12  41.36/14  43.36/13  46.03/12  49.59/12  51.45/12  52.51/12  55.24/12  57.03/12  57.31/12 
    SKOB Ostrov                           2.40/4    6.34/13   2.35/2    2.49/1*   1.36/3    6.23/14  10.32/19   3.32/11   4.55/19   2.00/10   2.27/4    3.56/5    1.46/1*   1.06/8    2.33/3    1.39/16   0.28/4  
 13 Černá Monika                   62.17  2.52/8   13.44/17  18.00/16  21.13/14  22.43/14  30.18/16  36.17/15  40.38/15  43.11/15  45.33/15  47.51/15  53.36/14  56.07/13  56.57/13  60.45/13  61.51/13  62.17/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.52/8   10.52/18   4.16/12   3.13/3    1.30/2    7.35/16   5.59/13   4.21/17   2.33/11   2.22/14   2.18/3    5.45/14   2.31/8    0.50/1*   3.48/16   1.06/7    0.26/1* 
 14 Šustrová Hana                  65.51  3.24/12   7.49/6   13.50/11  18.06/12  20.11/12  27.05/11  33.37/13  37.41/14  40.58/12  43.26/12  47.19/14  53.20/13  59.21/15  60.36/15  63.48/14  65.19/14  65.51/14 
    TJ Kašperské Hory                     3.24/12   4.25/7    6.01/17   4.16/11   2.05/12   6.54/15   6.32/15   4.04/15   3.17/14   2.28/15   3.53/17   6.01/15   6.01/19   1.15/14   3.12/11   1.31/15   0.32/9  
 15 Bartošová Jana                 67.35  6.25/19  14.29/18  19.25/17  23.27/17  25.18/16  28.04/13  33.41/14  37.40/13  41.04/13  43.41/14  46.31/13  55.47/15  58.17/14  59.32/14  65.37/15  67.05/15  67.35/15 
    MLOK Mariánské Lázně                  6.25/19   8.04/15   4.56/14   4.02/10   1.51/8    2.46/5    5.37/9    3.59/14   3.24/15   2.37/17   2.50/11   9.16/19   2.30/7    1.15/14   6.05/19   1.28/14   0.30/7  
 16 Krausová Marcela               69.07  3.40/14  11.57/15  17.16/15  21.40/15  24.13/15  31.53/17  39.08/17  43.25/17  46.21/16  48.33/16  52.20/16  57.59/16  61.22/16  63.14/16  66.41/16  68.35/16  69.07/16 
    TJ Loko Chomutov                      3.40/14   8.17/16   5.19/15   4.24/12   2.33/16   7.40/17   7.15/16   4.17/16   2.56/12   2.12/12   3.47/16   5.39/13   3.23/16   1.52/18   3.27/13   1.54/18   0.32/9  
 17 Bredlerová Tereza              70.25  2.53/9   18.35/19  22.25/19  32.22/19  35.22/19  40.26/19  46.21/19  49.46/19  52.02/19  53.48/19  56.38/18  61.27/17  64.26/17  65.34/17  68.21/17  69.38/17  70.25/17 
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.53/9   15.42/19   3.50/11   9.57/19   3.00/17   5.04/13   5.55/11   3.25/10   2.16/3    1.46/4    2.50/11   4.49/10   2.59/13   1.08/9    2.47/4    1.17/12   0.47/19 
 18 Zierhutová Michaela            77.21  4.46/18  10.56/14  21.00/18  26.20/18  28.41/18  32.32/18  39.59/18  45.01/18  49.11/18  53.27/18  58.23/19  66.23/19  69.29/19  71.18/19  74.50/18  76.47/18  77.21/18 
    TJ Loko Chomutov                      4.46/18   6.10/11  10.04/19   5.20/16   2.21/15   3.51/11   7.27/17   5.02/19   4.10/17   4.16/19   4.56/19   8.00/17   3.06/15   1.49/17   3.32/15   1.57/19   0.34/15 
 19 Ziebová Lenka                  78.01  4.10/17  10.04/13  16.02/14  22.21/16  25.30/17  30.17/15  38.48/16  43.24/16  47.38/17  50.21/17  54.42/17  63.04/18  68.56/18  70.54/18  75.36/19  77.29/19  78.01/19 
    TJ Jiskra Nejdek                      4.10/17   5.54/10   5.58/16   6.19/18   3.09/19   4.47/12   8.31/18   4.36/18   4.14/18   2.43/18   4.21/18   8.22/18   5.52/18   1.58/19   4.42/18   1.53/17   0.32/9  
    Šauli Iva                  DISK       2.42/     7.39/    11.49/    16.05/    17.55/    20.57/    26.45/    30.42/    34.20/    36.23/    39.34/    44.54/    47.29/    48.39/         /    53.03/    53.31/   
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.42/     4.57/     4.10/     4.16/     1.50/     3.02/     5.48/     3.57/     3.38/     2.03/     3.11/     5.20/     2.35/     1.10/         /         /     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D45         3.6km   65m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-115     3-107     4-117     5-148     6-130     7-147     8-112     9-136    10-110    11-109    12-108    13-100   
  1 Mrázová Pavla                  40.00  5.10/1*   7.19/1*   9.31/1*  12.55/1*  16.13/1*  19.55/1*  24.49/1*  27.53/1*  29.47/1*  33.12/1*  34.31/1*  38.11/1*  39.26/1*  40.00/1* 
    TJ Sokol Dobřichovice                 5.10/1*   2.09/1*   2.12/1*   3.24/1*   3.18/1*   3.42/1*   4.54/1*   3.04/1*   1.54/1*   3.25/1*   1.19/1*   3.40/4    1.15/1*   0.34/2  
  2 Tenglerová Helena              54.29  5.36/4   10.26/3   12.43/3   16.21/3   21.09/3   24.54/3   29.55/2   35.26/2   37.29/2   47.09/2   48.54/2   52.31/2   53.56/2   54.29/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.36/4    4.50/4    2.17/2    3.38/2    4.48/3    3.45/2    5.01/2    5.31/4    2.03/2    9.40/5    1.45/4    3.37/3    1.25/2    0.33/1* 
  3 Mágrová Ivana                  64.55  6.51/5   15.16/6   17.57/6   22.37/6   27.27/5   31.55/5   37.50/3   45.05/3   53.52/4   58.00/3   59.38/3   62.35/3   64.19/3   64.55/3  
    TJ Loko Chomutov                      6.51/5    8.25/5    2.41/5    4.40/5    4.50/4    4.28/3    5.55/3    7.15/6    8.47/6    4.08/2    1.38/2    2.57/1*   1.44/5    0.36/4  
  4 Šoupová Jana                   70.36  5.21/3    7.40/2   10.07/2   14.04/2   19.32/2   24.14/2   47.46/5   51.18/5   58.56/5   63.32/4   65.21/4   68.23/4   70.02/4   70.36/4  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.21/3    2.19/2    2.27/4    3.57/3    5.28/5    4.42/4   23.32/6    3.32/2    7.38/5    4.36/3    1.49/5    3.02/2    1.39/3    0.34/2  
  5 Kuncová Daniela                79.37  5.17/2   13.51/5   16.11/5   20.12/5   24.57/4   29.55/4   42.30/4   47.31/4   51.37/3   69.55/5   71.38/5   77.08/5   78.50/5   79.37/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  5.17/2    8.34/6    2.20/3    4.01/4    4.45/2    4.58/5   12.35/5    5.01/3    4.06/4   18.18/6    1.43/3    5.30/5    1.42/4    0.47/5  
  6 Huková Šárka                  100.24  7.53/6   10.41/4   14.12/4   19.58/4   55.21/6   62.15/6   71.49/6   78.08/6   81.43/6   88.37/6   91.19/6   97.01/6   99.33/6  100.24/6  
    SKOB Ostrov                           7.53/6    2.48/3    3.31/6    5.46/6   35.23/6    6.54/6    9.34/4    6.19/5    3.35/3    6.54/4    2.42/6    5.42/6    2.32/6    0.51/6  
    Šplinarová Jana            DISK       9.35/    17.14/    20.12/    24.10/    29.57/    34.22/    40.56/    45.14/    48.01/    52.26/    54.18/         /    59.01/    59.28/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.35/     7.39/     2.58/     3.58/     5.47/     4.25/     6.34/     4.18/     2.47/     4.25/     1.52/         /         /     0.27/   
    Macurová Jana              DISK       6.37/    14.12/    17.23/    21.37/    27.03/    32.03/    38.07/    42.27/    45.55/    50.14/    51.55/         /    55.56/    56.32/   
    MLOK Mariánské Lázně                  6.37/     7.35/     3.11/     4.14/     5.26/     5.00/     6.04/     4.20/     3.28/     4.19/     1.41/         /         /     0.36/   
    Tokárová Regina            DISK       6.03/     8.36/    11.43/    16.10/    20.47/    25.05/    31.51/    36.12/    38.58/    43.30/    45.24/         /    50.09/    50.45/   
    TJ Jiskra Nejdek                      6.03/     2.33/     3.07/     4.27/     4.37/     4.18/     6.46/     4.21/     2.46/     4.32/     1.54/         /         /     0.36/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D55         2.6km   55m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-105     3-106     4-107     5-131     6-112     7-111     8-142     9-134    10-100   
  1 Nováková Svatava               33.31  2.52/1*   6.56/2    9.22/1*  13.01/1*  16.36/1*  24.15/2   26.43/2   29.21/1*  31.15/1*  32.49/1*  33.31/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.52/1*   4.04/2    2.26/1*   3.39/3    3.35/2    7.39/5    2.28/1*   2.38/1*   1.54/2    1.34/2    0.42/3  
  2 Zavadilová Naďa                36.17  3.09/3    7.22/3   10.38/3   15.21/3   19.21/3   27.02/3   29.55/3   32.51/3   34.30/3   35.44/2   36.17/2  
    AC Sparta Praha                       3.09/3    4.13/3    3.16/3    4.43/6    4.00/3    7.41/6    2.53/3    2.56/2    1.39/1*   1.14/1*   0.33/1* 
  3 Gabrielová Šárka               36.31  2.54/2    6.48/1*  10.23/2   13.39/2   18.11/2   23.21/1*  25.58/1*  31.13/2   34.17/2   35.52/3   36.31/3  
    SKOB Ostrov                           2.54/2    3.54/1*   3.35/4    3.16/1*   4.32/5    5.10/1*   2.37/2    5.15/5    3.04/6    1.35/3    0.39/2  
  4 Nyklová Helena                 42.42  3.24/4    9.53/4   13.06/4   16.53/4   21.29/4   27.47/4   31.34/4   36.03/4   38.53/4   41.54/4   42.42/4  
    Klub vodáků Karlovy Vary              3.24/4    6.29/4    3.13/2    3.47/4    4.36/6    6.18/4    3.47/5    4.29/4    2.50/5    3.01/6    0.48/5  
  5 Paulová Mirka                  47.23  3.56/5   11.36/5   15.27/5   19.04/5   23.19/5   29.30/5   37.19/6   41.25/5   44.12/5   46.31/5   47.23/5  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.56/5    7.40/5    3.51/5    3.37/2    4.15/4    6.11/3    7.49/6    4.06/3    2.47/3    2.19/5    0.52/6  
  6 Bohuslavová Věra               48.31  5.06/6   15.29/6   20.41/6   25.06/6   28.33/6   33.43/6   37.03/5   42.47/6   45.34/6   47.44/6   48.31/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.06/6   10.23/6    5.12/6    4.25/5    3.27/1*   5.10/1*   3.20/4    5.44/6    2.47/3    2.10/4    0.47/4  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: D65         2.1km   45m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-105     3-135     4-111     5-136     6-153     7-109     8-134     9-100   
  1 Brabcová Jindra                34.03  5.16/2    8.07/2   11.13/1*  17.35/2   22.10/1*  26.05/1*  29.08/1*  30.49/1*  32.54/1*  34.03/1* 
    TJ Loko Chomutov                      5.16/2    2.51/3    3.06/1*   6.22/3    4.35/2    3.55/3    3.03/3    1.41/1*   2.05/1*   1.09/3  
  2 Horáková Magdalena             41.17  5.05/1*   7.34/1*  11.22/2   16.30/1*  30.04/2   33.32/2   36.15/2   38.15/2   40.22/2   41.17/2  
    X01                                   5.05/1*   2.29/2    3.48/2    5.08/1*  13.34/3    3.28/2    2.43/1*   2.00/3    2.07/2    0.55/2  
  3 Zenkerová Miluše               47.49 19.05/3   21.28/3   26.43/3   32.29/3   36.46/3   39.34/3   42.18/3   44.10/3   47.04/3   47.49/3  
    TJ Loko Chomutov                     19.05/3    2.23/1*   5.15/3    5.46/2    4.17/1*   2.48/1*   2.44/2    1.52/2    2.54/3    0.45/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H10         1.8km   55m 8k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-151     3-135     4-152     5-103     6-153     7-154     8-100   
  1 Janoch Samuel                  18.18  2.29/2    4.12/1*   6.58/1*  10.12/1*  11.45/1*  14.08/1*  16.33/1*  17.48/1*  18.18/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.29/2    1.43/1*   2.46/1*   3.14/4    1.33/1*   2.23/3    2.25/1*   1.15/1*   0.30/1* 
  2 Štěrba Marek                   20.53  2.36/3    4.50/3    7.48/2   10.39/2   12.55/2   15.06/2   17.54/2   20.21/2   20.53/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.36/3    2.14/5    2.58/2    2.51/3    2.16/3    2.11/1*   2.48/2    2.27/6    0.32/4  
  3 Černý Jonáš                    26.14  2.46/4    4.33/2   13.39/5   16.13/5   17.49/3   20.03/3   22.54/3   25.01/3   26.14/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.46/4    1.47/2    9.06/6    2.34/1*   1.36/2    2.14/2    2.51/3    2.07/4    1.13/7  
  4 Honzík Šimon                   29.03  3.32/6    5.34/5    8.32/3   15.37/3   19.29/4   23.09/4   26.29/4   28.33/4   29.03/4  
    KOB Baník Sokolov                     3.32/6    2.02/3    2.58/2    7.05/6    3.52/5    3.40/4    3.20/4    2.04/3    0.30/1* 
  5 Šustr Ondřej                   35.00  2.59/5    5.02/4   12.08/4   16.11/4   20.17/5   29.18/5   32.53/5   34.26/5   35.00/5  
    TJ Kašperské Hory                     2.59/5    2.03/4    7.06/5    4.03/5    4.06/6    9.01/6    3.35/5    1.33/2    0.34/6  
  6 Hasman Jakub                   44.32  2.18/1*  17.40/7   22.20/6   25.00/6   28.24/6   32.23/6   40.46/6   44.02/6   44.32/6  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.18/1*  15.22/7    4.40/4    2.40/2    3.24/4    3.59/5    8.23/6    3.16/7    0.30/1* 
  7 Bohuslav Pepík                107.55  8.00/7   11.25/6   26.06/7   35.43/7   43.35/7   59.23/7  105.03/7  107.22/7  107.55/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   8.00/7    3.25/6   14.41/7    9.37/7    7.52/7   15.48/7   45.40/7    2.19/5    0.33/5  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H12         2.8km   45m 12k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-115     4-107     5-131     6-112     7-136     8-153     9-103    10-142    11-109    12-100   
  1 Tokár Radim                    23.20  1.53/1*   3.28/1*   5.18/1*   7.06/1*   9.48/2   13.07/2   15.08/1*  17.25/1*  18.45/1*  20.03/1*  21.02/1*  22.55/1*  23.20/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      1.53/1*   1.35/1*   1.50/4    1.48/3    2.42/5    3.19/2    2.01/2    2.17/6    1.20/4    1.18/2    0.59/3    1.53/1*   0.25/4  
  2 Kurz Šimon                     26.13  2.22/3    4.03/2    5.47/2    7.24/2    9.31/1*  12.39/1*  17.09/2   18.40/2   21.30/2   22.48/2   23.41/2   25.50/2   26.13/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.22/3    1.41/2    1.44/3    1.37/1*   2.07/1*   3.08/1*   4.30/7    1.31/1*   2.50/9    1.18/2    0.53/1*   2.09/4    0.23/2  
  3 Kovář Ondřej                   27.25  2.26/4    6.11/4    9.27/4   11.08/4   13.37/4   17.11/3   19.12/3   21.24/3   22.43/3   24.01/3   25.01/3   26.55/3   27.25/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.26/4    3.45/5    3.16/14   1.41/2    2.29/4    3.34/3    2.01/2    2.12/5    1.19/3    1.18/2    1.00/4    1.54/3    0.30/10 
  4 Hejduk Zdeněk                  35.14  3.10/6    5.38/3    7.17/3    9.40/3   12.08/3   21.05/4   23.16/4   25.48/4   27.04/4   28.20/4   29.21/4   34.40/4   35.14/4  
    KOB Baník Sokolov                     3.10/6    2.28/3    1.39/2    2.23/8    2.28/3    8.57/13   2.11/4    2.32/8    1.16/2    1.16/1*   1.01/5    5.19/14   0.34/13 
  5 Oncirk Jan                     37.12  2.17/2   11.42/10  13.16/8   15.34/8   17.57/6   27.08/10  29.05/6   31.23/6   32.34/6   34.00/5   34.57/5   36.50/5   37.12/5  
    SKOB Ostrov                           2.17/2    9.25/13   1.34/1*   2.18/7    2.23/2    9.11/15   1.57/1*   2.18/7    1.11/1*   1.26/5    0.57/2    1.53/1*   0.22/1* 
  6 Kohoutek Oldřich               38.58  3.58/9    8.29/6   11.29/6   13.40/5   16.29/5   23.38/5   28.18/5   30.24/5   32.17/5   34.17/6   35.37/6   38.31/6   38.58/6  
    KOB Baník Sokolov                     3.58/9    4.31/6    3.00/11   2.11/5    2.49/7    7.09/11   4.40/8    2.06/4    1.53/5    2.00/7    1.20/9    2.54/6    0.27/5  
  7 Šustr Antonín                  41.03  4.53/11  10.40/7   13.23/9   15.29/7   18.11/7   25.00/6   30.19/7   32.23/7   34.20/7   36.19/7   37.39/7   40.34/7   41.03/7  
    TJ Kašperské Hory                     4.53/11   5.47/8    2.43/8    2.06/4    2.42/5    6.49/9    5.19/9    2.04/3    1.57/6    1.59/6    1.20/9    2.55/7    0.29/7  
  8 Šesták Štěpán                  45.47  8.09/13  10.54/9   13.04/7   16.55/10  20.02/10  26.24/8   33.53/9   35.47/8   38.32/8   41.13/8   42.24/8   45.17/8   45.47/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.09/13   2.45/4    2.10/5    3.51/15   3.07/11   6.22/8    7.29/10   1.54/2    2.45/8    2.41/9    1.11/7    2.53/5    0.30/10 
  9 Knepr Tomáš                    52.20  4.04/10  13.48/12  16.48/12  19.27/12  23.26/12  29.43/12  37.18/11  39.51/11  42.33/9   45.09/9   46.36/9   50.37/9   52.20/9  
    KOB Baník Sokolov                     4.04/10   9.44/14   3.00/11   2.39/9    3.59/13   6.17/6    7.35/11   2.33/9    2.42/7    2.36/8    1.27/11   4.01/12   1.43/15 
 10 Stehlík Petr                   53.40  2.55/5    8.19/5   11.22/5   14.23/6   19.52/9   26.59/9   35.35/10  39.06/10  43.19/10  47.25/10  49.46/10  53.09/10  53.40/10 
    KČT Aš                                2.55/5    5.24/7    3.03/13   3.01/12   5.29/14   7.07/10   8.36/12   3.31/12   4.13/10   4.06/12   2.21/15   3.23/8    0.31/12 
 11 Trpák Jan                      55.12  3.12/7   10.44/8   13.41/10  16.25/9   19.18/8   25.36/7   37.41/12  40.36/12  46.55/11  49.42/11  50.54/11  54.43/11  55.12/11 
    TJ Skalka Cheb                        3.12/7    7.32/10   2.57/9    2.44/10   2.53/8    6.18/7   12.05/15   2.55/10   6.19/12   2.47/10   1.12/8    3.49/10   0.29/7  
 12 Křížek Filip                   61.15  9.15/14  16.45/14  19.42/14  22.34/14  25.29/14  31.40/13  43.43/13  46.59/13  52.50/12  55.45/12  56.52/12  60.47/12  61.15/12 
    KČT Aš                                9.15/14   7.30/9    2.57/9    2.52/11   2.55/9    6.11/5   12.03/14   3.16/11   5.51/11   2.55/11   1.07/6    3.55/11   0.28/6  
 13 Milota Břetislav               75.38  5.29/12  15.15/13  17.41/13  21.24/13  25.10/13  34.08/14  46.04/14  50.09/14  61.28/14  69.50/14  71.29/14  75.09/14  75.38/14 
    MLOK Mariánské Lázně                  5.29/12   9.46/15   2.26/7    3.43/13   3.46/12   8.58/14  11.56/13   4.05/13  11.19/13   8.22/13   1.39/13   3.40/9    0.29/7  
 14 Buša Matěj                    116.13 12.06/15  20.26/15  40.59/15  43.16/15  51.53/15  59.17/15  62.04/15  69.28/15  84.00/15  99.54/15 101.38/15 115.39/15 116.13/15 
    SKOB Ostrov                          12.06/15   8.20/11  20.33/15   2.17/6    8.37/15   7.24/12   2.47/5    7.24/15  14.32/14  15.54/15   1.44/14  14.01/15   0.34/13 
    Křížek Josef               DISK      11.54/    21.24/         /    33.27/    39.21/    48.36/    60.14/    64.11/    73.53/    83.09/    84.30/    88.30/    88.59/   
    KČT Aš                               11.54/     9.30/         /         /     5.54/     9.15/    11.38/     3.57/     9.42/     9.16/     1.21/     4.00/     0.29/   
    Šauli Filip                DISK       2.57/     6.20/         /    23.31/    27.17/    36.54/    41.22/    48.02/    51.15/    55.36/    57.53/    64.35/    64.59/   
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.57/     3.23/         /         /     3.46/     9.37/     4.28/     6.40/     3.13/     4.21/     2.17/     6.42/     0.24/   
 17 Ryšavý Philip             MS   72.56  3.57/8   13.17/11  15.38/11  19.25/11  22.20/11  27.10/11  30.27/8   37.26/9   57.08/13  66.46/13  68.18/13  72.32/13  72.56/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.57/8    9.20/12   2.21/6    3.47/14   2.55/9    4.50/4    3.17/6    6.59/14  19.42/15   9.38/14   1.32/12   4.14/13   0.24/3  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H14         3.7km   50m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-106     3-115     4-149     5-131     6-148     7-121     8-130     9-129    10-112    11-136    12-111    13-110    14-109    15-108    16-100   
  1 Richtr Lukáš                   31.36  2.38/1*   4.47/2    6.22/1*   9.10/1*  10.37/1*  12.45/1*  14.17/1*  16.48/1*  18.46/1*  20.48/1*  23.43/1*  25.26/1*  27.02/1*  28.11/1*  30.14/1*  31.14/1*  31.36/1* 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.38/1*   2.09/2    1.35/1*   2.48/2    1.27/1*   2.08/1*   1.32/4    2.31/1*   1.58/1*   2.02/1*   2.55/5    1.43/3    1.36/1*   1.09/1*   2.03/1*   1.00/1*   0.22/1* 
  2 Vecko Jan                      38.12  2.44/2    4.46/1*   6.32/2    9.14/2   14.12/2   16.25/2   17.39/2   20.54/2   23.55/2   26.33/2   29.18/2   30.44/2   32.34/2   33.52/2   36.34/2   37.43/2   38.12/2  
    TJ Jiskra Nejdek                      2.44/2    2.02/1*   1.46/2    2.42/1*   4.58/2    2.13/2    1.14/1*   3.15/4    3.01/2    2.38/4    2.45/3    1.26/1*   1.50/2    1.18/2    2.42/3    1.09/2    0.29/4  
  3 Bartoš Václav                  41.13  3.58/4    7.23/3    9.09/3   12.04/3   17.14/3   19.29/3   20.45/3   23.49/3   26.57/3   29.34/3   32.16/3   33.42/3   35.32/3   36.54/3   39.27/3   40.48/3   41.13/3  
    MLOK Mariánské Lázně                  3.58/4    3.25/3    1.46/2    2.55/3    5.10/4    2.15/3    1.16/2    3.04/2    3.08/4    2.37/3    2.42/2    1.26/1*   1.50/2    1.22/3    2.33/2    1.21/3    0.25/2  
  4 Solomko Adam                   46.23  3.27/3    7.32/4    9.44/4   14.52/4   19.52/4   22.21/4   23.51/4   27.00/4   30.04/4   32.44/4   35.24/4   37.14/4   39.10/4   40.39/4   43.57/4   45.53/4   46.23/4  
    KOB Baník Sokolov                     3.27/3    4.05/5    2.12/4    5.08/4    5.00/3    2.29/4    1.30/3    3.09/3    3.04/3    2.40/5    2.40/     1.50/4    1.56/4    1.29/5    3.18/4    1.56/5    0.30/5  
  5 Dellinger Mikuláš              55.24  4.51/5    8.22/5   11.18/5   19.14/5   26.41/5   30.44/5   32.20/5   35.52/5   39.00/5   41.32/5   44.23/5   46.18/5   48.21/5   49.43/5   53.02/5   54.56/5   55.24/5  
    TJ Jiskra Nejdek                      4.51/5    3.31/4    2.56/5    7.56/5    7.27/5    4.03/5    1.36/5    3.32/5    3.08/4    2.32/2    2.51/4    1.55/5    2.03/5    1.22/3    3.19/5    1.54/4    0.28/3  
    Černý Jan                  DISK       5.06/     9.52/    12.18/    16.12/    20.49/    24.02/    49.15/    52.30/    64.35/    70.58/    79.01/    81.46/    84.47/    86.16/         /    89.50/    90.19/   
    KČT Aš                                5.06/     4.46/     2.26/     3.54/     4.37/     3.13/    25.13/     3.15/    12.05/     6.23/     8.03/     2.45/     3.01/     1.29/         /         /     0.29/   
    Mála Jiří                 MSDISK          /         /    40.29/         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /    61.13/    66.23/    68.58/    69.49/   
    KČT Aš                                    /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /         /     5.10/     2.35/     0.51/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H16         4.1km   65m 16k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-115     3-141     4-112     5-113     6-147     7-146     8-122     9-130    10-145    11-149    12-111    13-142    14-109    15-108    16-100   
  1 Zieba Jakub                    40.59  3.08/2    6.00/1*   9.16/1*  12.12/1*  13.47/1*  16.55/1*  21.04/1*  23.46/1*  26.05/1*  27.59/1*  30.29/1*  34.00/1*  35.55/1*  36.52/1*  39.17/1*  40.25/1*  40.59/1* 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.08/2    2.52/1*   3.16/1*   2.56/1*   1.35/1*   3.08/2    4.09/1*   2.42/1*   2.19/2    1.54/1*   2.30/2    3.31/1*   1.55/1*   0.57/1*   2.25/1*   1.08/1*   0.34/2  
  2 Macura Vít                     46.34  2.44/1*   6.54/2   10.17/2   14.49/2   16.50/2   19.15/2   24.50/2   28.24/2   30.15/2   32.41/2   35.01/2   38.58/2   41.22/2   42.23/2   44.52/2   46.05/2   46.34/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.44/1*   4.10/2    3.23/2    4.32/2    2.01/2    2.25/1*   5.35/2    3.34/2    1.51/1*   2.26/2    2.20/1*   3.57/2    2.24/2    1.01/2    2.29/2    1.13/2    0.29/1* 
    Stárek Martin              DISK       4.01/    11.57/    16.59/    23.28/    26.55/    30.24/    40.44/    45.49/    49.04/    51.58/    57.04/    62.51/    66.16/    67.45/         /    71.13/    71.40/   
    TJ Skalka Cheb                        4.01/     7.56/     5.02/     6.29/     3.27/     3.29/    10.20/     5.05/     3.15/     2.54/     5.06/     5.47/     3.25/     1.29/         /         /     0.27/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H18         5.1km   90m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-105     3-106     4-116     5-117     6-148     7-130     8-122     9-146    10-123    11-124    12-127    13-129    14-145    15-149    16-111    17-110    18-109    19-108    20-100   
  1 Pešek Martin                   45.28  2.00/2    3.54/1*   5.46/1*   9.02/1*  11.08/1*  13.41/1*  16.04/1*  19.39/1*  22.27/1*  24.15/1*  25.41/1*  28.20/2   33.33/2   35.09/1*  36.58/1*  39.46/1*  41.00/1*  41.57/1*  43.57/1*  45.02/1*  45.28/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.00/2    1.54/1*   1.52/2    3.16/2    2.06/3    2.33/2    2.23/1*   3.35/3    2.48/2    1.48/2    1.26/2    2.39/3    5.13/3    1.36/1*   1.49/1*   2.48/1*   1.14/2    0.57/2    2.00/3    1.05/3    0.26/3  
  2 Sova František                 46.47  2.05/3    4.02/2    5.54/2    9.25/2   11.23/2   14.20/3   17.48/3   20.48/3   23.35/3   25.18/3   26.21/2   27.38/1*  31.57/1*  35.38/2   38.36/2   41.41/2   42.54/2   43.44/2   45.35/2   46.27/2   46.47/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.05/3    1.57/2    1.52/2    3.31/3    1.58/2    2.57/3    3.28/3    3.00/2    2.47/1*   1.43/1*   1.03/1*   1.17/2    4.19/2    3.41/3    2.58/3    3.05/2    1.13/1*   0.50/1*   1.51/1*   0.52/2    0.20/1* 
  3 Frank Jiří                     48.14  1.51/1*   6.09/3    7.29/3   10.13/3   12.09/3   14.17/2   17.01/2   19.50/2   22.48/2   24.56/2   28.59/3   30.14/3   34.06/3   37.38/3   39.41/3   42.50/3   44.11/3   45.12/3   47.04/3   47.50/3   48.14/3  
    KČT Aš                                1.51/1*   4.18/3    1.20/1*   2.44/1*   1.56/1*   2.08/1*   2.44/2    2.49/1*   2.58/3    2.08/3    4.03/3    1.15/1*   3.52/1*   3.32/2    2.03/2    3.09/3    1.21/3    1.01/3    1.52/2    0.46/1*   0.24/2  
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H21         5.9km  125m 22k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-114     2-115     3-116     4-117     5-118     6-119     7-120     8-121     9-122    10-123    11-124    12-125    13-126    14-127    15-128    16-129    17-144    18-131    19-141    20-142    21-143    22-100   
  1 Kolovský František             38.29  2.00/2    3.31/1*   6.16/1*   7.32/1*   8.34/1*   9.34/1*  11.26/1*  12.39/1*  14.51/1*  18.23/1*  19.19/1*  20.35/1*  22.18/1*  24.25/1*  25.42/1*  27.27/1*  28.30/1*  30.25/1*  33.27/1*  35.30/1*  37.24/1*  38.08/1*  38.29/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.00/2    1.31/1*   2.45/2    1.16/1*   1.02/1*   1.00/2    1.52/1*   1.13/2    2.12/3    3.32/1*   0.56/2    1.16/1*   1.43/4    2.07/2    1.17/1*   1.45/3    1.03/4    1.55/2    3.02/16   2.03/1*   1.54/3    0.44/5    0.21/3  
  2 Kamaryt Tomáš                  40.52  1.51/1*   3.34/2    6.30/2    7.58/2    9.10/2   10.23/2   12.17/2   13.31/2   15.45/2   19.31/2   20.35/2   22.19/2   23.45/2   26.04/2   27.34/2   29.28/2   30.38/2   32.42/2   35.24/2   37.36/2   39.48/2   40.30/2   40.52/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.51/1*   1.43/2    2.56/6    1.28/2    1.12/6    1.13/11   1.54/2    1.14/3    2.14/4    3.46/2    1.04/3    1.44/7    1.26/1*   2.19/5    1.30/7    1.54/6    1.10/5    2.04/3    2.42/14   2.12/3    2.12/14   0.42/3    0.22/6  
  3 Tichovský Martin               44.49  2.22/8    4.07/3    7.00/3    8.37/3   10.21/5   11.38/4   14.33/4   15.58/4   18.31/4   23.21/6   24.28/4   25.49/4   27.53/4   30.32/4   32.27/6   33.56/4   34.58/4   37.13/4   39.14/3   41.28/3   43.38/3   44.22/3   44.49/3  
    SK Praga Praha                        2.22/8    1.45/3    2.53/4    1.37/5    1.44/16   1.17/14   2.55/12   1.25/9    2.33/6    4.50/14   1.07/5    1.21/3    2.04/9    2.39/11   1.55/16   1.29/1*   1.02/3    2.15/5    2.01/2    2.14/5    2.10/13   0.44/5    0.27/12 
  4 Redlich Tomáš                  44.59  2.48/13   5.59/15   8.46/12  10.27/11  12.17/12  13.20/12  15.22/9   16.39/7   19.12/7   23.12/4   24.36/5   25.56/5   27.34/3   29.57/3   31.24/3   33.33/3   34.49/3   37.03/3   39.17/4   41.33/4   43.42/4   44.35/4   44.59/4  
    KČT Aš                                2.48/13   3.11/15   2.47/3    1.41/7    1.50/17   1.03/3    2.02/3    1.17/5    2.33/6    4.00/3    1.24/13   1.20/2    1.38/2    2.23/6    1.27/4    2.09/11   1.16/7    2.14/4    2.14/8    2.16/6    2.09/11   0.53/10   0.24/9  
  5 Valeš Jiří                     45.41  2.03/3    4.07/3    7.26/5    8.56/4   10.06/4   10.55/3   13.51/3   14.57/3   17.03/3   21.05/3   22.13/3   25.34/3   30.18/8   32.24/8   33.47/8   35.44/7   36.40/7   38.34/6   40.19/5   42.45/6   44.45/6   45.21/5   45.41/5  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.03/3    2.04/7    3.19/10   1.30/3    1.10/4    0.49/1*   2.56/13   1.06/1*   2.06/1*   4.02/4    1.08/6    3.21/18   4.44/18   2.06/1*   1.23/2    1.57/8    0.56/1*   1.54/1*   1.45/1*   2.26/9    2.00/7    0.36/1*   0.20/1* 
  6 Suchý Petr                     45.52  2.11/4    4.34/8    7.12/4    8.56/4    9.58/3   11.41/5   15.52/10  17.16/10  19.54/11  24.18/10  25.09/8   26.37/6   28.32/6   30.44/6   32.15/5   34.16/5   35.16/5   37.50/5   40.25/6   42.38/5   44.42/5   45.25/6   45.52/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.11/4    2.23/12   2.38/1*   1.44/8    1.02/1*   1.43/19   4.11/17   1.24/8    2.38/8    4.24/7    0.51/1*   1.28/6    1.55/7    2.12/4    1.31/8    2.01/9    1.00/2    2.34/9    2.35/13   2.13/4    2.04/10   0.43/4    0.27/12 
  7 Vištejn Jiří                   46.06  2.16/6    4.20/5    8.04/9    9.40/8   10.57/7   12.13/7   15.12/7   16.54/9   19.38/9   24.11/9   25.23/9   26.50/7   28.29/5   30.40/5   32.08/4   34.45/6   36.25/6   38.48/7   40.53/7   43.10/7   44.59/7   45.45/7   46.06/7  
    Kometa Kralovice                      2.16/6    2.04/7    3.44/14   1.36/4    1.17/9    1.16/12   2.59/14   1.42/16   2.44/9    4.33/9    1.12/7    1.27/4    1.39/3    2.11/3    1.28/5    2.37/13   1.40/13   2.23/7    2.05/4    2.17/7    1.49/1*   0.46/8    0.21/3  
  8 Šilhavý Jakub                  51.22  2.29/10   5.53/14   8.48/13  10.26/10  11.37/10  12.41/10  14.57/6   16.22/6   19.14/8   24.04/8   25.08/7   27.55/9   32.05/12  34.35/11  36.04/9   39.23/12  40.35/11  43.37/11  45.41/10  48.15/9   50.15/8   50.59/8   51.22/8  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.29/10   3.24/16   2.55/5    1.38/6    1.11/5    1.04/4    2.16/4    1.25/9    2.52/11   4.50/14   1.04/3    2.47/17   4.10/17   2.30/10   1.29/6    3.19/18   1.12/6    3.02/15   2.04/3    2.34/10   2.00/7    0.44/5    0.23/8  
  9 Badura Václav                  51.55  2.50/14   4.51/11   8.36/10  10.51/13  12.06/11  13.10/11  15.52/10  17.27/11  20.32/12  25.11/12  26.37/12  28.50/11  30.35/9   34.22/9   36.45/11  38.50/9   40.09/9   42.41/9   45.08/9   48.25/10  50.23/9   51.29/10  51.55/9  
    TJ Slovan Karlovy Vary                2.50/14   2.01/5    3.45/15   2.15/15   1.15/7    1.04/4    2.42/9    1.35/13   3.05/15   4.39/11   1.26/14   2.13/13   1.45/5    3.47/16   2.23/18   2.05/10   1.19/8    2.32/8    2.27/10   3.17/16   1.58/4    1.06/17   0.26/11 
  9 Kovář Jindřich                 51.55  2.27/9    4.42/10   8.03/8    9.59/9   11.02/8   12.12/6   14.53/5   16.14/5   18.59/5   23.19/5   24.38/6   27.17/8   29.15/7   31.38/7   33.15/7   36.15/8   38.08/8   40.50/8   44.22/8   48.09/8   50.30/10  51.28/9   51.55/9  
    KČT Aš                                2.27/9    2.15/11   3.21/11   1.56/12   1.03/3    1.10/8    2.41/8    1.21/6    2.45/10   4.20/6    1.19/12   2.39/16   1.58/8    2.23/6    1.37/10   3.00/17   1.53/14   2.42/11   3.32/17   3.47/18   2.21/15   0.58/12   0.27/12 
 11 Pova Ondřej                    52.09  2.14/5    4.21/7    9.08/14  11.09/14  12.47/13  13.55/13  16.28/12  18.09/13  21.05/13  25.37/13  27.16/13  29.27/14  31.17/10  34.32/10  36.16/10  39.03/10  40.27/10  43.30/10  45.57/11  48.48/11  50.48/11  51.41/11  52.09/11 
    Kometa Kralovice                      2.14/5    2.07/9    4.47/18   2.01/14   1.38/15   1.08/7    2.33/5    1.41/15   2.56/12   4.32/8    1.39/19   2.11/12   1.50/6    3.15/13   1.44/12   2.47/15   1.24/10   3.03/16   2.27/10   2.51/13   2.00/7    0.53/10   0.28/15 
 12 Bořánek Petr                   53.15  2.42/12   6.38/16  10.19/16  12.54/17  14.09/16  15.19/16  18.10/16  19.50/15  22.57/15  27.43/15  28.57/15  30.42/15  32.58/14  35.21/13  37.15/14  39.28/13  41.27/12  44.16/12  46.39/12  49.20/12  51.47/12  52.45/12  53.15/12 
    USK Praha                             2.42/12   3.56/18   3.41/13   2.35/18   1.15/7    1.10/8    2.51/11   1.40/14   3.07/16   4.46/12   1.14/9    1.45/8    2.16/11   2.23/6    1.54/15   2.13/12   1.59/15   2.49/13   2.23/9    2.41/11   2.27/16   0.58/12   0.30/16 
 13 Macura Jan                     53.30  2.19/7    4.20/5    7.30/6    9.20/6   10.53/6   12.28/9   15.14/8   16.39/7   19.10/6   24.51/11  26.03/11  27.55/9   32.45/13  35.42/14  37.08/13  39.03/10  43.28/14  46.12/14  48.18/13  50.29/13  52.27/13  53.08/13  53.30/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.19/7    2.01/5    3.10/9    1.50/9    1.33/12   1.35/17   2.46/10   1.25/9    2.31/5    5.41/17   1.12/7    1.52/10   4.50/19   2.57/12   1.26/3    1.55/7    4.25/18   2.44/12   2.06/5    2.11/2    1.58/4    0.41/2    0.22/6  
 14 Filičko Marek                  54.53  2.41/11   5.04/12   9.10/15  11.26/15  12.58/14  14.05/14  16.45/14  18.17/14  21.20/14  25.56/14  27.23/14  29.12/13  31.24/11  35.09/12  36.53/12  40.56/15  42.28/13  45.47/13  48.19/14  51.29/14  53.19/14  54.21/14  54.53/14 
    OK Lokomotiva Pardubice               2.41/11   2.23/12   4.06/16   2.16/16   1.32/11   1.07/6    2.40/7    1.32/12   3.03/13   4.36/10   1.27/17   1.49/9    2.12/10   3.45/15   1.44/12   4.03/20   1.32/11   3.19/17   2.32/12   3.10/15   1.50/2    1.02/16   0.32/17 
 15 Jiskra Martin                  55.56  2.51/15   4.37/9    7.33/7    9.28/7   11.02/8   12.18/8   16.29/13  17.45/12  19.53/10  23.57/7   25.23/9   29.03/12  35.06/15  37.29/15  39.04/15  40.45/14  45.18/16  47.38/15  49.48/15  52.37/15  54.35/15  55.35/15  55.56/15 
                                          2.51/15   1.46/4    2.56/6    1.55/11   1.34/13   1.16/12   4.11/17   1.16/4    2.08/2    4.04/5    1.26/14   3.40/19   6.03/20   2.23/6    1.35/9    1.41/2    4.33/19   2.20/6    2.10/6    2.49/12   1.58/4    1.00/15   0.21/3  
 16 Martínek Robert                59.25  2.59/17   7.09/18  11.31/18  14.26/18  16.33/18  18.08/18  20.46/18  22.09/17  25.13/17  29.59/17  31.13/17  33.13/17  35.52/16  40.13/17  41.59/17  43.48/16  45.10/15  48.05/16  52.27/17  55.32/17  58.04/16  58.53/16  59.25/16 
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.59/17   4.10/19   4.22/17   2.55/19   2.07/18   1.35/17   2.38/6    1.23/7    3.04/14   4.46/12   1.14/9    2.00/11   2.39/13   4.21/17   1.46/14   1.49/5    1.22/9    2.55/14   4.22/19   3.05/14   2.32/17   0.49/9    0.32/17 
 17 Cupák Jiří                     59.30  2.52/16   5.06/13   8.45/11  10.38/12  13.14/15  14.36/15  17.59/15  20.14/16  23.48/16  29.22/16  30.48/16  32.15/16  36.06/17  39.24/16  41.19/16  44.02/17  45.39/17  49.22/17  52.05/16  55.23/16  58.08/17  59.06/17  59.30/17 
    OOS TJ Spartak Vrchlabí               2.52/16   2.14/10   3.39/12   1.53/10   2.36/19   1.22/15   3.23/15   2.15/19   3.34/18   5.34/16   1.26/14   1.27/4    3.51/16   3.18/14   1.55/16   2.43/14   1.37/12   3.43/18   2.43/15   3.18/17   2.45/18   0.58/12   0.24/9  
 18 Nejedlý Ladislav               63.26  3.23/18   7.35/20  10.41/17  12.39/16  14.14/17  15.24/17  20.26/17  24.01/18  27.25/18  33.34/18  34.51/18  37.14/18  39.44/18  44.35/18  46.13/18  48.01/18  52.37/18  55.17/18  57.27/18  59.50/18  61.59/18  63.06/18  63.26/18 
    SKOB Ostrov                           3.23/18   4.12/20   3.06/8    1.58/13   1.35/14   1.10/8    5.02/20   3.35/20   3.24/17   6.09/18   1.17/11   2.23/15   2.30/12   4.51/19   1.38/11   1.48/4    4.36/20   2.40/10   2.10/6    2.23/8    2.09/11   1.07/18   0.20/1* 
 19 Píchal Jan                     81.06  4.42/20   7.23/19  12.41/20  15.07/20  19.39/20  21.11/20  25.24/20  27.27/20  33.32/20  39.50/20  41.39/20  43.57/19  46.40/19  52.00/19  55.42/19  59.27/19  61.39/19  66.19/19  70.09/19  74.44/19  79.07/19  80.33/19  81.06/19 
    USK Praha                             4.42/20   2.41/14   5.18/20   2.26/17   4.32/20   1.32/16   4.13/19   2.03/17   6.05/20   6.18/19   1.49/20   2.18/14   2.43/14   5.20/20   3.42/20   3.45/19   2.12/17   4.40/20   3.50/18   4.35/19   4.23/19   1.26/19   0.33/19 
 20 Šváb Jan                       83.47  3.25/19   6.57/17  12.08/19  15.04/19  16.35/19  18.40/19  22.18/19  24.21/19  28.28/19  36.44/19  38.22/19  46.58/20  50.29/20  55.08/20  58.04/20  61.00/20  63.11/20  67.34/20  72.18/20  77.02/20  81.45/20  83.13/20  83.47/20 
    USK Praha                             3.25/19   3.32/17   5.11/19   2.56/20   1.31/10   2.05/20   3.38/16   2.03/17   4.07/19   8.16/20   1.38/18   8.36/20   3.31/15   4.39/18   2.56/19   2.56/16   2.11/16   4.23/19   4.44/20   4.44/20   4.43/20   1.28/20   0.34/20 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H35         5.1km   90m 20k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-102     2-105     3-106     4-116     5-117     6-148     7-130     8-122     9-146    10-123    11-124    12-127    13-129    14-145    15-149    16-111    17-110    18-109    19-108    20-100   
  1 Milota Josef                   38.05  1.40/1*   3.51/3    5.19/3    7.39/2    9.27/2   11.34/2   13.57/2   16.15/2   18.58/1*  20.52/1*  22.02/1*  23.28/2   26.46/1*  28.12/1*  30.07/1*  32.57/1*  34.15/1*  35.11/1*  37.00/1*  37.43/1*  38.05/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  1.40/1*   2.11/9    1.28/6    2.20/2    1.48/3    2.07/2    2.23/1*   2.18/1*   2.43/3    1.54/3    1.10/2    1.26/3    3.18/1*   1.26/2    1.55/3    2.50/2    1.18/3    0.56/1*   1.49/3    0.43/1*   0.22/1* 
  2 Hasman Jan                     38.33  1.51/2    3.17/1*   4.37/1*   6.45/1*   9.00/1*  11.03/1*  13.36/1*  16.12/1*  19.09/2   20.56/2   22.08/2   23.23/1*  26.53/2   28.49/2   30.53/2   33.32/2   34.50/2   35.54/2   37.22/2   38.06/2   38.33/2  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   1.51/2    1.26/1*   1.20/1*   2.08/1*   2.15/11   2.03/1*   2.33/3    2.36/7    2.57/6    1.47/1*   1.12/4    1.15/1*   3.30/2    1.56/7    2.04/6    2.39/1*   1.18/3    1.04/7    1.28/1*   0.44/3    0.27/9  
  3 Kurz Zdeněk                    41.07  2.19/6    3.56/4    5.51/6    8.36/6   10.25/6   12.37/6   15.12/5   17.39/5   20.33/5   22.28/5   23.42/4   25.17/3   29.05/3   30.45/3   32.37/3   35.27/3   36.54/3   37.51/3   39.48/3   40.42/3   41.07/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.19/6    1.37/3    1.55/11   2.45/7    1.49/4    2.12/3    2.35/4    2.27/3    2.54/5    1.55/4    1.14/6    1.35/7    3.48/5    1.40/3    1.52/2    2.50/2    1.27/6    0.57/2    1.57/5    0.54/8    0.25/6  
  4 Richtr Aleš                    42.51  2.03/5    4.43/8    6.10/7    8.55/8   10.47/8   13.02/7   15.51/8   18.28/8   21.40/7   23.28/6   24.45/6   26.16/6   29.49/4   31.41/4   33.26/4   36.33/4   38.25/4   39.23/4   41.28/4   42.21/4   42.51/4  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.03/5    2.40/11   1.27/5    2.45/7    1.52/8    2.15/5    2.49/8    2.37/8    3.12/8    1.48/2    1.17/7    1.31/5    3.33/3    1.52/6    1.45/1*   3.07/7    1.52/13   0.58/3    2.05/8    0.53/7    0.30/12 
  5 Bartoš Luděk                   43.04  2.24/7    4.31/7    6.13/8    8.38/7   10.28/7   13.05/8   15.48/7   18.19/6   21.32/6   23.32/7   24.50/8   26.39/8   30.20/5   32.04/5   34.01/5   37.08/5   38.37/5   39.40/5   41.45/5   42.36/5   43.04/5  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.24/7    2.07/8    1.42/8    2.25/3    1.50/5    2.37/9    2.43/6    2.31/6    3.13/9    2.00/8    1.18/8    1.49/9    3.41/4    1.44/4    1.57/4    3.07/7    1.29/9    1.03/5    2.05/8    0.51/5    0.28/10 
  6 Bohuslav Václav                44.39  2.02/4    4.00/5    5.30/4    8.14/4   10.17/5   12.33/5   15.26/6   18.19/6   21.46/8   23.41/8   24.46/7   26.27/7   31.20/7   33.17/7   36.00/6   38.58/6   40.26/6   41.24/6   43.25/6   44.16/6   44.39/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.02/4    1.58/6    1.30/7    2.44/6    2.03/10   2.16/7    2.53/10   2.53/9    3.27/10   1.55/4    1.05/1*   1.41/8    4.53/7    1.57/8    2.43/10   2.58/4    1.28/8    0.58/3    2.01/6    0.51/5    0.23/2  
  7 Hájek Jiří                     44.49  2.28/9    4.15/6    5.38/5    8.08/3    9.58/3   12.11/3   14.55/3   17.15/3   19.57/3   21.53/3   23.06/3   25.50/4   31.46/8   34.04/8   36.30/7   39.34/7   40.48/7   41.51/7   43.37/7   44.25/7   44.49/7  
    SKOB Ostrov                           2.28/9    1.47/5    1.23/3    2.30/4    1.50/5    2.13/4    2.44/7    2.20/2    2.42/1*   1.56/6    1.13/5    2.44/12   5.56/13   2.18/10   2.26/8    3.04/6    1.14/2    1.03/5    1.46/2    0.48/4    0.24/3  
  8 Vlašímský Robert               46.58  6.17/13   8.03/13   9.25/13  12.10/12  13.54/11  16.10/10  19.02/10  21.32/10  24.15/10  26.19/10  27.29/10  30.09/9   35.17/9   36.42/9   38.40/9   41.39/9   42.51/9   43.55/9   45.51/8   46.34/8   46.58/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.17/13   1.46/4    1.22/2    2.45/7    1.44/2    2.16/7    2.52/9    2.30/5    2.43/3    2.04/10   1.10/2    2.40/11   5.08/10   1.25/1*   1.58/5    2.59/5    1.12/1*   1.04/7    1.56/4    0.43/1*   0.24/3  
  9 Kovář Vladimír                 48.09  2.00/3    3.29/2    4.53/2    8.34/5   10.13/4   12.28/4   14.57/4   17.26/4   20.30/4   22.26/4   24.26/5   25.52/5   30.49/6   32.35/6   37.32/8   41.22/8   42.49/8   43.53/8   46.25/9   47.43/9   48.09/9  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.00/3    1.29/2    1.24/4    3.41/12   1.39/1*   2.15/5    2.29/2    2.29/4    3.04/7    1.56/6    2.00/10   1.26/3    4.57/8    1.46/5    4.57/13   3.50/10   1.27/6    1.04/7    2.32/10   1.18/12   0.26/8  
 10 Sedláček Tomáš                 50.24  2.27/8    4.45/10   6.41/9    9.16/9   11.17/9   13.58/9   16.52/9   20.54/9   23.36/9   25.39/9   26.57/9   30.46/10  36.11/10  38.11/10  40.24/10  44.15/10  45.39/10  46.43/10  48.45/10  49.53/10  50.24/10 
    Kometa Kralovice                      2.27/8    2.18/10   1.56/12   2.35/5    2.01/9    2.41/10   2.54/11   4.02/13   2.42/1*   2.03/9    1.18/8    3.49/13   5.25/12   2.00/9    2.13/7    3.51/11   1.24/5    1.04/7    2.02/7    1.08/11   0.31/13 
 11 Šustr Pavel                    60.53  2.44/10   5.26/11   7.16/10  11.12/10  14.09/12  18.06/13  21.38/13  25.21/13  29.07/12  31.35/12  33.51/11  35.40/11  40.37/11  44.12/11  47.52/11  53.35/11  55.17/12  56.35/11  59.30/12  60.28/11  60.53/11 
    TJ Kašperské Hory                     2.44/10   2.42/12   1.50/9    3.56/13   2.57/13   3.57/13   3.32/12   3.43/12   3.46/12   2.28/13   2.16/12   1.49/9    4.57/8    3.35/13   3.40/12   5.43/13   1.42/12   1.18/12   2.55/12   0.58/10   0.25/6  
 12 Petruš Marek                   61.08  2.44/10   6.33/12   8.26/11  11.24/11  13.40/10  17.25/12  20.06/11  23.06/11  26.49/11  28.53/11  37.32/12  38.55/12  43.47/12  46.34/12  49.07/12  53.37/12  55.13/11  56.36/12  59.11/11  60.44/12  61.08/12 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.44/10   3.49/13   1.53/10   2.58/10   2.16/12   3.45/12   2.41/5    3.00/10   3.43/11   2.04/10   8.39/13   1.23/2    4.52/6    2.47/12   2.33/9    4.30/12   1.36/10   1.23/13   2.35/11   1.33/13   0.24/3  
 13 Černý Libor                    65.56  2.46/12   4.44/9    9.09/12  12.43/13  14.33/13  17.17/11  20.50/12  23.50/12  38.16/13  40.25/13  42.28/13  44.01/13  49.16/13  51.59/13  55.03/13  58.42/13  60.21/13  61.34/13  64.32/13  65.28/13  65.56/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  2.46/12   1.58/6    4.25/13   3.34/11   1.50/5    2.44/11   3.33/13   3.00/10  14.26/13   2.09/12   2.03/11   1.33/6    5.15/11   2.43/11   3.04/11   3.39/9    1.39/11   1.13/11   2.58/13   0.56/9    0.28/10 
    Kozelka Jan                DISK       4.41/     8.57/    12.29/    20.07/    24.57/    30.13/    36.30/    42.24/    48.13/    52.01/    54.31/    58.07/    67.20/    72.25/    78.52/    87.51/    91.26/    94.17/         /   100.32/   101.16/   
    TJ Loko Chomutov                      4.41/     4.16/     3.32/     7.38/     4.50/     5.16/     6.17/     5.54/     5.49/     3.48/     2.30/     3.36/     9.13/     5.05/     6.27/     8.59/     3.35/     2.51/         /         /     0.44/   
    Mareš Alexander            DISK       1.56/     6.38/    10.11/    12.44/    14.33/    16.56/    19.42/    22.21/    25.34/    27.25/    28.48/    30.10/    33.41/    35.14/    37.11/    40.28/    42.14/    43.07/         /    45.28/    45.56/   
    TJ Jiskra Nejdek                      1.56/     4.42/     3.33/     2.33/     1.49/     2.23/     2.46/     2.39/     3.13/     1.51/     1.23/     1.22/     3.31/     1.33/     1.57/     3.17/     1.46/     0.53/         /         /     0.28/   
    Černý Miroslav             DISK       2.10/     4.28/     6.36/     9.39/    11.52/    14.51/    19.10/    22.51/    26.57/    29.04/    30.26/    32.10/    37.09/         /    44.08/    49.10/    50.50/    52.37/         /    56.05/    56.46/   
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.10/     2.18/     2.08/     3.03/     2.13/     2.59/     4.19/     3.41/     4.06/     2.07/     1.22/     1.44/     4.59/         /         /     5.02/     1.40/     1.47/         /         /     0.41/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H45         4.6km   80m 17k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-104     2-105     3-115     4-107     5-116     6-118     7-119     8-120     9-121    10-122    11-146    12-128    13-145    14-141    15-142    16-143    17-100   
  1 Šilhavý Miroslav               43.47  1.55/1*   3.47/1*   7.17/4    8.56/3   11.33/1*  14.22/1*  15.48/1*  18.41/1*  20.16/1*  23.30/1*  28.07/1*  29.49/1*  33.26/1*  37.22/1*  40.34/1*  42.33/1*  43.20/1*  43.47/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   1.55/1*   1.52/2    3.30/10   1.39/1*   2.37/1*   2.49/5    1.26/2    2.53/1*   1.35/1*   3.14/1*   4.37/5    1.42/3    3.37/1*   3.56/1*   3.12/3    1.59/1*   0.47/1*   0.27/3  
  2 Kunc Petr                      50.31  2.10/3    4.19/4    5.44/1*   7.54/1*  11.54/2   15.29/4   16.47/3   22.22/5   24.19/4   28.28/4   33.09/6   34.45/5   39.04/4   43.53/2   46.52/3   49.02/2   50.03/2   50.31/2  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.10/3    2.09/5    1.25/1*   2.10/8    4.00/7    3.35/8    1.18/1*   5.35/7    1.57/6    4.09/7    4.41/6    1.36/2    4.19/3    4.49/5    2.59/2    2.10/3    1.01/4    0.28/4  
  3 Staněk Rostislav               50.45  2.12/5    5.49/7    7.19/5    9.07/4   12.23/3   15.20/3   16.49/4   23.43/7   25.59/7   29.18/7   33.04/4   34.35/3   38.39/2   43.55/3   46.45/2   49.13/3   50.20/3   50.45/3  
    KOS Slavia VŠ Plzeň                   2.12/5    3.37/10   1.30/3    1.48/3    3.16/2    2.57/7    1.29/5    6.54/10   2.16/9    3.19/2    3.46/3    1.31/1*   4.04/2    5.16/8    2.50/1*   2.28/4    1.07/6    0.25/2  
  4 Přeček Zdeněk                  52.48  3.00/9    6.02/9    8.23/7   10.25/7   14.04/7   16.33/7   18.13/7   22.45/6   25.12/6   29.06/6   34.02/8   36.11/8   40.52/6   45.05/5   48.29/4   51.03/4   52.14/4   52.48/4  
    AC Sparta Praha                       3.00/9    3.02/8    2.21/6    2.02/7    3.39/4    2.29/3    1.40/8    4.32/5    2.27/10   3.54/5    4.56/8    2.09/9    4.41/5    4.13/2    3.24/5    2.34/5    1.11/8    0.34/7  
  5 Švarc Jiří                     53.54  2.33/6    4.16/3    6.04/2    7.57/2   12.36/4   14.58/2   16.26/2   24.36/8   26.15/8   29.49/8   33.18/7   35.08/6   39.27/5   46.11/7   49.43/5   52.25/5   53.32/5   53.54/5  
                                          2.33/6    1.43/1*   1.48/4    1.53/6    4.39/9    2.22/1*   1.28/4    8.10/11   1.39/2    3.34/3    3.29/1*   1.50/6    4.19/3    6.44/11   3.32/6    2.42/6    1.07/6    0.22/1* 
  6 Vlach Miroslav                 54.33  2.11/4    4.05/2    8.48/9   10.38/8   14.47/9   20.02/9   21.34/9   26.19/9   28.14/9   31.56/9   35.40/9   37.46/9   43.08/9   47.48/9   51.04/7   53.07/6   54.03/6   54.33/6  
    TJ Skalka Cheb                        2.11/4    1.54/3    4.43/11   1.50/5    4.09/8    5.15/9    1.32/7    4.45/6    1.55/5    3.42/4    3.44/2    2.06/8    5.22/7    4.40/3    3.16/4    2.03/2    0.56/3    0.30/5  
  7 Šoupa Karel                    56.12  2.46/8    4.54/5    7.44/6    9.23/6   13.04/5   15.50/5   17.16/5   21.21/3   23.10/3   27.29/3   33.07/5   35.10/7   40.58/7   45.52/6   50.16/6   54.33/7   55.38/7   56.12/7  
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.46/8    2.08/4    2.50/8    1.39/1*   3.41/5    2.46/4    1.26/2    4.05/4    1.49/4    4.19/9    5.38/9    2.03/7    5.48/8    4.54/6    4.24/7    4.17/11   1.05/5    0.34/7  
  8 Macura Jaroslav                56.40  2.44/7    4.55/6    7.00/3    9.16/5   13.07/6   15.58/6   17.43/6   21.18/2   23.05/2   27.10/2   31.57/2   33.41/2   39.00/3   44.34/4   51.08/8   55.14/8   56.09/8   56.40/8  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.44/7    2.11/6    2.05/5    2.16/9    3.51/6    2.51/6    1.45/9    3.35/2    1.47/3    4.05/6    4.47/7    1.44/4    5.19/6    5.34/9    6.34/11   4.06/9    0.55/2    0.31/6  
  9 Michalec Jan                   59.13  2.09/2    7.36/11   9.01/10  10.49/9   14.24/8   16.49/8   18.19/8   22.08/4   24.22/5   28.38/5   32.58/3   34.42/4   42.46/8   47.43/8   53.12/9   56.38/9   58.12/9   59.13/9  
    MLOK Mariánské Lázně                  2.09/2    5.27/11   1.25/1*   1.48/3    3.35/3    2.25/2    1.30/6    3.49/3    2.14/8    4.16/8    4.20/4    1.44/4    8.04/10   4.57/7    5.29/8    3.26/7    1.34/10   1.01/11 
 10 Čech Petr                      76.57  3.25/10   5.52/8    8.23/7   11.08/10  16.40/10  25.03/10  26.58/10  33.18/10  35.31/10  39.58/10  49.43/10  52.20/10  60.15/10  64.55/10  71.13/10  74.55/10  76.21/10  76.57/10 
    TJ Skalka Cheb                        3.25/10   2.27/7    2.31/7    2.45/10   5.32/10   8.23/11   1.55/10   6.20/9    2.13/7    4.27/10   9.45/11   2.37/10   7.55/9    4.40/3    6.18/9    3.42/8    1.26/9    0.36/9  
 11 Zieba Jaroslav                 87.32  3.29/11   6.37/10   9.32/11  15.26/11  21.36/11  26.58/11  30.05/11  35.40/11  38.46/11  45.03/11  51.21/11  54.42/11  67.43/11  74.08/11  80.32/11  84.41/11  86.37/11  87.32/11 
    TJ Jiskra Nejdek                      3.29/11   3.08/9    2.55/9    5.54/11   6.10/11   5.22/10   3.07/11   5.35/7    3.06/11   6.17/11   6.18/10   3.21/11  13.01/11   6.25/10   6.24/10   4.09/10   1.56/11   0.55/10 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H55         3.6km   65m 13k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-105     2-115     3-107     4-117     5-148     6-130     7-147     8-112     9-136    10-110    11-109    12-108    13-100   
  1 Pilař Karel                    37.41  4.53/3    7.26/4    9.28/4   12.27/2   15.32/1*  19.09/1*  23.43/1*  26.05/1*  28.15/1*  32.07/1*  33.22/1*  35.55/1*  37.04/1*  37.41/1* 
    KČT Aš                                4.53/3    2.33/5    2.02/1*   2.59/1*   3.05/1*   3.37/3    4.34/1*   2.22/1*   2.10/2    3.52/5    1.15/1*   2.33/2    1.09/2    0.37/2  
  2 Janda Josef                    41.27  4.06/1*   6.46/2    8.52/1*  11.52/1*  15.46/2   19.14/2   26.40/2   29.49/2   32.09/2   35.38/2   37.11/2   39.35/2   40.53/2   41.27/2  
    Originální Vivalín team Kadaň         4.06/1*   2.40/6    2.06/2    3.00/2    3.54/4    3.28/1*   7.26/6    3.09/3    2.20/3    3.29/2    1.33/3    2.24/1*   1.18/3    0.34/1* 
  3 Švec Zdeněk                    43.45  5.10/4    7.07/3    9.18/3   13.20/4   17.08/3   21.17/3   26.53/3   30.15/3   32.43/3   36.45/3   38.43/3   41.29/3   43.04/3   43.45/3  
    SKOB STAVIMAT Slaný                   5.10/4    1.57/2    2.11/3    4.02/4    3.48/3    4.09/4    5.36/3    3.22/4    2.28/4    4.02/6    1.58/6    2.46/3    1.35/4    0.41/3  
  4 Fišák Jan                      46.04  4.39/2    6.38/1*   8.55/2   12.38/3   17.53/4   22.40/4   28.11/4   32.50/4   35.26/4   38.53/4   40.29/4   43.41/4   45.23/4   46.04/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  4.39/2    1.59/3    2.17/4    3.43/3    5.15/6    4.47/6    5.31/2    4.39/6    2.36/5    3.27/1*   1.36/4    3.12/5    1.42/5    0.41/3  
  5 Sklenář Jan                    50.23 10.54/6   12.49/6   17.45/6   22.39/6   25.53/6   29.26/6   35.30/6   38.31/6   40.31/6   44.02/6   45.23/6   48.33/6   49.41/5   50.23/5  
    MLOK Mariánské Lázně                 10.54/6    1.55/1*   4.56/6    4.54/6    3.14/2    3.33/2    6.04/4    3.01/2    2.00/1*   3.31/3    1.21/2    3.10/4    1.08/1*   0.42/5  
  6 Mágr Zdeněk                    50.31  6.09/5    8.37/5   11.21/5   15.35/5   20.45/5   25.30/5   32.03/5   35.43/5   38.24/5   42.11/5   44.08/5   47.37/5   49.43/6   50.31/6  
    TJ Loko Chomutov                      6.09/5    2.28/4    2.44/5    4.14/5    5.10/5    4.45/5    6.33/5    3.40/5    2.41/6    3.47/4    1.57/5    3.29/6    2.06/6    0.48/6  
    Jirásek Jaroslav           DISK       5.15/     7.23/     9.24/    16.30/    19.22/    22.34/    26.57/    29.31/    31.37/    34.34/    35.50/         /    39.17/    39.45/   
    TJ Skalka Cheb                        5.15/     2.08/     2.01/     7.06/     2.52/     3.12/     4.23/     2.34/     2.06/     2.57/     1.16/         /         /     0.28/   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: H65         2.6km   55m 10k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-101     2-105     3-106     4-107     5-131     6-112     7-111     8-142     9-134    10-100   
  1 Bohuslav Václav                29.08  2.50/2    6.49/2    8.53/1*  12.01/1*  14.59/1*  19.53/1*  22.26/1*  25.02/1*  27.23/1*  28.37/1*  29.08/1* 
    OK Lokomotiva Plzeň                   2.50/2    3.59/2    2.04/1*   3.08/2    2.58/1*   4.54/3    2.33/1*   2.36/1*   2.21/3    1.14/1*   0.31/2  
  2 Paul Josef                     35.24  3.00/3    7.07/3   10.01/2   13.09/2   16.55/2   21.47/2   28.22/2   31.21/2   33.25/2   34.46/2   35.24/2  
    TJ Sokol Dobřichovice                 3.00/3    4.07/3    2.54/2    3.08/2    3.46/2    4.52/2    6.35/3    2.59/2    2.04/2    1.21/2    0.38/3  
  3 Frey Jaromír                   36.46  2.43/1*   6.02/1*  15.04/3   17.51/3   21.42/3   26.28/3   29.07/3   32.42/3   34.36/3   36.16/3   36.46/3  
    TJ Jiskra Nejdek                      2.43/1*   3.19/1*   9.02/3    2.47/1*   3.51/3    4.46/1*   2.39/2    3.35/3    1.54/1*   1.40/3    0.30/1* 
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HD10L       2.9km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-150     3-132     4-133     5-134     6-100   
  1 Stehlík Jakub                  24.24  4.58/1*   9.42/2   14.28/1*  19.32/1*  22.17/1*  23.45/1*  24.24/1* 
    KČT Aš                                4.58/1*   4.44/4    4.46/4    5.04/5    2.45/2    1.28/1*   0.39/5  
  2 Košina Tobiáš                  28.02  5.43/2    9.11/1*  16.47/3   20.26/2   24.24/3   27.28/2   28.02/2  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.43/2    3.28/1*   7.36/5    3.39/1*   3.58/8    3.04/5    0.34/2  
  3 Dvořáková Štěpa                29.27  6.18/4   11.13/4   18.50/4   22.50/4   26.26/4   28.53/3   29.27/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.18/4    4.55/6    7.37/6    4.00/2    3.36/7    2.27/3    0.34/2  
  4 Fruhauf Matyáš                 31.24  8.13/7   13.06/7   20.45/6   24.48/5   28.23/6   30.51/4   31.24/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.13/7    4.53/5    7.39/7    4.03/3    3.35/6    2.28/4    0.33/1* 
  5 Klocháňová Viktorie            32.15  7.13/6   11.39/5   20.26/5   25.15/6   28.14/5   31.34/5   32.15/5  
    SKOB Ostrov                           7.13/6    4.26/2    8.47/8    4.49/4    2.59/5    3.20/7    0.41/6  
  6 Šoupa Martin                   33.58  6.41/5   11.09/3   15.28/2   20.34/3   23.25/2   33.20/6   33.58/6  
    OK Lokomotiva Plzeň                   6.41/5    4.28/3    4.19/3    5.06/6    2.51/4    9.55/8    0.38/4  
  7 Rudolfová Magdalena            40.31  5.50/3   11.59/6   22.43/7   28.32/7   38.04/9   39.47/7   40.31/7  
    KČT Aš                                5.50/3    6.09/7   10.44/9    5.49/9    9.32/10   1.43/2    0.44/7  
  8 Škrle Michael                  42.09 12.12/9   19.13/9   23.29/8   28.36/8   31.26/7   41.24/8   42.09/8  
    Kometa Kralovice                     12.12/9    7.01/10   4.16/2    5.07/7    2.50/3    9.58/9    0.45/8  
  9 Huk Michael                    43.24  8.47/8   15.47/8   27.20/9   34.26/10  39.20/10  42.39/9   43.24/9  
    SKOB Ostrov                           8.47/8    7.00/9   11.33/10   7.06/10   4.54/9    3.19/6    0.45/8  
 10 Beran Matyáš                   46.12 16.15/10  23.11/10  27.26/10  32.39/9   35.15/8   45.23/10  46.12/10 
    Kometa Kralovice                     16.15/10   6.56/8    4.15/1*   5.13/8    2.36/1*  10.08/10   0.49/10 
    Kohoutková Klára           DISK       9.04/    18.07/    24.30/    29.04/    40.07/         /    43.04/   
    KOB Baník Sokolov                     9.04/     9.03/     6.23/     4.34/    11.03/         /         /   
    Buša Jakub                 DISK       9.19/    13.42/    23.14/    26.03/    30.22/         /    31.51/   
    SKOB Ostrov                           9.19/     4.23/     9.32/     2.49/     4.19/         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: HDR         2.9km   20m 6k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-150     3-132     4-133     5-134     6-100   
  1 Bauer David                    20.24  4.17/1*   7.52/1*  12.25/1*  14.58/1*  17.21/1*  19.22/1*  20.24/1* 
    TJ Slovan Karlovy Vary                4.17/1*   3.35/6    4.33/6    2.33/3    2.23/2    2.01/9    1.02/30 
  2 Černý Filip                    21.46  5.01/2    8.29/2   12.45/2   15.33/2   18.31/2   21.04/2   21.46/2  
    OK Lokomotiva Plzeň                   5.01/2    3.28/4    4.16/2    2.48/5    2.58/7    2.33/21   0.42/11 
  3 Whitney Samuel                 23.22  6.04/9    9.16/3   14.30/4   18.14/5   20.51/4   22.45/3   23.22/3  
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.04/9    3.12/2    5.14/16   3.44/12   2.37/3    1.54/6    0.37/3  
  4 Fejtová Veronika               23.37  5.38/5   10.06/8   14.41/5   18.23/7   21.03/5   22.53/4   23.37/4  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.38/5    4.28/15   4.35/7    3.42/11   2.40/4    1.50/5    0.44/12 
  5 Ševčík Vít                     24.22  5.24/3    9.46/4   14.23/3   17.59/3   20.42/3   23.13/5   24.22/5  
    SKOB Ostrov                           5.24/3    4.22/14   4.37/8    3.36/9    2.43/5    2.31/19   1.09/31 
  6 Lukáš Robert                   25.26  8.46/21  12.08/11  17.02/11  20.14/10  23.14/8   24.42/6   25.26/6  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.46/21   3.22/3    4.54/12   3.12/7    3.00/8    1.28/2    0.44/12 
  7 Holá Valerie                   25.27  5.41/6    9.49/6   14.45/7   18.06/4   22.26/6   24.50/7   25.27/7  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.41/6    4.08/9    4.56/13   3.21/8    4.20/21   2.24/17   0.37/3  
  8 Soukupová Silvie               25.40  5.50/8    9.51/7   14.43/6   18.21/6   22.38/7   24.55/8   25.40/8  
    TJ Slovan Karlovy Vary                5.50/8    4.01/7    4.52/10   3.38/10   4.17/20   2.17/16   0.45/15 
  9 Šperlová Iva                   25.51  8.38/20  12.10/12  16.01/9   18.45/8   23.22/9   25.10/9   25.51/9  
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.38/20   3.32/5    3.51/1*   2.44/4    4.37/23   1.48/4    0.41/9  
 10 Gregor Richard                 26.17  5.36/4    9.48/5   15.43/8   19.42/9   23.35/10  25.32/10  26.17/10 
    KOB Baník Sokolov                     5.36/4    4.12/12   5.55/20   3.59/15   3.53/14   1.57/7    0.45/15 
 11 Holý Tobiáš                    27.02  9.10/24  13.21/15  17.52/13  21.39/13  24.34/12  26.21/11  27.02/11 
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.10/24   4.11/10   4.31/5    3.47/13   2.55/6    1.47/3    0.41/9  
 12 Kule Oliver                    27.11  9.08/23  13.19/14  17.47/12  20.42/11  24.23/11  26.23/12  27.11/12 
    TJ Slovan Karlovy Vary                9.08/23   4.11/10   4.28/3    2.55/6    3.41/12   2.00/8    0.48/20 
 13 Knoškovi                       30.31  7.35/18  15.10/21  20.13/18  24.03/17  27.32/15  29.46/13  30.31/13 
    MLOK Mariánské Lázně                  7.35/18   7.35/26   5.03/14   3.50/14   3.29/10   2.14/14   0.45/15 
 14 Pátková Iva                    30.58 10.30/27  13.38/16  18.46/15  21.11/12  28.54/16  30.18/14  30.58/14 
    TJ Slovan Karlovy Vary               10.30/27   3.08/1*   5.08/15   2.25/1*   7.43/34   1.24/1*   0.40/7  
 15 Šobíšková Lucie                31.37  7.00/14  11.18/10  19.03/17  23.19/15  27.29/14  30.59/15  31.37/15 
    KOB Baník Sokolov                     7.00/14   4.18/13   7.45/26   4.16/18   4.10/18   3.30/30   0.38/5  
 16 Smaržíková Markéta             31.50  7.22/16  14.06/18  18.59/16  23.19/15  28.55/17  31.00/16  31.50/16 
    KOB Baník Sokolov                     7.22/16   6.44/22   4.53/11   4.20/19   5.36/31   2.05/11   0.50/24 
 17 Vavřík Jiří                    32.35  6.29/10  10.33/9   16.23/10  21.52/14  27.09/13  31.11/17  32.35/17 
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.29/10   4.04/8    5.50/18   5.29/28   5.17/28   4.02/33   1.24/34 
 18 Hnízdilová Bára                33.18  6.31/11  19.59/30  25.24/28  27.49/22  30.05/18  32.21/18  33.18/18 
    TJ Jiskra Nejdek                      6.31/11  13.28/36   5.25/17   2.25/1*   2.16/1*   2.16/15   0.57/28 
 19 Šilhan Vojta                   33.38  8.25/19  13.12/13  17.52/13  24.45/18  30.26/20  32.51/19  33.38/19 
    TJ Jiskra Nejdek                      8.25/19   4.47/16   4.40/9    6.53/33   5.41/32   2.25/18   0.47/19 
 20 Petrášová Verunka              33.50 13.09/32  18.34/28  23.04/23  27.19/20  30.22/19  32.53/20  33.50/20 
    TJ Slovan Karlovy Vary               13.09/32   5.25/19   4.30/4    4.15/17   3.03/9    2.31/19   0.57/28 
 21 Dvořák Michal                  35.40 11.34/30  16.41/25  23.34/24  27.36/21  32.11/21  34.45/21  35.40/21 
    TJ Slovan Karlovy Vary               11.34/30   5.07/17   6.53/22   4.02/16   4.35/22   2.34/22   0.55/26 
 22 Bohuslav Fanda                 36.18  7.34/17  14.21/19  22.31/21  28.49/24  32.21/22  35.02/22  36.18/22 
    OK Lokomotiva Plzeň                   7.34/17   6.47/24   8.10/28   6.18/32   3.32/11   2.41/23   1.16/32 
 23 Nováková Eliška                37.33  7.21/15  13.50/17  21.59/20  28.08/23  32.47/24  36.45/23  37.33/23 
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.21/15   6.29/21   8.09/27   6.09/31   4.39/24   3.58/32   0.48/20 
 24 Dvořák Jan                     37.47  6.50/12  15.29/22  25.11/25  30.05/25  34.51/25  36.59/24  37.47/24 
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.50/12   8.39/27   9.42/30   4.54/25   4.46/26   2.08/12   0.48/20 
 25 Fruhaufová Julie               37.52  6.59/13  15.43/23  25.20/27  30.29/27  35.14/26  37.16/25  37.52/25 
    TJ Slovan Karlovy Vary                6.59/13   8.44/28   9.37/29   5.09/26   4.45/25   2.02/10   0.36/1* 
 26 Smarží Ondřej                  39.18  5.45/7   16.42/26  22.43/22  31.37/28  35.30/27  38.39/26  39.18/26 
    KOB Baník Sokolov                     5.45/7   10.57/33   6.01/21   8.54/36   3.53/14   3.09/25   0.39/6  
 27 Postránský Adam                39.32 14.08/34  19.22/29  25.13/26  30.24/26  35.35/28  38.43/27  39.32/27 
    MLOK Mariánské Lázně                 14.08/34   5.14/18   5.51/19   5.11/27   5.11/27   3.08/24   0.49/23 
 28 Mála Matyáš                    41.11 11.04/29  21.37/31  28.40/29  33.05/29  37.12/29  40.27/28  41.11/28 
    KČT Aš                               11.04/29  10.33/31   7.03/24   4.25/20   4.07/17   3.15/28   0.44/12 
 29 Blažek Martin                  41.28  9.43/25  16.27/24  28.44/30  33.16/30  37.22/31  40.48/30  41.28/29 
    KOB Baník Sokolov                     9.43/25   6.44/22  12.17/32   4.32/23   4.06/16   3.26/29   0.40/7  
 30 Křížek Ivo                     41.48 11.02/28  21.46/32  29.02/31  33.33/31  37.20/30  40.31/29  41.48/30 
    KČT Aš                               11.02/28  10.44/32   7.16/25   4.31/21   3.47/13   3.11/27   1.17/33 
 31 Veseleňák Karel                42.05 10.11/26  16.58/27  29.24/32  33.55/32  38.09/32  41.19/31  42.05/31 
    KOB Baník Sokolov                    10.11/26   6.47/24  12.26/34   4.31/21   4.14/19   3.10/26   0.46/18 
 32 Nováková Anna                  44.02  8.48/22  14.45/20  21.43/19  26.33/19  32.46/23  43.26/32  44.02/32 
    TJ Slovan Karlovy Vary                8.48/22   5.57/20   6.58/23   4.50/24   6.13/33  10.40/36   0.36/1* 
 33 Brandt Adam                    52.17 12.12/31  23.13/33  35.46/33  43.48/35  49.13/33  51.26/33  52.17/33 
    KOB MOIRA Brno                       12.12/31  11.01/35  12.33/35   8.02/35   5.25/30   2.13/13   0.51/25 
 34 Brandt Marko                   55.49 13.28/33  23.14/34  36.03/34  44.00/36  49.24/34  53.41/34  55.49/34 
    KOB MOIRA Brno                       13.28/33   9.46/30  12.49/36   7.57/34   5.24/29   4.17/34   2.08/36 
 35 Jirka František                57.23 14.12/35  25.10/35  37.29/35  43.34/33  51.27/35  56.28/36  57.23/35 
    KOB Baník Sokolov                    14.12/35  10.58/34  12.19/33   6.05/29   7.53/35   5.01/35   0.55/26 
 36 Jirka Jindřich                 57.41 15.52/36  25.22/36  37.35/36  43.40/34  52.14/36  55.59/35  57.41/36 
    KOB Baník Sokolov                    15.52/36   9.30/29  12.13/31   6.05/29   8.34/36   3.45/31   1.42/35 
    Kameník Petr               DISK       7.09/    10.25/    14.56/    20.01/    22.38/         /    25.02/   
    TJ Slovan Karlovy Vary                7.09/     3.16/     4.31/     5.05/     2.37/         /         /   
    Holečková Kateřina         DISK           /         /         /         /         /         /         /   
    KOB MOIRA Brno                            /         /         /         /         /         /         /   
    Šilhanová Elena            DISK      11.56/    20.17/    27.02/    44.14/    56.18/         /    63.01/   
    TJ Jiskra Nejdek                     11.56/     8.21/     6.45/    17.12/    12.04/         /         /   
    Soukupová Eliška           DISK      13.15/         /    21.58/         /         /         /         /   
    TJ Slovan Karlovy Vary               13.15/         /         /         /         /         /         /   
 
Výsledky kategorie s mezičasy: T3          2.1km   45m 9k
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                                          1-151     2-105     3-135     4-111     5-136     6-153     7-109     8-134     9-100   
  1 Postránská Radka               27.07  3.23/1*   5.06/1*  12.34/3   16.04/3   20.24/2   22.12/1*  23.58/1*  25.09/1*  26.36/1*  27.07/1* 
    MLOK Mariánské Lázně                  3.23/1*   1.43/1*   7.28/4    3.30/1*   4.20/1*   1.48/1*   1.46/1*   1.11/1*   1.27/1*   0.31/1* 
  2 Švarcová Lenka                 30.52  4.21/2    7.25/3   10.27/2   15.06/1*  19.58/1*  23.43/2   26.27/2   28.32/2   30.17/2   30.52/2  
                                          4.21/2    3.04/3    3.02/1*   4.39/2    4.52/3    3.45/3    2.44/2    2.05/2    1.45/2    0.35/2  
  3 Ondrová Jana                   32.53  4.56/3    7.16/2   10.25/1*  15.39/2   20.28/3   23.52/3   26.37/3   29.20/3   32.07/3   32.53/3  
    X01                                   4.56/3    2.20/2    3.09/2    5.14/3    4.49/2    3.24/2    2.45/3    2.43/3    2.47/3    0.46/3  
  4 Milota Jan                     53.25  8.17/4   12.36/4   19.27/4   28.50/4   34.45/4   40.06/4   44.43/4   48.00/4   51.50/4   53.25/4  
    MLOK Mariánské Lázně                  8.17/4    4.19/4    6.51/3    9.23/4    5.55/4    5.21/4    4.37/4    3.17/4    3.50/4    1.35/4  
    Beran Jonáš                DISK       6.31/         /         /         /         /         /         /    46.30/    47.53/    48.18/   
    Kometa Kralovice                      6.31/         /         /         /         /         /         /         /     1.23/     0.25/