Konečné výsledky kategorie                                                 4.5.2014 16:26:20
                                       8. OŽ klasika
===ČSOS-BSO===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         2.6km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Ziebová Veronika         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0450 C     30.11  +      0.00
  2.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     31.39  +      1.28
  3.Nejedlá Klára            SKOB Ostrov          ONO0450       35.34  +      5.23
  4.Postránská Adéla         MLOK Mariánské Lázně MLA0551 C     36.05  +      5.54
  5.Jechová Anita            KOB Baník Sokolov    BSO0450 C     48.42  +     18.31
 
Konečné výsledky kategorie: D12         3.0km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Černá Kateřina           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 B     24.12  +      0.00
  2.Vítová Lucie             KOB Baník Sokolov    BSO0250 C     28.12  +      4.00
  3.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     28.48  +      4.36
  4.Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250 C     29.01  +      4.49
  5.Kovářová Lucie           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0350 C     29.04  +      4.52
  6.Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     29.34  +      5.22
  7.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     31.36  +      7.24
  8.Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     32.58  +      8.46
  9.Petříková Adéla          KČT Aš               MAS0352 C     34.23  +     10.11
 10.Dellingerová Anna        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0351 C     36.14  +     12.02
 11.Turčinová Anna           Ski klub KV          KVL02         41.48  +     17.36
 12.Kosařová Aneta           SKOB Ostrov          ONO0250       46.52  +     22.40
 13.Křížová Daniela          KČT Aš               MAS0250 C     51.39  +     27.27
 14.Urbančíková Nela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0352 C     56.42  +     32.30
 15.Jirková Jitka            KOB Baník Sokolov    BSO0350 C     63.58  +     39.46
 16.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV0250 C     67.26  +     43.14
 
Konečné výsledky kategorie: D14         3.5km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 B     30.48  +      0.00
  2.Lučanová Barbora         KČT Aš               MAS0051 C     33.38  +      2.50
  3.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     34.37  +      3.49
  4.Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     36.53  +      6.05
  5.Horová Eliška            KOB Baník Sokolov    BSO0150 C     37.37  +      6.49
  6.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     41.42  +     10.54
  7.Trpáková Daniela         TJ Skalka Cheb       SCH0151 C     43.04  +     12.16
 MS Kavalíková Markéta       Ski klub KV          KVL79    MS   85.22  +     54.34
 MS Křiklavová Petra         Ski klub KV          KVL79    MS   88.22  +     57.34
 MS Turčinová Kamila         Ski klub KV          KVL76    MS   51.09  +     20.21
 MS Gregorová Petra          Ski klub KV          KVL72    MS   44.28  +     13.40
 
Konečné výsledky kategorie: D16         5.2km  125m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B     48.48  +      0.00
  2.Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B     51.33  +      2.45
  3.Pelcová Tereza           KČT Aš               MAS9853 C     53.34  +      4.46
  4.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     56.33  +      7.45
  5.Šťastná Jana             KČT Aš               MAS9950 C     56.44  +      7.56
  6.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     57.50  +      9.02
  7.Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950 B     57.54  +      9.06
  8.Doležalová Dorotka       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9950 C     71.34  +     22.46
  9.Istvánová Klára          KČT Aš               MAS9850 C     87.52  +     39.04
 
Konečné výsledky kategorie: D18         6.6km  200m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 B     82.30  +      0.00
  2.Šafrhansová Lucie        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9753 B     83.17  +      0.47
  3.Peterková Veronika       Kometa Kralovice     KRL9755      120.36  +     38.06
 MS Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV     BMS   77.19  +     -5.11
 
Konečné výsledky kategorie: D21         8.0km  210m 12k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 C     65.49  +      0.00  R:    0b
  2.Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     66.01  +      0.12  R:    0b
  3.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 R     66.09  +      0.20  R:    0b
  4.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     66.53  +      1.04  R:    0b
  5.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     72.02  +      6.13  R:    0b
  6.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C     78.48  +     12.59  R:    0b
  7.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B    100.11  +     34.22  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: D35         6.6km  200m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551       62.19  +      0.00
  2.Fišáková Hana            MLOK Mariánské Lázně MLA7750       64.24  +      2.05
  3.Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     67.22  +      5.03
  4.Ševčíková Petra          SKOB Ostrov          ONO7450 C     68.17  +      5.58
  5.Sobotová Jana            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7250 C     69.18  +      6.59
  6.Ritterová Michaela       Ski klub KV          KVL75         69.50  +      7.31
  7.Kovářová Jitka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7350 C     71.28  +      9.09
  8.Kavková Dana             AC Sparta Praha      SCP6150 C     76.36  +     14.17
  9.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     77.59  +     15.40
 10.Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C     81.26  +     19.07
 11.Bínová Kathrin           MLOK Mariánské Lázně MLA6754 C     83.23  +     21.04
 12.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     83.54  +     21.35
 13.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     85.29  +     23.10
 14.Ledererová Kamila        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7352 C     86.08  +     23.49
 15.Jandová Lenka            Originální Vivalín t KAD7250 C     91.19  +     29.00
 16.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C     92.16  +     29.57
 17.Krausová Marcela         TJ Loko Chomutov     LCV7351 C     97.29  +     35.10
 18.Pechová Iva              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6151 C    100.19  +     38.00
 19.Marešová Marcela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ7450 C    106.25  +     44.06
 20.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV7151 C    116.12  +     53.53
 21.Šustrová Hana            TJ Kašperské Hory    KSH7755 C    118.18  +     55.59
 22.Davidová Jana            Ski klub KV          KVL78        122.35  +     60.16
 
Konečné výsledky kategorie: D45         5.5km  145m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     57.29  +      0.00
  2.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     70.55  +     13.26
  3.Tenglerová Helena        MLOK Mariánské Lázně MLA6551 C     72.48  +     15.19
  4.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6950       75.40  +     18.11
  5.Šplinarová Jana          TJ Slovan Karlovy Va SKV6451 C     76.52  +     19.23
  6.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     78.58  +     21.29
  7.Šmejkalová Karla         MLOK Mariánské Lázně MLA6256       93.18  +     35.49
  8.Kriegelsteinová  Jelena  SKOB Ostrov          ONO6450       97.54  +     40.25
  9.Huková Šárka             SKOB Ostrov          ONO6850 C    140.00  +     82.31
 
Konečné výsledky kategorie: D55         4.6km  135m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5153       52.28  +      0.00
  2.Kubátová Lenka           TJ Slovan Karlovy Va SKV5551 C     62.37  +     10.09
  3.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     76.34  +     24.06
  4.Savičová Irena           TJ Slovan Karlovy Va SKV5352 C     77.50  +     25.22
  5.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     78.30  +     26.02
  6.Nyklová Helena           Klub vodáků Karlovy  LKV5151 C     82.31  +     30.03
  7.Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850 C     87.05  +     34.37
  8.Dlouhá Lenka             KČT Aš               MAS5150 C     95.36  +     43.08
  9.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     96.17  +     43.49
 
Konečné výsledky kategorie: D65         3.5km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zenkerová Miluše         TJ Loko Chomutov     LCV4550 C     64.27  +      0.00
  2.Horáková Magdalena                            X01           70.08  +      5.41
 
Konečné výsledky kategorie: H10         2.6km   35m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Štěrba Marek             TJ Slovan Karlovy Va SKV0401 C     25.28  +      0.00
  2.Janoch Samuel            MLOK Mariánské Lázně MLA0502       26.11  +      0.43
  3.Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     28.09  +      2.41
  4.Šustr Ondřej             TJ Kašperské Hory    KSH0501 C     32.50  +      7.22
  5.Honzík Šimon             KOB Baník Sokolov    BSO0400 C     37.04  +     11.36
  6.Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501       38.18  +     12.50
  7.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C     49.48  +     24.20
  8.Křiklava Adam            Ski klub KV          KVL           95.55  +     70.27
 
Konečné výsledky kategorie: H12         3.5km   45m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 C     31.18  +      0.00
  2.Kurz Šimon               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0208 B     32.01  +      0.43
  3.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     38.20  +      7.02
  4.Šauli Filip              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0301 C     41.05  +      9.47
  5.Kovář Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0200 B     44.00  +     12.42
  6.Šustr Antonín            TJ Kašperské Hory    KSH0201 C     44.41  +     13.23
  7.Hejduk Zdeněk            KOB Baník Sokolov    BSO0201 C     48.38  +     17.20
  8.Trpák Jan                TJ Skalka Cheb       SCH0301 C     53.43  +     22.25
  9.Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C     60.01  +     28.43
 10.Knepr Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO0200 C     66.30  +     35.12
 11.Křížek Filip             KČT Aš               MAS0301 C     69.34  +     38.16
 12.Křížek Josef             KČT Aš               MAS0201 C     71.25  +     40.07
 13.Stehlík Petr             KČT Aš               MAS0202 C     77.29  +     46.11
 14.Jirkovský Filip          Ski klub KV          KVL03        110.59  +     79.41
 15.Weissar Samuel           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0300 C    128.57  +     97.39
    Šesták Štěpán            MLOK Mariánské Lázně MLA0302 C DISK              
    Dlabač Marek             Ski klub KV          KVL03     DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H14         5.2km  125m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     41.05  +      0.00
  2.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 B     49.27  +      8.22
  3.Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C     50.57  +      9.52
  4.Černý Jan                KČT Aš               MAS0100 C     64.18  +     23.13
  5.Solomko Adam             KOB Baník Sokolov    BSO0002 C     70.13  +     29.08
  6.Dellinger Mikuláš        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0100 C     74.38  +     33.33
  7.Mašek Matěj              Ski klub KV          KVL          101.10  +     60.05
    Křiklava Jakub           Ski klub KV          KVL01     DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H16         6.6km  200m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800 B     63.34  +      0.00
  2.Stárek Martin            TJ Skalka Cheb       SCH9801 C    134.23  +     70.49
 
Konečné výsledky kategorie: H18         9.2km  310m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 B     76.09  +      0.00
  2.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     80.20  +      4.11
  3.Bartoš Vojtěch           MLOK Mariánské Lázně MLA9802 B     89.42  +     13.33
  4.Pešek Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9602 C    100.22  +     24.13
 
Konečné výsledky kategorie: H21        11.2km  380m 18k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Valeš Jiří               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9502 A     71.43  +      0.00  R:    0b
  2.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 C     72.36  +      0.53  R:    0b
  3.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     76.39  +      4.56  R:    0b
  4.Redlich Tomáš            KČT Aš               MAS8200 C     80.59  +      9.16  R:    0b
  5.Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C     84.00  +     12.17  R:    0b
  6.Novák Petr               TJ Slovan Karlovy Va SKV           88.15  +     16.32  R:    0b
  7.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820       91.56  +     20.13  R:    0b
  8.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     94.42  +     22.59  R:    0b
  9.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     96.04  +     24.21  R:    0b
 10.Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C    102.06  +     30.23  R:    0b
 11.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C    102.17  +     30.34  R:    0b
 12.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C    103.50  +     32.07  R:    0b
 13.Lhoták Luboš             KČT Aš               MAS9301 C    103.54  +     32.11  R:    0b
 14.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700      104.25  +     32.42  R:    0b
 15.Badura Václav            TJ Slovan Karlovy Va SKV8101 C    117.05  +     45.22  R:    0b
 16.Lohr Ivo                 AC Sparta Praha      SCP6801 C    120.39  +     48.56  R:    0b
 17.Háněl Jaromír                                 ZVO6801      120.46  +     49.03  R:    0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         9.2km  310m 14k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kurz Zdeněk              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6301 C     72.22  +      0.00
  2.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     74.23  +      2.01
  3.Kovář Vladimír           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7200 C     77.42  +      5.20
  4.Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C     78.25  +      6.03
  5.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     80.37  +      8.15
  6.Nejedlý Ladislav         SKOB Ostrov          ONO7501       81.52  +      9.30
  7.Vlašímský Robert         TJ Slovan Karlovy Va SKV7201 C     82.13  +      9.51
  8.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401 C     84.07  +     11.45
  9.Černý Jan                Ski klub KV          KVL71         84.42  +     12.20
 10.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     85.05  +     12.43
 11.Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C     88.46  +     16.24
 12.Fišar Miroslav           Kometa Kralovice     KRL7201 C     90.49  +     18.27
 13.Píchal Jan               USK Praha            VSP5201      101.29  +     29.07
 14.Šustr Pavel              TJ Kašperské Hory    KSH7001 C    114.39  +     42.17
 15.Ječmen Vladimír          SKOB Ostrov          ONO7900      119.10  +     46.48
    Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         8.0km  210m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     70.13  +      0.00
  2.Bína Pavel               MLOK Mariánské Lázně MLA6708 C     84.33  +     14.20
  3.Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     84.52  +     14.39
  4.Kavka Jiří               AC Sparta Praha      SCP5900 C     86.47  +     16.34
  5.Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH6101 C     86.58  +     16.45
  6.Hošek Ladislav           AC Sparta Praha      SCP6001       96.35  +     26.22
  7.Dědek Miroslav           SKOB Ostrov          ONO6000       98.11  +     27.58
  8.Blažek Jiří              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM5009 C    100.19  +     30.06
  9.Kopp Petr                                     58C6702      104.47  +     34.34
 10.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C    105.18  +     35.05
 11.Čech Petr                TJ Skalka Cheb       SCH6001 C    110.08  +     39.55
 12.Švarc Jiří                                    TUR6204      111.19  +     41.06
 13.Pech Jiří                OK Lokomotiva Plzeň  LPM5402 C    133.08  +     62.55
 
Konečné výsledky kategorie: H55         5.5km  145m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     49.56  +      0.00
  2.Buriánek Jaromír         AC Sparta Praha      SCP4700       51.12  +      1.16
  3.Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C     54.07  +      4.11
  4.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C     60.01  +     10.05
  5.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401       64.00  +     14.04
  6.Janda Josef              Originální Vivalín t KAD4701 C     64.15  +     14.19
  7.Kubát Jaroslav           TJ Slovan Karlovy Va SKV5203 C     64.16  +     14.20
  8.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     71.03  +     21.07
  9.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     78.04  +     28.08
    Mávr Vladimír            MLOK Mariánské Lázně MLA       DISK              
 MS Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 CMS   67.28  +     17.32
 
Konečné výsledky kategorie: H65         4.6km  135m 7k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201 C     54.24  +      0.00
  2.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     55.48  +      1.24
  3.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C     57.10  +      2.46
 
Konečné výsledky kategorie: HD10L       2.6km   25m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Česáková Eliška          Ski klub KV          KVL04         21.18  +      0.00
  2.Košina Tobiáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV           23.55  +      2.37
  3.Česáková Ivana           Ski klub KV          KVL05         24.07  +      2.49
  4.Šedá Kateřina            Ski klub KV          KVL05         28.41  +      7.23
  5.Křížková Marie           KČT Aš               MAS0450 C     30.04  +      8.46
  6.Šedá Michaela            Ski klub KV          KVL07         30.32  +      9.14
  7.Kohoutková Klára         KOB Baník Sokolov    BSO0650 C     32.25  +     11.07
  8.Rudolfová Magdalena      KČT Aš               MAS0550 C     34.04  +     12.46
  9.Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM0500 C     35.33  +     14.15
 10.Novák Ondřej             MLOK Mariánské Lázně MLA           39.05  +     17.47
 11.Kováčová Klaudie         MLOK Mariánské Lázně MLA           41.08  +     19.50
 12.Mašková Lucie            Ski klub KV          KVL07         42.56  +     21.38
 13.Křiklavová Majda         Ski klub KV          KVL06         46.20  +     25.02
    Stehlík Jakub            KČT Aš               MAS0500 C DISK              
    Sobota Ondřej            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0502 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.6km   25m 5k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Česáková Alice           Ski klub KV          KVL07         16.45  +      0.00
  2.Sobotová Kateřina        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0851 C     17.35  +      0.50
  3.Ševčík Vít               SKOB Ostrov          ONO1100 C     20.01  +      3.16
  4.Bauer David              TJ Slovan Karlovy Va SKV           21.15  +      4.30
  5.Janoch Mikuláš           MLOK Mariánské Lázně MLA07         26.00  +      9.15
  6.Gregor Richard           KOB Baník Sokolov    BSO           26.01  +      9.16
  7.Smaržík Ondřej           KOB Baník Sokolov    BSO           26.50  +     10.05
  8.Smaržíková Markéta       KOB Baník Sokolov    BSO           26.53  +     10.08
  9.Řeháková Gábina          Originální Vivalín t KAD           27.26  +     10.41
 10.Šobíšková Lucie          KOB Baník Sokolov    BSO0651 C     27.35  +     10.50
 11.Řeháková Mirka           Originální Vivalín t KAD           27.36  +     10.51
 12.Hnízdilová Bára          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0950       27.54  +     11.09
 13.Jirkovský Lukáš          Ski klub KV          KVL08         28.09  +     11.24
 14.Postránský Adam          MLOK Mariánské Lázně MLA0900 C     31.33  +     14.48
 15.Veseleňák Karel          KOB Baník Sokolov    BSO0601 C     32.43  +     15.58
 16.Nováková Eliška          TJ Slovan Karlovy Va SKV           34.38  +     17.53
 17.Lišková Anna             Ski klub KV          KVL08         35.06  +     18.21
 18.Nováková Anna            TJ Slovan Karlovy Va SKV           35.13  +     18.28
 19.Liška Vojtěch            Ski klub KV          KVL08         35.28  +     18.43
 20.Štěrba Lukáš             TJ Slovan Karlovy Va SKV1001 C     37.13  +     20.28
 21.Apolínová Nela           Ski klub KV          KVL07         38.50  +     22.05
 22.Bohuslav Fanda           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0900 C     39.24  +     22.39
 23.Mála Matyáš              KČT Aš               MAS0800 C     42.46  +     26.01
 24.Křížek Ivo               KČT Aš               MAS0501       43.17  +     26.32
 25.Vlašimská Karolína       TJ Slovan Karlovy Va SKV           44.24  +     27.39
 26.Ritter Jakub             Ski klub KV          KVL10         46.21  +     29.36
 27.Ritterová Lída           Ski klub KV          KVL08         46.32  +     29.47
 28.Jirka František          KOB Baník Sokolov    BSO0700 C     54.25  +     37.40
 29.Jirka Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO           55.33  +     38.48
 
Konečné výsledky kategorie: T3          3.0km   40m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Postránská Radka         MLOK Mariánské Lázně MLA7450 C     25.03  +      0.00
  2.Weissar Petr             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6720       31.33  +      6.30
  3.Bredlerová Tereza        TJ Slovan Karlovy Va SKV7551 C     33.27  +      8.24
  4.Švarcová Lenka                                TUR           34.45  +      9.42
  5.Zieba Jaroslav           TJ Jiskra Nejdek     NEJ6500 C     43.04  +     18.01