Konečné výsledky kategorie                                                 3.5.2014 19:04:35
                                     7. OŽ - OP krátká
===ČSOS-BSO===================================================Orienteering Organiser 2010===
 
 
Konečné výsledky kategorie: D10         1.8km   55m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Postránská Adéla         MLOK Mariánské Lázně MLA0551 C     40.23  +      0.00
  2.Bartošová Marie          MLOK Mariánské Lázně MLA0451 C     41.09  +      0.46
  3.Dítková Markéta          5MC                  5MC0450       43.28  +      3.05
  4.Ziebová Veronika         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0450 C     45.12  +      4.49
  5.Nejedlá Klára            SKOB Ostrov          ONO0450       54.22  +     13.59
    Jechová Anita            KOB Baník Sokolov    BSO0450 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D12         2.1km   45m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Černá Kateřina           MLOK Mariánské Lázně MLA0251 B     18.24  +      0.00
  2.Kovářová Lucie           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0350 C     22.17  +      3.53
  3.Staňková Radka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0452 C     22.21  +      3.57
  4.Richtrová Kamila         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0451 C     22.53  +      4.29
  5.Nádeníčková Iva          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0350 C     24.21  +      5.57
  6.Marešová Klára           TJ Jiskra Nejdek     NEJ0250 C     24.33  +      6.09
  7.Fišarová Eliška          Kometa Kralovice     KRL0351 C     30.05  +     11.41
  8.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV0250 C     33.44  +     15.20
  9.Holečková Michaela       KOB MOIRA Brno       ABM0259       36.22  +     17.58
 10.Dellingerová Anna        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0351 C     36.51  +     18.27
 11.Vítová Lucie             KOB Baník Sokolov    BSO0250 C     37.50  +     19.26
 12.Kosařová Aneta           SKOB Ostrov          ONO0250 C     39.37  +     21.13
 13.Petříková Adéla          KČT Aš               MAS0352 C     40.34  +     22.10
 14.Jirková Jitka            KOB Baník Sokolov    BSO0350 C     46.06  +     27.42
 15.Urbančíková Nela         TJ Jiskra Nejdek     NEJ0352 C     46.31  +     28.07
 16.Křížová Daniela          KČT Aš               MAS0250 C     47.57  +     29.33
 
Konečné výsledky kategorie: D14         2.8km   45m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0151 B     23.10  +      0.00
  2.Lučanová Barbora         KČT Aš               MAS0051 C     25.05  +      1.55
  3.Trpáková Daniela         TJ Skalka Cheb       SCH0151 C     25.29  +      2.19
  4.Šlechtová Tereza         Kometa Kralovice     KRL0152 B     27.03  +      3.53
  5.Mudrová Lenka            Kometa Kralovice     KRL0052 C     35.03  +     11.53
  6.Horová Eliška            KOB Baník Sokolov    BSO0150 C     55.56  +     32.46
  7.Staňková Markéta         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0153 C     65.42  +     42.32
 
Konečné výsledky kategorie: D16         3.7km   50m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hanáková Lenka           Kometa Kralovice     KRL9951 B     36.35  +      0.00
  2.Biersaková Dagmar        Kometa Kralovice     KRL0051 B     37.08  +      0.33
  3.Kroupová Eliška          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9853 B     39.34  +      2.59
  4.Marešová Alexandra       TJ Jiskra Nejdek     NEJ9950       39.57  +      3.22
  5.Mikešová Adéla           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9852 B     46.15  +      9.40
  6.Pelcová Tereza           KČT Aš               MAS9853 C     49.00  +     12.25
  7.Doležalová Dorotka       KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9950 C     54.13  +     17.38
  8.Škrlová Kristýna         Kometa Kralovice     KRL9954 C     57.29  +     20.54
  9.Šťastná Jana             KČT Aš               MAS9950 C     58.26  +     21.51
 10.Istvánová Klára          KČT Aš               MAS9850 C     79.21  +     42.46
 
Konečné výsledky kategorie: D18         4.1km   65m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Žandová Marcela          TJ Slovan Karlovy Va SKV9653 B     45.24  +      0.00
  2.Hlinovská Johana         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9751 B     60.39  +     15.15
  3.Peterková Veronika       Kometa Kralovice     KRL9755 C     62.21  +     16.57
  4.Šafrhansová Lucie        KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM9753 B     78.09  +     32.45
 
Konečné výsledky kategorie: D20         4.6km   80m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kuberková Lucie          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9451 B     48.25  +      0.00
 
Konečné výsledky kategorie: D21         4.6km   80m 17k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šiková Karolína          OK Lokomotiva Plzeň  LPM9651 A     35.33  +      0.00  R:    0b
  2.Bořánková Karolína       SK Kamenice          KAM9550 A     35.50  +      0.17  R:    0b
  3.Svobodová Jitka          USK Praha            VSP7450 C     37.52  +      2.19  R:    0b
  4.Tichovská Hana           SK Praga Praha       PGP6652 C     38.02  +      2.29  R:    0b
  5.Chvalová Věra            OK Lokomotiva Plzeň  LPM9452 R     40.53  +      5.20  R:    0b
  6.Šiková Barbora           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9650 A     44.08  +      8.35  R:    0b
  7.Urbánková Kateřina       SKOB Ostrov          ONO9250 C     45.31  +      9.58  R:    0b
  8.Žandová Monika           TJ Slovan Karlovy Va SKV8751 C     47.48  +     12.15  R:    0b
  9.Pilařová Petra           OK Lokomotiva Plzeň  LPM8351 C     50.47  +     15.14  R:    0b
 10.Daika Aneta                                   X03           63.46  +     28.13  R:    0b
    Ondrová Kateřina         TJ Slovan Karlovy Va SKV8951 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D35         4.1km   65m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Hasmanová Lenka          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7551       39.43  +      0.00
  2.Staňková Marcela         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6951 C     46.05  +      6.22
  3.Soukupová Petra          TJ Slovan Karlovy Va SKV7851       46.07  +      6.24
  4.Bohuslavová Jana         OK Lokomotiva Plzeň  LPM7852 C     46.56  +      7.13
  5.Jandová Lenka            Originální Vivalín t KAD7250 C     48.03  +      8.20
  6.Lisá Monika              SKOB Ostrov          ONO6750 C     48.53  +      9.10
  7.Savičová Gabriela        TJ Slovan Karlovy Va SKV7952 C     50.05  +     10.22
  8.Ditkova Jitka            5MC                  5MC7750       50.13  +     10.30
  9.Kubínová Jana            TJ Slovan Karlovy Va SKV6751 C     54.09  +     14.26
 10.Ledererová Kamila        OK Lokomotiva Plzeň  LPM7352 C     54.59  +     15.16
 11.Kovářová Jitka           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7350 C     56.20  +     16.37
 12.Ševčíková Petra          SKOB Ostrov          ONO7450 C     57.31  +     17.48
 13.Černá Monika             MLOK Mariánské Lázně MLA7451       62.17  +     22.34
 14.Šustrová Hana            TJ Kašperské Hory    KSH7755 C     65.51  +     26.08
 15.Bartošová Jana           MLOK Mariánské Lázně MLA7051 C     67.35  +     27.52
 16.Krausová Marcela         TJ Loko Chomutov     LCV7351 C     69.07  +     29.24
 17.Bredlerová Tereza        TJ Slovan Karlovy Va SKV7551 C     70.25  +     30.42
 18.Zierhutová Michaela      TJ Loko Chomutov     LCV7151 C     77.21  +     37.38
 19.Ziebová Lenka            TJ Jiskra Nejdek     NEJ7251       78.01  +     38.18
    Šauli Iva                KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7852 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D45         3.6km   65m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Mrázová Pavla            TJ Sokol Dobřichovic DCE5550 C     40.00  +      0.00
  2.Tenglerová Helena        MLOK Mariánské Lázně MLA6551 C     54.29  +     14.29
  3.Mágrová Ivana            TJ Loko Chomutov     LCV5550 C     64.55  +     24.55
  4.Šoupová Jana             OK Lokomotiva Plzeň  LPM6850 C     70.36  +     30.36
  5.Kuncová Daniela          MLOK Mariánské Lázně MLA6851       79.37  +     39.37
  6.Huková Šárka             SKOB Ostrov          ONO6850 C    100.24  +     60.24
    Šplinarová Jana          TJ Slovan Karlovy Va SKV6451 C DISK              
    Macurová Jana            MLOK Mariánské Lázně MLA6657 C DISK              
    Tokárová Regina          TJ Jiskra Nejdek     NEJ6950   DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: D55         2.6km   55m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Nováková Svatava         TJ Slovan Karlovy Va SKV5351 C     33.31  +      0.00
  2.Zavadilová Naďa          AC Sparta Praha      SCP5450 C     36.17  +      2.46
  3.Gabrielová Šárka         SKOB Ostrov          ONO5950 C     36.31  +      3.00
  4.Nyklová Helena           Klub vodáků Karlovy  LKV5151 C     42.42  +      9.11
  5.Paulová Mirka            TJ Sokol Dobřichovic DCE5250 C     47.23  +     13.52
  6.Bohuslavová Věra         OK Lokomotiva Plzeň  LPM4850 C     48.31  +     15.00
 
Konečné výsledky kategorie: D65         2.1km   45m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Brabcová Jindra          TJ Loko Chomutov     LCV4750 C     34.03  +      0.00
  2.Horáková Magdalena       X01                  X01           41.17  +      7.14
  3.Zenkerová Miluše         TJ Loko Chomutov     LCV4550 C     47.49  +     13.46
 
Konečné výsledky kategorie: H10         1.8km   55m 8k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Janoch Samuel            MLOK Mariánské Lázně MLA0502 C     18.18  +      0.00
  2.Štěrba Marek             TJ Slovan Karlovy Va SKV0401 C     20.53  +      2.35
  3.Černý Jonáš              MLOK Mariánské Lázně MLA0501 C     26.14  +      7.56
  4.Honzík Šimon             KOB Baník Sokolov    BSO0400 C     29.03  +     10.45
  5.Šustr Ondřej             TJ Kašperské Hory    KSH0501 C     35.00  +     16.42
  6.Hasman Jakub             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0501       44.32  +     26.14
  7.Bohuslav Pepík           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0401 C    107.55  +     89.37
 
Konečné výsledky kategorie: H12         2.8km   45m 12k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Tokár Radim              TJ Jiskra Nejdek     NEJ0300 C     23.20  +      0.00
  2.Kurz Šimon               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0208 B     26.13  +      2.53
  3.Kovář Ondřej             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0200 B     27.25  +      4.05
  4.Hejduk Zdeněk            KOB Baník Sokolov    BSO0201 C     35.14  +     11.54
  5.Oncirk Jan               SKOB Ostrov          ONO0301 C     37.12  +     13.52
  6.Kohoutek Oldřich         KOB Baník Sokolov    BSO0301 C     38.58  +     15.38
  7.Šustr Antonín            TJ Kašperské Hory    KSH0201 C     41.03  +     17.43
  8.Šesták Štěpán            MLOK Mariánské Lázně MLA0302 C     45.47  +     22.27
  9.Knepr Tomáš              KOB Baník Sokolov    BSO0200 C     52.20  +     29.00
 10.Stehlík Petr             KČT Aš               MAS0202 C     53.40  +     30.20
 11.Trpák Jan                TJ Skalka Cheb       SCH0301 C     55.12  +     31.52
 12.Křížek Filip             KČT Aš               MAS0301 C     61.15  +     37.55
 13.Milota Břetislav         MLOK Mariánské Lázně MLA0300 C     75.38  +     52.18
 14.Buša Matěj               SKOB Ostrov          ONO0201 C    116.13  +     92.53
    Křížek Josef             KČT Aš               MAS0201 C DISK              
    Šauli Filip              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0301 C DISK              
 MS Ryšavý Philip            MLOK Mariánské Lázně MLA      MS   72.56  +     49.36
 
Konečné výsledky kategorie: H14         3.7km   50m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Richtr Lukáš             KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM0204 B     31.36  +      0.00
  2.Vecko Jan                TJ Jiskra Nejdek     NEJ0002 C     38.12  +      6.36
  3.Bartoš Václav            MLOK Mariánské Lázně MLA0101 B     41.13  +      9.37
  4.Solomko Adam             KOB Baník Sokolov    BSO0002 C     46.23  +     14.47
  5.Dellinger Mikuláš        TJ Jiskra Nejdek     NEJ0100 C     55.24  +     23.48
    Černý Jan                KČT Aš               MAS0100 C DISK              
 MS Mála Jiří                KČT Aš               MAS      MSDISK             
 
Konečné výsledky kategorie: H16         4.1km   65m 16k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Zieba Jakub              TJ Jiskra Nejdek     NEJ9800 B     40.59  +      0.00
  2.Macura Vít               MLOK Mariánské Lázně MLA9800 C     46.34  +      5.35
    Stárek Martin            TJ Skalka Cheb       SCH9801 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H18         5.1km   90m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pešek Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM9602 C     45.28  +      0.00
  2.Sova František           OK Lokomotiva Plzeň  LPM9702 B     46.47  +      1.19
  3.Frank Jiří               KČT Aš               MAS9600 B     48.14  +      2.46
 
Konečné výsledky kategorie: H21         5.9km  125m 22k  Ranking:0.0000 * 1.00
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Kolovský František       OK Lokomotiva Plzeň  LPM9202 C     38.29  +      0.00  R:    0b
  2.Kamaryt Tomáš            KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM8807 C     40.52  +      2.23  R:    0b
  3.Tichovský Martin         SK Praga Praha       PGP6100 C     44.49  +      6.20  R:    0b
  4.Redlich Tomáš            KČT Aš               MAS8200 C     44.59  +      6.30  R:    0b
  5.Valeš Jiří               OK Lokomotiva Plzeň  LPM9502 A     45.41  +      7.12  R:    0b
  6.Suchý Petr               OK Lokomotiva Plzeň  LPM7820 C     45.52  +      7.23  R:    0b
  7.Vištejn Jiří             Kometa Kralovice     KRL9305 C     46.06  +      7.37  R:    0b
  8.Šilhavý Jakub            OK Lokomotiva Plzeň  LPM8500 C     51.22  +     12.53  R:    0b
  9.Badura Václav            TJ Slovan Karlovy Va SKV8101 C     51.55  +     13.26  R:    0b
  9.Kovář Jindřich           KČT Aš               MAS6800 C     51.55  +     13.26  R:    0b
 11.Pova Ondřej              Kometa Kralovice     KRL9304 C     52.09  +     13.40  R:    0b
 12.Bořánek Petr             USK Praha            VSP7000 C     53.15  +     14.46  R:    0b
 13.Macura Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA9306 C     53.30  +     15.01  R:    0b
 14.Filičko Marek            OK Lokomotiva Pardub LPU7102 C     54.53  +     16.24  R:    0b
 15.Jiskra Martin                                 X03           55.56  +     17.27  R:    0b
 16.Martínek Robert          KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7700       59.25  +     20.56  R:    0b
 17.Cupák Jiří               OOS TJ Spartak Vrchl VRL7201 C     59.30  +     21.01  R:    0b
 18.Nejedlý Ladislav         SKOB Ostrov          ONO7501       63.26  +     24.57  R:    0b
 19.Píchal Jan               USK Praha            VSP5201       81.06  +     42.37  R:    0b
 20.Šváb Jan                 USK Praha            VSP5801       83.47  +     45.18  R:   -0b
 
Konečné výsledky kategorie: H35         5.1km   90m 20k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Milota Josef             MLOK Mariánské Lázně MLA5801 C     38.05  +      0.00
  2.Hasman Jan               KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6901       38.33  +      0.28
  3.Kurz Zdeněk              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6301 C     41.07  +      3.02
  4.Richtr Aleš              KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6601 C     42.51  +      4.46
  5.Bartoš Luděk             MLOK Mariánské Lázně MLA6701 C     43.04  +      4.59
  6.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM7206 C     44.39  +      6.34
  7.Hájek Jiří               SKOB Ostrov          ONO6400 C     44.49  +      6.44
  8.Vlašímský Robert         TJ Slovan Karlovy Va SKV7201 C     46.58  +      8.53
  9.Kovář Vladimír           KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM7200 C     48.09  +     10.04
 10.Sedláček Tomáš           Kometa Kralovice     KRL6401 C     50.24  +     12.19
 11.Šustr Pavel              TJ Kašperské Hory    KSH7001 C     60.53  +     22.48
 12.Petruš Marek             MLOK Mariánské Lázně MLA7500       61.08  +     23.03
 13.Černý Libor              MLOK Mariánské Lázně MLA6901 C     65.56  +     27.51
    Kozelka Jan              TJ Loko Chomutov     LCV7000 C DISK              
    Mareš Alexander          TJ Jiskra Nejdek     NEJ7300 C DISK              
    Černý Miroslav           OK Lokomotiva Plzeň  LPM7504 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H45         4.6km   80m 17k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Šilhavý Miroslav         OK Lokomotiva Plzeň  LPM5800 C     43.47  +      0.00
  2.Kunc Petr                MLOK Mariánské Lázně MLA6601       50.31  +      6.44
  3.Staněk Rostislav         KOS Slavia VŠ Plzeň  VPM6801 C     50.45  +      6.58
  4.Přeček Zdeněk            AC Sparta Praha      SCP5200 C     52.48  +      9.01
  5.Švarc Jiří                                    TUR6204       53.54  +     10.07
  6.Vlach Miroslav           TJ Skalka Cheb       SCH6101 C     54.33  +     10.46
  7.Šoupa Karel              OK Lokomotiva Plzeň  LPM6900 C     56.12  +     12.25
  8.Macura Jaroslav          MLOK Mariánské Lázně MLA5903 C     56.40  +     12.53
  9.Michalec Jan             MLOK Mariánské Lázně MLA5701 C     59.13  +     15.26
 10.Čech Petr                TJ Skalka Cheb       SCH6001 C     76.57  +     33.10
 11.Zieba Jaroslav           TJ Jiskra Nejdek     NEJ6500 C     87.32  +     43.45
 
Konečné výsledky kategorie: H55         3.6km   65m 13k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Pilař Karel              KČT Aš               MAS5501 C     37.41  +      0.00
  2.Janda Josef              Originální Vivalín t KAD4701 C     41.27  +      3.46
  3.Švec Zdeněk              SKOB STAVIMAT Slaný  SLA4700 C     43.45  +      6.04
  4.Fišák Jan                MLOK Mariánské Lázně MLA4401       46.04  +      8.23
  5.Sklenář Jan              MLOK Mariánské Lázně MLA4201 C     50.23  +     12.42
  6.Mágr Zdeněk              TJ Loko Chomutov     LCV5000 C     50.31  +     12.50
    Jirásek Jaroslav         TJ Skalka Cheb       SCH4701 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: H65         2.6km   55m 10k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bohuslav Václav          OK Lokomotiva Plzeň  LPM4201 C     29.08  +      0.00
  2.Paul Josef               TJ Sokol Dobřichovic DCE4401 C     35.24  +      6.16
  3.Frey Jaromír             TJ Jiskra Nejdek     NEJ4100 C     36.46  +      7.38
 
Konečné výsledky kategorie: HD10L       2.9km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Stehlík Jakub            KČT Aš               MAS0500 C     24.24  +      0.00
  2.Košina Tobiáš            TJ Slovan Karlovy Va SKV           28.02  +      3.38
  3.Dvořáková Štěpa          TJ Slovan Karlovy Va SKV           29.27  +      5.03
  4.Fruhauf Matyáš           TJ Slovan Karlovy Va SKV           31.24  +      7.00
  5.Klocháňová Viktorie      SKOB Ostrov          ONO0651 C     32.15  +      7.51
  6.Šoupa Martin             OK Lokomotiva Plzeň  LPM0500 C     33.58  +      9.34
  7.Rudolfová Magdalena      KČT Aš               MAS0550 C     40.31  +     16.07
  8.Škrle Michael            Kometa Kralovice     KRL0702 C     42.09  +     17.45
  9.Huk Michael              SKOB Ostrov          ONO0500 C     43.24  +     19.00
 10.Beran Matyáš             Kometa Kralovice     KRL0603 C     46.12  +     21.48
    Kohoutková Klára         KOB Baník Sokolov    BSO0650 C DISK              
    Buša Jakub               SKOB Ostrov          ONO0400 C DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: HDR         2.9km   20m 6k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Bauer David              TJ Slovan Karlovy Va SKV           20.24  +      0.00
  2.Černý Filip              OK Lokomotiva Plzeň  LPM0701       21.46  +      1.22
  3.Whitney Samuel           TJ Slovan Karlovy Va SKV           23.22  +      2.58
  4.Fejtová Veronika         TJ Slovan Karlovy Va SKV           23.37  +      3.13
  5.Ševčík Vít               SKOB Ostrov          ONO1100 C     24.22  +      3.58
  6.Lukáš Robert             TJ Slovan Karlovy Va SKV           25.26  +      5.02
  7.Holá Valerie             TJ Slovan Karlovy Va SKV           25.27  +      5.03
  8.Soukupová Silvie         TJ Slovan Karlovy Va SKV           25.40  +      5.16
  9.Šperlová Iva             TJ Slovan Karlovy Va SKV           25.51  +      5.27
 10.Gregor Richard           KOB Baník Sokolov    BSO           26.17  +      5.53
 11.Holý Tobiáš              TJ Slovan Karlovy Va SKV           27.02  +      6.38
 12.Kule Oliver              TJ Slovan Karlovy Va SKV           27.11  +      6.47
 13.Knoškovi                 MLOK Mariánské Lázně MLA           30.31  +     10.07
 14.Pátková Iva              TJ Slovan Karlovy Va SKV           30.58  +     10.34
 15.Šobíšková Lucie          KOB Baník Sokolov    BSO0651 C     31.37  +     11.13
 16.Smaržíková Markéta       KOB Baník Sokolov    BSO           31.50  +     11.26
 17.Vavřík Jiří              TJ Slovan Karlovy Va SKV           32.35  +     12.11
 18.Hnízdilová Bára          TJ Jiskra Nejdek     NEJ0950       33.18  +     12.54
 19.Šilhan Vojta             TJ Jiskra Nejdek     NEJ0801       33.38  +     13.14
 20.Petrášová Verunka        TJ Slovan Karlovy Va SKV           33.50  +     13.26
 21.Dvořák Michal            TJ Slovan Karlovy Va SKV           35.40  +     15.16
 22.Bohuslav Fanda           OK Lokomotiva Plzeň  LPM0900 C     36.18  +     15.54
 23.Nováková Eliška          TJ Slovan Karlovy Va SKV           37.33  +     17.09
 24.Dvořák Jan               TJ Slovan Karlovy Va SKV           37.47  +     17.23
 25.Fruhaufová Julie         TJ Slovan Karlovy Va SKV           37.52  +     17.28
 26.Smarží Ondřej            KOB Baník Sokolov    BSO           39.18  +     18.54
 27.Postránský Adam          MLOK Mariánské Lázně MLA0900 C     39.32  +     19.08
 28.Mála Matyáš              KČT Aš               MAS0800 C     41.11  +     20.47
 29.Blažek Martin            KOB Baník Sokolov    BSO0600 C     41.28  +     21.04
 30.Křížek Ivo               KČT Aš               MAS0501       41.48  +     21.24
 31.Veseleňák Karel          KOB Baník Sokolov    BSO0601 C     42.05  +     21.41
 32.Nováková Anna            TJ Slovan Karlovy Va SKV           44.02  +     23.38
 33.Brandt Adam              KOB MOIRA Brno       ABM           52.17  +     31.53
 34.Brandt Marko             KOB MOIRA Brno       ABM           55.49  +     35.25
 35.Jirka František          KOB Baník Sokolov    BSO0700 C     57.23  +     36.59
 36.Jirka Jindřich           KOB Baník Sokolov    BSO           57.41  +     37.17
    Kameník Petr             TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK              
    Holečková Kateřina       KOB MOIRA Brno       ABM0553   DISK              
    Šilhanová Elena          TJ Jiskra Nejdek     NEJ1150   DISK              
    Soukupová Eliška         TJ Slovan Karlovy Va SKV       DISK              
 
Konečné výsledky kategorie: T3          2.1km   45m 9k  
--------------------------------------------------------------------------------------------
  1.Postránská Radka         MLOK Mariánské Lázně MLA7450 C     27.07  +      0.00
  2.Švarcová Lenka                                TUR           30.52  +      3.45
  3.Ondrová Jana             X01                  X01           32.53  +      5.46
  4.Milota Jan               MLOK Mariánské Lázně MLA0500 C     53.25  +     26.18
    Beran Jonáš              Kometa Kralovice     KRL0101 C DISK